תחזית שנתית מזל אריה

23 יולי - 22 אוגוסט
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

עבודה:

2020 מביאה בכנפיה תחושת הקלה מסוימת בכל מה שקשור לעבודה. יופיטר, כוכב השפע וההצלחה יבקר בבית העבודה שלכם לצד פלוטו – כוכב של שינויים ומהפכים וסטורן – כוכב של שאפתנות כניסה למסגרות ואחריות. אז שימו לב, העבודה עדיין תובענית ודורשת מחויבות והשקעה, אבל עם סיכויים גבוהים להצלחה. אם אתם מחפשי עבודה, כי אינכם מועסקים, או כי אתם רוצים להתפתח במקום יותר מעניין שתרגישו מחוברים אליו רגשית, רצוי שתגדילו ראש, תשלחו קורות חיים ותנסו להפעיל אנשים שאתם מכירים כדי להתברג במעגל העבודה. נראה שתוכלו למצוא עבודה משתלמת ותפקיד מאתגר ומעניין. אם אתם  עובדים, התנאים במקום העבודה הנוכחי עשויים להשתפר.
אהבה וזוגיות:
אתם ממש להוטים למצוא אהבה, והשנה יש סיכוי שזה יקרה…  לפנויים, הזמן שבו המחזרים יעמדו בתור הוא – ממאי 2020, ואם אתם פנויים רגשית, השנה אתם יכולים למצוא עצמכם בסיפור אהבה מהסרטים. עם זאת, רצוי שתעצרו ותבדקו אם אתם במקום הנכון ורק אז תאפשרו לקשר להתפתח.  קופידון ישלח את חיציו ויעזור לכם בענייני הלב והזוגיות במיוחד בתקופת החורף הקרוב בחודש ינואר עד 19.2 ובתקופת הסתיו בין התאריכים 6.9-2.10. לזוגות – התאריכים הנ"ל טובים להתפייסות ושדרוג הקשר.
שדרוג ההופעה החיצונית:

אם אתם מתכננים להשקיע בשינוי תדמית ורוצים לבוא למקום העבודה או ללימודים מטופחים, השקיעו במראה ואל תחששו לשנות תסרוקת, מלתחה וכל דבר שקשור להופעתכם החיצונית. כדאי שתעשו זאת בתקופת החגים ובמיוחד בין התאריכים  6.9-2.10.  גם טיפולים קוסמטיים יהיו יעילים במיוחד.

 

ובנימה יותר אישית:

לילידי ה 28.7–22.7

נראה, שאתם בעיצומה של תקופה שמאפייניה חוסר מנוחה וצורך בריגושים ושינויים. חלק מכם התמודדו  במהלך השנה החולפת עם שינויים משפרי חיים, לצד שינויים שערערו את היציבות ששקדתם על בנייתה במשך תקופה ארוכה. זה הזמן לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה. בהמשך תרגישו רגיעה והפנמה ובמהלך השנה כולה תסתגלו למצבים החדשים שנחשפתם אליהם. במהלך השנה כולה נבחנת יכולת ההסתגלות שלכם למצב החדש. נראה, שאתם יותר מודעים לעצמכם ומבינים שמאחורי כל מה שקורה יש שיעור שאתם צריכים ללמוד.

שימו לב ילדי 22.7-24.7 ינואר ופברואר 2020 עדיין אינם יציבים, אך מאפשרים שינוי יזום בכל מה שאינו זורם כפי שהייתם רוצים. ובנוסף, אתם תאלצו בחודשים אפריל-יוני, להתמודד עם מציאות מגבילה, ללא פילטרים. השתדלו להתנהל כך שלא תשלמו מחיר יקר עבור התנהלות לא מבוקרת. חשוב שתמנעו מהגזמות ותהיו מחוברים למציאות. תכנון, ובניית תשתית מסודרת הם המפתח להצלחה בעבורכם. יתכן שהשינויים שעשיתם יהיו קשים לעיכול בהתחלה וזה חלק מתהליך ההסתגלות.

ילידי 29.7-4.8 

צפויה לכם שנה מלאת אירועים ועניין. נעשיתם חסרי מנוחה ואתם מייחלים לצאת מהשגרה וזה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה. יש לכם ראש טוב ויכולת הסתגלות, אז חפשו ריגושים במקומות שם יהיה לכם יותר חופש, יכולת השפעה ויכולת להיות מי שאתם באמת.

זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. הפחד לשנות והנטייה להישאר באזור הנוחות עלול לגרום לכם להישאר תקועים במצבים לא נוחים, ובסופו של דבר –  לתסכול. התסכול הזה עלול להביא לשינוי בלתי צפוי והרבה פחות רצוי. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת השנה ביתר קלות. גם צפויות לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

אצל חלק מכם פרק אחד בחיים מסתיים ומתחילה תקופה חדשה. הכוכבים יעזרו לכם לעבור את השינוי, אבל אתם מצידכם צריכים להיות יותר מודעים, לנסות ללמוד מכל מה שקורה ולחפש את הדרך הכי טובה לשפר את חייכם. הזמן מתאים גם לחדש ולהתחדש ולהכניס לחייכם טכנולוגיה חדשנית. אל תחששו לפתוח את הראש ולהתמודד עם טכנולוגיה מתקדמת בכל תחומי החיים, גם אם אתם מסתדרים מצוין עם מה שידעתם עד כה. חדשנות שתכניסו לחייכם, יכולים לשדרג את חייכם בכל היבט. שדרגו טלפונים, מכשירי חשמל ועזרים רפואיים. אל תחששו להיפתח לחדש ולשונה.

ילידי 5.8-23.8

2020 צפויה להיות בשביל רובכם שנה יותר נוחה וזורמת. נראה, שיש לכם אנרגיות טובות שיעזרו לכם להתקדם בנחת לעבר יעדים שאתם מעוניינים להשיג. אופטימיות וגישה מעשית יעשו בשבילכם את העבודה. כדאי גם שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם (ויש לכם ממנה בשפע על בסיס קבוע). אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספקו לכם חוויה שונה ומלמדת. אצל ילידי 15.8-19.8 תתחזק גם היכולת להתחדש ולהתגבר על קשיים וגם הרצון לשפר ולהתקדם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים