תחזית שנתית מזל דגים

19 פבואר - 20 מרץ
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2022

מזל דגים 20.3 – 20.2

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

סוף סוף – אופטימיות…

העבודה הפנימית שעשיתם בשנת 2021 מוכיחה את עצמה בשנת 2022.  יופיטר כוכב השפע והמזל שקפץ לביקור בן חודשיים וחצי במזל שלכם בתקופת הקיץ שעבר הביא עמו טעימה  מיכולותיו, אבל ההזדמנויות שהוא מביא בכנפיו בתחילת 2022 יכולות להשפיע לטובה על חייכם גם בעתיד. גם אם נראה לכם שהחיים לא תמיד כל כך נוחים, כדאי שתדעו שההצלחה בכל התחומים תגיע ואתם רק צריכים להבחין בהזדמנות. עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור לו לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. ותזכרו שיש אור בקצה המנהרה במיוחד עד מאי  ובחודשים נובמבר דצמבר 2022. רק בלי להגזים כי חלק מבני מזל דגים עלולים לקבל רושם מוטעה מכל מיני הצעות מפתות ולהתפכח.

כספים:

החל מחודש מאי 2022  צפויה לכם תקופה ברת מזל מבחינה כלכלית. פעולות שתעשו יניבו פירות ומקורות ההכנסה שלכם צפויים לגדול. תוכלו להרוויח כספים רבים יותר בדרך יותר קלה ונעימה. אל תחששו לבקש העלאה במשכורת או לחפש עבודה יותר משתלמת. זו השנה להתרחב מבחינה כלכלית. עם זאת, גם ההוצאות שלכם יכולות לגדול. היד שלכם תהיה יותר קלה וכרטיסי האשראי יעבדו יותר מתמיד. נסו לצאת ברווח, עם התנהלות כלכלית קצת יותר מחושבת. גם אם יש יתרת פלוס בחשבון הבנק שלכם, זה לא אומר שאתם יכולים לחגוג. חשוב שלא תתפתו להצעות לעשות כסף קל ומהיר מידי, כי ההפסדים יהיו בלתי נמנעים. רצוי לנקוט בגישה יותר זהירה. תוכניות חיסכון זה רעיון טוב וכדאי גם שתתייעצו עם מומחים.  עם זאת, יש מצב שזרעים כלכליים שיזרעו השנה, יוכיחו את עצמם בעתיד.

אהבה וזוגיות

2022 שנה חשובה גם לחיי האהבה והזוגיות שלכם. אתם בני מזל דגים מאוד רומנטיים באופן קבוע, ואהבה בשבילכם זה שם המשחק. השנה הסיכוי שלכם להיות על המגרש גובר. יתכנו הכרויות חשובות ומסוד קשרים קיימים ואהבה הולכת לתפוס מקום חשוב בחייכם. 2022 משמעותית גם להתחברות שלכם לאינטימיות ורומנטיקה. קופידון נרתם למשימה לייצר לכם רגעים קסומים, במיוחד בין התאריכים 5.4.22-2.5.22 וגם בחודש ספטמבר כולו.. הקסם שלכם יגבר, והנעימות שתקרינו תעזור לכם לייצר יחסי אהבה נעימים, הן במסגרת הזוגיות הקיימת והן בקשרים חדשים שעשויים להיכנס לחייכם.

משפחה:

יש מצב לשמחות במשפחה, להרחבת המשפחה וגם לשיפור הקשרים בתוך המשפחה.

לימודים:

יופיטר מבקר במזל שלכם ומעורר את הסקרנות ואת הרצון להרחיב אופקים. הזמן מתאים לבדוק מה זו השכלה בעבורכם ועד כמה אתם מוכנים להשקיע ולהעשיר את הידע שלכם. בשנת 2022 שווה לכם להיכנס למסגרת לימודית בין אם אתם – תלמידים במערכת החינוך, סטודנטים שלומדים לתואר אקדמי, לפסיכומטרי או למכינה באוניברסיטה, או שאתם לוקחים קורס העשרה – אתם תצליחו להתמודד עד סיום שנת הלימודים עם תכנים מסובכים בהצלחה יתרה. זה מתייחס גם להרחבת הידע בתחומי העיסוק שלכם וגם להרחבת אופקים בתחומים מעניינים אחרים.

מי מכם שלא לומד ופנוי ומעוניין להעשיר את הידע, כדאי לשקול כניסה למסגרת לימודים כלשהי, פורמאלית וגם שאינה כזו הזמן מתאים במיוחד בשבילכם. קורסים והרצאות בתחומים חדשים יוסיפו עניין וידע לחייכם.

אנרגיה ורגישות:

האנרגיה שלכם תתעורר באופן משמעותי באביב, וליתר דיוק בין התאריכים 15.4.22-24.5.22.

הירשמו לחדר כושר, השקיעו בספורט או בכל פעילות אחרת שאתם אוהבים. הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה. העיקר שלא תתעצלו. בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים בקידום פרויקטים בעבודה. רק שימו לב, סף הרגישות נמוך ואתם עלולים להיפגע ולהימצא במאבקי כוח עם הסביבה בתקופה האמורה. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים. כדאי לתעל את האנרגיה לפעילות האמורה לעיל.

 מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב, בין התאריכים  5.4.22-2.5.22  קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדים מחמיאים. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי  5.3– 20.2

המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם  ובשנת 2022 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. ביקורו של יופיטר במזל שלכם מתכתב עם הצלחה ושפע. (ראו לעיל בתחזית הכללית.) התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. כדאי גם שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

לילידי 1.3-5.3 ניתנת הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. עד חודש מאי 2022 אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט.

ילידי  6.3-10.3

2021 הייתה ברובה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. יתכן שלא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או אולי בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם על כך מחיר יקר. גם כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. עם זאת, 2021 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים, 2022  מביאה עמה אנרגיה של שינוי מבורך. ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. מחודש מאי 2022 אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט.

לחלקכם הכי מתאים ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת ואני מתייחסת כאן לאנשים שאלה תחומי העניין שלהם. עשו זאת אם זה מה שאתם אוהבים. ובכלל, יש לומר ששנת 2022 הופכת הרבה יותר נוחה ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר זורמת ונעימה. במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

כניסתו של יופיטר למזל שלכם בהחלט משפרת את הרגשתכם ומביאה עמה הזדמנויות להצלחה . (ראו הרחבה לעיל בתחזית הכללית לילידי המזל.)

ילידי 11.3-17.3

לצד האופטימיות שמביא ביקורו של יופיטר במזל שלכם, שנת 2022 היא שנה מאתגרת עבור רובכם. אתם עלולים ללקות באופטימיות יתר ובהערכה לא נכונה של המציאות הסובבת אתכם. זו עלולה להיות שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות. שימו לב שלא יעבדו עליכם.

טיפ! יש לכם גם בהחלט יכולת להגשים חלומות (ראו בתחילת התחזית הכללית למעלה) עשו זאת בתבונה ובזהירות יתרה.

ילידי  20.3 – 15.3

נראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד. (ראו למעלה את התחזית הכללית.)

 

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים