תחזית חודשית מזל דלי

20 ינואר - 18 פבואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

התחזית הינה חלקית ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.

תחזית אסטרולוגית לחודש אוגוסט 2020 מזל דלי

מסתמן חודש שהפוקוס בו יהיה על מערכות יחסים בין אם אתם פנויים או בקשר מחייב. בחסות התקופה ההזויה שאנחנו נמצאים בה הקשר הזוגי עומד למבחן, והדבר גורם לסערות רגשיות אינטנסיביות. נראה שעולים על הפרק קשיים שבעבר קל היה יותר להתגבר עליהם. עם זאת, צפויות גם בשורות טובות. ולזוגות יש יותר נכונות להשקיע בקשר למרות הצרכים המשפחתיים הנובעים מהמצב.

לפנויים, קשר חדש ומשמעותי עשוי להתחיל החודש, והוא יכניס ריגושים לחייכם. אותתו לסביבה שאתם מעוניינים בקשר גם אם הוא וירטואלי.

עם מעבר השמש לבתולה ב 22 בחודש הנושא הפיננסי על כל מורכבותו יהיה הנושא המרכזי איתו תאלצו להתמודד. צפויות הוצאות רבות אך יש סיכוי שיתקבלו כספים שהתעכבו זמן רב, והם ישפרו את מצבכם הפיננסי ויגרמו להקלה. מי שזקוק לאשראי יוכל לקבלו בתנאים טובים יותר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים