תחזית שנתית מזל בתולה

23 אוגוסט - 22 ספטמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית, אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה וקריירה:

בשנת 2021 תצטרכו יותר מתמיד, להוכיח שאתם רציניים, אחראים, חרוצים ומסורים. זו שנה לא קלה, אבל בהחלט חשובה. המחויבויות הכרוכות בעבודתכם תובעניות ולא קלות יתכן שזה נובע מהחיים לצד הקורונה אך לא רק. קצב ההתקדמות שלכם לא תמיד עומד בציפיות. עם זאת, זו שנה חשובה ומשמעותית ומי שישקיע ויפתח פרויקטים ארוכי טווח יכול להיות סמוך ובטוח שההצלחה תגיע. מילות המפתח הן – התארגנות, השקעה וסבלנות. הבשורה הטובה – זה ישתלם! יופיטר, כוכב השפע וההצלחה, מבקר גם הוא בבית העבודה שלכם והוא נמצא שם כדי לעזור לכם. יתכן שבמקום העבודה, למי שמועסק, תנאי העבודה משתפרים, או שהתחלת עבודה במקום חדש זה סוג של התקדמות עבורכם. אם תשקיעו בעבודה תוכלו להרשים ובעיקר – להתפתח.

אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתשלחו קורות חיים לכל מקום שנראה לכם מתאים. וגם בימים הזויים אלה תופתעו שיש אור בקצה המנהרה.

משפחה:

ענייני הבית והמשפחה יהיה מאתגרים אך חשובים ומשמעותיים, עם זאת, חשוב  שתאפשרו לקריירה להיות הפעם במקום הראשון. חשוב יהיה שתקדישו יותר זמן איכות לילדים או להורים ולקרובי משפחה אחרים, אך הפעם אל תאפשרו לזאת לבוא על חשבון העבודה או הקריירה. 2021 מאתגרת אתכם בנושא של למצוא איזון בין השניים גם אם זה יצריך הרבה יותר מאמצים מצידכם.

אהבה וזוגיות:

השנה נפתחת עם משבים רומנטיים מכיוונה של ונוס בבית האהבות שלכם

(בין התאריכים )6.1.21-1.2.21. במהלך השנה יהיו ימים נוספים בהם חיי האהבה יתפסו מקום מרכזי. זה קורה בין התאריכים 25.2-21.3 וזה קורה גם בתקופת הקיץ בין התאריכים  22.7-15.8 ונוס צפויה לשהות במזל שלכם ואם אתם פנויים, קופידון ישלח את חיציו ישר ללבכם. נראה שחיי האהבה יהיו פעילים אז ומספקים במיוחד.

בשנת 2021 יצטרף שחקן נוסף לבית הזוגיות שלכם בדמותו של יופיטר כוכב המזל אשר יהיה שם בשבילכם מאמצע מאי עד סוף יולי. הגישה לאהבה הופכת יותר פתוחה וזורמת, ולמי שפנוי, אהבות חדשות יתבלו את חייכם ויגרמו לשמחה. יופיטר הוא לשחקן חשוב ומחולל שינוי, מה שעשוי לגרום לקשר שהתחיל כסיפור אהבה, להפוך לקשר הרבה יותר משמעותי. אתם מצידכם צריכים להתכוונן לכך.

אנרגיה ורגישות:

האנרגיה שלכם תתעורר באופן משמעותי בין התאריכים 30.7-14.9  בתקופה האמורה כדאי גם להיות פעילים ולהשקיע בקידום פרויקטים בעבודה, אך גם בספורט או בכל פעילות אחרת שאתם אוהבים. הליכה, ריצה, רכיבה, שחיה. העיקר שלא תתעצלו. רק שימו לב, סף הרגישות עולה ואתם עלולים להיפגע ולהימצא במתחים ומאבקי כוח עם הסביבה. אנרגיה מודחקת עלולה להתבטא במתחים וכעסים. כדאי לתעל את האנרגיה לפעילות האמורה לעיל.

מתי הזמן הכי טוב להשקיע בהופעה החיצונית?

הכי כדאי לכם להשקיע ולפנק את עצמכם בטיפוח שעושה לכם טוב

בין התאריכים  22.7-15.8  קבלו השראה ממגזינים שווים וחפשו בגדים מחמיאים. זכרו שאחת הקלישאות הכי נכונות היא שכשאתם מרגישים יפים – אתם באמת יפים. ביקורים אצל הקוסמטיקאית, תספורת חדשה או צבע חדש בשיער, ואפילו ניתוחים קוסמטיים יעשו את העבודה בגדול. גם בגדים ואקססוריס חדשים יתרמו למראה החדש. מה שאתם צריכים זה לפתוח את הראש.

ובנימה יותר אישית:

ילידי  24.8-7.9

המתחים והלחצים של התקופה החולפת מאחוריכם ב – 2021 אתם מסתגלים למציאות חדשה ויותר קלה עבור רובכם. התגברתם על קשיים לא פשוטים ורובכם הצליח להחזיר לעצמו את האופטימיות. האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם.

טיפ לילידי 24.8-27.8 : מאמצע מאי עד סוף יולי 2021 ניתנת לכם הזדמנות להתקדם ולשדרג את החיים. יהיה לכם הרבה יותר קל להגשים חלומות  אבל אל תגזימו!

ובנוסף, לילידי 29.8-7.9  ניתנת לכם הזדמנות נפלאה לערוך שינויים ולהיחשף לחויות שלא הכרתם. אתם תהיו יותר בשלים לכך ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. אל תחששו גם לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולה לשדרג את חייכם בכל היבט.

ילידי  9.9-11.9

2020 הייתה שנה מעייפת ומבולבלת עבור רובכם, והקשיים איתם נאלצתם להתמודד היו לעיתים בשל נסיבות שלא היו בשליטתכם.  גם האנרגיות הפיזיות היו ירודות. אם לא שמתם גבולות וזרמתם עם מה שקורה בלי רצון או יכולת להשפיע על המצב, או שנגררתם והושפעתם מגורמים שונים  בתחום העסקי, או האישי, או שהתפתיתם לקיצורי דרך, או בחרתם להתמודד עם המציאות המבלבלת באמצעות בריחה והתמכרות, שילמתם מחיר יקר. עם זאת, כושר השיפוט של רובכם לא היה במיטבו. הרגישות שלכם הייתה רבה ויתכן שנאלצתם לקבל החלטות חשובות, כשלא הייתם בטוחים מה אתם באמת רוצים לעשות. עם זאת, 2020 הייתה שנה פורייה, ליצירתיים שביניכם, אלו מכם העוסקים בתחומי הרוח והאמנות ואלה העוסקים במקצועות הסיעודיים והטיפוליים. גם ב 2021 הכי מתאים ליישם תובנות רוחניות, לעסוק באמנות יותר קונקרטית או להיכנס למסגרות שעוסקות בטיפול ובעזרה לזולת לאנשים שאלה תחומי העניין שלהם. יש לומר ששנת 2021 הופכת בהדרגה הרבה יותר נוחה החל מחודש מרץ, ואם התנהלתם נכון, תוכלו ליהנות מרגיעה יחסית ומהסתגלות למצבים חדשים בדרך הרבה יותר נוחה ונעימה. אמנם עד מרץ 2021 אתם מתקשים להיות בפוקוס, מתקשים לראות בבהירות את המציאות כפי שהיא, אך במהלך השנה מצבים בתחומי חיים שונים מתבהרים ויהיה לכם קל יותר לקבל החלטות שיתאימו לחייכם בהווה ובעתיד.

ילידי 12.9-17.9

שנת 2021 היא שנה מאתגרת עבורכם. שנה של פנטזיה והתפכחות, אשליה ומציאות, בלבול וחוסר בהירות לצד אילוצי מציאות מגבילה. זו שנה שמביאה בשביל רובכם, מצבים מעורפלים עם אנרגיה ירודה ולעיתים נטייה להיסחף אחר אשליות. זו יכולה להיות שנה מעייפת ומבולבלת נפשית ופיזית. ייתכן שתאלצו לקבל החלטות חשובות, כשאתם לגמרי לא בטוחים מה אתם באמת רוצים. חשוב גם שתמנעו מקיצורי דרך מפתים, לרבות בתחומים העסקיים, כי הם עלולים להיות מוטעים ולקלקל את כל מה שבניתם. הכי כדאי להאט, לבחון את מה שקורה לכם בזהירות ולחכות לתקופה יותר נוחה. רפואה אלטרנטיבית תעזור לכם לחזק את המערכת החיסונית. הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. שימו לב: בריחה מהמציאות הלא נוחה באמצעות שקרים ומניפולציות לצד סמים או אלכוהול, עלולה לגרום להתמכרות שיהיה מאוד קשה לצאת ממנה בעתיד. דווקא תחומי הרוח, היצירה, הטיפול והאמנות עשויים לדבר אליכם ולגרום לסיפוק. לכו עם האינטואיציה אבל אל תיסחפו בלי לבדוק את כל האופציות.

ילידי 18.9-22.9

2021 היא בעיקר שנה של הסתגלות לחיים לצד הקורונה ומה שמשתמע מזה עבורכם. נראה שכדאי לנצל את השנה וללמוד על הצרכים האמיתיים שלכם ועל מה חשוב לכם בחיים. ללמוד, לחוות ולהתפתח כדי להיות בשלים לשינויים הגדולים שיהיו חלק מחייכם בעתיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים