תחזית שנתית מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אהבה:

אתם רומנטיים, מחפשים זוגיות יציבה ולא נמשכים להרפתקאות שלא מובילות לשום מקום. פלירטים מזדמנים – זה לא אתם. זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. כשוונוס מתמקמת במזל שור הרומנטיקה חוגגת. בין התאריכים – 5.3-3.4 הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם והסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים. גם בסתיו, וליתר דיוק ב – 23.10-15.12 אהבה וזוגיות שוב על הפרק.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם אוהבים להשקיע בעצמכם ונהנים מטיפולים קוסמטיים וממסאז'ים מענגים על בסיס די קבוע, אבל אתם שונאים שינויים. הכי כדאי שתנסו מראה חדש ותשקיעו בעצמכם – מה 5.3 עד ה 3.4 תסרוקת חדשה ומלתחה קצת שונה יעשו את העבודה ואתם תראו מקסים. המהפך החיצוני ישפיע גם על התנהגותכם. בסוף התהליך אתם תרגישו מעולה.

נסיעות לחו"ל:

חו"ל נעשה לאחרונה מאתגר בעבורכם. ייתכן שעומסים בתחומי חיים אחרים היקשו עליכם לצאת מהארץ. עם זאת 2020 תקרב את העולם אליכם יותר מתמיד. השנה צפויות נסיעות לארצות רחוקות ומעניינות. גם יעדים קרובים יפתחו אתכם לחויות מרגשות. התחילו לחפש דילים משתלמים והכינו את המזוודות.  הכי מומלץ  אם זה רלוונטי, לשלב עבודה עם נסיעות. גם טיולים מאורגנים או נסיעות שתוכנו בקפידה יתאימו יותר. כדאי להתחיל לתכנן נסיעה ליעד אקזוטי או יעד משמעותי כבר מעכשיו.

לימודים: 

צפויה לכם ב – 2020 הצלחה בלימודים בין אם אתם סטודנטים מן המניין, או כאלה שרואים בלימודים בכל גיל הזדמנות להעשרה אך גם לקידום בקריירה. בעת הזו, השקעה בלימודים תעזור מאוד לקדם  את הקריירה שלכם. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים. עם זאת, נדרשת השקעה בלימודים. וזו הדרך שלכם לקטוף את התואר הרצוי.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 26.4– 21.4

נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שממאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  במהלך השנה החולפת עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים, שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. ינואר ופברואר 2020 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. זה הזמן לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. בחודשים אפריל-יוני תרגישו רגיעה והפנמה ובמהלך השנה כולה תסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

שימו לב ילדי 21.4-23.4 ינואר ופברואר 2020 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. ובנוסף, אתם תאלצו בחודשים אפריל-יוני, להתמודד עם מציאות מגבילה, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תשלמו מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. חשוב שתמנעו מהגזמות ותהיו מחוברים למציאות. תכנון, ובניית תשתית מסודרת הם המפתח להצלחה בעבורכם. יתכן שהשינויים שעשיתם יהיו קשים לעיכול בהתחלה וזה חלק מתהליך ההסתגלות.

ילידי  2.5 -27.4

השנה ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. נראה שהשנה אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת.

ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי. סמכו על האינטואיציה שלכם, והחיים ייראו יפים יותר. מצבים שמימיים יפעלו לטובתכם  בעיקר בינואר ופברואר 2020 ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה.

ילידי 21.5 – 3.5

2020 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. הכוכבים יהיו לעזרתכם ממרץ למשך השנה כולה. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. אצל ילידי 3.5-11.5 התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. ובנוסף, במהלך 2020 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר. אצל ילידי 12.5-15.5 תתחזק גם היכולת להתחדש ולהתגבר על קשיים וגם הרצון לשפר ולהתקדם. ילידי 16.5-21.5 יהיו ערים למגבלות אך תהיה להם היכולת לנצל את מצב הכוכבים ההרמוני לטובתם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים