תחזית חודשית מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

אפריל 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל טלה

עד ה – 19.4 אתם חוגגים יומולדת, החיוניות והיכולת המנטאלית במיטבן ויש לכם יכולת להתקדם בחיים גם בנסיבות הקיימות עם רוח גבית ואנרגיה טובה.

אתם גם נראים נהדר בעזרת ונוס כוכבת היופי, האסתטיקה והאהבה שמבקרת במזל שלכם עד אמצע החודש. גוברים הסיכויים שלכם למצוא אהבה וליהנות מזוגיות מפויסת ורומנטית.

במהלך החודש ובעיקר עם כניסת השמש למזל שור בתאריך 20.4 תאלצו גם להתייחס לתחום הכלכלי ולהתמודד עם מצב חדש שלא הכרתם. דווקא נראה, שמקורות מימון חדשים עשויים לעזור במפתיע.

טיפ! לרובכם זו שנה יותר נוחה עם הזדמנות להתקדם ולהצליח.

עם זאת, לילידי 28.3-3.4 צפוי שנה מאתגרת אבל עם פוטנציאל לתובנות שישרתו אתכם בעתיד. תתכן פגיעה וכאב באופן כזה או אחר. נראה, שתרגישו שנסיבות שאינן תלויות בכם גורמות לתסכול או סבל. התובנות שתקבלו במהלך 2021 יהיו חשובות להתפתחות וההתקדמות שלכם בעתיד גם אם לא תראו זאת כך בהתחלה. החיים יזמנו לכם מצבים שלא הכרתם. האתגר שלכם יהיה להתגבר, אך גם ללמוד ממה שקורה.

לילידי 15.4-18.4צפויה שנה אינטנסיבית ומאתגרת של שינויים משמעותיים שתידרש אנרגיה רבה כדי לעמוד בהם. רצוי שתהיו אלה שיזמו את השינוי בכל תחום שמרגיש לכם שהגיע הזמן לשנות. זה ישתלם ויאפשר לכם להתקדם ולהצליח. אל תישארו איפה שלא מרגיש לכם מתאים. פירוט ראו בתחזית השנתית המפורטת למזל טלה

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים