תחזית שנתית מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית לשנת 2021

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אנרגיה ורגישות:

אתם אנרגטיים בדרך כלל ואוהבים להיות פעילים ולעמוד על שלכם.  במהלך 2020 האנרגיה שלכם הייתה בשיאה ובמיוחד מאמצע השנה החולפת ועד סופה, וליתר דיוק מ – 28.6.20 ועד 6.1.21 . גם סף הגירוי שלכם היה נמוך והייתם פגיעים מתמיד. לא תמיד יכולתם להתייחס למה שקורה באופן רגוע. הצורך שלכם להשפיע ולהנהיג את מהלך העניינים גבר ולא אחת נקלעתם למתחים ולמלחמות. הדרך הטובה למרות המצב שנכפה עליכם מנסיבות החיים, הייתה להיות פעילים ולעסוק בספורט ומי שעשה זאת הרוויח בענק. השבוע הראשון של 2021 עדיין אנרגטי בשבילכם.  לאט לאט האנרגיה העודפת תתפוגג ותחזור לעוצמתה הרגילה. עם זאת כבני מזל טלה – חיוני עבורכם ספורט. המשיכו בדרך שהתחלתם לאחרונה. זה יפעל לטובתכם.

חברויות:

הפוקוס השנה יהיה על עניינים חברתיים. גם בהקשר לפעילות חברתית הומניטארית וגם בהתייחסות לחברים אישיים. פרויקטים חברתיים שואבים אתכם ואתם מגדילים ראש ויוזמים בתחום החברתי/קהילתי.  הרשתות החברתיות יתפסו מקום נכבד בלו"ז שלכם בשל חשיבותן עבורכם בימים אלו. 2021 היא גם שנת מבחן לחברויות האישיות שלכם אשר עומדות למבחן. הקורונה הביאה לדפוסי התנהגות שונים בכל הקשור למפגשים חברתיים. ויהיו כאלה שיתרחקו בגלל זה. גם הצרכים החברתיים שלכם עצמכם משתנים. החברים הטובים שאספתם בתקופות שונות בחיים עסוקים בעניינים שלהם והריחוק ביניכם הולך וגדל. יתכן שקשה לכם לקבל שירדתם אצלם למקום השני אחרי מה שעברתם יחד. זה לא אומר כמובן, שאתם צריכים להפסיק להשקיע בחברויות הוותיקות. עם זאת, יש גם הפי אנד – הפופולאריות שלכם במגמת עליה ונראה שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף. חברים חדשים שתכירו השנה, יהיו משמעותיים וילוו אתכם במשך שנים רבות. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו. ובנוסף, צפויים אירועים חברתיים מרגשים במידת האפשר בימים אלו.

אהבה:

זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם בין התאריכים 21.3-14.4 והסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים. אל תשבו בחיבוק ידיים כדי שלא תפספסו. גם בקיץ, וליתר דיוק בין התאריכים 28.6-21.7, 16.8-10.9 אהבה וזוגיות שוב על הפרק.

לימודים: 

האנרגיה המנטאלית בשנת 2021 במיטבה והסקרנות שלכם גוברת. הטכנולוגיה החדשה קרבה תכנים ומיידעים שהיו פחות נגישים בעבר. גם הצורך שלכם ללמוד ולהרחיב אופקים גובר. מי שיממש זאת יזכה להצלחה בלימודים בין אם אתם סטודנטים מן המניין, או כאלה שרואים בלימודים בכל גיל הזדמנות להעשרה אך גם לקידום בקריירה. בעת הזו, השקעה בלימודים תעזור מאוד לקדם  את הקריירה שלכם. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

בדרך כלל אתם אוהבים את המראה הספורטיבי. הגיע הזמן לשנות. הכי כדאי לכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בטיפוח היופי בין התאריכים 21.3-14.4 טיפולים קוסמטיים, תסרוקת חדשה, מלתחה קצת שונה ובכלל, עשו כל מה שיגרום לכם להראות הכי טוב.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.3-26.3

2020 הייתה שנה רגישה במיוחד עבורכם. יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בפגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. הבשורה הטובה – חודש ינואר 2021 הוא בר מזל עבורכם, ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל, במסגרת הגבלות החיים לצד הקורונה, גם תהיה אופציה מעולה. נצלו את התקופה הקצרה הזו כדי לקדם את עצמכם.

ילידי 27.3-5.4

2021 יכולה להיות מאתגרת ורגישה עבור חלק מכם. נראה, שאתם תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים עקב סוג של כאב ופגיעה. עם זאת, התובנות החדשות יהיו מועילות ממש בהתמודדויות עתידיות. תגלו בעצמכם עוצמות חדשות שיאפשרו לכם להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות לתפוס מקום, ולחמלה להיות ערך בחייכם. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור.

שימו לב – לילידי 26.3-27.3 צפויה הקלה מאפריל 2021 ואצל ילידי 28.3-4.4 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2021 ועד סוף השנה.

יחד עם זאת בחודשים פברואר ומרץ יהיו לכם הזדמנויות להתקדם ולהצליח. השמיים יחייכו אליכם גם אם לזמן קצר וכדאי שתהיו מודעים. הקידום יכול להיות בעבודה, בחיים האישיים ובכל תחום אחר שתרצו לקדם, רק חשוב שתעשו זאת בזהירות ובאופן מתוכנן.

ילידי 6.4-13.4

2021 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. הזמן שלכם לשפר עמדות ולהצליח בחיים, קצר יחסית אך עשוי להיות משמעותי. חודש מרץ 2021 הוא החודש שלכם. היו ערים ואל תפספסו הזדמנויות להצליח ולהתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה עשויים לשפר לכם את החיים ככל שניתן בימים הזויים של לחיות לצד הקורונה, וגם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו.

כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת  וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. ובנוסף, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים גם אם הם מתקיימים ברשת, והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה…

לילידי 14.4-18.4

עבורכם 2021 זו שנה מאד משמעותית שמביאה עמה התמודדויות מאתגרות. עם זאת, כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים ומאבקי כוח שלא יובילו לשום מקום. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. זו שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד (ואתם יודעים וודאי למה הכוונה), ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או פרידה כואבת), או בלימודים, בקריירה – שינוי כיוון, או בבית (שיפוץ משמעותי או מעבר דירה). בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הכוכבים יתנו לכם רוח גבית החל מחודש אפריל 2021 ותוכלו לממש תוכניות באופן יותר מוצלח ומועיל.

לילידי 19.4-20.4

2020 הייתה שנה חשובה ומשמעותית במיוחד גם עבורכם. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. מחודש אפריל 2021 החיים יחייכו אליכם ויהיו לכם יותר הזדמנויות להתקדם או להשתחרר ממצבים לא רצויים. הזמן מתאים לחפש זוגיות למי שמעוניין, להתפתח וללמוד, לעלות בסולם מבחינה מקצועית ולהתקדם מבחינה כלכלית. עשו זאת בזהירות, אבל היו ערניים להזדמנויות שבדרך.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים