תחזית שנתית מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית
כספים:
מצבכם הכלכלי צפוי לחוסר יציבות. צפויות הוצאות חריגות לצד מקורות מימון חדשים ומפתיעים. יתכנו חוויות עוצמתיות בענייני היכולת הכלכלית. זה יכול להפתיע לטובה אבל גם עלול להתבטא בקושי מסוג חדש. כדאי שאתם מצידכם תנהלו את ענייני הכספים בצורה שקולה ואחראית.

עבודה:

כעקרבים טיפוסיים, אתם פורחים בתפקיד מאתגר שגורם להתרגשות בכל פעם שאתם מגיעים לעבודה. עבודה מלחיצה ותובענית לא מפחידה אתכם, דווקא עבודה משעממת מדי גורמת לכם לתסכול. 2020  יכולה להשפיע לטובה בתחום, אבל גם עלולה להיות מתסכלת.  באפריל ומאי אתם משקיעים בקריירה, אך מחודש ספטמבר צפוי עיקר האקשן בענייני עבודה. רק אל תקלקלו לעצמכם בגלל עימותים עם עמיתים למקצוע או לתפקיד.

אהבה:

זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. עם זאת, הימים היותר רומנטיים עם סיכויים טובים למצוא אהבה משמחת יהיו באביב בין התאריכים  5.3-22.5 ובסתיו עם כניסת החורף, במיוחד בין התאריכים 21.11-15.12

הגה:                

ב – 2020  נסיעות רבות צפויות לכם השנה. נראה, שתוכלו לשדרג את מצבכם כנהגים או תוכלו השנה לזכות ברישיון המיוחל. אם אתם נהגים ותיקים, נראה שתצליחו לקבל רכב ממקום העבודה, לקנות מכונית או לשדרג את הרכב הקיים.  יהיה לכם  הרבה יותר קל להתנייד. רק הקפידו לנהוג בזהירות.

לימודים:

בשנת 2020 התחלת לימודים יכולה להיות גורלית לעתידכם. שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית גם אם זה יהיה מאתגר. בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה – אתם תצליחו להתמודד עד סיום שנת הלימודים עם תכנים מסובכים בהצלחה יתרה בעיקר אם אתם רציניים. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.
מי מכם שלא לומד ופנוי ומעוניין להעשיר את הידע, כדאי לשקול כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו הזמן מתאים במיוחד בשבילכם. קורסים והרצאות בתחומים חדשים יוסיפו עניין וידע לחייכם.
מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

תרשמו לעצמכם, הימים הכי מוצלחים בשבילכם להשקיע בעצמכם ובעקבות זאת להראות מעולה – בין התאריכים 21.11-15.12  . הכוונה לטיפולים קוסמטיים, לרבות טיפולים כירורגים, שינוי תסרוקת, שידרוג המלתחה וכד'.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.10-29.10

נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שממאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  במהלך השנה החולפת עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. ינואר ופברואר 2020 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. זה הזמן לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. בחודשים אפריל-יוני תרגישו רגיעה והפנמה ובמהלך השנה כולה תסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

שימו לב ילדי 23.10-25.10 ינואר ופברואר 2020 מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. ובנוסף, אתם תאלצו בחודשים אפריל-יוני, להתמודד עם מציאות מגבילה, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תשלמו מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. חשוב שתמנעו מהגזמות ותהיו מחוברים למציאות. תכנון, ובניית תשתית מסודרת הם המפתח להצלחה בעבורכם. יתכן שהשינויים שעשיתם יהיו קשים לעיכול בהתחלה וזה חלק מתהליך ההסתגלות.

ילידי 30.10-5.11

בשנת 2020 ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. נראה שהשנה אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אתם בני מזל עקרב אוהבים יציבות אך לא פוחדים מאתגרים ואפילו נהנים מעצם ההתמודדות עם השינוי גם כשהוא לא מתוכנן ולא רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת.

ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי. סמכו על האינטואיציה שלכם, והחיים ייראו יפים יותר. מצבים שמימיים יפעלו לטובתכם  בעיקר בינואר ופברואר 2020 ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה.

ילידי 6.11-21.11

2020 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. הכוכבים יהיו לעזרתכם ממרץ למשך השנה כולה. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. אצל ילידי 6.11-12.11 התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. ובנוסף, במהלך 2020 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר. אצל ילידי 13.11-16.11 תתחזק גם היכולת להתחדש ולהתגבר על קשיים וגם הרצון לשפר ולהתקדם. ילידי 17.11-21.11 יהיו ערים למגבלות אך תהיה להם היכולת לנצל את מצב הכוכבים ההרמוני לטובתם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים