תחזית שנתית מזל תאומים

21 מאי - 20 יוני
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

כספים:

הנושא הכלכלי עדיין רגיש השנה. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שסתם קשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם. כך או כך,  אין ברירה – אתם צריכים להיות מודעים יותר למצב המזומנים שלכם. אתם גם נדרשים לחשיבה לטווח הרחוק בנוגע לעתיד הכלכלי.  כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים ותתחילו לחסוך. עם זאת, כניסתו של יופיטר כוכב השפע וההזדמנויות – שחקן חיזוק נוסף – לבית הכספים שלכם, עשויה לשפר את מצבכם הכלכלי ולייצר בעבורכם הזדמנויות בתחום הפיננסי. מקורות מימון נוספים, לרבות זכיות, בונוסים, החזרים כספיים יכולים לשנות את התמונה בעיקר בשביל אלה מכם שהתנהלו באחריות בשנה החולפת.

אהבה וזוגיות:

2020 היא עדיין שנה משמעותית לזוגיות ואהבה, בעיקר מחודש אפריל. וונוס, כוכבת האהבה והאסתטיקה,  תבקר במזל תאומים תקופה ארוכה מהרגיל, מאפריל עד אוגוסט, בגלל ההילוך לאחור במזל שלכם. הצורך שלכם באהבה וזוגיות גובר ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה. נראה, שתקרינו קסם ונעימות שישפיעו לטובה על מערכות יחסים קיימות וכאלה שייכנסו לחייכם במהלך השנה. הצורך שלכם לשתף ולחלוק בעיקר מאמצע השנה יגבר וישפיע לטובה. עם זאת, היו מודעים לעצמכם ואל תלכו לאיבוד במערכות יחסים שישאבו אתכם אליהן. הזמן מתאים לגבש ביטחון בעצמכם לצד בני הזוג שלכם.

מתי הכי טוב להשקיע בעצמכם ולשדרג את ההופעה החיצונית?

הזמן היותר מתאים בשבילכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם, כשוונוס תבקר במזל שלכם באופן מיטבי בין התאריכים 3.4-10.5  ו – 27.6-7.8,  ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש ולהעיז.

ובנימה יותר אישית:

ובנימה יותר אישית:

ילידי  29.5 – 21.5

צפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם

ב – 2020 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם.

התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב – 2020 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

ילידי  30.5-3.6

השנה החולפת הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר.

שנת 2020 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה. ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה.

ילידי  4.6-7.6

2020 בשבילכם מסתמנת כשנה משמעותית וחשובה. כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. עד מרץ 2020 אתם מתקשים להיות בפוקוס, מתקשים לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא. במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

ילידי 8.6-11.6

שנת 2020 היא שנה מאתגרת עבורכם. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הזו – ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

ילידי  21.6 – 12.6

2020 בעבורכם צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית וסוערת עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. עם זאת, זו שנה חשובה במיוחד. התובנות שתקבלו במהלכה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים