מזל תאומים

21 מאי - 20 יוני
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – תאומים
מזל תאומים זקוק ל:
– תקשורת חברתית ואינטלקטואלית
– גיוון ושינויים
– ספוק יצר הסקרנות
– רכישת ידע
יסוד – אויר
איכות – משתנה
שליט – מרקורי
אזור בגוף – ידיים, כתפיים, דרכי הנשימה, מערכת העצבים
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל מתוך גמישות, גישה הומוריסטית, מתן ביטוי לרב גוניותו ולכושר הניידות שלו, פיתוח כושר הביטוי וגישה פתוחה שוחרת חופש.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל מתוך שטחיות, חוסר עקביות וחוסר התמדה, חוסר נאמנות, בזבזנות, הפכפכנות, דואליזם, פטפטנות וקלות דעת, ומתוך קשב לקוי ופזור מנטאלי. הוא עלול להיות ערמומי ובלתי אמין.

1. תיאור כללי של מזל תאומים
2. מזל תאומים במשפחה
3. מזל תאומים בתחום המקצועי

4. מזל תאומים בתחום הכספי
5. מזל תאומים והבריאות
6. מזל תאומים וזוגיות
7. מזל תאומים ומיניות

1. תיאור כללי של מזל התאומים

התאומים, כבר איננו עסוק בעצמו כקודמו – הטלה, ולא ברכושו כמו השור. התאומים עסוק בצבירת אינפורמציה וידע. כאשר ירצה להשיג דבר מה, ישתמש בנשק המוכר לו: המילים, ויפגין תחכום וכושר שכנוע. ביכולתו לשכנע את חברתו לתת לחתול לשמור על השמנת, ובאותו כשרון לשכנע את החתול שלא לטעום ממנה. במישור היומיומי הוא איש חשיבה ותקשורת. הטלפון הינו שלוחה של אישיותו. הצמא שלו לידע וסקרנותו הטבעית יובילו אותו להתנסות בשטחי חיים רבים ושונים. האתגר המנטאלי חשוב ביותר עבורו, ומוחו פתוח לרעיונות חדשים. קריאה, פתרון תשבצים וחידות עשויים להיות חומר גלם לחקרנותו הבלתי נלאית. הדואליות שבאופיו ניכרת ברב גוניותו. הוא בהחלט מסוגל לרכוש מיומנויות אחדות, וכדי לא להחמיץ דבר, יעסוק בהן בעת ובעונה אחת. מתאים לו הביטוי: "תפסת מרובה לא תפסת". הוא לוקח על עצמו מספר משימות בו זמנית, לכן עשייתו עלולה ללקות בשטחיות ובחוסר התמדה. הוא גמיש ומסוגל להתאים עצמו למצבים משתנים. סף השעמום של התאומים נמוך והוא חסר מנוחה, מהיר תנועה, זריז ככספית ולעתים עצבני. הוא לרוב יחפש קיצורי דרך, אך תוך כדי כך נוטה לפזר את כוחותיו. הוא רץ קדימה, דרוך וממתין לבאות. אף פעם לא יביט אחורה. אומרים, שאילו הייתה אשת לוט בת מזל תאומים, לא הייתה הופכת נציב מלח… הוא זקוק לחופש לעשות כרצונו ולנוע כראות עיניו. נסיעות וטיולים גורמים לו הנאה ומספקים את הצורך שלו בתנועה וגוון. גישתו רציונאלית ושכלתנית. גם לענייני הלב והרגש יתייחס בהגיון צרוף. לתאומים הקלאסי – חוש הומור והוא שופע הברקות מילוליות. אמנות הסטנד-אפ תפורה למידותיו. זהו איש חברה, בעל רוח צעירה ותמיד ישמור באמתחתו נושאים מרתקים לשיחה. אם אתם מארגנים אירוע חברתי כלשהו – הזמינו לפחות אדם אחד או שניים בעלי דגש על מזל זה, ותזכו לערב מבדר ומהנה.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל תאומים במשפחה

ההורה: בהיותו בעל גישה פתוחה ושוחרת חופש, אין זה ההורה המגביל את ילדיו. הוא מעודדם לעצמאות מגיל צעיר. סקרנותו ו"הילד בפנימי" שבו גורמים לו להשתטות לעתים, ולהזדהות עם משובותיהם של ילדיו. מאחר שהאתגר השכלי חשוב עבורו, הוא ישקיע מאמץ ניכר בפיתוח האינטלקט של ילדיו. הוא יקרא באוזניהם סיפורים ויעודדם לחשיבה עצמאית. יחסי חברות עשויים להתפתח בינו לבין ילדיו, מה שיקשה עליו לכפות משמעת. חובות היומיום מלחיצים את ההורה הזה, ולעתים, עבודות הבית יידחקו לעדיפות שנייה, בעוד הוא יעדיף להשקיע את מרצו בפעלתנות תוססת ובעיקר מחוץ לבית. אין הוא חש בנוח כאשר עליו להפגין רגשות. הוא נוטה לנתח מצבים רגשיים בהגיון, על כן עלול הוא להתקשות בבניית בסיס רגשי ליחסים עם ילדיו.

הילד: הינו ידידותי, שובב, זריז וחסר מנוחה. סקרנותו אינה יודעת שובע. מגיל צעיר רצוי לספק לו גירויים מנטאליים ולהעשיר את הידע שלו. רצוי לספק לו משחקי חשיבה, ספרים, תוכנות מחשב ומשחקי מחשב, תשבצים וחידות. יש לו פוטנציאל אדיר לרכישת ידע, והוא נוטה להצליח ללא קושי. עם זאת, קל מאד להסיח את דעתו. כדי לעזור לו להתרכז, אין לכפות עליו עיסוק שיגרתי או לימודים משעממים. כדאי, לספק לו פעילויות מגוונות ומסקרנות, ולהוציא אותו מהבית לטיולים ולמפגשים חברתיים. הוא מסוגל להתעניין בנושאים רבים, אך אינו נוטה להעמיק בהם. בהיותו תקשורתי, הוא אוהב לדבר, אך יש לעודדו גם להקשיב. הדרך הטובה ביותר להשיג את שיתוף הפעולה שלו היא באמצעות הסבר הגיוני ומשכנע.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל תאומים  בתחום המקצועי

התאומים הינו איש חשיבה, צמא ידע וסקרן, ורצוי שינצל את כושר הביטוי שלו במקצוע בו יבחר. הוא זקוק לחופש ולעבודה מגוונת. רצוי שעבודתו תאפשר לו להיות אדון לעצמו ולעבוד בשעות הנוחות לו. שנינותו ויכולתו התקשורתית, תחכומו ויכולת השכנוע שלו, מסייעים בידו לעבוד בתחומים הדורשים מגע עם אנשים. יש לו צורך להימצא בתנועה מתמדת, לכן ייהנה לעבוד בתחום הדורש ניידות. אין הוא מחפש להימצא בעמדת כוח. על עבודתו להיות דינאמית, מלאת פעילות וגירויים אינטלקטואליים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל תאומים  בתחום הכספי

פיקחותו וחוסר סבלנותו של בן מזל תאומים מביאות אותו לעתים, לחיפוש אחר דרכים קלות ומהירות לעשיית כסף. כאשר מדובר בהשקעות, "לא יניח את כל הביצים בסל אחד". במקרה זה רב גוניותו ונטייתו להתפזר, יגרמו להקטנת הסיכונים שהוא נוטל על עצמו. אין הוא נחשב לחסכן. להיפך, במהירות יפזר את כספו ויגרום לתנודות חזקות בחשבון הבנק שלו. לעתים, ניכרת הדואליות שבאופיו ומבליטה את יכולתו לנוע בין שני קטבים: נדיבות מול חסכנות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל תאומים והבריאות

רגישותו של בן המזל טמונה בדרכי הנשימה, בסמפונות והריאות, במערכת העצבים ובמחלות הקשורות לידיים, לזרועות ולכתפיים. ערנות יתר וחוסר מנוחה עלולים להקשות על יכולתו להירדם. כאשר הוא מצוי במתח נפשי, הוא נוטה לחוסר ריכוז, חוסר יציבות ופיזור מנטאלי. רצוי שבן המזל יסגל לעצמו אורח חיים מלא פעילות ועניין. לרוב יוכל להירגע באמצעות טיולים, פעילות אינטלקטואלית ואפילו שיחות סרק.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


6. מזל תאומים וזוגיות

הדואליות שבאופיו ורב גוניותו גורמים לכך, שבן המזל מסוגל להיות מעורב בשתי מערכות יחסים בו זמנית. המגע החברתי, המאפשר לו לפלרטט, לצחוק ולשוחח, הינו חלק בלתי נפרד מאישיותו. בן/בת זוג תובעני וקנאי, הזקוק למלוא תשומת הלב, יתקשה להבין ולקבל את הצורך שלו בגיוון, ולהשלים עם החופש הרב שהוא נוטל לעצמו. גישתו הגיונית ושכלתנית גם לעניינים שבלב, ולעתים, ינתח את רגשותיו בהגיון צרוף.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל תאומים ומיניות

מיניותו של בן מזל תאומים טמונה בראש וראשונה בראשו. מוחו הינו האיבר הסקסי ביותר בגופו. תשוקתו הינה תוצאה של שיחה שנונה עם בן/בת זוג העומד בקצב השכלי שלו, מהיר מחשבה ובעל תחומי התעניינות רבים ומגוונים. הוא "נדלק" מגירוי אינטלקטואלי, ולעתים יסתפק ב"אורגזמה שכלית". סקרנותו הטבעית מובילה אותו לחיפוש אחר קשרים מרגשים ולא מחייבים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים