התאמה מינית לגבר

תוכן עיניינים:

על מנת להגיע למזל שלכם, פשוט לחצו על ההתאמה עבור המזל שלכם

התאמה מינית עבור מזל טלה   התאמה מינית עבור מזל שור    התאמה מינית עבור מזל תאומים

התאמה מינית עבור מזל סרטן  התאמה מינית עבור מזל אריה   התאמה מינית עבור מזל בתולה

התאמה מינית עבור מזל מאזניים  התאמה מינית עבור מזל עקרב  התאמה מינית עבור מזל קשת

התאמה מינית עבור מזל גדי  התאמה מינית עבור מזל דלי  התאמה מינית עבור מזל דגים

התאמה מינית לגבר

גבר טלה עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: שניכם נלהבים, יצריים ומחפשים סיפוקים מידיים. משיכה חזקה. מריבה טובה תוביל להתפייסות סוערת במיטה.

אישה שור: לשניכם תיאבון מיני רב, אבל הקצב שלכם שונה. היא אוהבת סקס איטי ומפנק, בעוד אתה חסר סבלנות, וחושב קודם על עצמך.  דווקא אתה עלול להשאיר אותה מתוסכלת.

אישה תאומים: כשהיא משחקת אותה חמקמקה וקשה להשגה אתה רואה בכיבוש אתגר. רצוי שתתחיל לפלרטט איתה לפני שאתה מגיע לעניין עצמו. אם היא תאפשר לך להוביל, משעמם לא יהיה לכם.

אישה סרטן: אתה רוצה סקס כל הזמן, והיא – בהתאם למצברוח. היא מחפשת אינטימיות וקרבה ואתה משחק אותה מאצ'ו ומתמקד בסקס. היא מתמקדת בך אבל מה איתה?!

אישה אריה: הסקס לוהט, סוער ודרמטי. שניכם חמים ויצריים. אתה תיתן לה להרגיש מלכה גם במיטה, אם היא תסגוד לגבריותך. מומלץ לסגור חלונות בזמן הסקס…

אישה בתולה: אתם לא על אותו גל. האנרגיה המינית וגם הגישה שלכם לסקס שונים לגמרי. הביקורתיות שלה עלולה לסרס אותך. כששניכם מגיעים למיטה, אתה מתרכז בעצמך, והיא – בתקרה הזקוקה לסיוד…מתסכל למדי.

גבר מאזניים: היא עדינה ומנומסת, ומשחקת את הקשה להשגה. אתה אוהב אתגרים רומנטיים אבל מחוספס ותובעני מדי לטעמה. היא מחפשת אוירה ורומנטיקה ואתה בעיקר סקס.

אישה עקרב: היא מחפשת מין איכותי והעיקר שיהיה הרבה…אתה תשמח לספק את הסחורה (קצת מהר מדי לטעמה), אבל התובענות הרגשית שלה עלולה להבריח אותך.

אישה קשת: לשניכם תיאבון מיני בריא ואתם חסרי מעצורים. אתם מחפשים הרפתקאות וריגושים ללא מחויבות עמוקה ואין לכם בעייה להגיד בלי בושה מה עושה לכם את זה.

אישה גדי: אתה מעדיף סקס חפוז – ומתי שבא לך, היא נכנסת לעניינים לאט ומעדיפה זמנים קבועים מראש. יש מצב שתחושת החובה כלפיך – תנצח, והיא תרגיש מתוסכלת.

אישה דלי: היא פתוחה להתנסויות מגוונות, אתה נלהב לגלות עולמות חדשים… שניכם נרתעים מרכושנות רגשית. אמנם לא משעמם, אבל כשאתה רוצה סקס – היא רוצה לפטפט.

אישה דגים: היא רגישה וארוטית, תיכנסי למיטתך כדי להשיג אהבה, אבל אתה תברח אחרי הכיבוש. אתהמרוכז בעצמך ועלול לגלות חוסר רגישות לצרכיים שלה.  מתסכל, במיוחד לדגיגה.

גבר שור עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אשה טלה: לשניכם תיאבון מיני רב, אך הקצב שלכם שונה. היא מחפשת ריגושים מהירים, ואתה מושך את האקט בדרך מעייפת.

אישה שור: שניכם חושניים וזקוקים למגע חם וממושך. יש לכם סבלנות רבה ורצון לענג זה את זו בחושניות מלטפת. הקשר המיני לעולם לא יהיה חפוז. אבל לא ברור מי ייזום את הקשר.

אשה תאומים: היא נדלקת ממשחקי מילים  ואתה נעול על אקשן. היא מחפשת גיוון ואתה דווקא מחפש שיגרה. היא צריכה חופש ואתה תובעני וקנאי.

אשה סרטן: אתה מאהב סבלני וחושני, אינך חושש מקרבה ונהנה מיחסה האימהי והמפנק של הסרטנית. אתה גברי ומלא און, והיא נשית ומקבלת. צפויה הנאה.

אשה אריה: אתה חושני ומשקיען והיא יצרית ואוהבת להתפנק. הסקס יהיה מספק, אבל היא מחפשת דרמות ואתה מעדיף את השגרה הנעימה.

אשה בתולה: לשניכם טמפרמנט דומה ושניכם גם אוהבים את מה שמוכר ועושה לכם את זה. היא קצת יותר עצורה וביישנית, אבל אין ספק שתיפתח לנוכח אהבתך והחיזור העיקש שלך.

אישה מאזניים: שניכם רומנטיים וזקוקים לאווירה קסומה ומפתה בעת מעשה האהבה. אבל אתה קצת רכושני מדי לטעמה וגם יצרי, חושני ותובעני. ואילו היא צריכה ספייס והרבה פחות סקס.

אשה עקרב: היא נמשכת לכוח ולסקס, והשור במובן זה, אכן גבר כלבבה. המין יהיה סוער ומספק, אבל מחוץ לחדר המיטות אתם הולכים ראש בראש.

אשה קשת: הקשתית תרגיש כבולה ומוגבלת בחברתך, השור הרכושני. היא משוחררת וליברלית רוצה מין ספונטני והרפתקני.למרות שאתה יצרי וחושני, אתה נוטה לדבוק בתנוחה השגרתית  והצפויה.

אשה גדי: התייחסותכם לסקס דומה. שניכם מתחממים לאט ויש לכם תחושת אחריות אחד כלפי השני. חוץ מזה – השגרה הידועה והמוכרת מתאימה לקצב החיים שלכם.

אשה דלי: האנרגיות שלכם מתפזרות לכיוונים שונים. אתה –  מאהב חושני ותובעני, ואילו היא זקוקה לחבר וידיד ונהנית מקשר אפלטוני.

אשה דגים: אתה תספק לה כתף איתנה וגם תספק את הסחורה במיטה כמאהב חם וחושני, אבל גם רכושני. היא רומנטית, ארוטית ורגישה, אבל גם חמקמקה ונתונה למצבי רוח משתנים. הסקס יהיה מספק.

גבר תאומים עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: שניכם אוהבים הרפתקאות וגיוון. אך בעוד היא אוהבת לעשות סקס, אתה אוהב בעיקר לדבר…

בת שור הקצב שלכם שונה וגם המטרות. אתה פלרטטן ולא כל כך חושני ומעוניין לגוון את חיי המין כמה שיותר, בעוד היא חושנית אבל אוהבת דווקא את התנוחה המוכרת והידועה.

בת תאומים: המין משמש אצל שניכם אמצעי ליצירת קשר ולא מטרה בפני עצמה. שניכם פתוחים ומחפשים ריגושים גם בסקס. SMSים לוהטים עושים לכם את זה יותר מהסקס עצמו.

בת סרטן: אתה סקרן ופלרטטן, והיא תובענית ועמוקה וזקוקה לנאמנות מוחלטת. אתה מרגיש מאויים בחברתה והיא מתקשה להיפתח אליך עד הסוף, כי היא לא בוטחת בך.

בת אריה: יהיה מעניין במיטה, במיוחד כשאתה תפסיק לדבר ותתחיל לפעול. משעמם לא יהיה שם…הפלרטטנות שלך עלולה לייצר סצינות קנאה שישפיעו גם על הסקס.

בת מזל בתולה: אתה פלרטטן וחסר סבלנות, ואילו היא צריכה גבר נינוח עם סבלנות רבה שיידע לענג אותהורק אותה. היא תבקר אותך ותנדנד לך ובסוף תבריח אותך. אמנם דיבורים תוך כדי יהיו חלק מהחוויה המינית, אבל זה לא זה.

אישה מאזניים: יש כימיה טובה. שניכם פלרטטניים ומתבלים את הקשר המיני בשיחות אינטימיות לתוך הלילה. הסקס הוא רק אמצעי בדרך לקשר הרומנטי שלכם.

בת עקרב: התאבון המיני ממש שונה. היא אוהבת סקס, ואתה אוהב בעיקר – לדבר. בין הסדינים אתה אמנם אוהב לגוון ואיתך לא יהיה לה משעמם, אבל רוב הזמן היא תישאר רעבה.

בת קשת: יש מצב למשיכה חזקה. שניכם ספונטאניים, פתוחים וזורמים. אתם אוהבים לגוון, ולא תשתעממו גם בין הסדינים. הסקס יהיה הרפתקני ולא מחייב.

גדייה: הקצב שלכם שונה גם בסקס. אתה פלרטטן ומחפש יחסים קלילים, והיא זקוקה ליחסים מחייבים כדי להיפתח מינית. אתה מחפש חידושים ולה טוב בשגרה.

בת דלי: שניכם תאבי גיוון וסקרנים. למרות שקשרים אפלטוניים מעוררים אתכם לעתים, יותר מאשר המימוש הפיסי – ההנאה בחדר המיטות מובטחת.

אשה דגים: היא רגישה ונסחפת כל כולה, ואילו אתה שכלתני וקליל. הרגשנות שלה מעייפת אותך ומאיימת על החופש שלך. שניכם סקרנים ופתוחים והסקס לא משעמם.

גבר סרטן עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: אתה זקוק לקירבה רגשית, אבל זה לא ממש בשבילה. ההתפרצות הראשונה שלה – תבריח אותך מחדר המיטות.

אישה שור: שניכם מעוניינים בקשר מיני המשלב אהבה ונאמנות, וזקוקים לביטחון של מין בטוח ומוכר. אתם לא מחפשים סטוצים מהצד, ומשקיעים  במין איכותי.

אישה תאומים: האורגזמה המינית שלהמשולבת בגירוי אינטלקטואלי ובאורגזמה מנטלית, ושלך- באורגזמה רגשית. היא יותר פתוחה וצריכה המון חופש ואתה רגיש ורוצה אותה צמוד אליך.

אישה סרטן: האורגזמה המינית  משולבת  אצל שניכם באורגזמה רגשית. למצב הרוח ולקרבה הרגשית, קשר הדוק עם מה שקורה בין הסדינים.

אישה אריה: אתה נוטה למצבי רוח שהיא מתקשה להבין. אתה בהחלט משקיען ומפנק, אבל לא מספיק גברי וסוער לטעמה.

אישה בתולה: שניכם אוהבי שיגרה ובית. אתה תאהב אותה ותפנק אותה ברגישות ובמסירות, והיא בביישנות תחזירי לך אהבה ע"י מתן שירותים שיענגו אותך (בהקפדה על הטכניקה המתאימה).

אישה מאזניים: אתה חם ורגיש, ועושה הכל כדי לספק אותה. היא הרבה יותר קלילה וזורמת ועלולה להרגיש מחנק מתובענותו הרגשית.

אישה עקרב: הדחף המיני אצל שניכם, מלווה במעורבות רגשית רבה. שניכם גם ממש מתואמים, וזה הופך את הסקס לחוויה מושלמת.

אישה קשת: אתה אמנם רגיש לצרכיה ומרגיש אותה, אבל גם כובל אותה ומדי מגונן. היא, הרפתקנית וחופשייה ולא תמיד קשובה אליך. מתסכל למדי.

אישה גדי: אתה רגיש ורומנטי ושמח לענג אותה בזמנים המועטים שהיא לא עסוקה וטרודה בענייניה. היא מצידה, נוטה למלא את חובתה כפרטנרית למיטה ומשתדלת ליהנות.

אישה דלי: אצלה, האנרגיה המינית מועטה, ואם כבר מין אז מיוחד. אתה רוצה קרבה רגשית ומין מוכר וידוע. אם תפגשו במיטה אתם זה יהיה בעיקר כדי לישון.

אישה דגים: שניכם אכפתיים ומשקיענים ומתייחסים לסקס ברגישות וללא אנוכיות. אין ספק שלאורגזמה המינית תתלווה אורגזמה מנטלית ורגשית.

גבר אריה עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: שניכם חמים, יצריים ואוהבי הרפתקאות. אם היא תדע להחניף לך ולתת לך הרגשה שאתה המאהב המושלם, היא אכן תזכה בכזה.

אישה שור: שניכם חושניים וחמים. אתה תרשים אותה בביצועים שלך ובנדיבות שלך, והיא תאהב את המתנות שתעתיר עליה ואת הסקס הלוהט. חשוב שהיא לא תספק לך סיבות לקנא ושתתחמיא לך לעיתים קרובות.

אישה תאומים: אתה חם, מלא תשוקה ומוכן לתנות אהבים בכל רגע. היא נוטה לצנן אותך בפטפוטים אינסופיים. אבל אם היא תחמיא לך תוך כדי –  נראה שתהיה שלה לנצח.

אישה סרטן: אתה רוצה סקס – תמיד, והיא על פי מצב הרוח. אתה מחפש דרמות והיא – אהבה. אתה חושב על הביצועים שלך והיא עליך.

אישה אריה: שניכם חושניים ואוהבים סקס. לך, חשוב להרשים אותה בביצועים המיניים והיא תשמח ל"השתעשע" ולגרום לך הנאה. דרמות לא יחסרו בין הסדינים.

אישה בתולה: אתה מאהב חם ותובעני, מתלהב ומלא און אבל מרוכז בעצמך. למרות צניעותה וביישנותה, היא תעשה הכל כדי לרצות אותך, אבל מה בנוגע אלייה? חוץ מזה, הביקורתיות שלה עלולה לסרס אותך.

אישה מאזניים: שניכם רומנטיים ומאוהבים באהבה. אתה זקוק למחמאות על ביצועיך והיא תבחר בתנוחה שהכי מחמיאה לה בזמן הסקס. שניכם תעשו הכל כדי לעמוד בציפיות.

אישה עקרב : תככים, סצינות קנאה וסודות אפלים ישמשו תבלינים יקרי ערך במערכת הזוגית. המיטה – הופכת לזירת קרב. זה עלול להיות מתסכל.

אישה קשת: שניכם ספונטאניים, ישירים וחסרי מעצורים. הסקס הוא הרפתקה בשבילכם ואתם פתוחים להתנסויות מגוונות. הנאה מובטחת. במיוחד אם היא לא תפגע באגו שלך בחוסר טאקט אלא תחמיא לך תמיד.

אישה גדי: אתה חם ותובעני, ואילו היא קצת עצורה וביישנית. אתה צריך להיות סובלני כלפיה ומלא פרגון. לכשיפלו המחסומים, היא עשויה להפתיע אותך.

אישה דלי: התאבון המיני שלך רב משלה. היא אמנם סקרנית ופתוחה אבל לא מעונינת בקרבה יתרה. עם זאת, המפגשים המיניים המועטים יהיו מדליקים.יש למה לצפות.

אישה דגים: אתה חם וסוער וזקוק להערצה. היא, אוהבת רגישה אכפתית ודווקא מוכנה להשתעשע על פי דרכך. חשוב לך להרשים בביצועיךאבל אתה עלול להשאיר אותה לא מסופקת. תשקיע!


גבר בתולה עם

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: התמקדותך בפרטים הטכניים תגרום לה הנאה, אך השיגרה שבקשר תשעמם אותה בסופו של דבר. נדרשת השקעה רבה.

אישה שור: שניכם מעוניינים במערכת יחסים יציבה ובטוחה. אתם גם קצת שמרניים ואוהבים סקס שיגרתי ומוכר. אתה תקפיד על  הבצוע המושלם ותספק לה חוויה מענגת.

אישה תאומים: אתה שמרני אוהב שגרה וקצת חסר מעוף, והיא מחפשת ריגושים ומעדיפה לעשות את זה בספונטאניות ובתנוחות שונות ומגוונות. רק דיבורים יגשרו על הפער.

אישה סרטן: למרות שחדר המיטות אינו מגרש המשחקים שלכם, תעניקו זה לזו הנאה מינית הדדית במסירות ובאכפתיות.

אישה אריה: היא רוצה אותך חם ויצירתי, ואתה במקום חום ורגש תלמד מה עושה לה את זה. הצד הטכני ינצח, אבל איפה הסערות, והעוצמה הגברית?

אישה בתולה: סקס אמנם לא יהיה הבסיס עליו מושתתת מערכת היחסים שלכם, אבל אם תימנעו מביקורת שעלולה  להעכיר את הקשר, אתם עשויים לענג זה את זו במומחיות ובכיף.

אישה מאזניים : היא רומנטית ומחפשת פרטנר שילבה את אש האהבה. אתה מציאותי וארצי ומתקשה לספק את האווירה הקסומה וללחוש לה מילות אהבה.

אישה עקרב:  היא יצרית חמה ורגישה, ואתה ענייני וביקורתי ומתקשה לספק אותה רגשית. במיטה – הטכניקה תגבר על החושניות והרגש.

אישה קשת: היא הרפתקנית וספונטאנית, ואתה מחפש שיגרה ומתוכנן ונמשך לסולידית ולצנועה. הסערות שהיא מחפשת במיטה יהיו עם מישהו אחר.

אישה גדי: האנרגיות המיניות שלכם דווקא מתואמות. יצריכם מתעוררים לאט ובטוח. הסקס אמנם יהיה מענג ומספק, אבל חשיבותו משנית לעבודה ולקריירה.

אישה דלי: היא יכולה לוותר על סקס ואם "להשתעשע" אז בספונטניות על השטיח. אתה מעדיף את המיטה המוכרת, ואם תתפתה לרדת לשטיח, יפריעו לך השערות של הכלב…

אישה דגים: היא רומנטית ורגישה ומחפשת גבר שיאהב אותה ברגישות וילחש לה מילות אהבה תוך כדי. אתה ביקורתי וענייני ולא ממש מבין מה היא רוצה, אבל ישקיע בצד הטכני וזה יעשה בשבילך את העבודה.

 

גבר מאזניים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

 אישה טלה: אתה רומנטיקן ומעוניין לרצות אותה. אבל בעוד היא ממהרת לחוות ריגושים, אתה עדיין מהסס.

אישה שור שניכם דווקא אוהבים את הסגנון הקונבנציונלי והמקובל. אבל בעוד היא רכושנית ותובענית ומחפשת קשר מיני יציב וקבוע, אתה זקוק לספייס, מחפש ריגושים ונוטה לפלרטטנות.

אישה תאומים: הסקס הוא סוג של תקשורת עבור שניכם. אתם יצירתיים ופלרטטניים ונהנים לחדש ולהתחדש.  המפגש בין הסדינים יהיה מענג.

אישה סרטן: אתה מחפש רומנטיקה ואוירה והיא  הכי רוצה – בעל שיעשה לה משפחה. אתה זקוק למרחב והיא זקוקה לקרבה. זה לא זה.

אישה אריה: שניכם רומנטיים, ומאוהבים באהבה. אתה תעשה הכל כדי לרצות אותה ולגרום לה להרגיש מלכה במיטה. אתה קצת יותר קליל והיא חמה ותובענית.

אישה בתולה:  אתם מחפשים בקשר הרומנטי מיני משהו אחר. אתה מחפש רומנטיקה קסומה, ריגושים ויצירתיות.  והיא נבוכה מגילויי אהבה ומעדיפה את התנוחות המוכרות שעבדו בשבילה בעבר.

אישה מאזניים: שניכם זקוקים לרומנטיקה כאוויר לנשימה. המון נרות ריחניים ומוזיקה רומנטית יעשו את העבודה, ובין הסדינים תיווצר אוירה קסומה שתגביר את הנאתכם המשותפת.

אישה עקרב: זוגיות וסקס שניכם אוהבים, אבל אתה צריך ספייס ונוטה לפלרטטנות, והיא תובענית וקנאית וזה עלול להבריח אותך.

אישה קשת: משיכה מינית ורצון לחוות חוויות מרגשות הופכים את הקשר למהנה ומספק. היא אמנם מעדיפה לראות כוכבים בחיק הטבע, ואתה בין סדיני הסאטן, אבל כשזה קורה, זה בהחלט נעים.

אישה גדי: היא עניינית ומעשית ומתקשה לזרום בקלילות, בעוד אתה מחפש רומנטיקה וריגושים. נדרשת אהבה רבה כדי לגשר על הפער.

אישה דלי: שניכם מחפשים גיוון והתפתחות בקשר. שיחות  אל תוך הלילה באווירה רומנטית, יחזקו אהבתכם ויגבירו את  הנאתכם.

אישה דגים: אתה צריך ספייס, והיא רוצה אותך הכי צמוד שאפשר, מה שעלול להכביד עליך ולהרחיק אותך. שניכם טיפוסים רומנטיים ותשקיעו באווירה, אבל הסקס עלול להיות מאכזב.

גבר עקרב עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: שניכם יצריים ולהוטים לסקס וזו כבר סיבה למסיבה. אבל היא מרוכזת בעצמה ועלולה להתעלם מצרכיך. ואתה קנאי, תובעני ומתקשה להכיר בעצמאותה. עם זאת, סקס מעולה.

אישה שור משיכה גורלית. היא עלולה להיתפש בקורים שאתה טווה לה, שם מצפה לכם ריקוד מיני חושני. הרכושנות והתובענות של שניכם ובעיקר שלך עלולים לחבל בהנאה.

אישה תאומים: התאבון המיני שלכם שונה. אתה מאוד יצרי ורוצה כמה שיותר סקס. היא פלרטטנית, אבל מעדיפה לדבר יותר מאשר לעשות. אתה מרגיש מרומה והיא תברח ממך כמה שיותר מהר.

אישה סרטן: אתה – יצרי ותאוותן רוצה סקס כל הזמן, עלול לחוש מתוסכל ממצבי הרוח המשתנים שלה. שניכם רגישים ומחפשים קרבה ואינטימיות. כשאתם סוף סוף במיטה – החגיגה מובטחת.

אישה אריה: היא זקוקה לגבר שבשבילו "השמים הם הגבול" גם בין הסדינים, ואתה כמאהב חם וחושני מתאים להגדרה. אינטנסיביות מובטחת. השאלה – מי יכתיב את הקצב ומי יהיה הדומיננטי.

אישה בתולה: אתה חושני ורוצה סקס הרבה ובאופן קבוע. היא קצת ביישנית וחסודה לטעמך. אמנם היא תיענה לרצונותיך ואפילו תצליח ליהנות, אבל תמצא שדרישותיך במיטה מוגזמות.

אישה מאזניים: היא רומנטיקנית וכמהה לזוגיות הרבה יותר מאשר לסקס. אתה עז יצרים, חושני ותובעני. נדרשת אהבה רבה כדי לגשר על הפער.

אישה עקרב: המיטה היא מגרש המשחקים שלכם העקרבים והסקס יהיה סוער ומספק גם העוצמה הרגשית תעשיר את החוויה. אבל ייתכנו תקופות של נתק על רקע רגשי.

אישה קשת: אתה סקסי וייצרי, והיא סקרנית וחמה. אתה תובעני והיא עלולה להילחץ ממנך. למרות שבין הסדינים יהיה מעניין וסוער, מחוץ לחדר המיטות יתחילו הבעיות.

אישה גדי: שניכם שאפתנים ובעלי יכולת שליטה מדהימה, אבל אתה הרבה יותר תובעני ומיני ממנה. היא תשתף פעולה באיפוק האופייני לה ועפ"י תאום מראש, ואפילו תשתדל  ליהנות.

אישה דלי: שניכם יצירתיים גם בין הסדינים, אבל היא מתקשה לעכל את האינטנסיביות המינית והרגשית שלך. אתה תובעני ומתקשה לאפשר לה חופש וספייס.

אישה דגים: שניכם רגישים ולא חוששים מאינטימיות וקרבה. חוץ מזה – אתה יצרי, מיני וחזק והיא ארוטית, רומנטית וזורמת. סקס מדהים.

 גבר קשת עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: שניכם ישירים ופתוחים ואוהבים סקס. באופן ישיר תגלו זה לזו מה עושה לכם את זה… כך תוכלו לענג ולהתענג.

אישה שור: שניכם עשויים מחומרים שונים לגמרי: בעוד אתה הרפתקן, חסר סבלנות ואימפולסיבי, את שמרנית,  איטית וזקוקה לאקט מיני מתמשך.

אישה תאומים: עבור שניכם הסקס זו הרפתקה. אמנם אתה קצת יותר חם ויצרי ממנה, אבל שניכם פתוחים, סקרנים וספונטאניים. לא משעמם.

אישה סרטן: אתה, ספונטני ומחפש הרפתקאות, והיא אוהבת את המוכר והידוע. אבל, היא רגשנית מדי בשבילך, ואתה הרפתקן מדי בשבילה.

אישה אריה: שניכם חמים ומתלהבים. גישתכם למין פתוחה וישירה ומאפשרת לכם להשתעשע בהנאה. רק רצוי שהיא תדע, שאתה צריך את החופש שלך גם כשאתה מעריץ אותה.

אישה בתולה: אתם באים מפלנטה אחרת בכל מה שנוגע לסקס. היא צנועה, ביישנית ואוהבת שגרה וניקיון. אתה הרפתקן, פתוח, ספונטאני ובלגניסט. כדי להגיע לסיפוק נדרשת השקעה רבה.

אישה מאזניים: היא מחפשת אוירה ונוחיות ואתה תעדיף לכבוש אותה בחיק הטבע לאור הכוכבים. עם זאת, היא זקוקה להתפתחות וגיוון בזוגיות, ואתה ההרפתקן תספק לה אותם בשפע.

אישה עקרב: שניכם אוהבים סקס, אבל הקצב שלכם שונה. אתה ממהר וקצת חסר סבלנות. אתה תדליק אותה ותמהר ליעד הבא.  ובנוסף, היא קנאית ורכושנית, ואתה הרפתקן וצריך חופש.

אישה קשת: לשניכם תיאבון מיני בריא ואתם מחפשים בסקס הרפתקה וריגושים. אתם יכולים לספק זה לזו המון התרגשות וכיף. שניכם יצירתיים והמין יהיה כל פעם חוויה חדשנית ומרגשת.

אישה גדי: היא מאופקת ועצורה, ואילו אתה הרפתקן וספונטני. כשהיא תמלא את חובתה ותיכנס סוף סוף למיטתך, המין יהיה פושר ומתסכל.

אישה דלי: שניכם הרפתקנים, זקוקים לחופש ומחפשים חברות וידידות. המין – ספונטני וחוויתי. אין סוף להמצאות.

אישה דגים: אתה פתוח והרפתקן וגם היא מוכנה לזרום עם סקס הרפתקני. אבל היא רגישה מדי בשבילך, ומה שנראה לך כהרפתקה, בשבילה זאת אהבה. גם הקצב שונה וכשאתה מתלהב היא עלולה לתפוס מצב רוח דיכאוני.

 

גבר גדי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: לשניכם דחפים מיניים חזקים, אבל אתה מיטיב לשלוט בהם, בעוד היא ספונטנית ומחפשת סיפוקים מהירים. לעתים תעדיף לעבוד במקום להיכנס למיטתה.

אישה שור: סגנונכם המיני שמרני משהו. היא תעריץאת התייחסותך הרצינית לקשר המיני שלכם, ואתה תאהב את ההשקעה והסבלנות שהיא משקיעה בלענג אותך.

אישה תאומים: היא סקרנית ואוהבת ריגושים, ואתה רוב הזמן בשליטה חושש מדחייה. כשאתה תהיה להוט למגע קרוב, היא תפתור תשבצים.

אישה סרטן: הסרטנית רוצה לעשות אהבה ע"פ המצברוח, ואילו אתה – בזמנים קבועים. צפויים עימותים הקשורים בתזמון. חוץ מזה, הסקס – ככה ככה.

אישה אריה: היא רוצה גבר מצליח, ואתה עובד קשה כדי להגשים לה את החלומות. המין לא במקום הראשון, הסיפוק בא מההצלחה והקידום…היא מחפשת חום ודרמות ואתה מסתפק בלתפקד.

אישה בתולה: שניכם סולידיים למדי ובעלי תחושת חובה. אבל כשאתם מתפנים סוף סוף ומגיעים למיטה, תעשו הכל כדי לענג זה את זו כראוי. הסקס לא תכוף אבל רגוע ומספק.

אישה מאזניים: היא רוצה אהבה וסקס רומנטי. אתה קצת נבוך מגילויים רומנטיים ומתייחס לסקס בצורה עניינית מתוך תחושת חובה. הביצועים יהיו בסדר אבל מה עם הרומנטיקה?

אישה עקרב: היא עזת יצרים ומעריצה את שאפתנותך. שניכם פריקים של שליטה. אם תמצאו זמן לסקס, הטכניקה תנצח.

אישה קשת: אתה מאופק ושמרני ואוהב את זה בדרך שלך ובלי גיוון ויצירתיות. היא ספונטנית ופתוחה וכמהה להרפתקה כל פעם מחדש. כשתגיעו לסקס, אתה תיזכר בעבודה שלא סיימת והסקס יהיה בשבילה די משעמם.

אישה גדי: שניכם עסוקים במטלות היומיום וברצון להצליח ולהתקדם. כשאתם נכנסים לחדר המיטות זה בדרך כלל רק כדי לישון. דווקא הסקס יהיה מספק.

אישה דלי: אתה תעדיף לעשות סקס לפי לוח זמנים קבוע ותהיה די צפוי גם בביצועים. לוח הזמנים שלה – לעולם בלתי צפוי והיא מחפשת הפתעות גם בסקס עצמו.

אישה דגים: אתה תיזום ותנחה והיא תזרום איתך, תרגיש אותך, ותתאים עצמה ללוח הזמנים שלך. אמנם יש מצב לסקס מספק, אבל היא מחפשת רגש ואתה משקיע בטכניקה.

גבר דלי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: אתה פתוח להתנסויות מגוונות. היא נלהבת לגלות עולמות חדשים… שניכם נרתעים מרכושנות רגשית. שווה לנסות.

אישה שור: תשוקתך העמוקה היא לעוף לחופשי ולהתנסות בריגושים, ושלה דווקא – לתקוע יתד. היא חושנית ורכושנית, ואתה חושש מקרבה ואינטימיות.

אישה תאומים: שניכם סקרניים, פתוחים והסקס אצלכם לא במקום הראשון. יש מצב לקשר פתוח ומיוחד. הנאה הדדית מובטחת.

אישה סרטן: היא רגשנית ורוצה להשיג קרבה וחום באמצעות המין, אתה חושש מקרבה ואינטימיות,  ורגשנות ממש לא עושה לך את זה…*

אישה אריה: התאבון המיני שלך לא משהו, ו אתה קצת פוחד מאינטימיות.  אבל אתה מאהב סקרן ופתוח. למרות שהסקס לא יהיה עניין יומיומי,  הוא יהיה מרגש.

אישה בתולה: האנרגיות המיניות שלכם אינן מתואמות. היא ביישנית וחוששת מהתנסויות מיניות יוצאות דופן, אתה סולד משגרה ומוותר בקלות על מין.זה לא זה!

אישה מאזניים: המין זהו סוג של תקשורת עבור שניכם. אתם מאהבים סקרניים ופתוחים ומחפשים חברות גם בין הסדינים. מפגש מיני מענג.

אישה עקרב: היא צריכה הרבה סקס מלווה באינטימיות שבמגע הקרוב, אתה ממש מבוהל מקרבה ומעדיף קשר של ידידות.

אישה קשת: שניכם פתוחים וסקרנים ומוכנים לחקור את עולם הסקס כל פעם מחדש. למרות ההנאה המשותפת כל פעם שזה קורה, היא רוצה את זה הרבה יותר ממך ומתוסכלת כשאתה נרדם.

אישה גדי: היא שמרנית וביישנית. אתה דווקא יצירתי ורוצה להתנסות בכמה שיותר חוויות מגניבות גם בסקס כמובן. אורגיה היא אופציה מגניבה בשבילך ומגעילה בשבילה.

אישה דלי: ידידות מצוינת וסקס מרגש. סיסמתכם: "חייה ותן לחיות". שניכם פתוחים, סקרנים ואוהבים להפתיע. הסקס אמנם יידחה כי לא דחוף לכם לרוץ למיטה, אבל בסוף  זה יהיה שווה ביותר.

אישה דגים: היא מסתורית חולמנית ומלאת פנטזיות אבל בעיקר מאוד רגישה ורגשנית. אתה – יצירתי ומוכן להתנסות כמעט בכל דבר אבל אצלך השכל מדבר, אתה מרוחק וקרבתה קצת מאיימת עליך.

 

גבר דגים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

אישה טלה: היא אגוצנטרית ומחפשת סיפוקים מידיים. אתה מוכן לוותר על שלך כדי לרצותה, מתחשב ומסתגל לשגיונותיה.

אישה שור: היא מלאת תשוקה, ואתה יצירתי וזורם ותעשיר את חיי המין שלכם בפנטזיות. אתה תתאים את סגנונך המיני לשלה והחגיגות בין הסדינים יהפכו לחוויה מענגת ביותר.

אישה תאומים: לשניכם כושר הסתגלות מופלא, אבל אתם מאוד שונים. אתה רומנטיקן, רגיש ומאוהב באהבה, בעוד היא מאוהבת בחופש ומרגישה קצת מחנק.

אישה סרטן: אתה מאהב רגיש וארוטי ונענה לצרכיה ברצון. היא שמחה להחזיר לך אהבה ולהתכרבל בחיקך . המין – חגיגה!

אישה אריה: היא זקוקה למאהב  אשר יחוש את רגישויותיה וישעשע אותה במיטה, אבל רוצה אותך חזק וגברי. אתה תיתן את כל כולך ולא תמיד תקבל בחזרה.

אישה בתולה: לך יש כמיהה להתמזגות מוחלטת עם אהובתך, אבל היא  עניינית, ביקורתית ועלולה להוציא לך את הרוח מהמפרשים… שניכם אמנם תשקיעו אנרגיה כדי לענג זה את זו וגם תצליחו לפעמים במשימה, אבל אתה יהיה דביק מדי בשבילה.

אישה מאזניים: שניכם אמנם רומנטיים, אבל גישתכם מאוד שונה. אתה עושה הכל כדי לספק אותה, אבל הרגשנות שלך לא עושה לה את זה.

אישה עקרב: שניכם רגישים וארוטיים, חשים באינטואיציה זה את זו. היא תוביל אותך למיטתה למפגש שיהיה עבורכם חוויה מינית ורגשית מענגת.

אישה קשת: אתה רגיש לצרכיה ומוכן ללכת איתה להרפתקת חייה בין הסדינים ובכל מקום אחר שתבחר, אבל אתה רגשן מדי לטעמה. אתה כמו חתלתול במיטה בעוד היא מחפשת נמר.

אישה גדי: אתה רומנטיקן חסר תקנה ורגיש. אין לך בעיה להתאים את הקצב שלך לשלה אם היא רק תאפשר לך. בתקווה שהקרירות שלה לא תבריח אותך. דווקא אחלה סקס.

אישה דלי: אתה רגיש וחושק בקרבה ואינטימיות שקצת מלחיצים אותה הדלייה. היא מעדיפה להיות יותר מרוחקת ונראית קצת קרה בשבילך.

אישה דגים: המין משמש לשניכם חוויה רומנטית ואינטימית. אתם מאוד ארוטיים ואכפתיים ועושים הכל כדי לרגש את הפרטנר שלכם. יש בסקס ערך מוסף שמשדרג אותו לחוויה עילאית. רק נסו להיות מתואמים עם מצבי הרוח שלכם!

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים