מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – קרני אייל
מזל טלה זקוק ל:
אתגרים
חופש
מרחב פעולה
התייחסות לאגו שלו והכרה בערכו
יסוד – אש
איכות – יוזמה
שליט – מארס (מאדים)
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל מתוך יוזמה, דינמיות, אסרטיביות, התלהבות, תחרותיות, העזה, עצמאות, גישה אבירית גלויי לב.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בתוקפנות, רגזנות, אנוכיות, יהירות, אימפולסיביות, קוצר רוח, סיכון עצמו ואחרים.

1. תיאור כללי של מזל טלה
2. מזל טלה במשפחה
3. מזל טלה בתחום המקצועי

4. מזל טלה בתחום הכספי
5. הבריאות של מזל טלה
6. הזוגיות של מזל טלה
7. המיניות של מזל טלה

1. תיאור כללי של מזל טלה

הסמל קרני אייל, מצביע על נכונות לפריצה קדימה, ליציאה חלוצית לקראת הרפתקאות החיים, זהו סמלו של המזל הראשון בגלגל המזלות. השם טלה שניתן למזל, יוצר תחושה של בעל חיים רך וחסר אונים. כשבעצם הכוונה לאיל הנחשב למנהיג העדר וקרניו מהוות בטויי לחוזק ועוצמה. בהיותו הראשון בגלגל המזלות, הטלה – כמוהו כתינוק המייחל לתשומת לב והתייחסות, הרואה את המתרחש סביבו מנקודת מבטו האישית האגוצנטרית ומחפש סיפוקים מידיים. כאשר אינו מקבל את מבוקשו והדברים אינם מסתדרים בהתאם לציפיותיו, הוא מפגין תוקפנות וחוסר סבלנות. הראשוניות ברורה ומובנת מאליה עבורו, אין הוא מוכן להיחשב מספר 2 בין אם זה בעבודה, בלימודים או בנסיעה על הכביש. תמיד יחפש דרך לעקוף את חבריו או את הנוסעים לפניו. לשם כך יהיה אף מוכן להסתכן, ויש לו את מלוא האומץ וההעזה. הוא תמיד ראשון, אולם חסר את יכולת ההתמדה הדרושה כדי לסיים דבר שהחל בו. הטלה ייהנה מכל פעילות, שיש בה תחרות, והוא יעשה הכל כדי להיות ראשון, כדי לנצח. אתגרים הינם הדלק המניע את הייצור הדינאמי הזה ומלבים את האש הפנימית שבתוכו. גישתו נאיבית, ישירה וכנה, על כן אפשרות הטבעית עבורו להגיע מנקודת א' ל- ב' היא בקו ישר, ואין זה משנה כלל כמה מכשולים יצטרך לעבור. אין זו דרכו של הטלה לנהוג בעורמה או ללכת בדרך עקלקלה, אולם דווקא הכנות המאפיינת אותו לצד חוסר הרגישות שלו, עלולים להיות בעוכריו כאשר יאמר את אשר בלבו בגלוי, בלי לסנן את הדברים ובלי להתחשב בפגיעותו של האדם העומד מולו. הטלה נוטה לאימפולסיביות, בעל מזג חם וסוער, מתלהב במהירות אך גם נרגע מיד. לטלה צורך לבטא עצמו באופן אינדיווידואלי, לכן יפעל ויזום באסרטיביות, ובספונטאניות. מטרת פעילותו הינה – השגת אתגרים. להיטותו להשגת האתגרים עלולה להיות כה גדולה, עד שלא יעצור לרגע בדרכו אם על מנת לבדוק את הפרטים עד הסוף. יכולת המנהיגות הטבועה בו והדינמיות ביחד עם שפע ההתלהבות המאפיינת אותו , יעזרו לו לרכוש לעצמו עמדה של סמכות. אין הטלה מעוניין בצבירת כוח לשמו, לשם שליטה על אחרים. הוא מבקש להשפיע באמצעות הסמכות ומעונין בכוח , כדי שאחרים לא יכפו עליו את רצונם ולא יעמידו בפניו דרישות, כדי שיהיה חופשי לעשות כרצונו. החופש חשוב לו מאוד. אין הוא סובל שיכתיבו לו את מהלכיו. מתאים לו במיוחד הדמוי של "האביר בשריון הנוצץ", בשל נטייתו להכניס עצמו לצרות או להציל אחרים מצרות. זהו החייל האמיץ המוכן לצאת למלחמה כאשר קיים מניע אצילי לכך. אם יש מזל ואתה חבר שלו, הוא יילחם מלחמת אבירים גם בשבילך.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל טלה במשפחה

ההורה: בהיותו דינאמי ומלא חיוניות, יעדיף לחיות חיים מלאי פעילויות ועיסוקים, ועל ילדיו ומשפחתו יהיה להשתלב באורח חיים זה. אתגרים מחוץ לבית מהנים ומרגשים אותו, ולעתים, אינם מאפשרים לו לשהות ממושכות במחיצת בני ביתו. מסירותו לקריירה תבוא לא אחת על חשבון הבית והמשפחה. הורה זה דוחף את ילדיו לאסרטיביות ואומץ לב ומעודדם לעצמאות. הוא נוטה להאמין, כי החיים הם המורה הטוב ביותר, על כן יחנכם לשאת בתוצאות מעשיהם. אין הוא חפץ שילדיו יפגינו חולשה, על כן יעודדם להלחם, ולא להיכנע לכישלונות ואכזבות.
הוא ניחן בלב גדוש אהבה וחום. הספונטאניות והכנות בהם התברך, יסייעו לו לגדל את ילדיו באווירה פתוחה ומשוחררת מעכבות.

הילד: מגיל צעיר יש לילד זה מטענים עצומים של שובבות ואנרגיה. הוא חסר סבלנות ולא יהסס להפגין את הצורך שלו בסיפוקים מידיים. הוא מרוכז בעצמו, ועלול לגלות תובענות כאשר אין ממלאים את מבוקשו מיד. הטלה הקטן יצליח בלימודיו, כל עוד אלה יעניינו אותו ויספקו לו אתגרים מרתקים, וכל עוד יעניקו לו כר נרחב לפעולה ולא יאלצוהו להסתגל למסגרות לוחצות. הוא משתוקק להיות תמיד ראשון, לכן משחקים תחרותיים יאפשרו לו לבטא את האנרגיה החבויה בתוכו בדרך חיובית. הוא ספונטאני ונוטה להסתכן, ויש ללמדו מהי זהירות. כנותו ודרכו הישירה עלולות לעתים, להביך את הוריו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל טלה בתחום המקצועי

בן מזל טלה זקוק לעיסוקים המציבים בפניו אתגרים בתחום הפיסי או האינטלקטואלי. עליו לתת ביטוי לכושר המנהיגות שלו ולדינאמיות החבויה בו. עיסוקים הדורשים יוזמה ומעוף, עצמאות, החלטיות ועמידה בתנאי לחץ – יתאימו לו ביותר. לרוב הוא מהיר בקבלת החלטות. עליו להיות מוקף באנשים שיוכלו לבצע את רעיונותיו ואשר יתעסקו בכל הפרטים הקטנים. הוא זקוק ללוח זמנים עמוס פעילויות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל טלה בתחום הכספי

הכסף מאפשר לטלה לבטא את עצמאותו ולהימנע מתלות בזולת. הוא יעשה הכל על מנת להשיג עצמאות פיננסית וייענה לכל אתגר שיוצב לפניו. לעתים, אף יחפש יותר ממקור פרנסה אחד, ויהא מוכן להשקיע את מרצו ואונו לשם כך. הוא יוזם ומחפש אחר סיפוקים מידיים ורווחים מהירים. באותה מהירות לא יהסס לבזבז את כספו. הוא חי את ההווה ואינו חושב על העתיד. גם כאשר הוא משקיע כספים, הוא עלול להיסחף אחר השקעות לטווח קצר בעלות סיכון רב יותר.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל טלה והבריאות

רגישותו של הטלה היא בעיקר בראשו, על כן בעיות בריאות אופייניות עלולות להתבטא בכאבי ראש כרוניים ובמיגרנות. כמו כן, הטלה נוטה להיפגע מדלקות חוזרות ונשנות ומנטייה להיפגע מחתכים וכוויות. גם יתר לחץ דם עלול להיווצר כתוצאה מתסכולים או מקצב חיים עמוס ואינטנסיבי. רצוי שהטלה יאמץ לעצמו אורח חיים שיאפשר לו חופש פעולה ועצמאות, ואת האנרגיה הרבה שלו יוציא בדרך של פעילות ספורטיבית.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


6. מזל טלה והזוגיות

לטלה צורך עז בריגושים ובסיפוקים מידיים. במערכות יחסים – לא יירתע לנקוט יוזמה ולעשות את הצעד הראשון. לרוב יגרום למושא אהבתו להבין את כוונותיו בדרך ישירה וגלויה. הוא מאוהב באהבה, אך ההרפתקה חשובה לו לעתים, יותר מאשר הקשר עצמו. על בן/בת זוגו של הטלה להכיר בו כחשוב ביותר בחייו ולהעניק לו תשומת לב ואהבה. על שותפו של הטלה להעניק לו את מלוא החופש ולא להגביל את מהלכיו. מלחמות וקונפליקטים אינם מרתיעים אותו. להיפך, מריבה טובה היא עשויה להיות בשבילו פתח להתפייסות סוערת.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל טלה והמיניות

הטלה – נלהב ותאוותן, בעל אנרגיה מינית בלתי נלאית – עלול להיות אגרסיבי ושתלטן וליטול את שרביט הניצוח גם במיטה. בהיותו מודע יותר לצרכיו מאשר לצרכי בן/בת זוגו, ובחיפושיו אחר סיפוקים מידיים, הוא עלול להשאיר את שותפו לקשר – מתוסכל. גישתו למין, כמו לכל עניין אחר, ישירה וגלויה, ואין הוא אוהב מניפולטיביות והליכה סחור סחור.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים