תחזית חודשית מזל גדי

22 דצמבר - 19 ינואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

ינואר 2021

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל גדי

אתם חוגגים יומולדת ומתמלאים באנרגיה וחיוניות, והחודש נפתח באווירה חגיגית ועם אנרגיה טובה למרות שחגיגיות היומולדת יהיו הפעם בעלות מעט אופי שונה. התקופה מייצרת שינויים בהרגלים ואתם נאלצים להסתגל, עם זאת אתם מתמלאים אופטימיות ומרגישים את תמיכת הסובבים. היכולת האינטלקטואלית משתפרת  ואתם נהנים להתבטא ולהשמיע קולכם. נצלו זאת לטובתכם.

עניינים פיננסיים יוצרים במהלך החודש מתח ודאגה בגלל הצורך הקיומי שלכם ביציבות וביטחון כלכלי ותעסוקתי. מגמה זו תתחזק עוד יותר אחרי ה – 20.1.

צפויות לכם הוצאות רבות לצד הזדמנויות חדשות במישור הפיננסי. מקורות מימון נוספים, העלאה בשכר או מציאת עבודה משתלמת ישפרו את מצבכם הכלכלי.

טיפ! ונוס כוכבת האהבה באה לביקור במזל שלכם החל מ 8 בחודש, ביקור שמתכתב עם נעימות, אסתטיקה והצלחה במערכות יחסים רומנטיות ובכלל. יתכנו קשרי אהבה מתוך המעגל החברתי המוכר, או מזה הווירטואלי.  יש לומר – חודש רומנטי לפניכם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים