תחזית שנתית מזל סרטן

21 יוני - 22 יולי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה:

אם אתם מסורים לעבודה וחרוצים ומוכנים להשקיע כדי להתקדם, יקרה לכם משהו טוב בענייני עבודה. עם זאת, דווקא השנה חשוב שתהיו קשובים גם לנפש, ואם אתם לא מתחברים/אוהבים את מה שאתם עושים, כדאי שתשקיעו בלהבין מה יתאים לכם יותר לעשות. כל זאת כדי שבריאותכם והחיוניות שלכם יהיו במיטבם. אם אתם מובטלים – יהיה לכם סיכוי למצוא עבודה טובה, או במילים אחרות תוכלו סוף סוף למצוא פרנסה ראויה. אל תתעצלו לשלוח קורות חיים, ואל תתבאסו אם זה לא קורה מיד.

אם אתם שכירים – שימו לב לקונפליקטים ומתחים והיו שלמים עם עצמכם לפני שאתם נלחמים כדי להוכיח שאתם צודקים. השקעה בעבודה בהחלט תשתלם רק הכי חשוב שאתם בטוחים שאתם במקום הנכון. אז, לא רק שיהיה לכם יותר סיפוק, גם יעריכו אתכם ויתגמלו אתכם בהתאם.

כספים:

הנושא הכלכלי עדיין רגיש השנה אך צפויות מגמות מנוגדות. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שסתם קשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם. כך או כך,  אין ברירה – אתם צריכים להיות מודעים יותר למצב המזומנים שלכם. זו שנה שתידרשו לאיפוק וצמצום ובעיקר חשיבה לעתיד. כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים ותתחילו לחסוך. עם זאת, כניסתו של יופיטר כוכב השפע וההזדמנויות – שחקן חיזוק נוסף – לבית הכספים שלכם, עשויה לשפר את מצבכם הכלכלי ולייצר בעבורכם הזדמנויות בתחום הפיננסי. מקורות מימון נוספים, לרבות זכיות, בונוסים, החזרים כספיים יכולים לשנות את התמונה בעיקר בשביל אלה מכם שהתנהלו באחריות בשנה החולפת.

אהבה וזוגיות:

עבורכם זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. עם זאת, הימים היותר רומנטיים עם סיכויים טובים למצוא אהבה משמחת יהיו כבר בתחילת השנה בין התאריכים 8.1-1.2 וגם בסיומה בחודשים נובמבר ודצמבר, ובקיץ בין התאריכים  2.6-26.6 הקסם שלכם גובר והרצון להיות בקשר ולהתפייס עם בני הזוג יעשו את העבודה. לפנויים – זה הזמן שלכם.

אנרגיה ורגישות:

האנרגיה שלכם תתעורר באופן משמעותי מאמצע פברואר עד סוף מרץ. ליתר דיוק

בין התאריכים 23.4-11.6. הירשמו לחדר כושר, השקיעו בספורט או בכל פעילות אחרת שאתם אוהבים. הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה. העיקר שלא תתעצלו. בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים בקידום פרויקטים בעבודה. רק שימו לב, סף הרגישות עולה ואתם עלולים להיפגע ולהימצא במתחים ומאבקי כוח עם הסביבה בתקופה האמורה. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים. כדאי לתעל את האנרגיה לפעילות האמורה לעיל.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בחודש יוני בין התאריכים  2.6-26.6. קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדי קיץ מדליקים או בגד ים סקסי. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.6-26.6

2020 הייתה שנה רגישה במיוחד עבורכם. יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בפגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה.

טיפ חשוב לילידי 21.6-23.6: צפויה לכם תקופה ברת מזל במיוחד מאמצע מאי עד סוף יולי 2021. ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה. נצלו את התקופה כדי לקדם ולשדרג לכם את החיים.

ילידי 27.6-4.7

גם עבורכם השנה החולפת הייתה חשובה והביאה עמה מגמות מנוגדות של תסכול וקשיים לצד הקלה וצמיחה. עם זאת, 2021 יכולה להיות מאתגרת ורגישה עבור חלק מכם. נראה, שאתם תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים עקב סוג של כאב ופגיעה. עם זאת, התובנות החדשות יהיו מועילות ממש בהתמודדויות עתידיות. תגלו בעצמכם עוצמות חדשות שיאפשרו לכם להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות לתפוס מקום, ולחמלה להיות ערך בחייכם. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור.

שימו לב – לילידי 27.6-28.6 צפויה הקלה מאפריל 2021 ואצל ילידי 29.6-4.7 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2021 ועד סוף השנה.

ילידי 5.7-15.7

2021 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה עשויים לשפר לכם את החיים, וגם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו.

כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת  וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. ובנוסף, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה…

לילידי 16.7-19.7

עבורכם 2021 זו שנה מאד משמעותית שמביאה עמה התמודדויות מאתגרות. כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים ומאבקי כוח שלא יובילו לשום מקום. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות.

לילידי 20.7-22.7

2020 הייתה שנה חשובה ומשמעותית במיוחד גם עבורכם. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים