מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – עקרבמזל עקרב זקוק ל:
– כוח
– אתגרים
– מעורבות רגשית עזה
– מעורבות מינית
יסוד – מים
איכות – קבועה
שליט – פלוטו
אזור בגוף – אברי המין וההולדה
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל תוך עוצמה, נחישות, דבקות במטרה, שליטה עצמית, יסודיות, דיסקרטיות, נאמנות, הבנה פסיכולוגית וניצול יכולת ההתחדשות, גישה מיסטית.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בחתרנות, תכסיסנות, כפייתיות קיצונית, אובססיביות, חשדנות, קנאה, נטירת טינה, נקמנות, אכזריות, הרס עצמי ורכושנות.

1. תיאור כללי של מזל עקרב
2. מזל עקרב במשפחה
3. מזל עקרב בתחום המקצועי

4. מזל עקרב בתחום הכספי
5. מזל עקרב והבריאות
6. מזל עקרב וזוגיות
7. מזל עקרב ומיניות

1. תיאור כללי של מזל עקרב
"מים שקטים חודרים עמוק" – הוא ביטוי המיטיב לתאר את אישיותו של בן מזל עקרב: חיצוניותו שלווה ואינה מסגירה את הסערות הרגשיות המתחוללות בנפשו. שליטתו העצמית ואופיו המרוסן יעניקו לו ארשת פנים קפואה. אישיותו – רבת עוצמה ומגנטית, והוא ניחן ביכולת פסיכולוגית המאפשרת לו לחשוף בקלות את מניעי הזולת ודחפיו ולחדור לנשמתו. חייו של העקרב הם אינטנסיביים ובמהלכם הוא עלול להתנסות במשברים ובמהפכים, אולם יכולת ההתחדשות שלו תאפשר לו לצאת מחוזק מכל משבר. שמעו של העקרב יצא לשמצה בשל קיצוניותו, כפייתיותו, נקמנותו ואכזריותו. האומנם? העקרב הינו איש קצוות, אך הוא מסוגל להשקיע את כל אונו באהבה, בעזרה ובטפול, בבניה ורפוי, בדיוק כשם שהוא משקיע מרצו בתכנון נקמה ובשנאה בלתי מתפשרת. העקרב לא ישכח עוול שנגרם לו, ובד"כ יחפש הזדמנות מתאימה להיפרע מזולתו. אולם הוא יגמול ביד נדיבה לאדם שהוא רוצה ביקרו. כשהוא אוהב – הוא אוהב מאד, שנאתו – קשה מאד. לעתים, כאשר אין בידו אפשרות לספק את תאוות הנקם, הוא יהיה אכול מרירות, ישמור טינה במשך שנים, והמועקה הנפשית שבו – תרעיל את גופו ותזיק לבריאותו. לעקרב יש צורך חזק בשליטה, בצבירת כח ובהשגת אתגרים. הוא זקוק לתחושת מטרה, שאם לא כן הוא עלול לתת ביטוי ליצר ההרס העצמי הטמון בו. חוסר התקדמות – משמעותו עבורו – נסיגה. הוא רכושני וצבירת ממון מאפשרת לו להפגין כוח. לעתים, המטרה מקדשת את האמצעים, ולעתים, יקריב את זמנו ואפילו את חייו למען מטרה נעלה. עקשנותו גורמת לו לדבוק בדרכו – גם אם טעה. הוא נחוש והחלטי, כפייתי ולוחץ כאשר ירצה להשיג דבר מה, ולא יירתע מתכסיסנות ומהפעלת מניפולציות. אי אפשר שלא להזכיר את מיניותו של העקרב, את חושניותו ותאוותנותו. לעתים המין משמש אף הוא – אמצעי שליטה. לבן מזל זה צורך חזק בפרטיות וחשאיות, הוא סודי ומסתורי ונראה לעתים כתעלומה. משיכתו למיסטיקה ולעולם הנסתר והאינטואיציה בה ניחן, מסייעים בידו להבין את סודות החיים והמות..
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל עקרב  במשפחה
ההורה: בן מזל עקרב נאמן ומסור לילדיו ללא גבול, ובהחלט מסוגל להשרות בבית אוירה של בטחון ויציבות. הילדים יוכלו תמיד לסמוך על ההורה שיהיה זמין עבורם כאשר יזדקקו לו. הצורך של הורה זה בשליטה עלול לגרום לכך, שהוא יהיה מעורב בחיי ילדיו גם לאחר עוזבם את הקן. הוא נוטה לחלק פקודות ולהציב כללי משמעת ברורים, ומצפה לצייתנות. בשל רגשותיו העמוקים והקיצוניים, רצוי שההורה ישקול היטב את תגובותיו.

הילד: שקט ומופנם, אך סערות רגשיות מתחוללות בקרבו. הוא נוטה לקיצוניות רגשית, כאשר אהבה ושנאה משמשים אצלו בערבוביה. ללא התראה הוא עלול להתפרץ ולשחרר לחצים. רצוי לעודדו לדבר על מה שמציק לו. הוא עקשן, זקוק לשליטה ועלול להיכנס למאבקי כוח עם משפחתו וחבריו. רצוי ללמדו להשתמש בכוח בדרך בונה. הוא זקוק לאתגרים. החלטיותו ונחישותו יסייעו לו להשיג את שלו. יש לו צורך בפרטיות ועל ההורים לכבד צורך זה.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל עקרב  בתחום המקצועי
יחסו הרציני והאחראי לעבודה לצד נחישותו ויכולת התמדתו, מסייעים בידו לממש אתגרים. הוא מוכן ללכת עד הסוף כדי להשיג מטרות שהציב לעצמו. הוא נוטה למעורבות רגשית בעיסוקיו. בשל יכולתו האינטואיטיבית והבנתו הפסיכולוגית, הוא נמשך למקצועות המיסטיקה והפסיכולוגיה. הצורך שלו לחדור לעומקן של בעיות ויכולתו לשמור סוד, מובילים אתו לעיסוק בחקירות ובלשות. הצורך שלו לצבור כוח באמצעות ממון מוביל אותו לעסוק בתחום הפיננסי לצד תחומי הניהול השונים. הוא נהנה לרכז כוח ולהשפיע על סביבתו. אין הוא איש פשרות, ואינו נוטה לעגל פינות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל עקרב  בתחום הכספי
הכסף מסמל לגבי העקרב כוח, ומהווה אמצעי שליטה. באמצעות הכסף ישיג בטחון כלכלי ותחושת עצמאות. הוא נוטה לרכושנות ויקשה עליו להיפרד מכספו. אהבתו את החיים הטובים מובילה אותו לקונפליקט בהקשר זה. יש בו זהירות טבעית ואין הוא נוטה לקחת סיכונים מיותרים. עם זאת, דווקא סיכונים כלכליים עשויים להוות אתגר ולמשמש מוטיבציה לעקרב הזהיר. האינטואיציה החזקה שלו מאפשרת לו לקבל החלטות נבונות בכל הקשור להשקעות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל עקרב והבריאות
רגישותם של בני מזל עקרב טמונה באברי המין, במערכת ההולדה, בשלפוחית השתן, בפי הטבעת ובבלוטת הערמונית. כאבי מחזור ועצירות עלולים לאפיין את העקרבים, כמו הנטייה ללקות בזיהומים – במיוחד של מערות האף והגרון. על העקרב להימנע מלהדחיק כעסים, עליו לעסוק בפעילות ספורטיבית ולחפש יעדים חדשים לכיבוש. עמידה באתגרים חוזרים ונשנים תסייע בידו לשמור על בריאות טובה. יכולת ההתחדשות שלו מאפשרת לו לצאת מחוזק מכל מחלה ומשבר.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל עקרב וזוגיות
הזוגיות אצל העקרב משמעותה – קשר אמיץ, אינטנסיבי, אינטימי ובעל עומק רגשי רב. כאשר הוא מאוהב, הינו תובעני, רכושני וקנאי. על בן/בת זוגו להיזהר במשנה זהירות שלא לעורר את קנאתו. הוא חשדן ופגיע, ולא בקלות יחשוף את רגשותיו. מסירותו ונאמנותו, יקבלו ביטוי בדרך המיוחדת לו. הוא מחזר נלהב, שאינו מוכן לקבל "לא" כתשובה, מפעיל את קסמיו באיטיות אך בהתמדה, עד שהוא צד את טרפו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל עקרב ומיניות
בן מזל עקרב נמשך לכוח ולמין. המין משמש אותו לא אחת לרכישת שליטה ולנקיטת גישה מניפולטיבית במערכת היחסים. דחפיו המיניים – רבי עוצמה, על כן הוא פתוח להתנסויות מיניות מגוונות. "הכל או לא כלום" – מימרה המאפיינת את קיצוניותו – גם בהקשר המיני. על כן, יתכן ותהיינה לו תקופות של התנזרות מינית מתוך בחירה, ותקופות של פעילות אינטנסיבית.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים