מזל אריה

23 יולי - 22 אוגוסט
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

סמל המזל – אריהמזל אריה זקוק ל:
– הכרה והערכה
– תחושת כבוד
– בטויי עצמי יצירתי
– היזון חוזר
– אהבה ורומנטיקה
יסוד – אש
איכות – קבועה
שליט – שמש
אזור בגוף – לב, עמוד השדרה
כאשר צרכיו מסופקים – יפעל תוך נדיבות, רוחב לב, הגינות, תחושת כבוד, דרמטיות, בדרך מרשימה ומתוך עמדת סמכות, מנהיגות, גאווה, התלהבות, שמחת חיים ויצירתיות, כושר ארגון וניהול.
כאשר הוא מתוסכל – יפעל בשתלטנות, תובענות, גאוותנות, שחצנות, בזבזנות, ראוותנות, עשיית רושם, מלודרמטיות.

1. תיאור כללי של מזל אריה
2. מזל אריה במשפחה
3. מזל אריה בתחום המקצועי

4. מזל אריה בתחום הכספי
5. מזל אריה והבריאות
6. מזל אריה וזוגיות
7. מזל אריה ומיניות

1. תיאור כללי של מזל אריה

האריה ידוע כמלך החיות, אך האם באמת ראוי בן מזל זה לכנויי המלכותי? כמו האריה המטיל חיתתו על חיות היער, כך בן המזל נהנה לשלוט בסובבים אותו. כראוי למלך החיות, הוא גאה, מרשים ומלא סמכות. חלילה מלפגוע בגאוותו, פן תעוררו את שאגותיו האדירות. זכרו, כי אריה פגוע הוא אריה הנוהג כדיקטאטור. פנקו אותו והעניקו לו ליטופי אגו ומנה גדושה של מחמאות, ותיהנו מנדיבותו ומרוחב לבו. רכישת סטאטוס חשובה לו ביותר, ומשמשת לו אמצעי להאדרת ה"אני" שלו, לעתים עד כדי סנוביות. הוא אוהב לפעול בגדולמהמר בנשמתו, ולא פעם יסתכן במודע, שכן המוטו שלו: "מי שלא לוקח סיכון, לא מקבל סיכוי". השמש, שליטת המזל, מקנה לו כאריזמה ואהבת אור הזרקורים – בין אם אלו אורות הבמה, או מועדון המעריצים שהקים לו, כדי שיתפעלו מכישוריו. הוא זקוק לקהל, לפידבקים ולשפע של מחיאות כפיים. הכרה והערכה הם הדלק המניע את היצור המלכותי הזה. לעתים, יפגין נטיותיו הדרמטיות כך – שעול חלש ירמז על דלקת ראות, ואירוח של מספר חברים ייהפך לאירוע השנה. האריה רומנטי וניחן ביצירתיות וחוש אסתטי. יש בו קסם ילדותי שובה לב, אך גם גאווה בלתי מוצנעת. הוא נלהב, מלא חיוניות ואנרגיה, והוא מונע ע"י רגשות, תשוקות ואינסטינקטים. קשה לו לקבל כשלון והוא בז לחולשות של אחרים. הוא עלול להתגלות כעיקש, רכושני, קנאי, אגוצנטרי ומרוכז יתר על המידה בעצמו. האריה הוא איש חברה תוסס ומלא שמחת חיים. אם ייאלץ להישאר בגפו, ירגיש בודד ואומלל. הוא שופע חמימות כלפי ילדים, גם אם אינם שלו. הוא בהחלט מסוגל להשתולל עמם ולבטא את הילדותיות החבויה בו עצמו. הוא יעיל, בעל יכולת ארגון טובה, כושר מנהיגות ויכולת השפעה המאפשרים לו להגיע בקלות לעמדת ניהול. הוא יפגין נחישות, התמדה נאמנות ואומץ לב ובכך גדולתו. חולשתו טמונה בגאוותו ובלהיטותו לדברי חנופה ושבח.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


2. מזל אריה במשפחה

ההורה: ירעיף על ילדיו שפע של חמימות ואהבה ויתגאה בהישגיהם. הוא יצפה מהם להצלחות גם במישור החברתי. בהיותו שחקן טבעי, תגובותיו תהיינה לעתים – דרמטיות. "הילד הפנימי" החבוי בו ידחפהו להשתעשע עם יוצאי חלציו ולהשתתף במשובותיהם. חיי החברה הפעילים שלו מאפשרים לילדיו לבוא במגע עם מגוון רחב של בני אדם. בשל נדיבותו ורוחב לבו הוא נעתר בקלות לדרישותיהם הכספיות של ילדיו. אם יחניפו לו – לרוב ישיגו את מבוקשם. ביתו של ההורה האריה הינו הממלכה הטבעית שלו, שם ידרוש כבוד ותשומת לב. אם חייו אינם מספקים אותו, הוא עלול להפגין שתלטנות ותובענות כלפי סביבתו הקרובה, לרבות ילדיו.

הילד: אופיו חם והוא מתחבב בקלות על סביבתו. האהבה היא הכוח המניע אותו. אם לא יהיה בטוח באהבת הוריו, יהיה חסר בטחון, או שחצן ויהיר. בגיל צעיר יחזור על תעלולים המוצאים חן בעיני הוריו ויזכה למחיאות הכפיים שלהם. כאשר לא יזכה בתשומת לב, יחפש דרכים שליליות כדי להימצא במרכז. ילד זה הוא מנהיג טבעי, וייהנה להפגין אומץ לב בקרב חבריו. הוא אוהב לשלוט, אך רצוי ללמדו גם התחשבות באחרים. חשוב להחמיא לו על כל הישג בלימודים ולעודד את התקדמותו. כך יעשה הכל כדי לא לאכזב.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

3. מזל אריה בתחום המקצועי

האריה ניחן ביכולת מנהיגות, לכן חשוב שעיסוקו יאפשר לו להימצא בעמדת מפתח. הוא יעיל, בעל כושר ארגון טוב ויכולת השפעה. לכן, חשוב שיבחר בקריירה בה יוכל לבטא עצמו ולהשפיע על אחרים. הוא זקוק לחופש מרבי כדי להגשים יעדים בהם בחר. רצוי שעבודתו לא תותיר אותו מאחורי הקלעים. הוא יסודי ואחראי, ניחן בכושר התמדה ומסוגל לבצע את עבודתו ביעילות רבה. לאריה "אגו" מפותח, וכדי להוציא ממנו את המיטב, רצוי להביע את מלוא ההערכה על עבודתו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

4. מזל אריה בתחום הכספי

האריה ידוע בנדיבותו ורוחב לבו. הוא מהמר, ומוכן לפעול "בגדול" על מנת להרוויח יותר. לעתים הוא זהיר ומוכן להשקיע את כל האנרגיה שלו בצבירת ממון ולעתים, הוא אוהב להרשים בפזרנותו, כי הממון מקנה לו יכולת שליטה. הוא נהנה לרכוש מוצרי איכות יקרים, סגנונו אלגנטי ומכובד, ולשם כך הוא מוכן להוציא סכומי כסף גדולים.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

5. מזל אריה והבריאות

רגישותו של האריה טמונה בלב ובעמוד השדרה. לעתים הוא נוטה למחלות זיהומיות וחום גבוה, לדלקות פרקים והסתיידות עורקים. על מנת להימנע ככל האפשר מבעיות בריאות, על האריה למצוא עבודה שתתאים לאופיו ותאפשר לו יותר חופש פעולה והזדמנויות לקידום, לצד הכרה והערכה. עליו לאמץ אורח חיים שיאפשר לו לחיות חיים מלאים, להימנע משתלטנות יתר ולתת ביטוי ליצירתיות בה ניחן.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

6. מזל אריה וזוגיות

היותו רומנטיקן ומלא התלהבות, נותן האריה ביטוי לאהבתו במלוא העוצמה. הערכתו העצמית תלויה בד"כ בסובבים אותו. כל עוד ירגיש נאהב ומבוקש, הערכתו העצמית ובטחונו גוברים, והוא יהיה נדיב ושופע מחמאות. אם הסביבה דוחה או מבקרת אותו, הוא הופך תובעני וקנאי כלפי בת/בן זוגו. הנאמנות הינה תנאי הכרחי לקיום קשר רומנטי. פלירט מקרי עלול לעורר את שאגותיו הרמות של האריה ולפגוע בגאוותו. חשוב לו להרשים והוא נוטה לנהוג בדרמטיות. נקודת התורפה שלו היא הצורך במחמאות ותשומת לב, הערצה וליטופי אגו. כל אלה יוציאו ממנו את המיטב.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים


7. מזל אריה ומיניות

בשל השתייכותו ליסוד האש, האריה הינו בעל אנרגיה, חיוניות ודינאמיות רבה. עובדה זו תורמת להגברת יצריו ותשוקתו המינית. יחס האריה למין הינו ישיר ופתוח, וכמו בכל דבר ועניין, חשוב לו גם בשטח זה להרשים את בן/בת זוגו בביצועיו המיניים. האריה נוטה ליטול את השליטה במערכת הגומלין המינית. הוא יגלה את התנוחה הנוחה לו, וינחה את בן/בת זוגו להתנסות בחוויה החושנית, כאשר שרביט הניצוח בידו.
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים