תחזית שנתית מזל מאזניים

23 ספטמבר - 22 אוק'
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

הערה חשובה:

חשוב להדגיש, כי התחזית השנתית,  אינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים של כל אדם.

תחזית כללית

אהבה:

זו לא שנה רומנטית בהגדרתה, אבל איך אפשר בלי רומנטיקה כשמדובר בבני מאזניים, ואכן חיי הזוגיות והאהבה יבואו לידי ביטוי גם בחייכם. קופידון ישלח את חיציו ויעשה כל מאמץ למצוא לכם אהבה  בין התאריכים 7.2-20.3 ובין התאריכים 28.10-21.11 ואם אתם פנויים, תהיה לכם הזדמנות להכיר מישהו שווה. אם אתם תפוסים, זו תקופת מבחן לקשר. מ 9.9 ועד סוף השנה מרס ישהה בבית הזוגיות שלכם למשך תקופה ארוכה מהרגיל, אז צפו  תקופה סוערת למדי בחיי האהבה ובמערכות יחסים בכלל. הרבה פעילות לצד מתחים שהודחקו. קונפליקטים שנהגתם לטאטא מתחת לשטיח יעלו על פני השטח ותיאלצו להתמודד באומץ עם בני זוגכם. זוגיות טובה ואמיתית תשרוד, ואילו זוגיות שקרית – תסתיים. גם הפנויים יהיו עדים להרבה פעילות בתחום הרומנטי. יהיה מעניין…

משפחה:

2020  צפויה להיות שנה מאוד משמעותית וברת מזל גם לענייני משפחה ומגורים. החלטות משמעותיות בתחומים אלה יהיו גורליות וחשובות לעתיד. רק שימו לב, השקעה במשפחה, כל אחד בהתאם לגילו ולמצבו המשפחתי, עדיין נדרשת גם השנה. ייתכן שתחוו תסכול מבני המשפחה או שהם יזדקקו לעזרתכם בשל קשיים שהם עוברים או שהם קצת בודדים וזקוקים לחברה. גם אתם עצמכם לומדים דברים חדשים על ההורים, הילדים, וקרובי משפחה שלכם ולא תמיד קל לכם לקבל אותם כפי שהם. נקודת האור בשבילכם, כניסתו של יופיטר לתחום הבית והמשפחה אשר מכניסה אופטימיות ומתכתבת עם אירועים משמחים ונעימים. יתכנו הרחבת המשפחה שתשפיע גם על מקום המגורים וגם על אופיים, ותוכלו גם לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה והמורחבת אם רק תרצו ותשקיעו.
מגורים:
כאמור לעיל, גם נושא המגורים צפוי להשתפר, בין אם אתם בעלי דירה, שוכרי דירה או ילדים שגרים עדיין עם ההורים או כאלה שגרים במסגרות שונות. ב 2020 יהיה לכם די קשה להמשיך לגור כמו שאתם גרים. תרגישו שהגיע הזמן לערוך שינוי ולשפר את  חווית המגורים שלכם. השקיעו בעיצוב שעושה לכם נעים או כדאי לשקול מעבר דירה. זה לא חייב להיות יוקרתי ויקר, אלא שיהיה נוח ויענה על הצרכים שלכם. גם השקעה מושכלת בנדל"ן מומלצת.
מתי הכי טוב לשדרג את ההופעה החיצונית?

בין התאריכים 28.10-21.11 זה הזמן שתראו במיטבכם ותקרינו קסם מיוחד. עם זאת שימו לב לנסיגת מרקורי עד ה – 2.11  ורק אחריה כדאי לערוך שינויים בהופעה החיצונית למי שמעוניין. תסרוקת אחרת, מלתחה משודרגת, טיפול קוסמטי או כל דבר אחר שישנה לכם את הופעה. (גם ניתוחים פלסטיים – אם צריך).

ובנימה יותר אישית:

ילידי 23.9-30.9

2020 היא שנה של מאתגרת אבל עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. יתכנו פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2020 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה. אסימונים ירדו במפתיע והמודעות החדשה תפעל לטובתכם בעתיד. רפואה משלימה תעזור לכם למלא את המצברים, כי הגישה ההוליסטית הכי מתאימה לכם השנה. גם מדיטציה עשויה לעזור. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי והיזהרו מקיצורי דרך ומפיתויים אשלייתיים.

שימו לב – לילידי 23.9-24.9 שלמדו זאת על בשרם כבר ב – 2019, צפויה הקלה ממרץ 2020 ואצל רובכם המגמה לעיל תתחזק ממרץ 2020. זו גם צפויה להיות שנה של שינויים. אם יש תחום מסוים בחייכם שאתם מעוניינים לשנות, תוכלו לעשות זאת באופן אחראי ושקול. גם צפויים לכם התנסויות וריגושים באמצעות אנשים שתפגשו, עבודה חדשה, לימודים חדשים או מערכת יחסים יותר טובה.

ילידי 31.9-11.10

2020 בעבורכם, צפויה להיות שנה יותר נוחה וזורמת ברובה, אחרי שנה מאתגרת למדי ולחלק מכם אף מהפכית. עם זאת, יידרשו עדיין מיקוד ושינויים בסדר העדיפות. תוכלו השנה ליהנות מרגיעה יחסית ומהזדמנויות להתקדם.

כדאי שתנצלו את השנה כדי לקבל תובנות על החיים קדימה. נסו להבין מה הייתם רוצים להזמין לחייכם ומה הייתם רוצים לשנות כדי שתגיעו מוכנים ובשלים לאתגרים של

השנים הקרובות. האינטואיציה שלכם מתחזקת – בעיקר של ילידי 8.10-10.10  – וגם רמת המודעות שלכם עולה. תוכלו להיעזר בהן לקבלת החלטות. אתם הופכים יותר רוחניים וזה פועל לטובתכם. מדיטציה ויוגה יעזרו לכם להיות יותר מחוברים לעצמכם. חוץ מזה,  כדאי שתנסו לתת ביטוי ליצירתיות שלכם. אתם תופתעו מעצמכם. הירשמו לקורסים בתחומי האומנות השונים והם יספק לכם חוויה שונה ומלמדת. ואם אתם מתקשים להתחבר לתחום – לכו ללמוד לרקוד או לנגן…

רק שימו לב ליכולת האמיתית שלכם והיו צמודים למציאות. גישה מאופקת לצד ניצול הזדמנויות לקידום היא הגישה הנכונה.

ילידי 12.10-16.10

במהלך 2020 תאלצו עדיין להתמודד עם קשיים שהחלו במהלך 2019. השנה נפתחת עם כובד ותחושה שלפעמים מישהו לוחץ על הברקס בשבילכם כשאתם הייתם רוצים לעבור להילוך מהיר. אתם נדרשים לעמוד בדרישות שלא תמיד עולות בקנה אחד עם התוכניות שלכם וזה מתסכל. עם זאת, זו שנה מאד משמעותית לצד אתגריה וההתמודדויות שהיא מביאה איתה. זו שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד  ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים (יש מצב למחויבות הדוקה או פרידה כואבת), או בלימודים, בקריירה או בבית. בכל מקרה חשוב מאד שתיקחו אחריות על כל מה שקורה, ותארגנו לכם את החיים באופן מתאים יותר. גם תתכן כניסה למסגרות חדשות. שימו לב – כניסה למסגרת תהיה לטובה אם יהיה לכם שם מספיק חופש פעולה. חשוב שתתכננו את הצעדים שלכם בזהירות ואחריות. הבשורה הטובה שיצוצו הזדמנויות לצמיחה כמעט במהלך השנה כולה, וליתר דיוק, ממרץ עד נובמבר. האופטימיות שתיכנס לחייכם תאפשר לכם להתמודד עם האתגרים והשינויים בהצלחה. הכוכבים יעזרו לכם  להשתדרג בחיים אם תיקחו יוזמה ותקדמו את עצמכם. גם נסיעה לחו"ל תהיה אפשרית וכדאית.

ילידי  17.10-22.10

2020 צפויה להיות בשבילכם שנה של מגמות מנוגדות. לצד הקשיים יגיעו גם הזדמנויות והקלות. יידרשו מכם אחריות וכניסה למחויבות מאתגרת. סטורן ישחק את תפקיד הברקס בהצגה שלכם וישים לכם מעצורים אם תגבירו מהירות מעל המותר. ויופיטר בעיקר בסוף השנה, ישחק את תפקיד המאפשר ומספק ההצלחה והאופטימיות. מאמצע השנה גם מרס ייכנס לתמונת בית הזוגיות שלכם בעיקר מה שעלול לגרום לכם להיקלע למריבות ומתחים. אם תגזימו, תרגישו את מלא הכובד של ההתחייבויות שלקחתם על עצמכם. אל תעמיסו מעבר ליכולתכם. למרות שמצפה לכם תקופה מאתגרת היא תהיה גם מאוד חשובה. חשבון נפש לצד הצטמצמות וגישה זהירה ובוגרת יהיו שם המשחק. חשוב שתעשו סדר בכל דבר בחיים שלכם למרות שזה ירגיש מאתגר מתמיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים