תחזית חודשית מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

תחזית אסטרולוגית לחודש נובמבר 2020 מזל עקרב

אתם חוגגים יומולדת, והחודש נפתח באווירה חגיגית ועם אנרגיה טובה אך גם במצב של אי ודאות. נראה ש שחגיגיות היומולדת יהיו הפעם בעלות אופי שונה בחסות הקורונה. התקופה מייצרת שינויים בהרגלים ואתם נאלצים להסתגל, עם זאת אתם מתמלאים אופטימיות ומרגישים את תמיכת הסובבים.

היכולת האינטלקטואלית משתפרת  ואתם נהנים להתבטא ולהשמיע קולכם. נצלו זאת לטובתכם.

עניינים פיננסיים יוצרים במהלך החודש מתח ודאגה בגלל הצורך הקיומי שלכם ביציבות וביטחון כלכלי ותעסוקתי. מגמה זו תתחזק עוד יותר אחרי 22 בחודש.  צפויות לכם יותר הוצאות אך גם סיכוי לשפר את מצבכם התעסוקתי והכלכלי.

במקביל ונוס כוכבת האהבה תיכנס לביקור במזל שלכם והרומנטיקה והאסתטיקה יהיו במיטבן.

 טיפ לילידי 22.10-28.10: לכם צפויה שנה של חשבון נפש והאטה בעיקר לאור השינויים של 2020. הדרך הטובה עבורכם לשנות סדרי עדיפות ולהיות מפוקסים וממוקדים. תהיינה גם הזדמנויות לצמוח אבל היו זהירים במיוחד.

טיפ לילידי 29.10-6.11 : צפויה לכם שנה של שינויים. שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. למרות שאינכם פוחדים מהפתעות ומשינויים שמאיימים על השגרה הידועה והמוכרת, אתם רואים בזאת אתגר וטוב שכך. זו הזדמנות להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזתם לחלום עליהם. מילות המפתח שלכם – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה. עם זאת הכוכבים מאתגרים במיוחד ונדרשת האטה וחשבון נפש לאורך 2021 כולה. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים, או בלימודים, בקריירה או בחיי הבית והמשפחה. אתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העיז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים