תחזית שנתית מזל דלי

20 ינואר - 18 פבואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

בשנת 2020 מתרחשים במזל דלי שני אירועים אסטרולוגיים משמעותיים וחשובים. הכוכב סטורן (שבתאי) ייכנס במהלך השנה למזל דלי למשך שלושה חדשים וליתר דיוק, בין התאריכים 30.3.20-1.7.20. אח"כ יחזור לגדי, וייכנס שוב ב – 17.12.20 לשהות ממושכת של עוד כשנתיים וחצי עד 7.3.23.

סמוך לכניסת סטורן בדצמבר, ייכנס כוכב חשוב נוסף – יופיטר (צדק), לשהייה של כשנה במזל דלי החל מ –  19.12.20.

על כן שנת 2020 ברובה, היא שנה של התכוננות למצבים החדשים שיבואו לידי ביטוי בעתיד. כוכבים אלה מביאים בכנפיהם מגמות מנוגדות כמפורט לעיל:

כניסת סטורן מתכתבת עם מצבים שמייצרים תחושת אחריות, כובד, עומס וכניסה למסגרת. החיים עשויים להיות יותר תובעניים ואפילו די קשים מסיבות טובות – מיסוד זוגיות, הורות, קידום בעבודה (שמייצר עומס ודורש גישה אחראית), אך גם עלולים להיות מתסכלים בגלל בעיות שונות ועיכובים מתסכלים. יידרש חשבון נפש בנוגע לדרך שלכם בחיים. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו אז שם המשחק. התארגנות ותכנון לצד שינוי סדרי עדיפות יהיו חיוניים. (בינינו, סדר, ארגון וגבולות זה לא הקטע שלכם).  תצטרכו להתרגל לכניסה למסגרות ולהיות ממוקדים ומשקיענים.

עם זאת, הבשורה הטובה שכניסתו של יופיטר למזל דלי, כאמור לעיל, תביא בכנפיה סוף סוף – אופטימיות והצלחות…

כניסתו של יופיטר מתכתבת עם אופטימיות, הצלחה ושפע. עם קצת השקעה מצידכם תוכלו לשדרג מסוף השנה כל תחום בחיים.

בינתיים כדאי להתכונן לעתיד.

אהבה:

למרות שזו אינה שנה רומנטית בהגדרה, 2020 מתחילה כשאתם רומנטיים במיוחד. השפעה זו תהיה קצרה ותמשך עד 12.1 הקסם שלכם יגבר, והנעימות שתקרינו תעזור לכם לייצר יחסי אהבה נעימים, הן במסגרת הזוגיות הקיימת והן בקשרים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם. גם חודשי האביב והקיץ יזמנו משבים רומנטיים נעימים לחייכם.

אנרגיה ורגישות

מרס מבקר במזל שלכם בין התאריכים 30.3-12.5 והאנרגיה שלכם תהיה אז בשיאה. בשל כניסת סטורן למזל דלי בתקופה הזו, (ראו למעלה) תהיה לכם יותר משמעת עצמית להיכנס למסגרת רצויה בתחום. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות לרבות פעילות גופנית. אל תתעצלו וחפשו מכון כושר המתאים לצרכים שלכם. גם הליכה, ריצה, שחיה או כל פעילות גופנית אחרת תתאים. העיקר שתהיו פעילים. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד. גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

רשמו לפניכם – עד 12.1 הזמן שלכם לשדרג את הלוק. טיפולים קוסמטיים, שידרוג המלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול. אם אתם חולמים לעשות דיאטה בריאה ושגם תצליחו להוריד במשקל, אפריל עד יולי יתאימו במיוחד.

 

ובנימה יותר אישית:

ילידי 21.1-27.1

נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  במהלך השנה החולפת עם שינויים משפרי חיים, לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. זה הזמן לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. בהמשך תרגישו רגיעה והפנמה ובמהלך השנה כולה תסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם. במהלך השנה כולה נבחנת יכולת ההסתגלות שלכם למצב החדש. נראה, שאתם יותר מודעים לעצמכם ומבינים שמאחורי כל מה שקורה יש שיעור שאתם צריכים ללמוד.

שימו לב ילדי 21.1-23.1 ינואר ופברואר 2020 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. ובנוסף, אתם תאלצו בחודשים אפריל-יוני, להתמודד עם מציאות מגבילה, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תשלמו מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. חשוב שתמנעו מהגזמות ותהיו מחוברים למציאות. תכנון, ובניית תשתית מסודרת הם המפתח להצלחה בעבורכם. יתכן שהשינויים שעשיתם יהיו קשים לעיכול בהתחלה וזה חלק מתהליך ההסתגלות.

ילידי 28.1-3.2

צפויה לכם שנה מלאת אירועים ועניין לרבות שינויים וריגושים. נעשיתם חסרי מנוחה ואתם מייחלים לצאת מהשגרה וזה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע. הכי קשה לכם עם שינויים שנוחתים עליכם באופן פתאומי, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה וגם יכולת ההסתגלות שלכם במצבים כאלה איטית ומתסכלת. אתם מקוריים, מיוחדים עם לכם ראש טוב ורצון להשתנות, בעיקר אם אתם יוזמי השינוי. אז חפשו ריגושים ושינויים במקומות שם יהיה לכם יותר חופש, ויכולת להיות מי שאתם באמת. ואכן, צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים. שווה לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם. הזמן מתאים גם לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, תשדרג את חייכם בכל היבט. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה.

ילידי 4.2-20.2

2020 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. זו שנה של התכוננות לשנים הבאות בהן תידרשו להתמודדות מסוג חדש. כניסת סטורן כוכב מאתגר למדי, מאפריל עד יוני, מתכתבת עם אוירה יותר קודרת בה תאלצו להיות יותר מציאותיים ומעשיים. הוא יחזור למזל גדי עד אמצע דצמבר. ואז יגיע לשהייה ממושכת במזל שלכם. עם זאת נראה, שבמהלך השנה יש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. כדאי גם שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות והייחודיות (יש לכם בשפע על בסיס קבוע). אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. אצל ילידי 14.2-18.2 תתחזק גם היכולת להתחדש ולהתגבר על קשיים וגם הרצון לשפר ולהתקדם.

על השפעת סטורן ראו בתחזית הכללית למזל דלי.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים