תחזית שנתית מזל דלי

20 ינואר - 18 פבואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אחריות וקשיים לצד אופטימיות והצלחה:

בשנת 2021 מתרחשים במזל דלי שני אירועים אסטרולוגיים משמעותיים וחשובים. הכוכב סטורן (שבתאי) שעבר ממש לפני תחילת 2021 למזל דלי וישהה שם עד מרץ 2023, וסמוך לכניסתו עבר לשהות במזל שלכם כוכב חשוב נוסף – יופיטר (צדק), לשהייה של כשנה (החל מ –  19.12.2020)

כוכבים אלה מביאים בכנפיהם מגמות מנוגדות כמפורט לעיל:

כניסת סטורן מתכתבת עם מצבים שמייצרים תחושת אחריות, כובד, עומס וכניסה למסגרת. החיים עשויים להיות יותר תובעניים ואפילו די קשים מסיבות טובות – מיסוד זוגיות, הורות, קידום בעבודה (שמייצר עומס ודורש גישה אחראית), אך גם עלולים להיות מתסכלים ומגבילים בגלל נסיבות שאינן רצויות ועיכובים מתסכלים. 2021 היא שנה של חשבון נפש ושינוי סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו אז שם המשחק. התארגנות ותכנון לצד שינוי סדרי עדיפות יהיו חיוניים. (בינינו, סדר, ארגון וגבולות זה לא הקטע שלכם).  תצטרכו להתרגל לכניסה למסגרות ולהיות ממוקדים ומשקיענים.

עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל שגם הוא מבקר במזל שלכם למרות שלתקופה בת שנה בלבד. (ראו בהמשך). מילות המפתח – כניסה למסגרת, מיקוד, השקעה ומעשיות תקפות השנה. אז ורק אז תגיעו להישגים משמעותיים ולטווח רחוק.

כאמור לעיל, יופיטר (צדק), שחקן חשוב נוסף נכנס בדצמבר 2020 לתמונה והביא בכנפיו סוף סוף – אופטימיות… על כן ניתן גם לומר כי 2021 צפויה להיות שנה של הישגים והצלחות. עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור ליופיטר, כוכב המזל והשפע לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. רק בלי להגזים!

נצלו את השפעתו לטובתכם. קשרים מעבר לים, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

אהבה וזוגיות

2021 שנה חשובה גם לחיי האהבה והזוגיות שלכם. יתכנו הכרויות חשובות ומסוד קשרים קיימים ואהבה הולכת לתפוס מקום חשוב בחייכם. 2021 משמעותית גם להתחברות שלכם לאינטימיות ורומנטיקה. אתם מאוד חברותיים וחברתיים בדרך כלל, אך לעיתים מרגישים שקרבה יתרה מאיימת על הספייס ותחושת החופש שאתם זקוקים לה כאוויר לנשימה. זו שנת מבחן לחברויות שלכם, אלו האישיות ואלו הקשורות לפעילות חברתית והומניטארית. התובנות שתקבלו על החשיבות בקשרים אינטימיים ואהבה ישפיעו על גישתכם לאהבה. גם הקשר עם האהובים לכם לרבות הקשר עם ילדיכם הופך משמעותי עבורכם. פברואר 2021 יהיה רומנטי במיוחד עם ביקור ונוס כוכבת האהבה והרומנטיקה למזל שלכם. הקסם שלכם יגבר, והנעימות שתקרינו תעזור לכם לייצר יחסי אהבה נעימים, הן במסגרת הזוגיות הקיימת והן בקשרים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם. גם חודשי הקיץ יזמנו משבים רומנטיים נעימים לחייכם זה יקרה בין התאריכים 27.6.21-21.7.21 .

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

ההופעה החיצונית שלכם בדרך כלל ייחודית ושונה מסביבתכם. אתם מתחברים למקורי, עדכני ולחדש, עם זאת האסתטיקה חשובה לכם גם אם לחלק מכם לא חשוב להשקיע במראה חיצוני מוקפד. עם זאת, רשמו לפניכם חודש פברואר כולו (לצד נסיגת מרקורי שתסתיים בתאריך 21.2.21) זה הזמן שלכם לשדרג את הלוק. טיפולים קוסמטיים, שדרוג המלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול. אם אתם חולמים לעשות דיאטה בריאה ושגם תצליחו להוריד במשקל 2021 זו השנה שלכם למרות הפיתויים הרבים שיהיו לכם השנה, המשמעת העצמית תבוא הפעם בגדול ויכולה לנצח.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 20.1-25.1

2021 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות, כאמור בהקדמה לעיל. יופיטר  כוכב המזל והאופטימיות ישחק את תפקיד המאפשר ומספק הצלחה ואופטימיות.  סטורן כוכב שמתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. יידרשו מכם אחריות וכניסה למחויבות.

לצד הזדמנויות וההקלות תאלצו להתמודד גם עם קשיים. אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות וברות מזל. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. יתכנו גם קשרים מעבר לים, לימודים משמעותיים קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

ילידי  26.1-4.2

גם לכם צפויה תקופה עם מגמות מנוגדות, כאמור בהקדמה לעיל . לצד ההזדמנויות לקידום יהיה גם מי שישים ברקס לתכנונים שלכם ויזמן עיכובים וקשיים. אחד הפתרונות לסיטואציה הזו, לחשב מסלול מחדש ולעשות שינויים מצדכם. אתם בני מזל דלי אוהבים שינויים בדרך כלל אך כאלו שאתם יוזמים ופחות כאלה שנוחתים עליכם. מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  כבר במהלך 2020 עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. עבור ילידי  26.1-28.1 החודשים ינואר עד מרץ 2021 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. הזמן מתאים לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה עדכנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. במהלך השנה תרגישו רגיעה והפנמה ותסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

ילידי 29.1-4.2 נראה שמחודש אפריל 2021 למשך השנה כולה, אתם תהיו יותר בשלים לשינויים ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת. ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לתת ביוטי ליצירתיות ולייחודיות (שיש לכם בשפע על בסיס קבוע).

ילידי  5.2-19.2

2021 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. אך ישנן מגמות מנוגדות של חשבון נפש וקשיים, כאמור בהקדמה לעיל. עם זאת נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. שדרגו את עצמכם בכל תחומי החיים. אל תגזימו במה שאתם לוקחים על עצמכם כי בשנת 2022 אתם עלולים לשלם את המחיר. במהלך 2021 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים