תחזית חודשית מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

יולי 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל עקרב

עד ה – 21.7 כדאי שתשקיעו בלימודים ובקורסי העשרה גם אם הם וירטואליים. ברחבי הרשת יש אין ספור הצעות ללימודים והרחבת אופקים.

אתם גם יוצאים לאט לאט מהשגרה הסיזיפית שאיפיינה את התקופה הנוכחית. נראה שאתם נוטים לאתגר את עצמכם ולהמציא את עצמכם מחדש, כי התקיעות לוקחת אתכם לאחור וזה עלול להיות הרסני.

קשרים מעבר לים מעסיקים בימים אלה. נסיעה שתוכננה בעבר לא יכולה לצאת אל הפועל באופן שהייתם רוצים. אתם חשים את האכזבה, משלימים עם המצב אך עם הפנים קדימה בכל הקשור לקורה מעבר לים.

גם נושאי הבריאות והתעסוקה מאוד מעסיקים אתכם בימים אלה. החריצות שלכם לצד הצורך המתבקש לשינויים בכל הקשור לתעסוקה מביאים אתכם לחפש דרכים חדשות להתפרנס ואתם לא בוחלים בשום הצעת עבודה. למי שאינו מועסק צפויות הצעות מעניינות ושוות.

אחרי ה 22  בחודש אתם נוטים להגדיל ראש ולהשקיע בקריירה עוד יותר וזה ישתלם בעתיד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים