מזל קשת

22 נובמר - 21 דצמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – קנטאור, שחציו העליון – אדם יורה חץ למרחבים, וחציו התחתון – סוס דוהרמזל קשת זקוק ל:
– חופש
– מעמד
– עצמאות
– מרחבים פיסיים ורעיוניים
– הרחבת אופקים באמצעות למודים ונסיעות לחו"ל
– יושר
– הרפתקאות
יסוד – אש
איכות – משתנה
שליט – יופיטר
אזור בגוף – כבד, ירכיים
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל בהתלהבות, נדיבות, אופטימיות, גישה פילוסופית, ראיית המכלול והרפתקנות, חופש בחירה ועצמאות, טיולים והעשרת הידע, כנות, פתיחות, כושר שיפוט ויכולת תזמון.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בהגזמה, חוסר התחשבות ברגשות הזולת, חוסר טקט, יהירות, ראוותנות, נהנתנות, פזרנות יתר, התעלמות מפרטים, נטייה להימורים.


1. תיאור כללי של מזל קשת
2. מזל קשת במשפחה
3. מזל קשת בתחום המקצועי

4. מזל קשת בתחום הכספי
5. מזל קשת והבריאות
6. מזל קשת וזוגיות
7. מזל קשת ומיניות

1. תיאור כללי של מזל קשת

סמל המזל מתאר נכונה את תכונותיו הבסיסיות של יליד קשת: סוס דוהר מסמל את האנרגיה רבת העוצמה בה ניחן ואת אהבת המרחבים, ואילו האדם היורה חץ למרומים, מסמל את מחשבתו המבזיקה ואת הדחף הנמרץ לגעת במרחבים אינטלקטואליים. יושרו, והיותו כנה וגלוי לב, לצד פטפטנותו הבלתי נלאית, עלולים לגרום לפגיעה בזולת ללא שמץ של כוונה רעה. אין הוא מסוגל לומר דבר שקר, ויותר מכל שנואה עליו ההונאה. חוסר טקט בו הוא לוקה נובע מתוך רצון כנה להתבטא באופן גלוי – מתוך תמימות ילדותית, ולעתים יסבך אותו באמירה שיש בה משום עלבון ופגיעה באדם הניצב מולו. האופטימיות, השמחה, ההתלהבות והספונטאניות המאפיינים את בן המזל, גורמים לסובבים אותו להמשך אליו. החום והנדיבות שהוא מקרין, מזמנים לפתחו קשרים חברתיים רבים. אמונתו היא שהמחר תמיד יהיה טוב יותר. הוא נהנה לחיות את הרגע, אינו מתרפק על העבר ולא יחשוש מהעתיד. סיסמתו: "אכול ושתה כי מחר נמות". נהנתנותו עלולה להביאו לידי זלילה והשמנת יתר. הקשת עלול להיות מהיר חמה עם נטייה לצעקנות. עליו לתת ביטוי חיובי לחוסר המנוחה המאפיין אותו. לעתים ילקה בנטייה להגזים – אם בפטפטנותו וחוסר יכולתו לנצור סוד, ואם בפזרנותו או בהימוריו. יליד המזל הוא שוחר חופש מובהק – תרתי משמע: הוא בוחל בהגבלות וזקוק למרחבים פתוחים, ובהיותו כלוא הוא נתקף בקלסטרופוביה. הוא זקוק גם לעצמאות לפעול בדרכו שלו, ואין הוא מוכן לקבל תכתיבים מאחרים. הוא יצא לכל מסע, שהיעד שלו מרתק – בין אם זה מסע רוחני, או מסע גיאוגרפי. תאוות הנדודים מקננת בו ומאפשרת לו לתור את העולם ולהרחיב אופקיו. כל הרפתקה שיש בצידה סיכון – מהווה אתגר עבורו ומעוררת אותו. לעומת זאת, אמות המידה הגבוהות בהן ניחן, מובילות אותו תדיר לחיפוש אחר אמיתות משלו. הוא יגבש לעצמו כללי מוסר שינחו אותו ופילוסופיות חיים שיספקו את רוחו החקרנית.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל קשת במשפחה

ההורה:בן מזל קשת הינו אידיאליסט וחשוב לו להעניק לילדיו חינוך ליברלי ומתקדם. הוא ישפיע על התפתחותם האינטלקטואלית, יסייע להם לרכוש ידע ולפתח כבוד וסובלנות לדעות שונות משלו, לרבות משיכה לדתות ותרבויות אחרות. החופש מהווה "ערך" עבורו, לכן יעניקו בשפע לילדיו ויאפשר להם עצמאות, חופש מחשבה וחופש ביטוי. ספורט, נסיעות וטיולים – חביבים עליו במיוחד, לכן יעודד גם את ילדיו לפעילויות מסוג זה. בשל דרכו הישירה הוא עלול ללקות בחוסר טקט ולפגוע שלא במתכוון בילדיו. לרוב הוא נוטה לברוח מגלויי רגשנות.

הילד: בן מזל קשת מלא התלהבות, סקרנות, בעל אנרגיה עודפת ושמחת חיים. רצוי לאפשר לו לתת מוצא לשפע חיוניותו ע"י עיסוק בספורט, ברכיבה על סוסים או באמצעות טיולים בטבע. הוא זקוק לחופש כאוויר לנשימה. על ההורה להעניק לו את מנת החופש הדרושה, עם זאת להעמיד בפניו גבולות סבירים. הוא יקבל את מרות ההורים, אם אלה ישתמשו בהגיון, ביושר ובגלוי לב. הילד הקשת חופשי מגינוני נימוס ולעתים – יביך את הוריו בשל כך.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל קשת בתחום המקצועי

הקשת נמשך לעיסוקים שיאפשרו לו מידה רבה של חופש פעולה, דרכם ייתן ביטוי לאנרגיות הפיסיות והרוחניות שלו. הוא זקוק לקריירה, שתספק לו אתגרים ויכולת התרחבות ואשר תעורר את התלהבותו. הוא נוטה להגזים ולפעול בגדול, ובהיותו חסר סבלנות, הוא עלול ללקות ברשלנות. רב צדדיותו, סקרנותו ותאוות הנדודים מובילים אותו, לעתים, לבחירת קריירה הקשורה לחו"ל. גישתו הפילוסופית עשויה להביאו לתחום האקדמי. תחושת הצדק והיושר לצד אמות המוסר הגבוהות בהן ניחן, יכשירוהו לתחום המשפט. האופטימיות בה התברך, תסייע לו במכירות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל קשת בתחום הכספי

הכסף איננו מהווה מטרה בפני עצמה עבור בן מזל קשת המצוי. הוא אוהב חופש ומוכן לעבוד קשה על מנת להגיע לעצמאות כלכלית. הוא נוטה לקחת סיכונים בכל הקשור להשקעות, ולעתים, מתוך התלהבות הוא עלול להיסחף ו"להניח את כל הביצים בסל אחד". אהבת ההימורים עלולה להיות בעוכריו. הוא חסר סבלנות לעסוק בפרטי פרטים של חשבונותיו, לכן רצוי שיעסיק מומחה על מנת להימנע מטעויות רשלניות. הוא נדיב ולרוב ילווה כספו לחבר בצרה. אין הוא דואג לעתיד, סיסמתו: "אכול ושתה כי מחר נמות."
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל קשת והבריאות
אופיו האופטימי של הקשת וחיוניותו הפיסית תורמים לבריאותו הטובה. אין הוא נוטה לפתח מחלות בד"כ, אלא כשהוא מצוי בנסיבות חיים מגבילות. רגישותו טמונה בגב התחתון, בירכיים ובכבד. עליו להימנע מאכילת מזונות עשירים מדי. רצוי שיעסוק בפעילות ספורטיבית באוויר הפתוח, ויחפש עניין וגיוון בתחומים אינטלקטואליים שונים. מדיטציה ותרגילי יוגה עשויים להרגיעו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל קשת וזוגיות

בן מזל קשת יחפש לרוב קשר פתוח. כל ניסיון להגביל את החופש שלו עלול להוביל לניתוק הקשר. הוא פתוח לשינויים ומשוחרר מגילויי קנאה. על בן/בת הזוג לכבד את הצורך שלו בעצמאות ולאפשר לו לנוע, ללמוד ולהתפתח כרצונו. לעתים, יחפש קשרי אהבה נוספים כדי להוכיח לעצמו שאינו כבול, אולם אין זו דרכו לחיות חיי שקר. הקשרים הרומנטיים שהוא בונה הינם על בסיס של כנות והגינות. הוא מביע רגשותיו בספונטאניות, משולל צביעות, רחב לב ונותן אמון. רצוי שמערכות יחסים יספקו לו גירוי אינטלקטואלי ויהיו בעלי סטנדרטים מוסריים גבוהים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל קשת ומיניות

בהיותו שייך למזלות האש, הינו בעל תיאבון מיני בריא, מתלהב, ספונטאני ושופע אנרגיה. הוא כנה וישיר בגישתו למין, ויתאר בפני בן/בת זוגו היכן טמונות רגישויותיו, על מנת שיוכלו להסב עונג זה לזו ללא עכבות והליכה סחור סחור. אולם אין הוא בהכרח כרוך אחרי השגת יעד מיני. חשוב לו ביותר יחסי שיתוף המשלבים אהבה עם ידידות, אכפתיות והדדיות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים