ספרים

ספר האסטרולוגיה החדש! של אביה בנימין ואסתי לב!

 

מתאים לצעירים ולצעירים ברוחם שאינם חוששים לקבל עוד נקודת מבט על התנהלותם בחיים.
המתנה האידאלית – כעת במחיר מוזל בהזמנה דרך האתר!

חפשו אותנו בפייסבוק https://www.facebook.com/inyanshelmazal

בספר שלושה עשר פרקים ושני נספחים. הפרק הראשון, המבוא, שופך אור על סוגיות שונות ביחס לאסטרולוגיה ומנגיש אותה בצורה קלה וזורמת גם לאלה שאינם מצויים בתחום. ובנוסף, לכל מזל מוקדש פרק מיוחד הכולל בתוכו תעודת זהות אסטרולוגית, מתאר מה גורם לבני המזל להיות במיטבם, מה מבאס אותם והתכונות הנגזרות מכך,מה על בני המזל לעשות כדי להצליח בחיים, החוזקות ונקודות התורפה בכל הקשור ללימודים,מקצועות מתאימים, הגישה שלהם לכסף, לאהבה ולמערכות יחסים בכלל. פרק העוסק בהתאמה של בני המזל למזלות אחרים ושאלון אישי.
הספר מאויר ומעוצב בגווני זהב, העימוד אוורירי ומזמין להפליא והספר קולח וכתוב בשפה עכשווית ובגובה העיניים, מלווה בקריצות הומוריסטיות ובאיורים משעשעים ונראה מרשים במיוחד.
מתאים גם כספר מתנה וגם כספר אישי שניתן לכתוב בו רשימות אישיות.

מתוך הכריכה האחורית של הספר:
למה אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים? למה אנחנו נמשכים לאנשים מסוימים ואחרים ממש לא עושים לנו את זה? באילו כישרונות התברכנו ומה הקשר של התזמון לכל אלו? למה אסטרולוגיה איננה "שטויות" ואיך נוכל להיעזר בה?

על שאלות אלה ועוד רבות נוספות עונה המדריך האסטרולוגי לצעירים – "עניין של מזל". הספר פותח צוהר לתחום מרתק, גם אם שנוי במחלוקת, בשפה ברורה ונגישה לצעירים שמתעניינים בתורה האסטרולוגית, ולא היה להם את מי לשאול. כך יוכלו להבין את עצמם טוב יותר, לקבל ולאהוב את עצמם ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בהם.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים