תחזית שנתית מזל סרטן

21 יוני - 22 יולי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית, אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אהבה וזוגיות:

2020 מביאה בכנפיה מגמות מנוגדות, ולצד הקשיים שאפיינו את השנתיים האחרונות צפויה גם אהבה טובה. השנה מצטרף שחקן נוסף בדמותו של יופיטר כוכב המזל שמבקר בבית הזוגיות שלכם במהלך השנה כולה, ולצד הכובד והקשיים, הגישה לאהבה הופכת יותר פתוחה וזורמת. למי שפנוי, אהבות חדשות והרפתקאות רומנטיות יתבלו את חייכם ויגרמו לשמחה.

אמנם לאורך השנה כולה יכולים עדיין להתעורר לחצים ומצבים לא קלים בתחום הזוגיות והאהבה. זו עדיין תקופת מבחן במהלכה אתם נדרשים להפגין אחריות ויתכן שהדברים לא יזרמו לכם בקלות. אך לצד קשרים בעיתיים שיסתיימו, קשרים טובים יתחזקו ויש מצב להתחלת קשר חדש. רצוי שתלמדו את השיעור הנכון מהקשיים שתיתקלו בהם ולא תיכנסו לתסכול שישתק את העשייה שלכם. לפנויים, זו שנה משמעותית אך היא מחייבת שינוי בגישה לרומנטיקה ולמערכות יחסים. אל תירתעו מהכרויות מתוכננות. השנה יותר מתמיד דווקא הן יעשו את העבודה. דווקא במהלך 2020 אתם יכולים למצוא עצמכם בסיפור אהבה רציני ובוגר ולצפות להפי אנד.

טיפ! בין התאריכים – וגם בסוף השנה, צפויה עזרתו של קופידון אשר ישתתף במשימה לשדרג את חיי האהבה שלכם, בני מזל סרטן ולגרום לכם להתרגשות ושמחה.
עבודה:
אם אתם מסורים לעבודה וחרוצים ומוכנים להשקיע כדי להתקדם, יקרה לכם משהו טוב בענייני עבודה מיוני 2020. עם זאת, דווקא השנה חשוב שתהיו קשובים גם לנפש, ואם אתם לא מתחברים/אוהבים את מה שאתם עושים, כדאי שתשקיעו בלהבין מה יתאים לכם יותר לעשות. כל זאת כדי שבריאותכם והחיוניות שלכם יהיו במיטבם. אם אתם מובטלים – מאמצע השנה יהיה לכם סיכוי למצוא עבודה טובה, או במילים אחרות תוכלו סוף סוף למצוא פרנסה ראויה. אל תתעצלו לשלוח קורות חיים, ואל תתבאסו אם זה לא קורה מיד.

אם אתם שכירים – שימו לב לקונפליקטים ומתחים והיו שלמים עם עצמכם לפני שאתם נלחמים כדי להוכיח שאתם צודקים. השקעה בעבודה בהחלט תשתלם רק הכי חשוב שאתם בטוחים שאתם במקום הנכון. אז, לא רק שיהיה לכם יותר סיפוק, גם יעריכו אתכם ויתגמלו אתכם בהתאם.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בין התאריכים – 7.8.20-5.9.20 קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדי קיץ מדליקים או בגד ים סקסי. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 22.6-30.6

2020 היא שנה חשובה ומשמעותית במיוחד. זו יכולה להיות שנה מאתגרת עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. תתכן פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. החיים יספקו לכם במהלך 2020 תובנות שבד"כ אתם נוטים להתעלם מהם. תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. אתם מאפשרים ליצירתיות לתפוס מקום, והגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת עוד יותר טיפולית ועם יותר חמלה. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי והיזהרו מקיצורי דרך ומפיתויים אשלייתיים.

שימו לב – לילידי 22.6-24.6 שלמדו זאת על בשרם כבר ב – 2019, צפויה הקלה ממרץ 2020 ואצל ילידי 25.6-30.6 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2020. זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. גם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

ילידי 1.7-12.7

2020 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, זה הזמן. צפויים לכם התנסויות וריגושים בעקבות השינויים שתערכו. כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת – בעיקר של ילידי – 9.7-12.7 – וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה… רק שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה.

לילידי ה 10.7 השנה יכולה להיות משמעותית במיוחד, בשל ליקוי הלבנה שיתרחש ביום הולדתם.

ילידי 17.7– 13.7

במהלך 2020 תאלצו עדיין להתמודד עם קשיים שהחלו במהלך 2019 . השנה נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. עם זאת, זו שנה מאד משמעותית לצד האתגרים וההתמודדויות שהיא מביאה איתה. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. שימו לב – כניסה למסגרת תהיה לטובה אם יהיה לכם שם מספיק חופש פעולה. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הבשורה הטובה שיצוצו הזדמנויות לצמיחה כמעט במהלך השנה כולה, וליתר דיוק, ממרץ עד נובמבר. האופטימיות שתיכנס לחייכם תאפשר לכם להתמודד עם האתגרים והשינויים בהצלחה. הכוכבים יעזרו לכם להשתדרג בחיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

ילידי 18.7-22.7

2020 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. לצד הקשיים יגיעו גם הזדמנויות והקלות. יידרשו מכם אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת. סטורן ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. בין אפריל ליוני תרגישו הקלה מסוימת. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר מתמיד. הבשורה הטובה – יופיטר בעיקר בסוף השנה, ישחק את תפקיד המאפשר ומספק ההצלחה והאופטימיות.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים