מזל מאזניים

23 ספטמבר - 22 אוק'
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – מאזנייםמזל מאזניים זקוק ל:
– שותפות
– זוגיות
– איזון
– שלווה
– סביבה הרמונית
– גירויים אינטלקטואלים
יסוד – אויר
איכות – יוזמה
שליט – וונוס
אזור בגוף – כליות
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל תוך עדינות, התחשבות, שתוף פעולה, אובייקטיביות, ניצול כושר השפוט ויכולת הניתוח. הפעלת קסם אישי, יכולת לפשר בין ניגודים, גישה פשרנית אך לא מתבטלת, מתן בטויי לחוש האסתטי שלו.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בהססנות מופרזת, עצלנות, פסיביות, דחיית מטלות, בטול אישיות, תפקוד עפ"י ציפיות החברה, פינוק יתר והתמכרות להנאות.

1. תיאור כללי של מזל מאזניים
2. מזל מאזניים במשפחה
3. מזל מאזניים בתחום המקצועי

4. מזל מאזניים בתחום הכספי
5. מזל מאזניים והבריאות
6. מזל מאזניים וזוגיות
7. מזל מאזניים ומיניות

1. תיאור כללי של מזל מאזניים

בני מזל זה מחפשים כל חייהם את האיזון המושלם, בחיפושים אחר האיזון, יכולים הם להיות נעימי הליכות ובעלי נימוס טבעי וקסם אישי רב, או וכחנים, נבוכים וחסרי מנוח. שאיפתם להרמוניה נעה בין שני קצוות אלה כמטולטלת. מתוך הצורך להגיע להרמוניה, לשאת חן ולהסב נחת לזולת – יהיו נכונים לוויתורים ופשרה, יפגינו עדינות והתחשבות, לעתים תוך וויתור על צרכיהם האמיתיים. גישתם שכלתנית והם נוטים להתעמק בעניינים מופשטים ולנתח כל נושא בהגיון. נטייתם לעסוק בתחומים אינטלקטואלים, חוש הצדק המפותח בו ניתנו ורצונם לצאת כנגד עוולות, מובילים אותם לעיתים קרובות לווכחנות לשמה. כאשר הוויכוח מתחיל לשעמם, הם יחליפו צד בעיצומו של הטיעון. בשל החשש מבדידות והרצון להתחלק עם הזולת, מחפשים יליד המזל יחסי שיתוף, אלה אף מסייעים להם להגיע לאיזון הדרוש להם. יש להם יכולת לעבוד כצוות תוך שתוף פעולה. הם חברותיים בדרך כלל ואהודים, מצודדים ובעלי יכולת לקשור בקלות קשרים חברתיים. יש להם חוש לאומנות ויופי וטעמם מעודן. ראייתם אובייקטיבית, והם בעלי יכולת לבחון את צדדיה של כל בעיה. כישורים אלה יסייעו להם בתפקידים של מתווכים ומפשרים. הם יכולים לקבל את דעותיהם של הצדדים, להבין ולהזדהות עמם, להרגיע את הניצים ולהושיבם סביב שולחן אחד. ניתן לומר, שהם דיפלומטים מושלמים. אולם דווקא יכולתם לשקול כל עניין לכאן ולכאן ולחשב את כל האפשרויות, עלולים לגרום לבני המזל הזה להססנות וקושי בקבלת החלטות. הם יתלבטו בעניינים קטנים כגדולים. גם אחרי שהחליטו – הם עלולים לחזור בהם שוב ושוב. ההססנות המאפיינת אותם גורמת להם לדחות למחר כל דבר שהכרעה בו קשה. לעתים, חוסר ההחלטיות עלול לשתק אותם.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל מאזניים במשפחה

ההורה: עבור ההורה בן מזל מאזניים, הזוגיות והרומנטיקה הינה במקום ראשון, ורק אחר-כך באים הילדים. הוא ידאג שילדיו יהיו מסודרים ויחנכם לנימוסים טובים. ילדיו יוכלו לנהל עמו שיחות על בסיס חברי. שיתוף פעולה יהיה אחת הדרכים להתקרבות ביניהם ויתרום להתפתחותם. ביתו של הורה זה פתוח לחברים של ילדיו – כל עוד לא ירעישו ולא יפרו את השקט והשלווה הנחוצים לו. בשל הססנותו – יקשה עליו לעתים, להכריע בהחלטות הקשורות לחינוך הילדים. כאשר עליו להשיב לילד ב"כן" או "לא", הוא נוטה לפטור עצמו מהצורך להשיב ע"י הפניית הילד להורה השני.

הילד: זקוק לאווירה רגועה, בעל צורך חזק בתקשורת ובשיתוף פעולה. שואף לרצות את הוריו ומוריו, לעתים עד כדי התכחשות לצרכיו האמיתיים. רצוי שההורים ילמדוהו אסרטיביות מהי וינחוהו כיצד לעמוד על שלו. גישתו שכלתנית, לכן רצוי להסביר לו כל בקשה בהגיון בריא ולא להעמיד בפניו דרישות נחרצות ובלתי מנומקות. לעתים, הוא נוטה להססנות, לכן רצוי לא להציב בפניו אפשרויות רבות מדי, לעודדו להחליט לבד ולהפגין הערכה להחלטותיו. יש לו נטייה לשים דגש רב מדי על המראה החיצוני. רצוי ללמדו ש"אין להסתכל בקנקן, אלא במה שבתוכו"…
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל מאזניים בתחום המקצועי

בן מזל מאזניים אינו בנוי לעבודה פיסית קשה מדי, אך הוא יוזם ויעיל בעיסוקיו. עבודה, שיש בצידה גירוי אינטלקטואלי, תסייע לו לתת ביטוי הולם לכישוריו. הוא שונא עימותים, מיטיב לפעול בצוות, מונע ע"י הרצון להסב נחת לזולת ונהנה מקשרים חברתיים במסגרת עבודתו. ראייתו אובייקטיבית והוא ניחן בכישורים דיפלומטיים לצד חוש הגינות ויכולת לבחון את היבטיה השונים של כל בעיה. ביכולתו להשתמש בקסמו האישי כדי לפשר בין יריבים וליישר הידורים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל מאזניים בתחום הכספי

בן מזל מאזניים נזהר בנטילת סיכונים ונוטה להיוועץ בקרובים לו בכל החלטה פיננסית. גם כאשר יחליט לנקוט בדרך מסוימת, הוא עלול לחזור בו ולהתחרט. על רכישותיו האיכותיות לעמוד בקריטריונים של טעמו האלגנטי והמשובח ולשם כך נדרש ממון רב.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל מאזניים והבריאות

האזורים הרגישים בגופו הם: הכליות, אזור המותניים (לומבגו), שלפוחית השתן והקיבה. כמו כן קיימת נטייה לסוכרת. על בן המזל להימצא בתנועה, וחשוב שיעסוק בפעילות גופנית יומיומית. פעילות קבוצתית ומשחקי צוות כמו: טניס, סייף, פינג-פונג וכד', הם המומלצים ביותר. גם פעילות אומנותית וחברתית יסייעו להרפיית לחצים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל מאזנייםו זוגיות

הזוגיות חשובה לבן מזל מאזניים כאוויר לנשימה. רצונו לשמור על הרמוניה, שקט ושלוה בא לעתים על חשבון אושרו וסיפוק צרכיו. כדי להשיג את מבוקשו, הוא מגייס את קסמו האישי ולעתים מתמרן את שותפו לקשר. הוא רומנטיקן, מאוהב באהבה וזקוק למערכת יחסים דינאמית, שיש בה חיזור מתמשך. על בן זוגו להיות איש שיחה מעניין, רחב אופקים ובעל הופעה נאה.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל מאזנייםו מיניות

בהיותו שכלתני, הוא נוטה לפעול בהגיון וחושש מאינטימיות יתרה. תשוקתו המינית ניזונה מאווירה רומנטית מפתה. סגנונו המיני – קונבנציונאלי והוא נוטה להתאים עצמו לבן/בת הזוג. תאבונו המיני אינו רב, אך הוא זקוק למין איכותי, בו השותף הינו גם חבר וגם אהוב. בשל רצונו להיראות במיטבו, ישקיע אנרגיה רבה בחיפוש התנוחה בה ייראה טוב יותר, ועלול בשל כך לאבד את הספונטאניות בעת מעשה האהבה. לעתים, הוא נוטה לפלרטטנות שאינה מובילה ליצירת קשר מיני.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים