תחזית שנתית מזל סרטן

21 יוני - 22 יולי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2022

מזל סרטן 21.6-22.7

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

כספים:

הנושא הכלכלי עדיין רגיש ומאתגר גם השנה. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שסתם קשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם. כך או כך,  אין ברירה – אתם צריכים להיות מודעים יותר למצב המזומנים שלכם. אתם גם נדרשים לחשיבה לטווח הרחוק בנוגע לעתיד הכלכלי.  כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים ותתחילו לחסוך.

אהבה:

2022 משמעותית להתחברות שלכם לאינטימיות ורומנטיקה. התובנות שתקבלו במהלך השנה על החשיבות בקשרים אינטימיים ואהבה ישפיעו על גישתכם לנושא. גם הקשר עם האהובים לכם לרבות הקשר עם ילדיכם הופך משמעותי עבורכם.

הימים היותר רומנטיים עם סיכויים טובים למצוא אהבה משמחת יהיו כבר בתחילת השנה בין התאריכים מתאריך 5.11.2021 ועד 6.3.22. דצמבר, ובקיץ בין התאריכים

18.7.22-11.8.22 וגם בסיום השנה  בשבוע האחרון של דצמבר 2022  הקסם שלכם גובר והרצון להיות בקשר ולהתפייס עם בני הזוג יעשו את העבודה. לפנויים – זה הזמן שלכם.

לימודים:

בשנת 2022 שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית במיוחד מתחילת חודש מאי, בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה – אתם תצליחו להתמודד עד סיום שנת הלימודים עם תכנים מסובכים בהצלחה יתרה. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

חברויות:

עניינים חברתיים יהיו נושא חשוב בחייכם ממאי 2022 גם בהקשר לפעילות חברתית הומניטארית וגם בהתייחסות לחברים אישיים. פרויקטים חברתיים שואבים אתכם ואתם מגדילים ראש ויוזמים בתחום החברתי/קהילתי.  הרשתות החברתיות יתפסו מקום נכבד בלו"ז שלכם בשל חשיבותן עבורכם בימים אלו. הפופולאריות שלכם במגמת עליה, ונראה שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף. חברים חדשים שתכירו השנה, יהיו משמעותיים וילוו אתכם במשך שנים רבות. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו. ובנוסף, צפויים אירועים חברתיים מרגשים.

 עבודה וקריירה:

2022 היא שנה משמעותית לקריירה שלכם. יופיטר, כוכב השפע וההצלחה, יבקר בבית הקריירה שלכם החל מחודש מאי 2022 כדי לעזור לכם להגיע הכי גבוה שאפשר, בתנאי שתנצלו את הזדמנויות ותהיו ערים למה שקורה סביב. אם תשקיעו בעבודה תוכלו להרשים ובעיקר – להתפתח. יהיה לכם קל יותר להוכיח שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. מילות המפתח הן – התארגנות, ויוזמה לצד העזה, אופטימיות וגישה חיובית.

למרות המצב החדש שנכפה בשל הקורונה, חישוב מסלול מחדש יוביל אתכם למקום טוב יותר. אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בחודש יוני בין התאריכים  18.7.22-11.8.22 קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדי קיץ מדליקים או בגד ים סקסי. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.6-1.7

2021 לחלק מכם, במיוחד ילידי 28.6-1.7 הייתה שנה הייתה שנה רגישה במיוחד, יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בפגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. לאחרים, הייתה זו שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2022 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. בחודשים ינואר פברואר ומחודש מאי 2022 החיים יחייכו אליכם ויהיו לכם יותר הזדמנויות להתקדם או להשתחרר ממצבים לא רצויים. הזמן מתאים לחפש זוגיות למי שמעוניין, להתפתח וללמוד, לעלות בסולם מבחינה מקצועית ולהתקדם מבחינה כלכלית. אז הירשמו ללימודים, שלחו קורות חיים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. גם מימוש נסיעה לחו"ל תהיה אופציה מעולה. עשו זאת בזהירות, אבל היו ערניים להזדמנויות שבדרך.

ילידי 2.7-8.7

2022 היא שנה של מגמות שונות ולפעמים אף סותרות. לצד ההזדמנויות להצלחה ושדרוג, זו יכולה להיות גם שנה מאתגרת ורגישה עבור חלק מכם. נראה, שאתם תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים עקב סוג של כאב ופגיעה. עם זאת, התובנות החדשות יהיו מועילות ממש בהתמודדויות עתידיות. תגלו בעצמכם עוצמות חדשות שיאפשרו לכם להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות לתפוס מקום, ולחמלה להיות ערך בחייכם. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור.

שימו לב – לילידי 2.7-4.7 צפויה הקלה ממרץ 2022 ואצל ילידי 5.7-8.7 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2022 ועד סוף השנה.

יחד עם זאת מאמצע פברואר עד אמצע מרץ יהיו לכלכם הזדמנויות להתקדם ולהצליח. השמיים יחייכו אליכם לתקופה קצרה וכדאי שתהיו מודעים. הקידום יכול להיות בעבודה, בחיים האישיים ובכל תחום אחר שתרצו לקדם, רק חשוב שתעשו זאת בזהירות ובאופן מתוכנן.

ילידי 9.7-15.7

2022 צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית בעיקר ילידי 13.7-15.7 עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו כולכם השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. הזמן שלכם לשפר עמדות ולהצליח בחיים עשוי להיות משמעותי. הזמן שלכם – מאמצע מרץ עד עשרה במאי 2022. היו ערים ואל תפספסו הזדמנויות להצליח ולהתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה עשויים לשפר לכם את החיים ככל שניתן בימים הזויים של לחיות לצד הקורונה, וגם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו.

כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות.

לילידי 16.7-22.7

עבורכם 2022 זו שנה מאד משמעותית שמביאה עמה התמודדויות מאתגרות. עם זאת, כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים ומאבקי כוח שלא יובילו לשום מקום. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה.

שימו לב, זו שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או פרידה כואבת), או בלימודים, בקריירה – שינוי כיוון, או בבית (שיפוץ משמעותי או מעבר דירה). בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות.

הכוכבים יתנו לכם רוח גבית בעיקר בבתחילת מאי ומאמצע אוקטובר עד סוף דצמבר 2022 ותוכלו לממש תוכניות באופן יותר מוצלח ומועיל.

 

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים