תחזית שנתית מזל קשת

22 נובמר - 21 דצמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

חומר למחשבה:

אתם בעיצומה של תקופה חשובה ומשמעותית. כדאי לנצל את 2021 וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה באמת חשוב לכם בחיים. נצלו את השנה, ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. התובנות שתקבלו במהלך השנה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות ולא על אוטומט. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד.

אהבה וזוגיות:

השנה נפתחת עם משבים רומנטיים מכיוונה של ונוס בבית הזוגיות שלכם, שימשכו לתקופה קצרה עד 8.1.21. תקופות ברות מזל נוספות לחיי האהבה צפויות גם באביב בין התאריכים 9.5.21-2.6.21 ושוב בסתיו בין התאריכים 7.10.21-4.11.21, יכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה. תקרינו קסם ונעימות שישפיעו לטובה על מערכות יחסים קיימות וכאלה שנכנסו לחייכם במהלך השנה. רק רצוי שתעצרו ותבדקו אם אתם במקום הנכון.  הבשורה הטובה – מי שיזכה באהבתכם ירוויח קשר רציני.

2021 היא עדיין שנה משמעותית בשבילכם לזוגיות ואהבה. לאורך השנה כולה צפויים אתגרים בקשרים הרומנטיים בחייכם. יתכנו קשרים גורליים חדשים שישפיעו על חיי הזוגיות. לפנויים, זו שנה משמעותית אך היא מחייבת שינוי בגישה לרומנטיקה ולמערכות יחסים.

כניסה למערכת יחסים מחייבת ומיסוד קשר אהבה לצד אפשרות למשברים בקשרים קיימים, יהיו בשבילכם שיעורים לחיים בכל מה שקשור לאהבה. הצורך שלכם לשתף ולחלוק יגבר וישפיע לטובה. עם זאת, היו מודעים לעצמכם ואל תלכו לאיבוד במערכות יחסים שישאבו אתכם אליהן. אל תישארו במקום שלא מרגיש לכם נכון.

לימודים:

2021 יכולה להיות גורלית לעתידכם בכל הנוגע ללימודים והעשרת ידע. הגישה שלכם ללימודים עשויה להשתנות. ויהיו לכם הזדמנויות להיווכח שניתן לקנות השכלה רחבה גם ללא תארים ודיפלומות. שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית גם אם זה יהיה מאתגר. השקעה וגישה רצינית יהיו לטובתכם בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה. אתם תצליחו להתמודד עם תכנים מסובכים בהצלחה בעיקר אם אתם רציניים. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים. מי מכם שלא לומד ופנוי ומעוניין להעשיר את הידע, כדאי לשקול כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו. הזמן מתאים במיוחד בשבילכם. קורסים והרצאות בתחומים חדשים יוסיפו עניין וידע לחייכם. התחברות ללימודי און ליין הפכה את תחומי הלימוד לנגישים יותר מאי פעם ואתם מרוויחים מכך ובגדול. למי שמתקשה להתחבר לטכנולוגיה שמאפשרת זאת חשוב מאוד עבורכם לעשות כל מאמץ וליישר קו עם העתיד.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם מתחברים למראה הטבעי ופחות נוטים להשקיע במראה שלכם בדרך כלל. עם זאת, לאלו מכם שרוצים לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם, הזמן המיטבי יהיה כבר בתחילת השנה וליתר דיוק עד תאריך 8.1.2021   והתקופה המיטבית הבאה צפויה רק בסתיו הבא בין התאריכים  7.10.21-4.11.21 זה לא אומר כמובן שכל השנה אתם צריכים להזניח את עצמכם. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש.

אנרגיה ופעילות:

השנה מסתיימת עם ביקור מרס כוכב האנרגיה במזל קשת בין התאריכים 13.12.21-24.1.22. כקשתים טיפוסיים, אתם אנרגטיים כל השנה,  אבל ביקור של מרס מתכתב עם אנרגיה עודפת. ניתן לנצל אנרגיה עודפת זו לטובה, אך היא עלולה להתבטא גם באופן שלילי. כדאי שתתעלו את עודף האנרגיה ותשקיעו בעשייה מקדמת, בספורט או בריקוד, אחרת זו עלולה להיות תקופה חסרת מנוחה עם הרבה קונפליקטים ומתחים. וגם היזהרו בנהיגה!

ובנימה יותר אישית:

ילידי  7.12– 22.11

זו שנה חשובה במיוחד. התובנות שתקבלו במהלכה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה לפעול מתוך מודעות. הגורל ייזמן לכם מפגשים חשובים ומצבים  שיעזרו לכם להשתנות ותוך כדי כך ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והתובנות יפעלו לטובתכם בעתיד. חודשים ינואר ופברואר יביאו עמם הזדמנויות אמיתיות לצמיחה וגם ניתן יהיה ליישם תוכניות באופן מעשי ועם תכנון מוקפד. בסך הכול וצפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. בעיקר במחציתה הראשון. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם ב – 2021 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. טיפ! שימו לב ליקוי לבנה בתאריך 26.5 יהיה מאתגר עבורכם ובעיקר עבור ילידי 24.11-27.11. לכם צפויה שנה מאתגרת וחשובה במיוחד החל מתאריך הליקוי.

ילידי  8.12-10.12

2020 הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. עם זאת, 2020 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. גם ב 2021 הכי מתאים ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת לאנשים שאלה תחומי העניין שלהם. יש לומר ששנת 2021 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה החל מחודש מרץ, ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. ובנוסף, 2021 עדיין שנה משמעותית. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אמנם עד מרץ 2021 אתם מתקשים להיות בפוקוס, מתקשים לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא, אך במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

טיפ! חודש מרץ יהיה בר מזל עבורכם. נצלו זאת בתבונה.

טיפ! שימו לב ליקוי חמה בתאריך 10.6.21 יהיה מאתגר לילידי 8.12-12.12. לכם צפויה שנה מאתגרת וחשובה במיוחד מתאריך הליקוי.

ילידי 11.12-16.12

שנת 2021 היא שנה מאתגרת עבורכם. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות. לילידי 14.12-16.12 תהיה החל מחודש מרץ עזרה מיופיטר כוכב ההצלחה והשפע, לאורך השנה כולה. נצלו זאת בזהירות.

ילידי  21.12 – 17.12

2021 בעבורכם צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, חודשים מרץ-דצמבר 2021 יביאו בכנפיהם הזדמנויות של ממש להצלחה והתקדמות. אל תשבו בחיבוק ידיים ועשו הכול כדי להתקדם. ההצלחה יכולה להתרחש בכל תחום בחייכם. פקחו עיניים ואוזניים ואל תפספסו. קשרים מעבר לים, לימודים, הרחבת המשפחה, הצלחה בקריירה…שילוב של אופטימיות לצד גישה מעשית שמביאה בחשבון את מגבלות המציאות הם שילוב מנצח עבורכם השנה. למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית וסוערת עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים