כלליאסטרולוגיה ומערכות יחסים – מתוך "האסטרולוגיה של הזוגיות" מאת אביה בנימין ואסתי לב

29/10/2019by asd asd
https://www.astrol.co.il/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

מערכות יחסים מהוות את תמצית חיינו, את הטעם והסיבה שבגינם שווה לחיות. אך הן מהוות גם מקור לצער רב ולסבל בל ישוער. בעיות במערכות יחסים נוגעות לכל אדם, והן הנושא העיקרי הנדון בייעוץ אסטרולוגי.
האסטרולוגיה הינה כלי יעיל המסוגל לעמוד על הדינאמיקה הפועלת במערכות יחסים זוגיות ואחרות ולבחון את מהותם. עם זאת, יש להפריך את ההנחה שהושרשה בצבור בדבר ההתאמה בין ילידי מזלות השמש השונים.

לא ניתן לעמוד על מידת ההתאמה בין שני אנשים על-פי השתייכותם למזל שמש מסוים בלבד. מזל השמש המתאר את הגישה הבסיסית לחיים ואת הטמפרמנט הבסיסי שלנו, הינו נתון בודד מתוך מערכת שלמה אליה מתייחסים בניתוח מערכת יחסים.

"מזל אריה ומזל קשת – שידוך מוצלח מאין כמוהו". זוהי אמירה הגוררת לא אחת תמיהה והרמת גבה אצל בני הזוג מר אריה וגב' קשת, אשר גישתם הבסיסית לחיים אכן דומה, אולם התקשורת ביניהם לקויה, או שיחסי המין ביניהם מתסכלים. לכל התקשרות ישנה ה"כימיה" שלה, וזו מהווה "ישות" העומדת בפני עצמה.
לדוגמה: אסף, טיפוס אנרגטי ומלא חיים, נמשך לנשים דינאמיות וטמפרמנטיות. יש לו שתי ידידות: דליה ורונית. שתיהן עצמאיות ומלאות חיוניות, אך בעוד שעם דליה הוא מרגיש צורך לצאת ולבלות, להשתולל ולהתפרחח, הרי עם רונית הוא מעדיף לנהל שיחות נפש. למרות הטמפרמנט הדומה שיש לשתי הנשים, אופי מערכת היחסים איתן שונה, איכות הקשר שונה.

כאשר האסטרולוג מנתח את אופי הקשר בין בני הזוג, דרושים לו תאריכי לידה מדויקים. הוא בוחן בראש וראשונה, את יכולתו של הפרט לתפקד במערכות יחסים ואת צרכיו האמיתיים של כל אחד מהשותפים לקשר. רק לאחר בדיקה מעמיקה של כל אחת ממפות הלידה האישיות, ומתוך הבנת הצרכים והרצונות של כל אחד מבני הזוג, הוא פונה לשלב הבא – בדיקת הדינאמיקה הנוצרת בין שני אנשים. הוא בוחן את מפות הלידה ומתמקד באפיונים אסטרולוגיים ייחודיים הנוגעים למערכות יחסים. רק כך ניתן לעמוד על הגישה לחיים של בני הזוג, על אופי התקשורת ביניהם, על מידת ההתאמה הרגשית ויכולתם להגיע לאינטימיות, על מידת ההתאמה המינית ביניהם וכו'.

– קיימות מס' שיטות אסטרולוגיות לבחינת מערכות יחסים. השיטה הנפוצה ביותר היא שיטת השוואת מפות – בעזרת שיטה זו בודקים כיצד שדות אנרגיה של שני אנשים מגיבים זה לזו, ומה מידת ההשפעה ההדדית שלהם זה על זו.
הטכניקה העומדת בבסיס השיטה היא: הצבת הורוסקופ אחד בתוך השני ובדיקת הקשרים הנוצרים בין השניים.
מלאכת מחשבת זו מאפשרת לנו לקבל את התמונה השלמה המתקבלת מאותו פזל רב החלקים. רק כך ניתן להעריך את מידת ההתאמה בין בני הזוג.
חשוב להדגיש, כי שום שיטה של השוואת מפות לא תוכל לומר לאדם בצורה חד משמעית, אם מערכת יחסים כל שהיא תתקיים.

בדיקת מפות הלידה יכולה רק לרמוז מדוע נוצרה מערכת יחסים מסוימת ולשפוך אור על טיב הקשר. הבנה טובה יותר של דפוסי התנהגות חוזרים ונשנים במערכת יחסים יכולה להציע דרכים לשיפור הקשר. כאשר נמצא דפוס התנהגות חיובי, ניתן להצביע עליו כדי שבני הזוג יחזקו אותו. כאשר נמצא דפוס התנהגות שלילי, ניתן להטותו לאפיקים מועילים יותר.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים