תחזית שנתית מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

משפחה:

2021  צפויה להיות שנה מאוד משמעותית לענייני משפחה וזו אף יכולה שנה להיות בת מזל. התנהלות לצד הקורונה טרפה את הקלפים ומשפיעה על חיי הבית והמשפחה. החלטות משמעותיות יהיו גורליות וחשובות לעתיד. רצוי שלא להתייחס למשפחה כמובן מאיליו, להיות נוכחים ולהשקיע, כל אחד בהתאם לגילו ולמצבו המשפחתי. ייתכן שתחוו תסכול מבני המשפחה או שהם יזדקקו לעזרתכם בשל קשיים שהם עוברים או שהם קצת בודדים וזקוקים לחברה. גם אתם עצמכם לומדים דברים חדשים על ההורים, הילדים, וקרובי משפחה שלכם ולא תמיד קל לכם לקבל אותם כפי שהם. יש גם נקודת אור בשבילכם לצד הקשיים צפויות חוויות טובות ומעצימות הקשורות במשפחה. יש אופטימיות וצפויים אירועים משמחים ונעימים. יתכנו הרחבת המשפחה שתשפיע גם על מקום המגורים וגם על אופיים, ותוכלו גם לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה והמורחבת אם רק תרצו ותשקיעו.

מגורים:

הן בעקבות נסיבות הקורונה, אך לא רק בגללן,  הבית הפיזי, המקום בו אתם מתגוררים הפך לעניין שלא ניתן להתכחש אליו יותר בין אם אתם בעלי דירה, שוכרי דירה או ילדים שגרים עדיין עם ההורים או כאלה שגרים במסגרות שונות. בשנת 2021 יהיה לכם קשה להמשיך לגור כמו שאתם גרים. תרגישו שהגיע הזמן לערוך שינוי ולשפר את  חווית המגורים שלכם. נראה שזה יצליח לכם ואולי אף בגדול. השקיעו בעיצוב שעושה לכם נעים או אולי כדאי אף לשקול מעבר דירה. זה לא חייב להיות יוקרתי ויקר, אלא שיהיה נוח ויענה על הצרכים שלכם. גם השקעה מושכלת בנדל"ן מומלצת.

כספים:

התחום הפיננסי שכל כך חשוב לכם כאוהבי ביטחון ויכולת שליטה, יכול להיות מאתגר למדי אבל גם חשוב להתפתחותכם בעתיד. התובנות הכלכליות שקיבלתם בשנה החולפת וממשיכים לקבל גם בשנת 2021 והערכים שאתם מאמצים הם ערכים שילכו אתכם קדימה. הגישה החדשה שאתם מפתחים ביחס לתחום הכלכלי תועיל לכם בעתיד. חשוב שתתייעצו עם מביני דבר בתחום הכלכלי אבל גם שתסמכו על האינטואיציה שלכם. יתכנו הוצאות חריגות לצד הכנסות יפות. היזהרו מלקיחת סיכונים כלכליים קיצוניים. חשוב שתנהלו את ענייני הכספים בצורה שקולה ואחראית. אל תחששו לקבל עזרה שתייצר תנופה חדשה, אך הימנעו מלהסתכן בהלוואות מסוכנות שעלולות לעלות לכם ביוקר.

אנרגיה ופעילות:

מרס כוכב האנרגיה והפעילות יבקר במזל עקרב לקראת סוף 2021 בין התאריכים 30.10.21-12.12.21. הוא יטעין אתכם באנרגיה עודפת שמאוד חשוב שתשתמשו בה לטובה ותתנו לה מוצא ועדיף בפעילות גופנית, כי היא עלולה להתבטא גם באופן שלילי. זו עלולה להיות תקופה חסרת מנוחה עם הרבה קונפליקטים ומתחים. תוכלו גם להשתמש בעודפי האנרגיה כדי לקדם עצמכם בעבודה. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד, לרוץ, לצעוד, לרכב, לשחות… וגם היזהרו בנהיגה!

אהבה:

זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. כשוונוס מתמקמת בבית הזוגיות שלכם הרומנטיקה חוגגת. זה קורה באביב

בין התאריכים – 14.4-8.5 בקיץ מאמצע מאי עד סוף יולי ובמיוחד בסתיו בין התאריכים 11.9-7.10 אז גם הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם והסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

אלו מכם שרוצים לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם, הזמן המיטבי יהיה רק בסתיו הבא       בין התאריכים   11.9.21-7.10.21 זה לא אומר כמובן שכל השנה אתם צריכים להזניח את עצמכם. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.10-29.10

2021 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. יופיטר  כוכב המזל והאופטימיות ישחק את תפקיד המאפשר ומספק הצלחה ואופטימיות בעיקר בינואר עד מרץ 2021. ולילידי 23.10-24.10 בלבד –  גם מאמצע מאי עד סוף יולי. סטורן כוכב שמתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. יידרשו מכם – גם אם לתקופה קצרה יחסית – אחריות וכניסה למחויבות ומדובר על החודשים ינואר פברואר ומרץ בלבד.

לצד הזדמנויות וההקלות תאלצו להתמודד גם עם קשיים. אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות וברות מזל. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. יתכנו גם קשרים מעבר לים, לימודים משמעותיים קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

ילידי  30.10-7.11

גם לכם צפויה תקופה עם מגמות מנוגדות. לצד ההזדמנויות לקידום יהיה גם מי שישים ברקס לתכנונים שלכם ויזמן עיכובים וקשיים. אחד הפתרונות לסיטואציה הזו, לחשב מסלול מחדש ולעשות שינויים מצדכם. אתם העקרבים רואים אתגר בשינויים בדרך כלל. מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  כבר במהלך 2020 עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. עבור ילידי  30.10-1.11 החודשים ינואר עד מרץ 2021 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. הזמן מתאים לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה עדכנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. במהלך השנה תרגישו רגיעה והפנמה ותסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

ילידי 2.11-7.11 נראה שמחודש אפריל 2021 למשך השנה כולה, אתם תהיו יותר בשלים לשינויים ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת. ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי.

ילידי  8.11-21.11

2021 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. שדרגו את עצמכם בכל תחומי החיים. ילידי 8.11-14.11 יחוו זאת לתקופה קצרה בלבד – רק בחודש מרץ 2021. אל תגזימו במה שאתם לוקחים על עצמכם כי בשנת 2022 אתם עלולים לשלם את המחיר. עם זאת, במהלך 2021 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר.

ילידי 15.11-21.11 ייהנו מההזדמנויות להתקדם מאפריל עד אמצע מאי ומאוגוסט עד סוף 2021.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים