תחזית חודשית מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

ינואר 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית שור

שימו לב – כבר מתחילת החודש וליתר דיוק מ 6.1.21 אתם מתמלאים אנרגיה עודפת שראוי לתעל אותה לספורט ולקידום לאורך החודש כולו. אל תתעצלו וחפשו איך לתעל את האנרגיה שלכם באמצעות ספורט בהתאם למגבלות התקופה. הליכה, ריצה, שחיה או כל פעילות גופנית אחרת תתאים. העיקר שתהיו פעילים. אם אתם לא ממש מחוברים לספורט, לכו לרקוד.

גם סף הגירוי שלכם יהיה נמוך ותהיו פגיעים יותר מאשר בדרך כלל. קחו את מה שקורה בפרופורציה ושמרו על אופטימיות. וגם היזהרו בנהיגה!

עד ה – 19.1 כדאי גם שתשקיעו בלימודים ובקורסי העשרה גם אם הם וירטואליים. ברחבי הרשת יש אין ספור הצעות ללימודים והרחבת אופקים כמו שלמדנו לדעת בחסות הקורונה.

נסיעה לחו"ל שתוכננה בעבר לא יכולה לצאת אל הפועל. אתם חשים את האכזבה אך משלימים עם המצב. אתם גם עסוקים בלנסות ולקבל החזרים כספיים בגינה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים