תחזית שנתית מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אנרגיה ורגישות:

אתם אנרגטיים בדרך כלל ואוהבים להיות פעילים. 2020 מזומנת לכם פעילות רבה מתמיד. האנרגיה שלכם תהיה בשיאה מאמצע השנה ועד סופה וליתר דיוק מ – 28.6.20 ועד 6.1.21 . גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. כדאי לכם גם להתחיל לחפש מכון כושר מתאים לצרכים שלכם. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד, לרוץ, לצעוד, לרכב, לשחות… חשוב שתתעלו את האנרגיה העודפת בדרך זו או אחרת, כי זו עלולה להיות תקופה חסרת מנוחה עם הרבה קונפליקטים ומתחים. וגם היזהרו בנהיגה!

אהבה:

זאת לא שנה רומנטית בהגדרה, אבל זה לא אומר שקופידון מדלג עליכם לחלוטין. מ – 7.2 עד ה 4.3 הקסם שלכם ויכולת המשיכה שלכם יהיו במיטבם והסיכויים שלכם להכיר את נסיך/נסיכת החלומות גוברים. אל תשבו בחיבוק ידיים כדי שלא תפספסו. גם בסתיו, וליתר דיוק ב – 23.9-21.11. אהבה וזוגיות שוב על הפרק.

עבודה וקריירה:

ב 2020 תצטרכו יותר מתמיד, להוכיח שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. זו שנה לא קלה, אבל בהחלט חשובה. המחויבויות הכרוכות בעבודתכם עדיין תובעניות ולא קלות. גם קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד עומד בציפיות. עם זאת, זו שנה חשובה ומשמעותית ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות. הבשורה הטובה – זה ישתלם ובגדול! יופיטר, כוכב השפע וההצלחה, מבקר גם הוא בבית הקריירה שלכם והוא נמצא שם כדי לעזור לכם להגיע הכי גבוה שאפשר, בתנאי שתנצלו את הזדמנויות ותהיו ערים למה שקורה סביב. אם תשקיעו בעבודה תוכלו להרשים ובעיקר – להתפתח.

אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים.

משפחה:

העומס בעבודה עלול להשפיע על חיי הבית והמשפחה. בעיקר עד תחילת מאי 2020. רצוי שתשקיעו קצת יותר במשפחה שלכם. תוכלו לשפר את היחסים עם ההורים, הילדים וגם עם המשפחה המורחבת. יתכן שההורים או הילדים יזדקקו לעזרתכם בגלל קושי שהם עוברים, או שהם קצת בודדים וזקוקים לחברה. היו ערים לצרכים שלהם. זה יעשה טוב ליחסים ביניכם גם בטווח הרחוק.

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

בדרך כלל אתם אוהבים את המראה הספורטיבי. הגיע הזמן לשנות. הכי כדאי לכם לשדרג את הלוק ולהשקיע בטיפוח היופי מה 7.2 עד ה 4.3.  טיפולים קוסמטיים, תסרוקת חדשה, מלתחה קצת שונה ובכלל, עשו כל מה שיגרום לכם להראות הכי טוב.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.3-28.3

2020 היא שנה של מאתגרת אבל עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. תתכן פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2020 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והמודעות החדשה תפעל לטובתכם בעתיד. רפואה משלימה תעזור לכם למלא את המצברים, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי והיזהרו מקיצורי דרך ומפיתויים אשלייתיים.

שימו לב – ילידי 20.3-24.3 שלמדו זאת על בשרם כבר ב – 2019, צפויה הקלה ממרץ 2020 ואצל רובכם המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2020. זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

ילידי 29.3.3-9.4

2020 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של

השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת – בעיקר של ילידי 6.4-8.4 – וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן…

רק שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה.

ילידי 14.4 – 10.4

2020 שנת 2020 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. עם זאת, זו שנה מאד משמעותית לצד אתגריה וההתמודדויות שהיא מביאה איתה. זו שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד (ואתם יודעים וודאי למה הכוונה), ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או פרידה כואבת), או בלימודים, בקריירה או בבית. בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים קצת אחרת.

במהלך 2020 תאלצו עדיין להתמודד עם קשיים שהחלו במהלך 2019 . תתכן כניסה למסגרות חדשות. שימו לב – כניסה למסגרת תהיה לטובה אם יהיה לכם שם מספיק חופש פעולה. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הבשורה הטובה שיצוצו הזדמנויות לצמיחה כמעט במהלך השנה כולה, וליתר דיוק, ממרץ עד נובמבר. האופטימיות שתיכנס לחייכם תאפשר לכם להתמודד עם האתגרים והשינויים בהצלחה. הכוכבים יעזרו לכם  להשתדרג בחיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

ילידי 20.4 – 15.4

2020 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. לצד הקשיים יגיעו גם הזדמנויות והקלות. יידרשו מכם אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת. סטורן ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. ויופיטר בעיקר בסוף השנה, ישחק את תפקיד המאפשר ומספק ההצלחה והאופטימיות. מאמצע השנה גם מרס ייכנס לתמונה ויספק אנרגיה אך גם עלול לגרום לכם להיקלע למריבות ומתחים בשל הצורך להיות צודקים בכל מחיר. אם תגזימו, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר מתמיד.

תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. למרות נטייתכם לאימפולסיביות וחוסר סבלנות, חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. בדצמבר 2020 תתכן נסיעה לחו"ל, קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים