תחזית שנתית מזל דגים

19 פבואר - 20 מרץ
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

חברויות:

הפוקוס השנה יהיה בעניינים חברתיים. גם בהקשר לפעילות חברתית הומניטארית וגם בהתייחסות לחברים אישיים. החברויות שלכם עומדות למבחן גם ב 2020. הצרכים החברתיים שלכם משתנים. החברים הטובים שאספתם בתקופות שונות בחיים עסוקים בעניינים שלהם והריחוק ביניכם הולך וגדל. יתכן שקשה לכם לקבל שירדתם אצלם למקום השני אחרי מה שעברתם יחד. זה לא אומר כמובן, שאתם צריכים להפסיק להשקיע בחברויות הוותיקות. עם זאת, יש גם הפי אנד – הפופולאריות שלכם במגמת עליה ונראה שמעגל החברים שלכם יתרחב ואתם תהיו מעורבים בפעילות חברתית שתגרום להמון סיפוק וכיף. חברים חדשים שתכירו השנה, יהיו משמעותיים וילוו אתכם במשך שנים רבות. הם יהיו שם בשבילכם ויתמכו. ובנוסף, צפויים אירועים חברתיים מרגשים.

אהבה:

אתם בד"כ טיפוסים רומנטיים ואהבה בשבילכם, גם כשהיא מייסרת אתכם, היא כמו אויר לנשימה. 2020 אינה שנה רומנטית בהגדרה. עם זאת יהיו תקופות בהן זוגיות ואהבה יתפסו מקום של כבוד. קופידון נרתם למשימה לייצר לכם רגעים קסומים, במיוחד בין התאריכים 13.1-7.2 וגם בין התאריכים 3.10-27.10

משפחה: ראש דרקון תאומים

ענייני הבית והמשפחה יהיה מאתגרים אך חשובים ומשמעותיים החל מחודש מאי. אל תאפשרו לקריירה לשאוב אתכם על חשבון השקעה במשפחה. חשוב יהיה שתקדישו יותר זמן איכות לילדים או להורים ולקרובי משפחה אחרים. יש מצב לשמחות במשפחה, להרחבת המשפחה וגם לשיפור הקשרים בתוך המשפחה.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע בשדרוג הלוק ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בין התאריכים  13.1-7.2 קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדים מחמיאים. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

אנרגיה ורגישות:

בין התאריכים 13.5-27.6 כניסתו של מרס למזל שלכם, מתכתבת עם אנרגיה עודפת לצד רגישות יתרה. יהיו לכם אנרגיות טובות והמון מרץ. חוסר מנוחה ומתח עם הסביבה יכולים לבוא לידי ביטוי אם לא תתעלו את האנרגיה. הכי מומלץ להשקיע בספורט על ענפיו השונים, הלירה, ריצה, שחיה. אם אתם יוצאים לחופשה,מומלצת חופשה פעילה. חופשה של בטן גב יכולה להתברר כמלאה במתחים שליליים. גם ריקוד ופעילות רבה יתעלו את האנרגיה העודפת למקומות טובים. והיזהרו בנהיגה!

 

ובנימה יותר אישית:

ילידי 20.3-28.3

צפויה לכם שנה זורמת ויותר נוחה. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם

ב – 2020 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר זורמת עבור רובכם. התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. ב – 2020 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים. השנה גם ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. אם יש משהו חדש שאתם רוצים להכניס לחייכם, ב 2020 תוכלו לעשות זאת באופן שלא יהיה מאיים ומלחיץ. גם פלאי הטכנולוגיה והחדשנות יהיו חלק מחייכם במהלך השנה. כדאי שתסתגלו למה שיש למאה ה-21 להציע. ובנוסף, אתם רגישים, יצירתיים מלאי רצון לעזור, האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בכל זה לקבלת החלטות. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם.

ילידי  29.3-6.3

השנה החולפת הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר.

שנת 2020 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה. ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. השנה גם ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. נראה שהשנה אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט. ובנוסף, מצבים שמימיים יפעלו לטובתכם  בעיקר בינואר ופברואר 2020 ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה.

ילידי  7.3-11.3

שנת 2020 היא שנה מאתגרת עבורכם למרות שצפוי גם סיוע ממצבים שמימיים שיפעלו לטובתכם. רובכם הגדול יתקשה לראות את המציאות בבהירות. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות. עם זאת יש גם בשורות טובות. יופיטר כוכב השפע וההצלחה מצטרף למשחק שלכם ממרץ עד אוקטובר ויעזור לכם להתקדם ולהצליח, רק הימנעו מהגזמות ואל תתפזרו יותר מדי בבחינת "תפסת מרובה לא תפסת". אופטימיות וגישה מעשית יובילו אתכם בדרך הנכונה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הזו – ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

ילידי 12.3-20.3

2020 בעבורכם צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית וסוערת עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

מרץ עד נובמבר יביאו בכנפיהם הזדמנויות של ממש להצלחה והתקדמות. בעיקר של ילידי 12.3-16.3 אל תשבו בחיבוק ידיים ועשו הכול כדי להתקדם. ההצלחה יכולה להתרחש בכל תחום בחייכם. הזמן קצר אבל יכול להיות בהחלט משמעותי. פקחו עיניים ואוזניים ואל תפספסו. נסיעות לחו"ל, לימודים, הרחבת המשפחה, הצלחה בקריירה…שילוב של אופטימיות לצד גישה מעשית שמביאה בחשבון את מגבלות המציאות הם שילוב מנצח עבורכם השנה. ילידי 17.3.-20.3 יוכלו ליהנות מהמצב בעיקר במהלך נובמבר ומחצית דצמבר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים