תחזית חודשית מזל קשת

22 נובמר - 21 דצמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

ינואר 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל קשת

החודש נפתח עם ביקור ונוס כוכבת האהבה והיופי במזל שלכם וליתר דיוק עד ה 8 בחודש. מה שמתכתב עם חן, קסם אישי ושיפור במערכות יחסים בחייכם.

ובנוסף, אתם בעיצומה של תקופה חשובה בחייכם ונאלצים לקבל החלטות חשובות. עד 19 בחודש ובעקבות המצב החדש, חודרת אצלכם התודעה שעליכם לשנות סדרי עדיפות בהתנהלות הכלכלית שלכם. כל מה שתכננתם הופך לחסר ודאות ואף למסוכן, ולמרות שאתם נוטים לנהוג באימפולסיביות גם בהחלטות כלכליות, אתם מרגישים שהפעם עליכם להיות זהירים הרבה יותר. נראה שיהיו כספים שייכנסו במפתיע, אבל גם צפויות הוצאות לא מתוכננות, ואתם עלולים להרגיש שאתם לא שולטים במצב.

אחרי ה – 20 בחודש צפויות אינטראקציות רבות, המחשבה מתחדדת ואתם בלמידה מתמדת גם אם לא פורמאלית. אתם גם תקשורתיים מתמיד. יש לכם צורך להתיידד, ללמוד ולהתבטא. לכו על זה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים