תחזית שנתית מזל בתולה

23 אוגוסט - 22 ספטמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

תחביבים ופנאי: 

2020 היא שנה יצירתית לכל תחומי היצירה, ובמהלכה גם יושם דגש על שעות הפנאי שהופכות חשובות ומשמעותיות. תהיו הרבה יותר יצירתיים ופתוחים ללמוד נושאים חדשים ומרתקים. יהיה לכם עניין לבלות את שעות הפנאי המועטות שלכם בתחביב שתמיד רציתם. העיסוק בתחביב החדש ימלא לכם את המצברים והסיפוק מתהליך היצירה יהיה רב. יש מצב שהתחביב יהיה הרבה יותר משמעותי מסתם עיסוק לשעות הפנאי, אבל זה בתנאי שתיקחו אותו ממש ברצינות.

אהבה

השנה נפתחת עם משבים רומנטיים מכיוונה של ונוס בבית הזוגיות שלכם, שימשכו עד

השבוע הראשון של פברואר הקרוב. במהלך השנה יהיו ימים נוספים בהם חיי האהבה יתפסו מקום מרכזי. רשמו לפניכם  בין התאריכים  3.10.20-27.10.20 ונוס צפויה לשהות במזל שלכם ואם אתם פנויים, קופידון ישלח את חיציו ישר ללבכם. נראה שחיי האהבה יהיו פעילים אז ומספקים במיוחד. הזמן יתאים גם לבילויים, חופשות ומסיבות. ב 2020 הצטרף שחקן נוסף לבית הרומנטיקה והאהבה בדמותו של יופיטר כוכב המזל אאשר יהיה שם בשבילכם לאורך השנה כולה. הגישה לאהבה הופכת יותר פתוחה וזורמת, ולמי שפנוי, אהבות חדשות והרפתקאות רומנטיות  יתבלו את חייכם ויגרמו לשמחה. הוא מצטרף לשחקנים חשובים ומחוללי שינוי, מה שעשוי לגרום לקשר שהתחיל כסיפור אהבה, להפוך לקשר הרבה יותר משמעותי. אתם מצידכם צריכים להתכוונן לכך. השנה הקרובה פורייה גם בכל הנוגע להריונות. זוגות שמעוניינים להרחיב את המשפחה, בעיקר עם אתם משקיעים תכנון ומחשבה בנושא ההורות – 2020 זו השנה שלכם.

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

תרשמו לעצמכם, הימים הכי מוצלחים בשבילכם להשקיע בעצמכם ובעקבות זאת להראות מעולה  בין התאריכים 3.10.20-27.10.20 הכוונה לטיפולים קוסמטיים, שינוי תסרוקת וכד'.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.8-31.8

צפויה לכם שנה זורמת ונוחה יותר. המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם

ב – 2020 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם.

התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. התמימות שלכם התחלפה בתחושה שמציאות לחוד ושהפנטזיה לחוד, ושמציאות החיים האמיתיים לא תמיד מסתיימת באפי אנד כמו שהתרגלתם לראות בסרטים. דווקא החוויות הקשות שהתנסיתם בהן בעבר הלא רחוק היו בשבילכם שיעור בלתי נשכח. ב – 2020 אתם יותר בשלים ויש לכם יכולת יותר טובה לקבוע מה הכי מתאים לכם. יש לכם רצון להשפיע על גורלכם ואנרגיה טובה שעומדת לרשותכם ועוזרת לכם לשמור על הקיים.

האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

ילידי  1.9-9.9

השנה החולפת הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. זו הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר.

שנת 2020 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה. ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. השנה גם ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. נראה שהשנה אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט. ובנוסף, מצבים שמימיים יפעלו לטובתכם  בעיקר בינואר ופברואר 2020 ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה.

ילידי  10.9-14.9

שנת 2020 היא שנה מאתגרת עבורכם למרות שצפוי גם סיוע ממצבים שמימיים שיפעלו לטובתכם. רובכם הגדול יתקשה לראות את המציאות בבהירות. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות. עם זאת יש גם בשורות טובות. יופיטר כוכב השפע וההצלחה מצטרף למשחק שלכם ממרץ עד אוקטובר ויעזור לכם להתקדם ולהצליח, רק הימנעו מהגזמות ואל תתפזרו יותר מדי בבחינת "תפסת מרובה לא תפסת". אופטימיות וגישה מעשית יובילו אתכם בדרך הנכונה.

הדרך הטובה להתמודד עם התקופה הזו – ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת.

ילידי 15.9-23.9

2020 בעבורכם צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה ותוכלו ליהנות מרגיעה יחסית, למרות שידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. התקופה היותר דינאמית וסוערת עדיין לפניכם ונראה שכדאי לנצל את השנה הקרובה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

מרץ עד נובמבר יביאו בכנפיהם הזדמנויות של ממש להצלחה והתקדמות. בעיקר של ילידי 15.9-20.9

אל תשבו בחיבוק ידיים ועשו הכול כדי להתקדם. ההצלחה יכולה להתרחש בכל תחום בחייכם. הזמן קצר אבל יכול להיות בהחלט משמעותי. פקחו עיניים ואוזניים ואל תפספסו. נסיעות לחו"ל, לימודים, הרחבת המשפחה, הצלחה בקריירה…שילוב של אופטימיות לצד גישה מעשית שמביאה בחשבון את מגבלות המציאות הם שילוב מנצח עבורכם השנה.

ילידי 21.9-23.9 יוכלו ליהנות מהמצב בעיקר במהלך נובמבר ומחצית דצמבר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים