מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – שור
מזל שור זקוק ל:
– יציבות
– בטחון חומרי
– הנאה חושית
יסוד – אדמה
איכות – קבועה
שליט – וונוס
אזור בגוף – צואר, מיתרי הקול
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל מתוך מעשיות, זהירות, התמדה ודבקות במטרה, יושר, מהימנות, אחריות, פשטות, יצירתיות, התייחסות לחושים, לטבע ולעולם הפיסי.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל מתוך רכושנות, קנאה, עקשנות, הצמדות כפייתית להרגלים, אהבת מותרות מוגזמת ונהנתנות יתר.

1. תיאור כללי של מזל שור
2. מזל שור במשפחה
3. מזל שור בתחום המקצועי
4. מזל שור בתחום הכספי
5. מזל שור והבריאות
6. מזל שור וזוגיות
7. מזל שור ומיניות

1. תיאור כללי של מזל שור

בהיותו המזל השני בגלגל המזלות, הוא אינו דוהר קדימה במהירות כמו קודמו – הטלה. הוא דבק במה שנמצא כאן ועכשיו, נצמד לשגרה, למוכר ולידוע, ובדרך-כלל כבול להרגליו.
גישתו לחיים ארצית ומעשית. השור הנו איש המעשה והבצוע. אין הוא מעוניין בתיאוריות ועולם הרעיונות אינו מדבר אליו. עליו למצוא יישום ובטויי מעשי לכל אידיאה. הוא ניחן בנחישות, התמדה וסבלנות ויבצע את תכניותיו באיטיות, ביסודיות ובקפידה. כך הוא מניח את היסודות לבנין חייו, תוך נקיטת עמדה שמרנית וזהירה.
הוא נוהג ברכושנות – כלפי חפצים כמו כלפי הקרובים אליו. כך, ינהג לעתים בשתלטנות וברכושנות גם כלפי ילדיו ואהוביו ולא יאפשר להם מרחב צמיחה. הוא מודע לחשיבות של הכסף בחיים, לכן הנטייה לצבור רכוש ולאגור חפצים, מאד דומיננטית באופיו. רצוי שחשבון הבנק שלו מאוזן, ויאפשר לו לזכות בביטחון כלכלי. הוא ימנע בדרך-כלל מלשים את כספו על קרן הצבי, ויתרחק מהימורים, אלא אם כן צפוי לו רווח בטוח לטווח הארוך. רווחים מהירים ולא בטוחים אינם הסגנון שלו. הממון איננו מסמל עבורו כח, אלא בטחון ואושר. בעזרתו יוכל ליהנות ממנעמי החיים, הנחוצים לרווחתו הנפשית. אביזרי נוחות, מזון משובח וריהוט איכותי מרחיבים דעתו, בהיותו שוחר תענוגות. נראה, שקיים אצל השור מעין פרדוכס בין החיפוש אחר בטחון חומרי והתרכזות בצד המטריאליסטי של החיים לבין הנטייה להוציא סכומי כסף גבוהים על מותרות, מוצרי איכות ושירותים שיעניקו לו את מלוא הנוחיות . נטייה זו עלולה להכביד על תקציבו. בגלל האיכות הקבועה של המזל, לוקה השור בעקשנות ופחד משינויים. הקביעות שבאופיו חובקת את כל תחומי החיים: החל מדפוסי אכילה אותם קשה לו לשנות, וכלה בהשקפת עולמו ובסגנון לבושו השמרני והסולידי. השור שונא שינויים, כי השנוי מהווה איום ליציבות אליה הוא משתוקק. הוא ישתדל ללכת או לנסוע במסלול קבוע למקום עבודתו, ואם הכביש חסום ועליו למצוא דרך חלופית, ירגיש חוסר נוחות רב.
גם במערכות יחסים יחפש יציבות, על כן הוא נאמן וניתן לסמוך עליו. עם זאת, הוא יכול להיצמד למערכת יחסים שעלתה על שרטון, רק כדי לא לערער ולא לזעזע את חייו.
הוא נוטה לסנוביזם ויוצר קשרי חברות שיש עמם רווח כלשהו. השור אוהב סביבה כפרית ירוקה, וישתדל להימנע מהרעש וההמולה של העיר הסואנת. אוירה ביתית שקטה ורגועה חשובה לו ביותר. הוא יעדיף לשבת מול הטלוויזיה מאשר להשתתף במסיבת ריקודים סוערת. הוא בעל מזג שקט בדרך-כלל, אולם כאשר יניפו בפניו "דגל אדום" ויגרמו לו לצאת מכליו, הוא יתפרץ בחמה וזעם. גם בלהט התאווה המינית הוא נוטה להיסחף ויצריותו משתלטת עליו במלוא עוזה. הוא חושני וזקוק למגע, תמיד יתענג ויתמכר לתענוגות הגוף.
ונוס, שליטת המזל, אלת האהבה והיופי, מעניקה לו לא רק אהבת נוחיות ומותרות, אלא לעתים גם נטיות אמנותיות. עולם הצלילים, על כל גווניו, שובה את לבו של השור המצוי, לכן, רבים מבני המזל הם זמרים בעלי קולות ערבים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל שור במשפחה

ההורה: ההורות טבעית לשור ותפורה למידותיו. חשוב לו ליצור בביתו אוירה נוחה ושלווה, ולהשכין בתוכו בטחון ויציבות. הורה זה סבלני ורק לעתים נדירות יצא משלוותו. הוא שופע אהבה וחמימות, ונוטה להפגין אהבתו במגע פיסי מלטף. מאחר שהצרכים הארציים כה חשובים בעיניו, הוא ילמד את ילדיו להעריך ממון ורכוש ויחנכם לערכים חומריים. למרות שאינו אוהב להיפרד מכספו, ישקיע לרוב במוצרי איכות – גם עבור ילדיו. שיטות החינוך של הורה זה הן שמרניות, מסורתיות ומעשיות, והוא עלול להתגלות כנוקשה וחסר יכולת לראות את העולם מזוית ראייתם של ילדיו. עם זאת יגן בנחישות על ילדיו מתלאות העולם. ילדיו יודעים, כי תמיד ניתן לסמוך עליו בעת צרה.

הילד: כבר מגיל צעיר עלול השור הקטן להפגין רכושנות. קשה לו להתחלק במה שיש לו. לכן משחקים הדורשים שתוף פעולה יסייעו בידו להיות פחות רכושני. קופת חסכון מעניקה לו תחושת בטחון. הוא נוטה לעקשנות ופוחד משינויים. רצוי להציג בפניו את התועלת שבשינוי. פעמים רבות אין עקשנותו נובעת מתוך רצון למרוד בסמכות ההורים, אלא מתוך קושי להסתגל למצבים חדשים. הדרך הטובה ביותר ללמידה עבורו היא באמצעות החושים. דוגמאות והמחשות תעזורנה לו ללמוד את החומר בקלות. הוא זקוק למגע פיסי. לעתים, די בחיבוק אחד כדי לחולל פלאים. פעילות בבית אהובה עליו, אך גם טיולים בחיק הטבע מדברים אל לבו, ועשויים לשחררו ממשקל עודף.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל שור בתחום המקצועי

השור ירגיש טוב בעבודה קבועה, שתספק לו תגמול כספי הוגן, כך שיוכל לחיות חיי נוחות ויציבות. שיקוליו בבחירת מקצוע הם לרוב שיקולי כדאיות. השור הוא איש עבודה חרוץ ומהימן. סבלנותו והתמדתו מועילות לו בעבודות הדורשות ריכוז. אין הוא אוהב שמאיצים בו, והוא שונא לעמוד במצבים בהם עליו ליזום ולאלתר, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות מהירות. הוא בונה עצמו בהדרגה, ויעדיף לעבוד במקום בו אין שינויים דרמטיים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל שור בתחום הכספי

את בטחונו שואב השור מצמיחתו הפיננסית. אין הוא תר אחר רווחים קלים ומהירים. אין הוא נוטה לשים כספו על קרן הצבי. הוא זהיר בכל הקשור לכספים, ולרוב יתכנן את מהלכיו הפיננסיים בתשומת לב מרובה. בהיותו שוחר תענוגות, קיים אצל השור מעין פרדוכס בין החיפוש אחר בטחון חומרי, לבין הנטייה להוציא סכומי כסף גדולים על מותרות ומוצרי איכות, שיעניקו לו את מלוא הנוחיות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל שור והבריאות

בעיות בריאות אופייניות לשור הן: זיהומים בגרון, דלקת הסמפונות, משקל יתר שמקורו בנטיית הגוף לצבור נוזלים ובחילוף חומרים איטי, מחלות הקשורות בצוואר, בבלוטת התריס, קצרת וסינוסיטיס. רצוי שיאמץ לעצמו אורח חיים שקט, נטול מתחים ויאפשר לעצמו פינוקים ופעילויות בחיק הטבע.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


6. מזל שור וזוגיות

כאשר השור מעורב במערכת יחסים רומנטית, הוא נוטה להשקיע בה את כל אונו ומרצו. הוא נוטה לדאוג לנוחותו הפיסית של בן/בת זוגו וללמדו כיצד ליהנות מהחיים. ובנוסף, יתרום להענקת תחושת בטחון ויציבות לחיים הזוגיים. השור רכושני, קנאי ודורש נאמנות מוחלטת. לו עצמו אין עניין בדרך-כלל בפלירטים מזדמנים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


7. מזל שור ומיניות

המיניות הינה חלק בלתי נפרד מחיי השור המצוי. תשוקתו עצומה וחושניותו רבה. אין כמוהו המיטיב להשתמש בגופו ובכל חושיו בעת תינוי אהבים. חושיו מתעוררים באיטיות אך בבטחה. הוא רגיש ונהנה מבושם אקזוטי, מרכות העור, ממגע הגוף, השיער… חוש המישוש המפותח בו התברך, מסייע לו להביע את רגשותיו באמצעות המגע.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים