תחזית שנתית מזל תאומים

21 מאי - 20 יוני
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

תובנות

אתם בעיצומה של תקופה חשובה ומשמעותית. כדאי לנצל את 2021 וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה באמת חשוב לכם בחיים. נצלו את השנה, ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. התובנות שתקבלו במהלך השנה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

הגה:

היכולת לנוע ממקום למקום, בשבילכם הוא צורך חיוני. בשנת 2021 תשתפר יכולת התנועה שלכם ואיכותה. נראה, שתוכלו לשדרג את מצבכם כנהגים. אלה מכם שעדיין מחכים לרישיון המיוחל וליכולת לנסוע באופן עצמאי,  צפויים השנה להפוך לנהגים באופן רשמי. אם אתם נהגים ותיקים, נראה שתצליחו לקבל רכב ממקום העבודה, לקנות מכונית או לשדרג את הרכב הקיים.  יהיה לכם  הרבה יותר קל לנוע גם במסגרת ההגבלות השונות. רק הקפידו לנהוג בזהירות.

חו"ל:

קשרים מעבר לים יהיו ברי מזל ומשמעותיים עבורכם השנה. אמנם התנהלות בצל הקורונה מגבילה את הנסיעות בעולם, אבל עבורכם חו"ל יהיה עניין. חלק מהאינטראקציות יהיו ברשת, חלקן בחיים האישיים וחלקן בהקשר לעבודתכם וייתכנו גם נסיעות חשובות אל מעבר לים. מה שנדרש ב 2021 זו התנהגות חכמה וזהירה שעומדת בכללים עם זאת, שימו לב שלא להחמיץ הזדמנויות.

לימודים:

2021 יכולה להיות גורלית לעתידכם בכל הנוגע ללימודים והעשרת ידע. שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית גם אם זה יהיה מאתגר. בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה – אתם תצליחו להתמודד עם תכנים מסובכים בהצלחה בעיקר אם אתם רציניים. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

מי מכם שלא לומד ופנוי ומעוניין להעשיר את הידע, כדאי לשקול כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו. הזמן מתאים במיוחד בשבילכם. קורסים והרצאות בתחומים חדשים יוסיפו עניין וידע לחייכם. התחברות ללימודי און ליין הפכה את תחומי הלימוד לנגישים יותר מאי פעם ואתם מרוויחים מכך ובגדול. למי שמתקשה להתחבר לטכנולוגיה שמאפשרת זאת חשוב מאוד עבורכם לעשות כל מאמץ וליישר קו עם העתיד.

אהבה וזוגיות:

2021 היא עדיין שנה משמעותית לזוגיות ואהבה בעיקר מהמקום של ההבנה איפה אתם בתוך הזוגיות ומה זו זוגיות עבורכם. ההגדרה העצמית שלכם ותחושת הערך העצמי יקבעו איך תיראה הזוגיות שלכם. נראה שיש לכם צורך רב להיות במערכת זוגית וגם נראה שאכן תהיו זוגיים השנה. שימו לב שאתם נמצאים שם מהסיבות הנכונות, וזה מתייחס גם לזוגות וגם לפנויים שמחפשים זוגיות. אל תלכו לאיבוד במערכות יחסים שישאבו אתכם אליהן. הזמן מתאים לגבש ביטחון בעצמכם לצד בני הזוג שלכם.

ולצד כל זה, וונוס, כוכבת האהבה והאסתטיקה,  תבקר במזל שלכם בתקופת יום ההולדת בין התאריכים 9.5-2.6 ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה. תקרינו קסם ונעימות שישפיעו לטובה על מערכות יחסים קיימות וכאלה שייכנסו לחייכם במהלך השנה. גם בסתיו וליתר דיוק בין התאריכים 7.10-4.11 יושם דגש חיובי על חיי האהבה שלכם.

אנרגיה ורגישות:

האנרגיה שלכם תתעורר באופן משמעותי בין התאריכים 4.3.-22.4. השקיעו בספורט או בכל פעילות אחרת שאתם אוהבים. הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה. העיקר שלא תתעצלו. בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים בקידום פרויקטים בעבודה. רק שימו לב, סף הרגישות עולה ואתם עלולים להיפגע ולהימצא במתחים ומאבקי כוח עם הסביבה בתקופה האמורה. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים. כדאי לתעל את האנרגיה לפעילות האמורה לעיל.

מתי הכי טוב להשקיע בעצמכם ולשדרג את ההופעה החיצונית?

הזמן היותר מתאים בשבילכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם יהיה כשוונוס תבקר במזל שלכם בין התאריכים 9.5-2.6 .  ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש ולהעיז.

ובנימה יותר אישית:

ילידי  7.6- 21.5

זו שנה חשובה במיוחד. התובנות שתקבלו במהלכה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד. חודשים ינואר ופברואר יביאו עמם הזדמנויות אמיתיות לצמיחה וגם ניתן יהיה ליישם תוכניות באופן מעשי ועם תכנון מוקפד. בסך הכול וצפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. בעיקר במחציתה הראשון. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם ב – 2021 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

טיפ! שימו לב ליקוי לבנה בתאריך 26.5 יהיה מאתגר לילידי תאריך הליקוי, ולאילו שנולו בסמוך לו. לכם צפויה שנה מאתגרת וחשובה במיוחד.

ילידי  8.6-10.6

2020 הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. עם זאת, 2020 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. גם ב 2021 הכי מתאים ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת לאנשים שאלה תחומי העניין שלהם. יש לומר ששנת 2021 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה החל מחודש מרץ, ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. ובנוסף, 2021 עדיין שנה משמעותית. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אמנם עד מרץ 2021 אתם מתקשים להיות בפוקוס, מתקשים לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא, אך במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

טיפ! חודש מרץ יהיה ברי מזל עבורכם. נזלו זאת בתבונה.

טיפ! שימו לב ליקוי חמה בתאריך 10.6.21 יהיה מאתגר לילידי תאריך הליקוי, ולאילו שנולו בסמוך לו. לכם צפויה שנה מאתגרת וחשובה במיוחד.

ילידי 11.6-16.6

שנת 2021 היא שנה מאתגרת עבורכם. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות. לילידי 14.6-16.6 תהיה החל מחודש מרץ עזרה מיופיטר כוכב ההצלחה והשפע, לאורך השנה כולה. נצלו זאת בזהירות.

ילידי  21.6 – 17.6

2021 בעבורכם צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, חודשים מרץ-דצמבר 2021 יביאו בכנפיהם הזדמנויות של ממש להצלחה והתקדמות. אל תשבו בחיבוק ידיים ועשו הכול כדי להתקדם. ההצלחה יכולה להתרחש בכל תחום בחייכם. פקחו עיניים ואוזניים ואל תפספסו. קשרים מעבר לים, לימודים, הרחבת המשפחה, הצלחה בקריירה…שילוב של אופטימיות לצד גישה מעשית שמביאה בחשבון את מגבלות המציאות הם שילוב מנצח עבורכם השנה. למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית וסוערת עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים