תחזית שנתית מזל גדי

22 דצמבר - 19 ינואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

אחריות וקשיים לצד אופטימיות והצלחה:
מעברו של סטורן (שבתאי) למזל גדי מדצמבר 2017 הביא עמו תחושה של כובד ואחריות מסוג חדש. סטורן ישהה במזל גדי עד 16.12.20 על כן השפעתו תלווה אתכם לאורך השנה.

החיים הפכו יותר תובעניים ואפילו די קשים. גם לטובה בשל – נישואין, הורות, קידום בעבודה שיצר עומס ואחריות, וכניסה למסגרות רצויות אחרות. אך הם נעשו גם מגבילים, בשל נסיבות שאינן רצויות. ב 2020 עדיין חשוב, שתערכו חשבון נפש ותשנו סדרי עדיפות בהתאם למציאות החדשה, ושתיקחו אחריות על מה שקורה. חשוב שתפעלו באופן אחראי וזהיר כדי שתוכלו לעמוד בהצלחה באתגרי השנה. עבודה קשה תהיה חלק מהעניין. גישה רשלנית וחסרת אחריות תתכתב עם מצבים שתתקשו לעמוד בהם. גם ראוי שתעשו סדר בכל מה שמבולגן ולא מאורגן. (בינינו, סדר וגבולות זה הקטע שלכם). אתם נאלצים להתבגר ורצוי שתקבלו זאת בהבנה. עם זאת, יש מקום לאופטימיות וצפויות הזדמנויות להתפתחות והצלחה בעזרתו של יופיטר כוכב השפע והמזל (ראו בהמשך). מילות המפתח – כניסה למסגרת, מיקוד, השקעה ומעשיות תקפות גם השנה. אז ורק אז תגיעו להישגים משמעותיים ולטווח רחוק.

כאמור לעיל, יופיטר (צדק), שחקן חשוב נוסף נכנס בדצמבר 2019 לתמונה והביא בכנפיו סוף סוף – אופטימיות…2020על כן ניתן גם לומר כי זו צפויה להיות שנה של הישגים והצלחות. עם קצת השקעה מצידכם, תוכלו לעזור ליופיטר, כוכב המזל והשפע לעזור לכם. תינתן לכם ההזדמנות לשדרג כל תחום בחיים. רצוי שתפקחו עיניים שלא תפספסו את ההזדמנויות. רק בלי להגזים!

נצלו את השפעתו לטובתכם. נסיעה לחו"ל, לימודים, זוגיות חדשה, הצלחה בקריירה או כל דבר שתרצו לקדם, רק אל תגזימו ושימו לב ליכולת האמיתית שלכם. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם!

עבודה וקריירה:

העבודה והמחויבויות הכרוכות בה עדיין תובעניות. גם קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד עומד בציפיות. שהותו של יופיטר במזל שלכם ב 2020 מתכתבת עם התקדמות והצלחה גם בעבודה. זו שנה חשובה ומשמעותית לקריירה שלכם ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות לצד גישה אופטימית, יוזמה ותעוזה. הבשורה הטובה – זה ישתלם!

אנרגיה ורגישות:

האנרגיה שלכם תתעורר באופן משמעותי מאמצע פברואר עד סוף מרץ. ליתר דיוק

בין התאריכים 16.2-30.3. הירשמו לחדר כושר, השקיעו בספורט או בכל פעילות אחרת שאתם אוהבים. הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה. העיקר שלא תתעצלו. בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים בקידום פרויקטים בעבודה. רק שימו לב, סף הרגישות עולה ואתם עלולים להיפגע ולהימצא במתחים ומאבקי כוח עם הסביבה בתקופה האמורה. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים. כדאי לתעל את האנרגיה לפעילות האמורה לעיל.

אהבה:

רק רצוי שתעצרו ותבדקו אם אתם במקום הנכון.  הבשורה הטובה – מי שיזכה באהבתכם ירוויח קשר רציני. חשבון נפש שתערכו יגרום לכם להסיק מסקנות ביחס למערכות יחסים בחייכם. יש מצב לשדרוג ביחסים ואפילו להצעת נישואים דרמטית.

מחכה לכם שנה עם לחצים ומבחנים לא קלים בתחום הזוגיות. אתם נכנסים לתקופת מבחן במהלכה תידרשו להפגין אחריות ויתכן שהדברים לא יזרמו לכם בקלות. קשרים טובים יתחזקו וקשרים בעיתיים יסתיימו.

רצוי שתלמדו את השיעור הנכון מהקשיים שתיתקלו בהם ולא תיכנסו לתסכול שישתק את העשייה שלכם. עם זאת, מי שיזכה באהבתכם ירוויח קשר רציני. אם אתם פנויים, אל תירתעו מהכרויות מתוכננות. השנה יותר מתמיד דווקא הן  יעשו את העבודה.

חשבון נפש שתערכו יגרום לכם להסיק מסקנות ביחס למערכות יחסים בחייכם ולערוך שינויים בהתאם. לפנויים, זו שנה משמעותית אך היא מחייבת שינוי בגישה לרומנטיקה ולמערכות יחסים.

עם כל זאת, צפויה לכם תקופה נעימה וזורמת בתחום הרומנטי בעיקר מה 7.3 עד סוף החודש .  ונוס מתמקמת במזל טלה למשך כחודש והרומנטיקה חוגגת. צפו ליום הולדת רומנטי מתמיד. קופידון משתתף במשימה לשדרג את חיי האהבה שלכם ולגרום לכם לפרפרים בלב והוא יעשה זאת גם מה – 7.8 עד ה – 23.10. גם בקיץ, עם כניסת יופיטר לטלה, הסיכויים שלכם למצוא זוגיות משמעותית משתפרים בגדול.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 20.12-28.12

2020 היא שנה חשובה ומשמעותית במיוחד. זו יכולה להיות שנה מאתגרת עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. תתכן פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. החיים יספקו לכם במהלך 2020 תובנות שבד"כ אתם נוטים להתעלם מהם. תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים ואתם צומחים ומבינים את המתרחש בדרך אחרת, נכונה יותר ומועילה. יש לכם עתה יכולת להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. אתם מאפשרים ליצירתיות לתפוס מקום, והגישה שלכם כלפי הסביבה הופכת עוד יותר טיפולית ועם יותר חמלה. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי והיזהרו מקיצורי דרך ומפיתויים אשלייתיים.

שימו לב – ילידי 20.12-22.12 שלמדו זאת על בשרם כבר ב – 2019, צפויה הקלה ממרץ 2020 ואצל ילידי 23.12-28.12 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2020. עם זאת לילידי 20.12-21.12 השנה יכולה להיות משמעותית במיוחד, בשל ליקוי הלבנה שיתרחש ב – 21.6.

זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. גם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

הבשורה הטובה עבורכם – כניסת יופיטר כוכב השפע האופטימיות וההצלחה למזל גדי. ראו השפעתו לעיל בתחזית הכללית.

ילידי 29.12-10.1

2020 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, זה הזמן. צפויים לכם התנסויות וריגושים בעקבות השינויים שתערכו. כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת – בעיקר של ילידי 7.1-10.1  וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה… רק שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה.

לילידי ה 10.1 השנה יכולה להיות משמעותית במיוחד, בשל ליקוי הלבנה שיתרחש ביום הולדתם.

לילידי 11.1-15.1

במהלך 2020 תאלצו עדיין להתמודד עם אתגרי החיים. למען האמת אתם אלופים בהתמודדות עם קשיים. הגישה הבוגרת שלכם, היכולת להצטמצם כשצריך והחריצות, יעזרו לכם לתפקד מעולה ולהצליח בגדול. אתם המצאתם את הסיסמא – מה שלא הורג מחשל. כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. אנשים בעמדת סמכות יעריכו אתכם יותר.. גישה רצינית, השקעה והתמקדות יעזרו לכם לעבור את השנה באופן שהתוצאות יהיו ניכרות לאורך זמן. 2020 נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. עם זאת, זו שנה מאד משמעותית לצד האתגרים וההתמודדויות שהיא מביאה איתה. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות. שימו לב – כניסה למסגרת תהיה לטובה אם יהיה לכם שם מספיק חופש פעולה. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הבשורה הטובה שיצוצו הזדמנויות לצמיחה במהלך השנה כולה. האופטימיות שתיכנס לחייכם תאפשר לכם להתמודד עם האתגרים והשינויים בהצלחה. הכוכבים יעזרו לכם  להשתדרג בחיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

לילידי 16.1-20.1

2020 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. לצד הקשיים יגיעו גם הזדמנויות והקלות. יידרשו מכם אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת. סטורן ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. בין אפריל ליוני תרגישו הקלה מסוימת. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר מתמיד. הבשורה הטובה – יופיטר, ישחק את תפקיד המאפשר ומספק ההצלחה והאופטימיות.

ראו על השפעתו בתחזית הכללית לילידי גדי.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים