מזל בתולה

23 אוגוסט - 22 ספטמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – עלמה אוחזת אלומת שיבולים
מזל בתולה זקוק ל:
– תכלית
– ידע המשרת תוצאות מעשיות
– היגיינה
– בריאות
– מושלמות
– תחושת נחיצות ומתן שרות לקרובים לו
יסוד – אדמה
איכות – משתנה
שליט – מרקורי
אזור בגוף – קיבה, מעיים, מקלעת העצבים של הבטן
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל תוך דייקנות, יעילות, חריצות, יושר, מעשיות, צניעות, פשטות, איפוק, מסירות, מודעות לבריאות, רצון לעזור ולשרת, התייחסות לסדר וניקיון, התייחסות לפרטים, שימוש בונה וחיובי בביקורת.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בביקורתיות יתר, צרות אופקים, קטנוניות קמצנות, ספקנות, דאגנות יתר, בררנות, הקפדה כפייתית על ניקיון ובריאות, תשומת לב מרובה לפרטי פרטים.

1. תיאור כללי של מזל בתולה
2. מזלבתולה במשפחה
3. מזל בתולה בתחום המקצועי

4. מזל בתולה בתחום הכספי
5. מזל בתולה והבריאות
6. מזל בתולה וזוגיות
7. מזל בתולה ומיניות

1. תיאור כללי של מזל בתולה

"אמרתי לך" הוא בטויי שגור בפי הבתולה, ומטרתו להעמיד את שומעו על הטעות שעשה כאשר לא הסכין לשמוע וליישם את "עצותיו" של בן מזל בתולה. ואכן, הביקורתיות היא חלק אינטגראלי מאישיותו. הוא נחשב למבקר הדגול של גלגל המזלות, מה שהופך אותו לציני ועוקצני. הוא רואה בזולת כל פגם, אך בשל הערכתו העצמית הנמוכה גם את עצמו ישפוט בחומרה. יליד המזל הוא פרפקציוניסט מושבע. השאיפה לשלמות, גורמת לכך שיקפיד על פרטי פרטיו של כל עניין, לעתים עד כדי קטנוניות. הוא יעיל, מסור, אוהב לתת שירות וידוע בנטייתו להתמכר לעבודתו. הוא עובד בדייקנות וחריצות, ונוטה לסגל לעצמו שיטות והרגלי עבודה, שיאפשרו בצוע מושלם של כל מטלה שהציב לעצמו. בן המזל כבול לחובותיו ולשגרת יומו. הוא אכול דאגות ונוטה לעצבנות וחוסר מנוחה. אלה עלולים להזיק לקיבתו, או לגרום לו למחושים כרוניים בבטנו. לעתים הוא אף לוקה בכיב קיבה. הוא זהיר ומעשי – רגליו תמיד מעוגנות בקרקע מוצקה. הוא בררן, צנוע וביישן – בהופעתו החיצונית יעדיף לבוש צנוע והולם. הוא שמרני ומאופק – אין הוא אוהב לבלוט ויעדיף לעשות את מלאכתו מאחורי הקלעים. צד אחר באופיו קשור לשכלתנותו. אין הוא הטיפוס המרחף ויעדיף לעסוק בעניינים שתוצאותיהם נראות לעין. טיעוניו תמיד הגיוניים וראייתו צלולה. אולם בכל זאת יקשה עלינו למצוא ולו מידה זעירה של הגיון בהיפוכונדריות שלו. ארון התרופות שלו הינו בית מרקחת פרטי גדוש גלולות מסוגים שונים או מלאי עצום של ויטמינים. הוא טרוד בשמירה על בריאותו ובעיקר על תזונה נכונה, וחזקה עליו שיתמצא להפליא בטבעונות, צמחונות, או בדיאטות למיניהן. לסדר, ניקיון והיגיינה – זיקה חזקה לענייני בריאות, לכן אף הם מיוחסים לבן מזל בתולה, אשר הופך לעתים, את הניקיון לכפייתי.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל בתולה במשפחה

ההורה: להורה זה גישה שמרנית משהו, על כן ישתדל לגדל ולחנך את ילדיו בהתאם למקובל ועפ"י הציפיות החברתיות המוכרות לו. הוא נוטה לביקורתיות כלפיהם, מקפיד עד פרטי פרטים ודרישותיו למושלמות עלולות לשבור את רוחם ולגרום להם לתחושת ערך עצמי נמוכה. עם זאת, הורה זה יאפשר לילדיו להשתמש בכל עזרי החינוך שיסייעו להתפתחותם האינטלקטואלית. דאגנותו רבה ועלולה להפוך מטרד לילדיו, אם בהגבילו את החופש שלהם או בשלילת עצמאותם. היגיינה וניקיון הם בנפשו של הורה זה, והוא יקפיד שילדיו לא יסתובבו זבי חוטם, עם בגדים מוכתמים או קרועים.

הילד: הינו מאופק, צנוע וביישן. הוא בקורתי כלפי עצמו ללא סיבה נראית לעין, אך נוטה לבקר גם את סביבתו. אם אינו יכול לעמוד בדרישות המופנות אליו, הוא הופך דאגן וחרד. הוא אהוד על מוריו, קל להפעיל אותו ולהיעזר בשיתוף הפעולה שלו. הוא מעדיף שגרה ולוח זמנים קבוע. בררנותו גורמת לו לתור אחר חברים איכותיים, אך מועטים. זה הילד שיהיה מוכן תמיד לסייע בעבודות הבית, לתת מעצמו ולהפגין חוש אחריות. רצוי שההורים, יעודדו אותו, יכירו לו תודה ויגבירו את תחושת הערך העצמי שלו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל בתולה בתחום המקצועי
בני מזל בתולה הינם בראש וראשונה אנשים בעלי מוסר עבודה גבוה. הם יוכלו למצוא עצמם בכל עיסוק בו יינתן ביטוי לאישיותם, ליכולת הביצוע המעולה בה התברכו, לחריצותם וליעילותם. הם יהיו מאושרים בעבודה, בה יש שפע של פעילות, עבודה המחייבת דיוק והתייחסות לפרטים. כושר הביטוי המעולה שלהם עשוי להובילם לתחום התקשורת וההוראה. סגנונם הביקורתי מאפשר להם להצליח כמבקרים וכתחקירנים. שקידתם על פרטים, לצד כישרונותיהם בתחום הטכני, מאפשרים להם להצליח במקצועות הגרפיקה, השרטוט וההנדסה. החשיבות שהם מייחסים לבריאות הגוף, לניקיון והיגיינה מובילים אותם למקצועות הקשורים לסיעוד, לרפואה, לרבות רפואה אלטרנטיבית ולתעשיית המזון הטבעי.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל בתולה בתחום הכספי

בני מזל בתולה טיפוסיים הינם זהירים בד"כ ואינם נוטים לבזבז את כספם שלא לצורך. הם צנועים בדרישותיהם מהחיים, ואינם מעוניינים באורח חיים ראוותני. עם זאת, איכות החיים חשובה להם, והם דואגים לביטחונם הכלכלי, על מנת שיוכלו להשקיע בטיפוח בריאותם בעת הצורך. שכלתנותם ויכולתם האינטלקטואלית מאפשרים להם להשקיע בתבונה את כספם. הם נוטים לבחון היטב את יתרונותיה וחסרונותיה של כל השקעה המוצעת להם ובדר כלל ישקיעו בזהירות ובאיפוק. חריצותם והתמדתם מסייעת בידם להשתכר בכבוד, שכן הם מוכנים להשקיע מאמצים בלתי נלאים כדי לספק בטחון כלכלי להם ולמשפחתם.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל בתולה והבריאות

בשל מערכת עצבים רגישה, לצד רגישות בדרכי העיכול, דאגנותם של בני מזל בתולה עלולה להביא למחושים בקיבה ולעתים לכיב הדורש טיפול. כל מתח, פחד או חרדה מקבלים ביטוי מיידי במערכת העיכול. גם הסרעפת של בני המזל מועדת לפורענות. ובנוסף רגישות רבה יש להם בדרכי הנשימה, על כן הם עלולים ללקות בקוצר נשימה או לפתח אלרגיות הקשורות לדרכי הנשימה. בשל נטייתם להיפוכונדרייה, הם נוהגים להצטייד במלאי של תרופות או ויטמינים למניעת מחלות. אולי זו הסיבה שרבים מהם להוטים אחר מזון בריא ונמשכים לצמחונות.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל בתולה וזוגיות

מתחת למעטה המאופק והתמים של הבתולות, פועם לב רומנטי הכמה לאהבה. אמנם מתקשים הם לחשוף את רגשותיהם, אך יפגינו אהבתם באמצעות מחוות קטנות. הם מאמינים במעשים המוכיחים אכפתיות יותר מאשר במילים רגשניות. הם בררנים ונוטים לבחור את בני זוגם בקפידה. הבתולות ישמחו להכניס לחייהם בני-זוג שלא "ינדנדו" בעניינים שבלב יתר על המידה, שיהיו נקיים ומסודרים, צנועים ויעילים, מודעים לצרכי הגוף ויקפידו על תזונה נכונה.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


7. מזל בתולה ומיניות

בני המזל הינם ארציים וחושניים, אולם עצורים במתן ביטוי ספונטאני לחושניותם. המין כשלעצמו איננו ממלא תפקיד בעל חשיבות ראשונה במעלה עבורם. כמו בכל תחום בחייהם כך גם במין – הם שמים את הדגש על הבצוע הטכני בעת מעשה האהבה. הם נהנים לשאוב ידע אודות הטכניקות המיניות שיסבו הנאה לאהוביהם. עם זאת, הקפדתם היתרה על ניקיון וחששם מחיידקים עלולים למנוע מהם הנאה ספונטאנית. הם עלולים להיכנס למעגל שלילי, כאשר תסכול מחיי מין לא מספקים יובילם לניהול חיים עמוסי טרדות ועיסוקים, שלא יותירו בידם זמן ליהנות מחיי מין עשירים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים