מזל דגים

19 פבואר - 20 מרץ
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – שני דגים שוחים בכוונים מנוגדים וקשורים זה לזהמזל דגים זקוק ל:
– פרטיות
– אידיאל רוחני
– פנטזיה
– התייחסות רגשית
– טפול
– נתינה
– הקרבת קרבן
יסוד – מים
איכות – משתנה
שליט – נפטון
אזור בגוף – כפות הרגליים
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל מתוך רגישות, הזדהות עם הזולת, רומנטיקה, אידיאליזם, שימוש באינטואיציה, עזרה לזולת ומתן ביטוי ליכולת הרפוי שלו, הפעלת הדמיון, יצירתיות, התרוממות מעל המציאות.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בבטול עצמי, בריחה מהמציאות באמצעות שינה, סמים, אלכוהול או התמכרויות אחרות, שקרים, טפילות, התנהגות חסרת אחריות, תקשורת מבולבלת.

1. תיאור כללי של מזל דגים
2. מזל דגים במשפחה
3. מזל דגים בתחום המקצועי

4. מזל דגים בתחום הכספי
5. מזל דגים והבריאות
6. מזל דגים וזוגיות
7. מזל דגים ומיניות

1. תיאור כללי של מזל דגים

סמל המזל – שני דגים השוחים לכוונים מנוגדים, מדגישים את השניות והניגודים של בני המזל. הדגים מסמלים את הפיצול הפנימי החבוי בנפשם וגורם להם להתלבטות מתמדת בין הצורך להתמודד עם מציאות קרה ולוחצת, לבין הרצון לברוח לעבר עולם נפלא של אשליות וחלומות בהקיץ, ולעתים אף למצוא פורקן בהתמכרויות לסמים, לאלכוהול וכו'. הדגים יכולים לשחות מעלה, ואז יהפכו למצליחנים. ויכולים הם לשחות מטה או אז ידרדרו לתוך תחושה עמוקה של רחמים עצמיים, פסיביות והתמכרויות מכל סוג שהוא (בין אם זו התמכרות ליחסים כושלים, לסבל, לשליטה או לעבודה). יש בהם נטייה לעשות אידיאליזציות ולהביט אל העולם בערגה דרך משקפיים ורודים. האכזבה אינה מאחרת לבוא, ובעקבותיה הבריחה אל עולם האשליות, וחוזר חלילה.הדגים הטיפוסי הוא בעל הערכה עצמית נמוכה. הוא נוטה לבטל את  ה"אגו" שלו  ולהזדהות באופן מוחלט עם הסביבה. הדגים משמשים ראי לסביבתם, מושפעים ממנה, ואינם מודעים כלל לחיץ שבינם לבין הזולת. הם מבינים אפילו את אלה הפוגעים בהם, ולעתים אף מושיטים את הלחי השנייה.המלחמות זרות להם, ולרוב יימנעו מעימותים. אין הם מעוניינים להתמודד ישירות עם מציאות בלתי נעימה, אם מתוך תחושת חוסר אונים, או מתוך ציפייה שהדברים יסתדרו בכל זאת מאליהם. ויש בקרבם תשוקה עזה לעזור לחלש ולנצרך. הם מבינים מצוקה מהי, ומכאן מעורבותם במקצועות הטיפוליים. יש בהם מידה רבה של הקרבה עצמית, ולעתים קרובות יוותרו על צרכיהם על מנת לספק את צרכי הזולת. הם סובלים, אך מקבלים את הסבל כחלק בלתי נפרד מהחיים. רגישותם והדמיון היצירתי בהם ניחנו מביאה רבים מהם לעיסוק באמנות. החיים עבורם הם במה אחת גדולה ויש להם מסכה לכל תפקיד ואירוע. על במת התיאטרון ייטיבו להפגין מגוון אינסופי של מסכות ורגישויות.בני מזל דגים הם הרומנטיקנים של גלגל המזלות. תחושת געגועים עזה מלווה אותם כלפי הרגש העילאי הנקרא אהבה. את אהבתם יבטאו בשירה, בנגינה, במבטים עורגים. הם בעצם מאוהבים באהבה. בקלות יפתחו תלות באדם קרוב, עליו יוכלו להישען ולסמוך בעת צרה.יש להם אינטואיציה מפותחת, והם חשים את מה שעתיד לקרות. ביכולתם לשמש מדיומים וראיית הנסתר אינה זרה להם. לעתים, חוויות אל-חושיות מהוות עבורם גשר אל מימד רוחני גבוה יותר.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

2. מזל דגים  במשפחה

ההורה: בהיותו אוהב שקט ושלווה, יתקשה ההורה לעתים להטיל משמעת ולאכוף חוקים בבית. קונפליקטים ינסה לטאטא מתחת לשטיח. עם זאת, יאזין היטב לבעיותיהם של ילדיו, יביע דאגה עמוקה ויגלה הבנה ורגישות לצרכיהם. לעתים הוא נוטה לסוכך על ילדיו, להקריב למענם את כל אשר חסר לו בילדותו ולהעניק להם הגנת יתר, מה שעלול להפריע להם להתמודד ביעילות עם קשיים בעולם החיצון. הילדים יתקשו להסתיר מהורה זה את תחושותיהם, בשל האינטואיציה והרגישות בהן התברך. הוא יחנך את ילדיו לנימוסים טובים ויעודדם לנהוג בדרך מקובלת. עם זאת, הוא מתירני, ולעתים "יסובבוהו ילדיו על אצבעם הקטנה". הורה זה יסייע לילדיו להיות מודעים לאומנות ויופי ויפתח את היצירתיות הטמונה בהם.

הילד: הינו רגיש ומתחשב, אוהב לעזור, אך מושפע בקלות מסביבתו – לטוב ולרע. על מנת להשיג את שיתוף הפעולה שלו, רצוי לדבר אל רגשותיו. על ההורים לעודד את הצדדים החיוביים באישיותו ולחזק את תחושת הערך העצמי שלו , כדי שיוכל להתמודד עם קשיי החיים. כמו כן, עליהם לעמוד לצידו ולתת לו דוגמא חיובית כדי שלא יחפש את הדרך "הקלה" להתמודד עם החיים באמצעות שקרים או התמכרות לסמים אלכוהול… הוא יצירתי וחי בעולם של דמיון. אין הוא זקוק למשחקים מתוחכמים, די לו בסיפורים ואגדות. הוא נהנה להאזין למוסיקה – זו עשויה לתרום לשלוותו הפנימית. כאשר משתבש משהו בחייו, או שהוא מצוי במצב רוח קודר יעדיף לשקוע בתוך עולם של חלומות ופנטזיות, אליו איש לא יוכל להיכנס.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל דגים  בתחום המקצועי

בן מזל דגים זקוק לעבודה, שתאפשר לו לתעל את היצירתיות ואת הדמיון הרב בהם ניחן לאפיקים מועילים. יש לו יכולת טיפולית וצורך לעזור לחלש. גם אם לא יבחר בקריירה הקשורה למקצועות הסיעוד, הוא יעשה למען הזולת – כי פה טמון הסיפוק האדיר שלו. הוא מסור לעבודתו, ולעתים יבטל את צרכיו האישיים מפני אלה של חבריו לעבודה או מטופליו. הוא יצליח בתפקידים שיש עמם חזון והגשמת אידיאלים. הוא מתקשה לפעול תחת לחץ וזקוק לפרטיות ולמנוחה. לעתים, יתקשה להתאים עצמו לשעות עבודה קבועות. רב-גוניותו, ערמומיותו והיותו עתיר תחבולות מסייעים לו בעת ניהול מו"מ עסקי.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל דגים  בתחום הכספי

בן מזל דגים אינו חומרני, על כן לכסף אין משקל מכריע בשיקוליו. עם זאת, הוא עלול להפגין ערמומיות ומניפולטיביות בענייני כספים. בד"כ הכסף נחשב בעיניו רק כאמצעי המספק חופש פעולה ועזרה בהתמודדות עם קשיים. כאשר הוא עוסק בהשקעות, רצוי שיסתייע במנהל הבנק או ביועץ השקעות על מנת שיקבל עצה מעשית ולא ישגה בחלומות על אפשרויות בלתי מציאותיות. בשל רוך לבו, ילווה בקלות כספים לחבר נצרך, אם כי לא תמיד יקבל את כספו חזרה.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל דגים והבריאות

רגישותו של בן המזל טמונה בכפות הרגליים, בתריסריון, בבלוטת יותרת המוח ובמערכת הלימפה. בשל נטיית גופו לצבור נוזלים, הוא עלול להשמין. לעתים יסבול מלחץ עצבי. הוא נוטה לפתח אלרגיה, ולעתים מחלותיו קשות לאבחון. כאשר הוא מצוי בתחושת "אין מוצא", הוא עלול לפנות לסמים ושתייה כדי למצוא ניחומים. הוא מגיב באורח חיובי לריפוי בצמחי מרפא, להילינג ומדיטציה. הוא זקוק לריקוד ושחיה. מוסיקה קלאסית, דיג ושיט מרגיעים אותו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל דגים זוגיות

בן מזל דגים הינו רגיש, רומנטי, מסתורי וחמקמק. הוא ניחן ביכולת אינטואיטיבית לחוש את רצון הזולת. אין הוא בקורתי בד"כ ולא הוא זה שיבחן את בן/בת זוגו תחת זכוכית מגדלת. הוא מאוהב באהבה ונוטה לעשות אידיאליזציה במערכות יחסים, מה שמובילו לעתים לאכזבה וסבל. לעיתים קרובות יש לו כמיהה לאהבה קסומה כמו בסרטים והוא נימצא בחיפוש מתמיד אחר אידיאל שלא בנמצא. הוא מוכן לוותר על צרכיו האישיים, ובלבד שיסב אושר לבן/בת זוגו, אולם הוא עצמו זקוק להגנה ולמשענת. רגשותיו מבולבלים ומשתנים: לעתים תלותי ולעתים מרוחק, לעתים נסחף, פתוח ומתלהב ולעתים שקוע בתוך עולמו הפנימי.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

7. מזל דגים ומיניות

המין עבור בן מזל דגים, הינו חוויה רגשית – רוחנית מלבד חוויה פיזית, ומשמש אמצעי לזכות ברגשות בן/בת הזוג. בן מזל דגים מסוגל להגיע לאינטימיות אמיתית. האיחוד וההתמזגות עם שותפו לקשר, מושג באמצעות שיחות נפש, לצד יחסי מין עתירי רגש. סגנונו המיני זורם וארוטי והוא מסוגל להתאימו לזה של בן/בת זוגו. הוא בעל פנטזיות מיניות עשירות. צפייה בסרטים או מבט ומגע קליל גורמים לו "להידלק" בקלות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים