תחזית שנתית מזל גדי

22 דצמבר - 19 ינואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית:

שהייתו של סאטורן – שבתאי – במזל שלכם בשלוש השנים החולפות  וליתר דיוק עד 17.12.2020 הביאה עליכם מתחילת 2018 תחושה של כובד ואחריות מסוג חדש. נראה, שהתבגרתם והבנתם שהחיים יכולים להיות יותר תובעניים ואפילו די קשים. סטורן הכוכב שלכם, מתכתב עם אנרגיה מאופקת, משמעת ותחושת חובה שאתם בני מזל גדי מכירים מאז ומתמיד. ואכן רובכם הגדול עבר תקופה לא קלה בשל סיבות שונות ובשל נסיבות חיים יותר מגבילות. גם בשל הקורונה, אך לא רק בגללה. עם זאת, רבים מכם וודאי היו מתארים שנים אלו כשנים חשובות, מבגרות ומשמעותיות לעתיד.

השנה החולפת למרות הקורונה ונסיבות החיים המאתגרות לכולנו, גם הביאה בכנפיה עבורכם, גם הזדמנות להצלחה. יופיטר כוכב השפע והמזל שהה במזל גדי לאורך השנה כולה לצד סאטורן, וביקורו התכתב עם תקופה שמביאה עמה הזדמנויות חדשות ומוצלחות למרות המצב. ב 2021 עם יציאתם של סאטורן ממזל גדי ומעברם המשותף למזל דלי,  אתם צריכים להוכיח את עצמכם עם פחות עזרה מהשמיים. עם זאת, נראה שצברתם ניסיון חיים והביטחון העצמי שלכם עלה, על כן נראה שתוכלו להתקדם גם מבלי הרוח הגבית של יופיטר.

כספים:

הנושא הכלכלי עדיין רגיש ומאתגר גם השנה, אבל יש גם מגמות מנוגדות ובשורות טובות. יתכן שלקחתם על עצמכם התחייבויות והלוואות ואתם מרגישים שהכסף שעומד לרשותכם, בקושי מספיק לצרכים הכי בסיסיים, שלא לדבר על בזבוזים ופינוקים. יתכן גם שסתם קשה לכם להתנהל עם מסגרת האשראי שעומדת לרשותכם. כך או כך,  אין ברירה – אתם צריכים להיות מודעים יותר למצב המזומנים שלכם. אתם גם נדרשים לחשיבה לטווח הרחוק בנוגע לעתיד הכלכלי.  כדאי שתתייעצו עם יועצים פיננסיים ותתחילו לחסוך.

עם זאת, מעברו של יופיטר כוכב השפע וההזדמנויות – שחקן חיזוק נוסף – לבית הכספים שלכם, עשויה לייצר בעבורכם הזדמנויות בתחום הפיננסי. כדאי לדעת שיופיטר ישהה רק שנה במזל שלכם ואילו סאטורן יהיה שם עד מרץ 2023.

עבודה

שנת 2021 זו שנה חשובה ומשמעותית גם היא לעבודה שלכם. כדאי לכם לייעל את עבודתכם ולזנוח דרכים פחות טובות. עשו את מעשיכם מתוך מודעות ועניין ותפעלו פחות על אוטומט. ואני מדברת גם דרך הטיפול במשימות שמוטלות עליכם, הן במסגרת הבית והן בחיים האישיים. ובמקום עבודתכם רצוי שתפתחו תקשורת טובה עם העובדים לצידכם/מולכם.  ומי שישקיע ויפתח פרויקטים מתוך מחשבה ועניין יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע.

אהבה:

השנה נפתחת כשאתם חוגגים יומולדת ומלאים באנרגיות טובות. ונוס כוכבת האהבה מתמקמת במזל שלכם מתאריך 8.1.2021 ועד סוף ינואר, וגם בחודשים נובמבר ודצמבר 2021 והרומנטיקה חוגגת. צפוי יום הולדת רומנטי מתמיד. קופידון משתתף במשימה לשדרג את חיי האהבה שלכם ולגרום לכם לפרפרים בלב והוא יעשה זאת גם במהלך חודש יוני 2021.  צפו לשנה מרגשת בחיי האהבה שלכם. הגישה המומלצת בשנת 2021 פחות מתאימה לגישה הרצינית שלכם שמעדיפה מסגרת מחייבת. דווקא השנה רצוי שתהיו יותר פתוחים להתנסויות רומנטית מגוונות.

מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

אתם מתחברים למראה הסולידי והמוקפד בדרך כלל. אלו מכם שרוצים לשדרג את הלוק ולהשקיע בעצמכם, הזמן המיטבי יהיה בעיקר במהלך חודש ינואר 2021 החל מתאריך ה 8 בחודש, ובמהלך נובמבר דצמבר 2021. זה לא אומר כמובן שכל השנה אתם צריכים להזניח את עצמכם. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה ההמטופח. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש ולהעז.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 20.12-26.12

2020 הייתה שנה חשובה ומשמעותית במיוחד עבורכם. יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בפגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה.

ילידי 27.12-4.1

גם עבורכם השנה החולפת הייתה חשובה והביאה עמה מגמות מנוגדות של תסכול וקשיים לצד הקלה וצמיחה. עם זאת, 2021 יכולה להיות מאתגרת ורגישה עבור חלק מכם. נראה, שאתם תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים עקב סוג של כאב ופגיעה. עם זאת, התובנות החדשות יהיו מועילות ממש בהתמודדויות עתידיות. תגלו בעצמכם עוצמות חדשות שיאפשרו לכם להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות לתפוס מקום, ולחמלה להיות ערך בחייכם. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור.

שימו לב – לילידי 27.12-28.12 צפויה הקלה מאפריל 2021 ואצל ילידי 29.12-4.1 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2021 ועד סוף השנה.

ילידי 5.1-13.1

2021 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה עשויים לשפר לכם את החיים, וגם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו.

כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת  וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. ובנוסף, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה…

לילידי 14.1-17.1

עבורכם 2021 זו שנה מאד משמעותית שמביאה עמה התמודדויות מאתגרות. בינינו, אתם אלופים בהתמודדות עם קשיים. הגישה הבוגרת שלכם, היכולת להצטמצם כשצריך והחריצות, יעזרו לכם לתפקד מעולה ולהצליח בגדול. אתם המצאתם את הסיסמא – מה שלא הורג מחשל. כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים ומאבקי כוח שלא יובילו לשום מקום. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות.

לילידי 18.1-19.1

2020 הייתה שנה חשובה ומשמעותית במיוחד גם עבורכם. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה.

 

 

 

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים