תחזית חודשית מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

תחזית אסטרולוגית לחודש אוקטובר 2020 מזל טלה

החודש נפתח באנרגיה עודפת שראוי לה להיות מתועלת לטובה באמצעות ספורט ופעילות רבה המתאפשרת במגבלות התקופה. אל תוותרו לעצמכם כי האנרגיה העודפת עלולה להתבטא בחוסר מנוחה, תסכול, רגזנות ותוקפנות. היזהרו מכניסה לעימותים ומתחים במהלך החודש כולו.

ובנוסף, למרות התקופה ההזויה שאנחנו נמצאים בה, מסתמן לכם חודש שהפוקוס בו יהיה על מערכות יחסים בין אם אתם פנויים או בקשר מחייב. זוגיות ואהבה הם שם המשחק לטוב או לרע ובעיקר עד ה- 22 בחודש ומתאריך 29 בסוף החודש.

לפנויים, אותתו לסביבה שאתם מעוניינים בקשר גם אם הוא וירטואלי, ולזוגות יש יותר נכונות להשקיע בקשר למרות הצרכים המשפחתיים הנובעים מהמצב. גם עולים על הפרק קשיים שבעבר קל היה יותר להתגבר עליהם.

שימו לב, במהלך החודש צפויות להתקבל מתנות אך צפויות גם הוצאות רבות עם מעבר השמש לעקרב בתאריך 23 בחודש והנושא הפיננסי על כל מורכבותו יהיה הנושא המרכזי איתו תאלצו להתמודד. מקורות מימון מפתיעים עשויים לעזור, אך לא ניתן לסמוך על כך לאורך זמן.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים