תחזית שנתית מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה וקריירה:

2021 היא שנה משמעותית לקריירה שלכם. קשה לכם בדרך כלל להסתגל לשינויים ולהתגמש נוכח תנאים חדשים. זו שנת מבחן חשובה עבורכם. נראה שיבואו לידי ביטוי מגמות מנוגדות, הזדמנויות לצד קשיים, הצלחות לצד עבודה קשה. הבשורה הטובה – זה ישתלם! לצד סאטורן הדורש האחראי והמגביל, מבקר בבית הקריירה שלכם גם יופיטר, כוכב השפע וההצלחה, והוא נמצא שם כדי לעזור לכם להגיע הכי גבוה שאפשר, בתנאי שתנצלו את הזדמנויות ותהיו ערים למה שקורה סביב. אם תשקיעו בעבודה תוכלו להרשים ובעיקר – להתפתח. תצטרכו יותר מתמיד, להוכיח שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. זו שנה לא קלה, אבל בהחלט חשובה. המחויבויות הכרוכות בעבודתכם תובעניות ולא קלות. גם קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד יעמוד בציפיות. עם זאת, זו שנה חשובה ומשמעותית ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות לצד העזה, אופטימיות וגישה חיובית.

למרות המצב החדש שנכפה בשל הקורונה, זו שנה משמעותית עבורכם. חישוב מסלול מחדש יוביל אתכם למקום טוב יותר. אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים.

כספים:

התחום הפיננסי שכל כך חשוב לכם כאוהבי ביטחון ויציבות כלכלית, יכול להיות מאתגר למדי אבל גם חשוב להתפתחותכם בעתיד. התובנות הכלכליות שקיבלתם בשנה החולפת וממשיכים לקבל גם בשנת 2021 והערכים שאתם מאמצים הם ערכים שילכו איתכם קדימה. הגישה החדשה שאתם מפתחים ביחס לתחום הכלכלי תועיל לכם בעתיד. חשוב שתתייעצו עם מביני דבר בתחום הכלכלי אבל גם שתסמכו על האינטואיציה שלכם. יתכנו הוצאות חריגות לצד הכנסות יפות. עם הצלחתכם בקריירה, תוכלו גם להגדיל את ההכנסה הכספית. היזהרו מלקיחת סיכונים כלכליים קיצוניים.

אנרגיה ופעילות:

אתם לא אנרגטיים בדרך כלל, ומעדיפים להתנהל בנינוחות. עם זאת, השנה תתחיל עם אנרגיה עודפת (החל מתאריך 6.1.2021) שתהיו חייבים לתת לה מוצא ועדיף בפעילות גופנית. תוכלו גם להשתמש בעודפי האנרגיה כדי לקדם עצמכם בעבודה, אך חשוב שתתעלו את האנרגיה כי זו עלולה להיות תקופה חסרת מנוחה עם הרבה קונפליקטים ומתחים. כדאי לכם גם להתחיל לחפש מכון כושר מתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד, לרוץ, לצעוד, לרכב, לשחות… וגם היזהרו בנהיגה!

אהבה:

אתם רומנטיים, מחפשים זוגיות יציבה ולא נמשכים להרפתקאות שלא מובילות לשום מקום. פלירטים מזדמנים – זה לא אתם. זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. כשוונוס מתמקמת במזל שור הרומנטיקה חוגגת. בין התאריכים – 14.4-8.5 הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם והסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים. גם בסתיו, וליתר דיוק בין התאריכים 11.9-7.10 אהבה וזוגיות שוב על הפרק.

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם אוהבים להשקיע בעצמכם ונהנים מטיפולים קוסמטיים וממסאז'ים מענגים על בסיס די קבוע, אבל אתם שונאים שינויים. הכי כדאי שתנסו מראה חדש ותשקיעו בעצמכם תסרוקת חדשה ומלתחה קצת שונה בין התאריכים – 14.4-8.5  זה יעשה את העבודה ואתם תראו מקסים. המהפך החיצוני ישפיע גם על התנהגותכם. בסוף התהליך אתם תרגישו מעולה.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.4-25.4

2021 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. יופיטר  כוכב המזל והאופטימיות ישחק את תפקיד המאפשר ומספק הצלחה ואופטימיות בעיקר בינואר עד מרץ 2021. ולילידי ולילידי 21.4-23.4 בלבד גם מאמצע מאי עד סוף יולי. סטורן כוכב שמתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. יידרשו מכם – גם אם לתקופה קצרה יחסית – אחריות וכניסה למחויבות ומדובר על החודשים ינואר פברואר  ומאי- יולי 2021.

לצד הזדמנויות וההקלות תאלצו להתמודד גם עם קשיים. אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות וברות מזל. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. יתכנו גם קשרים מעבר לים, לימודים משמעותיים קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

ילידי  5.5 -26.4

גם לכם צפויה תקופה עם מגמות מנוגדות. לצד ההזדמנויות לקידום יהיה גם מי שישים ברקס לתכנונים שלכם ויזמן עיכובים וקשיים. אחד הפתרונות לסיטואציה הזו, לחשב מסלול מחדש ולעשות שינויים מצדכם. לכם השוורים קשה לזרום עם שינויים בדרך כלל, אבל זו אופייה של התקופה ושינויים הם הכרחיים. מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  כבר במהלך 2020 עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. עבור ילידי  26.4-28.4 החודשים ינואר עד מרץ 2021 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. הזמן מתאים לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה עדכנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. במהלך השנה תרגישו רגיעה והפנמה ותסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

ילידי 29.4-5.5 נראה שמחודש אפריל 2021 למשך השנה כולה, אתם תהיו יותר בשלים לשינויים ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת. ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי.

ילידי 21.5 – 6.5

2021 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. שדרגו את עצמכם בכל תחומי החיים. ילידי 6.5-12.5  יחוו זאת לתקופה קצרה בלבד – רק בחודש מרץ 2021. אל תגזימו במה שאתם לוקחים על עצמכם כי בשנת 2022 אתם עלולים לשלם את המחיר. עם זאת, במהלך 2021 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר.

ילידי 13.5-21.5 ייהנו מההזדמנויות להתקדם מאפריל עד אמצע מאי ומאוגוסט עד סוף 2021.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים