תחזית שנתית מזל דגים

19 פבואר - 20 מרץ
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

שנת הכנה והתכוננות

2021 היא שנה חשובה למרות שחלק גדול ממנה יוקדש להכנה לקראת סוג של פריצה והצלחה ב 2022. בד"כ זוהי תקופה של עבודה רבה מאחורי הקלעים. תקופה של התבוננות פנימה, רקימת תוכניות לעתיד שראוי שלא ייצאו לאור בינתיים. זה הזמן בו דרישות האגו חלשות יותר, לכן תוכלו להביט בחמלה על עצמכם, על אחרים ועל העולם בכלל (ואתם מעולים בזה). הזדהות עם סבל ורצון לעזור יתחזקו השנה. כדאי לנצל את התקופה וללמוד על עצמכם מהיבטים שונים באמצעות טיפולים פסיכולוגיים, וטיפולים הוליסטיים. מיסטיקה על ענפיה השונים (רק היזהרו משרלטנים), עשויה לסייע בהבנה של דברים שאין לכם דרך אחרת להבינם. זהו סיום של מחזור עבורכם. ערכים משתנים, סדר עדיפויות משתנה ואתם מחשבים מסלול מחדש כשאתם לא סגורים עדיין מהו המסלול הנכון עבורכם. השפעת הנפש על הגוף מתחזקת ואתם בתקופת שלא ברור ומה הכי רצוי ומתאים לכם בחיים. ניתן לומר ששנת 2021 היא שנת חיפוש עצמי לאור כל מה שעבר על העולם בשנת 2020.

סוף סוף – אופטימיות…

העבודה הפנימית שאתם עושים עד אמצע מאי תוכיח את עצמה גם בחודשים יוני ויולי, כלומר בעיקר בחצי השני של 2021. יופיטר כוכב השפע והמזל שישהה אצלכם בעיקר בשנת 2022 , יקפוץ לביקור בן חודשיים וחצי במזל שלכם, וליתר דיוק בין התאריכים 13.5.21-29.7.21 ויביא עמו הזדמנויות לצמיחה ולהצלחה. זו רק טעימה ממנו בחודשי הקיץ, אבל ההזדמנויות שהוא מביא בכנפיו יכולים להשפיע לטובה על חייכם גם בעתיד. גם אם נראה לכם שהחיים לא תמיד כל כך נוחים, כדאי שתדעו שההצלחה בכל התחומים תגיע ואתם רק צריכים להבחין בהזדמנות… עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור לו לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. ותזכרו שי אור בקצה המנהרה במיוחד ב 2022. רק בלי להגזים כי חלק מבני מזל דגים עלולים לקבל רושם מוטעה מכל מיני הצעות מפתות ולהתפכח.

אהבה וזוגיות:

אתם בד"כ טיפוסים רומנטיים ואהבה בשבילכם, גם כשהיא מייסרת אתכם, היא כמו אויר לנשימה. 2021 אינה שנה רומנטית בהגדרה, עם זאת, יהיו תקופות בהן זוגיות ואהבה יתפסו מקום של כבוד. קופידון נרתם למשימה לייצר לכם רגעים קסומים, במיוחד בין התאריכים 25.2.21-21.3.21

וגם חודשי הקיץ מאמצע מאי עד סוף יולי יהיו ברי מזל בחיי האהבה והזוגיות.

משפחה:

ענייני הבית והמשפחה יהיה מאתגרים אך חשובים ומשמעותיים. אל תאפשרו לקריירה לשאוב אתכם על חשבון השקעה במשפחה. חשוב יהיה שתקדישו יותר זמן איכות לילדים או להורים ולקרובי משפחה אחרים. יש מצב לשמחות במשפחה, להרחבת המשפחה וגם לשיפור הקשרים בתוך המשפחה.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בין התאריכים  25.2.21-21.3.21  קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדים מחמיאים. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי  5.3– 20.2

המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם ב – 2021 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

ובנוסף, לילידי 28.2-5.3  ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט.

טיפ! מאמצע מאי עד סוף יולי 2021 ניתנת לכל ילידי הקבוצה, הזדמנות להתקדם – ראו בתחילת התחזית הכללית למעלה. עשו זאת בתבונה.

ילידי  6.3-8.3

2020 הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. עם זאת, 2020 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. גם ב 2021 הכי מתאים ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת לאנשים שאלה תחומי העניין שלהם. יש לומר ששנת 2021 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה החל מחודש מרץ, ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. אמנם עד מרץ 2021 אתם מתקשים להיות בפוקוס, מתקשים לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא, אך במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

טיפ! מאמצע מאי עד סוף יולי 2021 ניתנת לכם הזדמנות להתקדם – ראו בתחילת התחזית הכללית למעלה. עשו זאת בתבונה.

ילידי 9.3-14.3

שנת 2021 היא שנה מאתגרת עבורכם. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

טיפ! מאמצע מאי עד סוף יולי 2021 ניתנת לכם הזדמנות להתקדם – ראו בתחילת התחזית הכללית למעלה. עשו זאת בתבונה ובזהירות יתרה.

ילידי  20.3 – 15.3

נראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. (ראו למעלה את התחזית הכללית.)

 

 

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים