תחזית שנתית מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2022

מזל שור 21.4-21.5

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

תובנות

אתם בעיצומה של תקופה חשובה ומשמעותית. כדאי לנצל את 2022 וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה באמת חשוב לכם בחיים. נצלו את השנה, ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. התובנות שתקבלו במהלך השנה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

עבודה וקריירה:

2022 היא שנה משמעותית אף היא לקריירה שלכם. קשה לכם בדרך כלל להסתגל לשינויים ולהתגמש נוכח תנאים חדשים. זו שנת מבחן חשובה עבורכם. נראה שיבואו לידי ביטוי מגמות מנוגדות, הזדמנויות לצד קשיים, הצלחות לצד עבודה קשה. הבשורה הטובה – זה ישתלם! אם תשקיעו בעבודה תוכלו להרשים ובעיקר – להתפתח. תצטרכו יותר מתמיד, להוכיח שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. זו שנה לא קלה, אבל בהחלט חשובה. המחויבויות הכרוכות בעבודתכם תובעניות ולא קלות. גם קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד יעמוד בציפיות. עם זאת, זו שנה חשובה ומשמעותית ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות לצד העזה, אופטימיות וגישה חיובית.

חישוב מסלול מחדש בנוגע לתחום העיסוק שלכם יוביל אתכם למקום טוב יותר. אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים.

חברויות:

עניינים חברתיים יהיו נושא חשוב בחייכם במהלך השנה, וליתר דיוק עד תחילת מאי ובמהלך נובמבר דצמבר 2022, גם בהקשר לפעילות חברתית הומניטארית וגם בהתייחסות לחברים אישיים. פרויקטים חברתיים שואבים אתכם ואתם מגדילים ראש ויוזמים בתחום החברתי/קהילתי.  הרשתות החברתיות יתפסו מקום נכבד בלו"ז שלכם בשל חשיבותן עבורכם בימים אלו. הפופולאריות שלכם במגמת עליה, ונראה שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף. חברים חדשים שתכירו השנה, יהיו משמעותיים וילוו אתכם במשך שנים רבות. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו. ובנוסף, צפויים אירועים חברתיים מרגשים.

אהבה:

2022 שנה חשובה גם לחיי האהבה והזוגיות שלכם. הגישה לאהבה יותר רצינית ובוגרת. יתכנו הכרויות חשובות ומסוד קשרים קיימים ואהבה הולכת לתפוס מקום חשוב בחייכם. מאי 2022 יהיה רומנטי במיוחד עם ביקור ונוס כוכבת האהבה והרומנטיקה למזל שלכם. הקסם שלכם יגבר, והנעימות שתקרינו תעזור לכם לייצר יחסי אהבה נעימים, הן במסגרת הזוגיות הקיימת והן בקשרים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם. גם בקיץ משבים רומנטיים נעימים יכנסו לחייכם זה יקרה בין התאריכים 11.8.22-5.9.22 וגם חודש אוקטובר יאיר פניו בנושא הזוגיות.

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם אוהבים להשקיע בעצמכם ונהנים מטיפולים קוסמטיים וממסאז'ים מענגים על בסיס די קבוע, אבל אתם שונאים שינויים. בחודש מאי 2022  הכי כדאי שתנסו מראה חדש ותשקיעו בעצמכם תסרוקת חדשה ומלתחה קצת שונה זה יעשה את העבודה ואתם תראו מקסים. המהפך החיצוני ישפיע גם על התנהגותכם. בסוף התהליך אתם תרגישו מעולה.

 ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.4-1.5

2022 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות ובעיקר יותר זורמת רוב הזמן בשונה מהכובד של 2021. יופיטר  כוכב המזל והאופטימיות ישחק את תפקיד המאפשר ומספק הצלחה ואופטימיות בעיקר בינואר פברואר 2022, ואילו ליקויי הירח והשמש יעצימו את חייכם ויספקו אירועים משמעותיים. לילידי 28.4-1.5 צפויה תקופה יותר סוערת ממאי ולאורך השנה בשל ליקוי חמה שיתרחש בתאריך 30.4.22 , התרחשות שמתכתבת עם מצבים שמאלצים לקבל החלטות חשובות תוך כדי התרחשויות סוערות. לילידי 21.4-24.4 צפויה תקופה יותר סוערת מסוף אוקטובר 2022  בשל ליקוי לבנה  שיתרחש בתאריך 25.10.22 , התרחשות שמתכתבת כאמור, עם מצבים שמאלצים לקבל החלטות חשובות תוך כדי התרחשויות סוערות.

ילידי  10.5 -2.5

גם לכם צפויה תקופה עם מגמות מנוגדות. לצד קשיים והגבלות ותחושה של עיכובים וקשיים כאילו ששמים לכם ברקס לתוכניות שלכם, צפויות הזדמנויות לקידום מסוף פברואר עד סוף מרץ 2022 ,יתכן שההצלחה תגיע לאחר שחישבתם מסלול מחדש ועשיתם שינויים מצדכם. לכם השוורים קשה לזרום עם שינויים בדרך כלל, אבל זו אופייה של התקופה ושינויים הם הכרחיים לפחות עד אמצע השנה לילידי 2.5-5.5.

ילידי  6.5-10.5 יחוו את הצורך בשינוי ואת השינויים עצמם החל מאמצע השנה. מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  כבר במהלך 2021 עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. עבור הזמן מתאים לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה עדכנית. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי.

ילידי 11.5-17.5

לצד הזדמנויות וההקלות תאלצו להתמודד גם עם קשיים. סטורן כוכב שמתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. יידרשו מכם – גם אם לתקופה קצרה יחסית – אחריות וכניסה למחויבות ומדובר על החודשים ינואר פברואר  ומאי- יולי 2021.

אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. אתם בעיצומה של תקופה חשובה ומשמעותית. כדאי לנצל בעיקר את החודשים מרץ עד יולי 2022  וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה באמת חשוב לכם בחיים. נצלו אותם ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. התובנות שתקבלו במהלך השנה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

ובנוסף בסוף מרץ ובמהלך אפריל 2022 צפויה לכם רוח גבית מיופיטר כוכב השפע והמזל. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. תתכן כניסה למסגרות חדשות וברות מזל. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. יתכנו גם קשרים מעבר לים, לימודים משמעותיים קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

וגם  במהלך 2022 האינטואיציה שלכם מתחזקת ורמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר. שימו לב ילידי 14.5-17.5 צפויה לכם תקופה  מאתגרת מאמצע מאי ולאורך השנה  בעקבות ליקוי לבנה שיחול בתאריך 16.5.22 התרחשות שמתכתבת עם מצבים שמאלצים לקבל החלטות חשובות תוך כדי התרחשויות סוערות.

ילידי 21.5 – 18.5

אתם בעיצומה של תקופה חשובה ומשמעותית. כדאי לנצל בעיקר את תחילת 2022 וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה באמת חשוב לכם בחיים. נצלו את ינואר פברואר 2022, ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. התובנות שתקבלו במהלך השנה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

ובנוסף,  אפריל ותחילת מאי (עד 9.5.22) וגם נובמבר ודצמבר 2022 צפויים להיות בשביל רובכם יותר נוחים וזורמים. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. שדרגו את עצמכם בכל תחומי החיים.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים