כלליעל אסטרולוגיה

29/10/2019by asd asd
https://www.astrol.co.il/wp-content/uploads/2018/06/inner_service.png

האסטרולוגיה מתבססת על ההנחה שקיים קשר בין מצבים משתנים במערכת השמש, לבין התרחשויות על פני כדור הארץ. ההורוסקופ (מפת הלידה) – הינו צילום של השמש, הירח ושמונת כוכבי הלכת כפי שנראו ברגע לידתו של האדם ממקום לידתו, ושל הקשרים ביניהם. תמונת שמים זו היא יחידה במינה, מפני שהיקום נמצא בתנועה מתמדת.

האסטרולוגיה פועלת ברמה סמלית, כל גורם במפת הלידה מסמל אנרגיה ספציפית, שיכולה להתבטא בצורה חיובית או שלילית. בידינו לקבוע כיצד אנרגיה זו תתבטא, בבחינת "הכל צפוי – והרשות נתונה."

מן הראוי להתייחס לאסטרולוגיה ככלי עזר לתיכנון, ולזנוח את הגישה הפסולה של "הגדת עתידות". אין להאשים את הכוכבים במה שקורה לאדם. במקום להתייחס אל עצמנו כאל קורבנות שמגיבים בצורה פסיבית להשפעות חיצוניות, ניתן ללמוד כיצד לשתף פעולה עם היקום ולקחת אחריות ויוזמה ביחס לחיינו. הכוכבים אינם גורמים לאירועים להתרחש. הם משקפים את הצרכים שלנו בתקופות מסוימות בחיים. הבנת הלחצים הפנימיים המורגשים בתקופה מסוימת, תאפשר טיפול נאות יותר בבעיות העומדות על הפרק. באמצעות האסטרולוגיה ניתן לקבל פרספקטיבה רחבה יותר ויכולת תמרון ותכנון ביחס לחיינו.

כדאי להשתמש באסטרולוגיה ככלי עזר לתכנון יעיל של דרכנו בשבילי החיים. היא מציעה לנו דרכים לנהל את חיינו תוך מודעות למגבלותינו, ומספקת לנו מידע על תנאי הדרך בתקופות שונות של חיינו. ניתן לאתר תקופות בהן הדרך עלולה להיות קשה, ותקופות בהן נפתחות בפנינו הזדמנויות שכדאי לנצלן, ובכך להגדיל את סיכויי ההצלחה ולהקטין את הנזק.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים