תחזית שנתית מזל אריה

23 יולי - 22 אוגוסט
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אהבה וזוגיות: 

2021 היא שנה משמעותית בשבילכם לזוגיות ואהבה. עם זאת, מגמות מנוגדות יאפיינו את השנה. לצד הזדמנויות אמיתיות של מציאת אהבה משמעותית וארוכת שנים, אתם עלולים לחוות קשיים וצורך להשקיע. דלתות ייפתחו בשבילכם במהלך השנה, אך אתם תצטרכו להוכיח שאתם ראויים. לאורך השנה כולה צפויים אתגרים בקשרים הרומנטיים בחייכם. יתכנו קשרים גורליים חדשים שישפיעו על חיי הזוגיות. כניסה למערכת יחסים מחייבת ומיסוד קשר אהבה לצד אפשרות למשברים בקשרים קיימים, יהיו בשבילכם שיעורים לחיים בכל מה שקשור לאהבה. הצורך שלכם לשתף ולחלוק יגבר וישפיע לטובה. עם זאת, היו מודעים לעצמכם ואל תלכו לאיבוד במערכות יחסים שישאבו אתכם אליהן. אל תישארו במקום שלא מרגיש לכם נכון. במהלך 2021  תוכלו לגבש ביטחון בעצמכם לצד בני הזוג שלכם. ובנוסף חודש פברואר 2021 ובין התאריכים 27.6-21.7 הקסם ונעימות שתקרינו ישפיעו לטובה על מערכות יחסים קיימות וכאלה שיכנסו לחייכם במהלך השנה.

אם אתם פנויים, אל תירתעו מהכרויות מתוכננות. השנה יותר מתמיד דווקא הן יעשו את העבודה. לזוגיים יש מצב לשדרוג ביחסים ואפילו להצעת נישואים דרמטית.

חברויות:

2021 היא שנת מבחן לחברויות האישיות שלכם. הקורונה הביאה לדפוסי התנהגות שונים בכל הקשור למפגשים חברתיים. ויהיו כאלה שיתרחקו בגלל זה. גם הצרכים החברתיים שלכם עצמכם משתנים וגם הגישה שלכם לחברים שלכם מקבלת גוון שונה ומקום שונה בסדר העדיפות שלכם. חברויות עומדות למבחן וחלק מהחברים נמצא כבר במקום אחר. גם הגישה שלכם לפעילות חברתית הומניטארית משתנה ואתם מעוניינים להיות יותר מעורבים. בשנת 2021 אתם יותר אכפתיים ופחות מרוכזים בעצמכם.

פרויקטים חברתיים שואבים אתכם ואתם מגדילים ראש ויוזמים בתחום החברתי/קהילתי.  גם הרשתות החברתיות יתפסו מקום נכבד בלו"ז שלכם בשל חשיבותן עבורכם בימים אלו.

אנרגיה ורגישות:

מרס מבקר במזל שלכם בין התאריכים 12.6-27.7 והאנרגיה שלכם תהיה אז בשיאה. חשוב לתעל את האנרגיה המרסיאלית באופן חיובי באמצעות פעילות ובעיקר פעילות גופנית. אל תתעצלו וחפשו איך לתעל את האנרגיה שלכם באמצעות ספורט בהתאם למגבלות התקופה. הליכה, ריצה, שחיה או כל פעילות גופנית אחרת תתאים. העיקר שתהיו פעילים. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד. גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

שדרוג ההופעה החיצונית:

אם אתם מתכננים להשקיע בשינוי תדמית ורוצים להיות מטופחים, מרשימים ומושכים, השקיעו במראה ואל תחששו לשנות תסרוקת, מלתחה וכל דבר שקשור להופעתכם החיצונית. כדאי שתעשו זאת בתקופת הקיץ בין התאריכים  27.6-21.7.  גם טיפולים קוסמטיים יהיו יעילים אז במיוחד.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.7-29.7

2021 צפויה להיות שנה של מגמות מנוגדות. יופיטר  כוכב המזל והאופטימיות ישחק את תפקיד המאפשר ומספק הצלחה ואופטימיות בעיקר בינואר עד מרץ 2021. סטורן כוכב שמתכתב עם הגבלות, אחריות, מיקוד  וצמצום, ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. יידרשו מכם – גם אם לתקופה קצרה יחסית – אחריות וכניסה למחויבות ומדובר על החודשים ינואר פברואר ומרץ בלבד.

לצד הזדמנויות וההקלות תאלצו להתמודד גם עם קשיים. אם תגזימו ותיקחו על עצמכם יותר מידי, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות וברות מזל. עבודה קשה היא חלק מהעניין, אחרת אתם עלולים להיקלע לקשיים שאתם יכולים למנוע. יתכנו גם קשרים מעבר לים, לימודים משמעותיים קידום בעבודה או זוגיות חדשה. רק, היו מודעים ליכולות שלכם.

ילידי  30.7-8.8

גם לכם צפויה תקופה עם מגמות מנוגדות. לצד ההזדמנויות לקידום יהיה גם מי שישים ברקס לתכנונים שלכם ויזמן עיכובים וקשיים. אחד הפתרונות לסיטואציה הזו, לחשב מסלול מחדש ולעשות שינויים מצדכם. אתם האריות לא תמיד אוהבים שינויים בעיקר כשהם מפתיעים אתכם.  מי שיתעקש להישאר במקום ייאלץ לשנות עקב הנסיבות ואז המשבר עלול להיות קשה יותר. שינוי בתקופה הזו יכול להיות מבורך ואתם תבינו את זה בהמשך. הסיבה לצורך בשינוי היא בעצם פנימית ולא תמיד מודעת, אך נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  כבר במהלך 2020 עם שינויים משפרי חיים לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. עבור ילידי  30.7-1.8 החודשים ינואר עד מרץ 2021 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. הזמן מתאים לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה עדכנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. במהלך השנה תרגישו רגיעה והפנמה ותסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם.

ילידי 2.8-8.8 נראה שמחודש אפריל 2021 למשך השנה כולה, אתם תהיו יותר בשלים לשינויים ויהיו לכם אנרגיות טובות ואופטימיות שיעזרו לכם להתקדם. אל תחששו להיפתח לחדש ואל תפחדו לזרום ולהתנסות. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אז קחו את עצמכם בידיים, ותגלו שאתם אוהבים את התוצאה. אל תתקעו איפה שלא טוב לכם, אבל גם אל תקפצו ממקום למקום רק בגלל שנמאס לכם מהשגרה. אם תהיו פתוחים ללמוד דברים חדשים ולזרום עם התנסויות קצת יותר מרגשות, אין ספק שהשנה תהיה חוויתית ומלמדת. ייתכן גם, ששינויים טכנולוגיים וחדשנות יהיו שם המשחק השנה. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. ואם זה לא מספיק, זו השנה שבה תוכלו לגלות את היצירתיות החבויה שלא העזתם לתת לה ביטוי.

ילידי  9.8-23.8

2021 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. התחושה ששום דבר לא יכול להשתבש תתחזק ותעודד אתכם לגלות ערנות להזדמנויות הטובות שייקרו בדרככם. אם יש משהו שאתם רוצים לקדם עשו זאת תוך התייחסות ליכולת האמיתית שלכם. שדרגו את עצמכם בכל תחומי החיים. ילידי 9.8-14.8 יחוו זאת לתקופה קצרה בלבד – רק בחודש מרץ 2021. אל תגזימו במה שאתם לוקחים על עצמכם כי בשנת 2022 אתם עלולים לשלם את המחיר. עם זאת, במהלך 2021 האינטואיציה שלכם מתחזקת וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציות ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע) אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. לאילו אשר מתקשים להתחבר לאומנות הפלאסטית – לכו ללמוד לרקוד או לשיר.

ילידי 15.8.23.8 ייהנו מההזדמנויות להתקדם מאפריל עד אמצע מאי ומאוגוסט עד סוף 2021.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים