כלליהשפעת הירח

29/10/2019by asd asd
https://www.astrol.co.il/wp-content/uploads/2020/01/פאזות-ירח-1.jpg

אחד הכלים עתיקי היומין העוזרים לאסטרולוג לבחור תאריך לאירוע מסוים, הינו – מחזוריות הירח. במהלך החודש העברי, המבוסס על המחזוריות הקבועה ביחסי שמש – ירח, אנו מבחינים ב- 4 מצבים עיקריים:

1. החודש מתחיל במולד הירח – א' בראש חודש – כשהירח והשמש נמצאים באותו מיקום בגלגל המזלות.
2. עד אמצע החודש הירח נראה הולך ו"מתמלא".
3. באמצע החודש – ט"ו בחודש העברי – השמש נמצאת מול הירח, ואז נראה מצב של ירח מלא.
4. ממצב זה ועד המולד הבא – הירח הולך ו"מתמעט".

כדאי לנצל את התקופה בה הירח מתמלא (ב' עד י"ג לחודש) לעשייה של דברים, אשר אנו מצפים שתהיה להם התפתחות בעתיד: התחלות חדשות של מערכות יחסים, לרבות נישואין, של בניית קריירה, התחלת למודים, או אפילו שתילה של צמחים חדשים בגינה…
כדאי לנצל את התקופה בה הירח מתמעט (י"ז עד כ"ט לחודש) לסיום של דברים באופן מהיר, כמו: סיום מערכות יחסים, בניתוחים – הוצאת גידולים, גמילה (מעישון, אלכוהול, סמים), אצל ילדים כדאי לנצל תקופה זו לגמילה מחיתולים, מוצץ, הרגלים רעים וכד'.

הערה: לא רצוי לתכנן אירועים בימים בהם הירח במולדו או כשהוא מלא, שכן במצבי ירח אלו יש לנו יכולת מועטה של שליטה במצב.

כידוע, הקדמונים חששו מלקוי חמה או לבנה ויחסו לתופעה זו משמעות אלוהית.
כיום, התופעה האסטרונומית של ליקוי ברורה ומובנת, וכולנו יודעים בוודאות, כי העולם ימשיך להתקיים גם אחריו. אולם, מנקודת ראות אסטרולוגית, אירועים חשובים המתרחשים בעת ליקוי – מושפעים ממנו באופן דרמטי, וקיים קושי לפקח על מהלכם.
אם מתרחש ליקוי ביום ההולדת של האדם – הוא יושפע מהליקוי במהלך השנה הקרובה.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים