תחזית חודשית מזל מאזניים

23 ספטמבר - 22 אוק'
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

אוקטובר 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל מאזניים

החודש נפתח באנרגיה עודפת שראוי לה להיות מתועלת לטובה באמצעות ספורט ופעילות רבה המתאפשרת במגבלות התקופה. אל תוותרו לעצמכם כי האנרגיה העודפת עלולה להתבטא בחוסר מנוחה, תסכול, רגזנות ותוקפנות. היזהרו מכניסה לעימותים ומתחים במהלך החודש כולו עד תאריך 22.10 אתם חוגגים יומולדת והחיוניות שלכם במיטבה. אתם גם נראים מעולה ומקרינים נועם.

השנה חגיגות יום ההולדת יהיו בעלות אופי שונה ומבאס במידה. אתם אוהבים חגיגות עם החוג החברתי והשנה תאלצו לחגוג באופן אינטימי שאף אליו אתם יכולים להתחבר בכיף.

בענייני זוגיות ורומנטיקה צפוי אקשן. נסו ליצר אקשן חיובי כי עלולים להתעורר מתחים מיותרים במהלך החודש כולו.

עם כניסת השמש למזל עקרב בתאריך 23.10 תאלצו להתייחס לתחום הכלכלי ולהמשיך ולהתמודד עם מצב החדש. עם זאת נראה, שמקורות מימון חדשים עשויים לעזור.

טיפ לילידי תחילת אוקטובר, צפויה לכם שנה מאתגרת אבל עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. תתכן פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך השנה הקרובה יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. מאבקי כוח לצד שינויים חשובים עשויים להביא אתכם למחוזות חדשים. שחררו דעות קדומות ונסו למצוא את היתרונות של המציאות החדשה.

 טיפ לילידי השבוע האחרון של המזל, לצד הזדמנויות להתרחבות והצלחה, אתם בעיצומה של תקופה מאתגרת. זו צפויה להיות שנה אינטנסיבית של שינויים משמעותיים שתידרש אנרגיה רבה כדי לעמוד בהם. רצוי שתהיו אלה שיזמו את השינוי בכל תחום שמרגיש לכם שהגיע הזמן לשנות. זה ישתלם ויאפשר לכם להתקדם ולהצליח. אל תישארו איפה שלא מרגיש לכם מתאים.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים