תחזית שנתית מזל דלי

20 ינואר - 18 פבואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2022

מזל דלי 19.2 – 20.1

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אחריות וקשיים

2021 הביאה מגמות מנוגדות אך עם פוטנציאל לשדרוג משמעותי. יופיטר כוכב השפע ביקר במזל שלכם ביחד עם הכוכב סאטורן. יופיטר בסוף דצמבר עבר להייטיב עם מזלות דגים וטלה השנה ואתם נשארתם  בשנת 2022 רק עם הכוכב סאטורן.  ביקור זה מתכתב עם מצבים שמייצרים תחושת אחריות, כובד, עומס וכניסה למסגרת. החיים עשויים להיות יותר תובעניים ואפילו די קשים מסיבות טובות – מיסוד זוגיות, הורות, קידום בעבודה (שמייצר עומס ודורש גישה אחראית), אך גם עלולים להיות מתסכלים ומגבילים בגלל נסיבות שאינן רצויות ועיכובים מתסכלים. 2022 היא עדיין שנה של חשבון נפש ושינוי סדרי עדיפות בהתאם למציאות שמכתיבים החיים לצד הקורונה ולא רק בגללה. הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת הם שם המשחק. התארגנות ותכנון לצד שינוי סדרי עדיפות יהיו חיוניים. (בינינו, סדר, ארגון וגבולות זה לא הקטע שלכם).  תצטרכו להתרגל לכניסה למסגרות ולהיות ממוקדים ומשקיענים.

אם לא העמסתם מעבר ליכולתכם בשנת 2021 תוכלו ליהנות השנה מפרות השנה הקודמת.

כספים:

עד תחילת מאי  ובמהלך נובמבר דצמבר 2022 צפויה לכם תקופה ברת מזל מבחינה כלכלית. פעולות שתעשו יניבו פירות ומקורות ההכנסה שלכם צפויים לגדול. תוכלו להרוויח כספים רבים יותר בדרך יותר קלה ונעימה. אל תחששו לבקש העלאה במשכורת או לחפש עבודה יותר משתלמת. זו השנה להתרחב מבחינה כלכלית.

עם זאת, גם ההוצאות שלכם יכולות לגדול. היד שלכם תהיה יותר קלה וכרטיסי האשראי יעבדו יותר מתמיד. נסו לצאת ברווח, עם התנהלות כלכלית קצת יותר מחושבת. גם אם יש יתרת פלוס בחשבון הבנק שלכם, זה לא אומר שאתם יכולים לחגוג. חשוב שלא תתפתו להצעות לעשות כסף קל ומהיר מידי, כי ההפסדים יהיו בלתי נמנעים. רצוי לנקוט בגישה יותר זהירה. תוכניות חיסכון זה רעיון טוב וכדאי גם שתתייעצו עם מומחים.  עם זאת, יש מצב שזרעים כלכליים שיזרעו השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד.

לימודים:

בשנת 2022 שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית במיוחד מתחילת חודש מאי, בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה – אתם תצליחו להתמודד עד סיום שנת הלימודים עם תכנים מסובכים בהצלחה יתרה. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

מי מכם שלא לומד ופנוי ומעוניין להעשיר את הידע, כדאי לשקול כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו הזמן מתאים במיוחד בשבילכם. קורסים והרצאות בתחומים חדשים יוסיפו עניין וידע לחייכם.

הגה:                

בשנת 2022  נסיעות רבות צפויות לכם ובמיוחד מחודש מאי. נראה, שתוכלו לשדרג את מצבכם כנהגים או תוכלו השנה לזכות ברישיון המיוחל. אם אתם נהגים ותיקים, נראה שתצליחו לקבל רכב ממקום העבודה, לקנות מכונית או לשדרג את הרכב הקיים.  יהיה לכם  הרבה יותר קל להתנייד. רק הקפידו לנהוג בזהירות.

מגורים:

זו שנה חשובה בתחום הבית והמגורים. רצוי להקדיש מחשבה לנושא ולבדוק מה זה בית עבורכם. הנטייה שלכם בשנת 2022 עלולה להיות הזנחת הבית לטובת הקריירה וזה לא ממומלץ. הבית הפיזי, המקום בו אתם מתגוררים הפך לאחרונה לעניין שלא ניתן להתכחש אליו יותר בין אם אתם בעלי דירה, שוכרי דירה או ילדים שגרים עדיין עם ההורים או כאלה שגרים במסגרות שונות. בשנת 2022 יהיה לכם קשה להמשיך לגור כמו שאתם גרים. תרגישו שהגיע הזמן לערוך שינוי ולשפר את  חווית המגורים שלכם. השקיעו בעיצוב שעושה לכם נעים או אולי כדאי אף לשקול מעבר דירה. זה לא חייב להיות יוקרתי ויקר, אלא שיהיה נוח ויענה על הצרכים שלכם. גם השקעה מושכלת בנדל"ן מומלצת.

משפחה:

2022  צפויה להיות שנה משמעותית גם לענייני משפחה. החלטות משמעותיות יהיו גורליות וחשובות לעתיד. תיתכן הרחבת המשפחה שתשפיע גם על מקום המגורים וגם על אופיים. גם הקשר עם האהובים לכם לרבות הקשר עם ילדיכם הופך משמעותי עבורכם. רצוי להקדיש מחשבה לנושא ולבדוק מה זה משפחה עבורכם. הנטייה שלכם בשנת 2022 עלולה להיות הזנחת המשפחה ואולי ויתור עליה לטובת הקריירה וזה לא ממומלץ.  השקעה במשפחה תייצר חוויות טובות לכל הנוגעים בדבר. אתם מצידכם צריכים להיות מוכנים להשקיע.

אהבה וזוגיות

2022 שנה חשובה גם לחיי האהבה והזוגיות שלכם. יתכנו הכרויות חשובות ומסוד קשרים קיימים ואהבה הולכת לתפוס מקום חשוב בחייכם. 2022 משמעותית גם להתחברות שלכם לאינטימיות ורומנטיקה. אתם מאוד חברותיים וחברתיים בדרך כלל, אך לעיתים מרגישים שקרבה יתרה מאיימת על הספייס ותחושת החופש שאתם זקוקים לה כאוויר לנשימה. מרץ 2022 ובעיקר בין התאריכים 6.3.22-5.4.22 יהיה רומנטי במיוחד עם ביקור ונוס כוכבת האהבה והרומנטיקה למזל שלכם. הקסם שלכם יגבר, והנעימות שתקרינו תעזור לכם לייצר יחסי אהבה נעימים, הן במסגרת הזוגיות הקיימת והן בקשרים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם. גם חודשי הקיץ יזמנו משבים רומנטיים נעימים לחייכם זה יקרה בין התאריכים 11.8.22-4.9.22

אנרגיה ורגישות:

מרס מבקר במזל שלכם בין התאריכים 6.3.22-14.4.22 והאנרגיה שלכם תהיה אז בשיאה. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות ובעיקר פעילות גופנית. אל תתעצלו וחפשו איך לתעל את האנרגיה שלכם באמצעות ספורט בהתאם למגבלות התקופה. הליכה, ריצה, שחיה או כל פעילות גופנית אחרת תתאים. העיקר שתהיו פעילים. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד. גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

מתי הכי מתאים לשדרג את ההופעה החיצונית?

ההופעה החיצונית שלכם בדרך כלל ייחודית ושונה מסביבתכם. אתם מתחברים למקורי, עדכני ולחדש, עם זאת האסתטיקה חשובה לכם גם אם לחלק מכם לא חשוב להשקיע במראה חיצוני מוקפד. עם זאת, רשמו לפניכם בין התאריכים  6.3.22-5.4.22 זה הזמן שלכם לשדרג את הלוק. טיפולים קוסמטיים, שדרוג המלתחה ורכישת אביזרי יופי, יעשו בשבילכם את העבודה בגדול. אם אתם חולמים לעשות דיאטה בריאה ושגם תצליחו להוריד במשקל2022 זו השנה שלכם. המשמעת העצמית תבוא הפעם בגדול ויכולה לנצח.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 20.1-28.1

2021 לחלק מכם הייתה שנה הייתה שנה רגישה במיוחד, יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בחוסר יכולת להתנהל כרצונכם. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. לאחרים, הייתה זו שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. חלק מכם התמודדו  עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. בשנת 2022 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. מחודש מאי 2022 החיים יחייכו אליכם ויהיו לכם יותר הזדמנויות להתקדם או להשתחרר ממצבים לא רצויים. הזמן מתאים לחפש זוגיות למי שמעוניין, להתפתח וללמוד, לעלות בסולם מבחינה מקצועית ולהתקדם מבחינה כלכלית. אז הירשמו ללימודים, שלחו קורות חיים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. גם מימוש נסיעה לחו"ל תהיה אופציה מעולה. עשו זאת בזהירות, אבל היו ערניים להזדמנויות שבדרך.

ילידי  29.1-9.2

צפויה לכם שנה מאתגרת אך חשובה. כאמור בתחזית הכללית אתם נאלצים עדיין להתמודד עם הגבלות וקשיים. אחד הפתרונות לסיטואציה הזו, לחשב מסלול מחדש ולעשות שינויים מצדכם. אתם בני מזל דלי לא אוהבים שינויים שלא אתם יוזמים. מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים.

ילידי  29.1-4.2כבר בעיצומם של שינויים שימשכו עד סוף אפריל, בעוד שילידי  5.2-9.2 יתמודדו עם הצורך בשינוי החל מחודש מאי 2022 ולאורך השנה כולה.

נראה שאתם מפנימים את המצב החדש ונפתחים לבצע שינויים. בשנת 2022 אתם תהיו יותר בשלים לשינויים ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת. ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי.

ילידי  10.2-19.2

2022 עבורכם תהיה מאתגרת למדי. אתם נאלצים לערוך חשבון נפש ולפעול תוך כדי הגבלות וקשיים. חשבון הנפש יאלץ אתכם ב2023 לערוך שינויים. בינתיים כדאי שתתנהלו מתוך גישה בוגרת ואחראית. מפברואר 2022 הכוכב סאטורן שכאמור מתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע.

למי שזה רלוונטי יתכנו קשיים בעקבות קידום בעבודה שמביא עמו קשיים ואחריות נוספת, לאחרים, תיתכן אחריות נוספת שמגיעה עם הגדלת המשפחה. תינוק חדש אכן מאוד משמח אך מביא עמו התנהלות אחרת, בוגרת ומאתגרת.

ובנוסף, האינטואיציה שלכם מתחזקת ורמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. עם זאת הי זהירים מפני היסחפות אחרי פתרונות קלים  ולא מבוססים. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים