תחזית שנתית מזל מאזניים

23 ספטמבר - 22 אוק'
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

תחזית שנתית 2021

הערה חשובה: חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

תחביבים ופנאי: 

2021 היא שנה יצירתית לכל תחומי היצירה, ובמהלכה גם יושם דגש על שעות הפנאי שהופכות חשובות ומשמעותיות. יתכן שבנסיבות הקיימות התפנה לכם יותר זמן לעסוק במה שאתם אוהבים. אתם מצדכם תהיו הרבה יותר יצירתיים ופתוחים ללמוד נושאים חדשים ומרתקים. יהיה לכם עניין לבלות את שעות הפנאי המועטות שלכם בתחביב שתמיד רציתם. העיסוק בתחביב החדש ימלא לכם את המצברים והסיפוק מתהליך היצירה יהיה רב. יש מצב שהתחביב יהיה הרבה יותר משמעותי מסתם עיסוק לשעות הפנאי, אבל זה בתנאי שתיקחו אותו ממש ברצינות.

נסיעות לחו"ל:

העולם מעסיק אתכם לאחרונה יותר ויותר. חו"ל אמנם נעשה מאתגר בעבורכם בעיקר בגלל נסיבות הקורונה. עם זאת, 2021 תקרב את העולם אליכם יותר מתמיד גם אם לא באופן פיזי. הצורך שלכם להרחיב אופקים גובר ואינטראקציות מעבר לים הופכות נגישות. הכי מומלץ  אם זה רלוונטי, לשלב עבודה עם נסיעות.

מתי הכי טוב לשדרג את המראה החיצוני?

לכם בני מזל מאזניים האסתטיקה חשובה במיוחד, והרצון להראות הכי טוב שאפשר מעסיק אתכם בדרך כלל. אז תרשמו לעצמכם, הימים הכי מוצלחים בשבילכם להשקיע בעצמכם ובעקבות זאת להראות מעולה  בין התאריכים  16.8-10.9הכוונה לטיפולים קוסמטיים, שינוי תסרוקת וכד'.

אהבה:

איך אפשר בלי רומנטיקה כשמדובר בבני מאזניים, 2021  זו שנה רומנטית למדי עבורכם. לאורך כל השנה יהיו לכם הזדמנויות להכיר אנשים חדשים ומעניינם שהם פוטנציאל לקשר. רצוי שתהיו יותר מודעים לעצמכם ולבחירות שלכם. חפשו אהבה אבל לא בכל מחיר. גם לזוגות זו תקופה רומנטית וחשובה. קופידון ישלח את חיציו ויעשה כל מאמץ למצוא לכם אהבה  במהלך חודש פברואר כולו, גם בין התאריכים 21.3-14.4 ובמיוחד

בין התאריכים 16.8-10.8 ואם אתם פנויים, תהיה לכם הזדמנות להכיר מישהו שווה. אם אתם תפוסים, זו תקופת מבחן לקשר.

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.9-27.9

2020 הייתה שנה רגישה עבורכם. יתכן שהאתגרים שעברתם היו קשורים בפגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. הבשורה הטובה – חודש ינואר 2021 הוא בר מזל עבורכם, ואם יש משהו שאתם רוצים לקדם שלחו קורות חיים, הירשמו ללימודים והשקיעו בחיפוש אחר חבר לחיים. מימוש נסיעה לחו"ל גם תהיה אופציה מעולה. נצלו את התקופה הקצרה הזו כדי לקדם את עצמכם.

ילידי 28.9-7.10

2021 יכולה להיות מאתגרת ורגישה עבור חלק מכם. נראה, שאתם תגלו במהלך השנה שאסימונים נופלים עקב סוג של כאב ופגיעה. עם זאת, התובנות החדשות יהיו מועילות ממש בהתמודדויות עתידיות. תגלו בעצמכם עוצמות חדשות שיאפשרו לכם להתחדש ולהשתקם, לצד יכולת להביט אל העתיד קדימה וללא פחד. רצוי שתאפשרו ליצירתיות לתפוס מקום, ולחמלה להיות ערך בחייכם. רפואה משלימה תעזור לכם בהתמודדות, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור.

שימו לב – לילידי 28.9-30.9 צפויה הקלה מאפריל 2021 ואצל ילידי 1.10-7.10 המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2021 ועד סוף השנה.

יחד עם זאת בחודשים פברואר ומרץ יהיו לכם הזדמנויות להתקדם ולהצליח. השמיים יחייכו אליכם גם אם לזמן קצר וכדאי שתהיו מודעים. הקידום יכול להיות בעבודה, בחיים האישיים ובכל תחום אחר שתרצו לקדם, רק חשוב שתעשו זאת בזהירות ובאופן מתוכנן.

ילידי 8.10-16.10

2021 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם. הזמן שלכם לשפר עמדות ולהצליח בחיים, קצר יחסית אך עשוי להיות משמעותי. חודש מרץ 2021 הוא החודש שלכם. היו ערים ואל תפספסו הזדמנויות להצליח ולהתקדם. זו גם צפויה להיות שנה שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות יחסית. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה עשויים לשפר לכם את החיים ככל שניתן בימים הזויים של לחיות לצד הקורונה, וגם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו.

כדאי גם שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת  וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. ובנוסף, כדאי שתתנו ביטוי ליצירתיות שלכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים גם אם הם מתקיימים ברשת, והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד ריקוד או נגינה…

לילידי 17.10-21.10

עבורכם 2021 זו שנה מאד משמעותית שמביאה עמה התמודדויות מאתגרות. עם זאת, כל מה שתשקיעו השנה יהווה בסיס טוב לעתידכם. זו יכולה להיות תקופה סוערת ולא ממש קלה, אבל חשוב שתאפשרו לדברים שלא מתאימים לכם יותר לצאת לכם מהחיים והכניסו לחיים תחומי עניין חדשים. אם תעשו זאת, השנה יכולה להיות שנת צמיחה והתפתחות. אם לא – יכולים להתפתח משברים לא רצויים ומאבקי כוח שלא יובילו לשום מקום. זה יכול לקרות בכל תחום בחיים, והכוונה בתחום הרומנטי, המגורים, הלימודים או העבודה. זו שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד (ואתם יודעים וודאי למה הכוונה), ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או פרידה כואבת), או בלימודים, בקריירה – שינוי כיוון, או בבית (שיפוץ משמעותי או מעבר דירה). בד"כ השינוי מצביע על התחלה חדשה. אז, קחו את עצמכם בידיים ועשו את מה שצריך. תתכן גם כניסה למסגרות חדשות.

חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הכוכבים יתנו לכם רוח גבית החל מחודש אפריל 2021 ותוכלו לממש תכניות באופן יותר מוצלח ומועיל.

לילידי 22.10-23.10

2020 הייתה שנה חשובה ומשמעותית במיוחד גם עבורכם. נראה, שנסיבות שאינן תלויות בכם, כמו הקורונה אבל לא רק, גרמו לתסכול או סבל. עם זאת, יתכן שעבור חלק מכם זו הייתה שנה שהביאה עמה גם הקלה וחישוב מסלול מחדש שהביא למשהו טוב. בשנת 2021 אתם חשים הקלה משמעותית לצד הצורך לעכל את המציאות החדשה. מחודש אפריל 2021 החיים יחייכו אליכם ויהיו לכם יותר הזדמנויות להתקדם או להשתחרר ממצבים לא רצויים. הזמן מתאים לחפש זוגיות למי שמעוניין, להתפתח וללמוד, לעלות בסולם מבחינה מקצועית ולהתקדם מבחינה כלכלית. עשו זאת בזהירות, אבל היו ערניים להזדמנויות שבדרך.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים