התאמה מינית לאישה

תוכן עיניינים:

על מנת להגיע למזל שלכם, פשוט לחצו על ההתאמה עבור המזל שלכם

התאמה מינית עבור מזל טלה   התאמה מינית עבור מזל שור    התאמה מינית עבור מזל תאומים

התאמה מינית עבור מזל סרטן  התאמה מינית עבור מזל אריה   התאמה מינית עבור מזל בתולה

התאמה מינית עבור מזל מאזניים  התאמה מינית עבור מזל עקרב  התאמה מינית עבור מזל קשת

התאמה מינית עבור מזל גדי  התאמה מינית עבור מזל דלי  התאמה מינית עבור מזל דגים

אישה טלה עם:
הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: שניכם נלהבים, יצריים ומחפשים סיפוקים מידיים. יש משיכה חזקה. מריבה טובה תוביל להתפייסות סוערת במיטה.

גבר שור: לשניכם תיאבון מיני רב, אך הקצב שלכם שונה. את מחפשת ריגושים מהירים, והוא מושך את האקט בדרך מעייפת. את מרוכזת בעצמךועלולה לתסכל אותו.

גבר תאומים: שניכם אוהבים הרפתקאות וגיוון. אך בעוד את  אוהבת לעשות סקס, הוא אוהב בעיקר לדבר…

גבר סרטן: הוא זקוק לקירבה רגשית, אבל זה לא ממש בשבילך. ההתפרצות הראשונה שלך – תבריח אותו מחדר המיטות.

גבר אריה: שניכם חמים, יצריים ואוהבי הרפתקאות. אם תדעי להחניף לו ולתת לו הרגשה שהוא המאהב המושלם, אכן תזכי באדם כזה.

גבר בתולה: התמקדותו בפרטים הטכניים תגרום לך הנאה, אך השיגרה שבקשר תשעמם אותך בסופו של דבר. נדרשת השקעה רבה.

גבר מאזניים: הוא רומנטיקן ומעוניין לרצותך, אבל בעוד את ממהרת לחוות ריגושים, הוא עדיין מהסס.

גבר עקרב: שניכם יצריים ולהוטים לסקס וזו כבר סיבה למסיבה. אבל את מרוכזת בעצמך ועלולה להתעלם מצרכיו. הוא קנאי, תובעני ומתקשה להכיר בעצמאותך. אבל הסקס מעולה.

גבר קשת: שניכם ישירים ופתוחים ואוהבים סקס. באופן הכי ישיר תגלו לבני-זוגכם מה עושה לכם את זה… כך תוכלו לענג ולהתענג.

גבר גדי: לשניכם דחפים מיניים חזקים, אבל הוא מיטיב לשלוט בהם, בעוד את ספונטנית ומחפשת סיפוקים מידיים. לפעמים העבודה תהיה אצלו במקום הראשון ואת תחכי לו מתוסכלת בין הסדינים.

גבר דלי: הוא פתוח להתנסויות מגוונות ואת נלהבת לגלות עולמות חדשים. את מעדיפה לעשות והוא מעדיף לדבר. בכל זאת, שווה לנסות.

גבר דגים: את אגוצנטרית ומחפשת סיפוקים מידיים. הוא מוכן לוותר על שלו כדי לרצותך, הוא גם מתחשב ומסתגל לשגיונותיך. תיזהרי לא לפגוע בו.

 

אישה שור עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: לשניכם תיאבון מיני רב, אבל הקצב שלכם שונה. את אוהבת סקס איטי ומפנק, בעוד הוא חסר סבלנות, וחושב קודם על עצמו.  בדרך כלל הוא ישאיר אותך מתוסכלת.

גבר שור: שניכם חושניים וזקוקים למגע חם וממושך. יש לכם סבלנות רבה ורצון לענג זה את זו בחושניות מלטפת. הקשר המיני לעולם לא יהיה חפוז, אבל לא ברור מי ייזום את הקשר.

גבר תאומים: הקצב שלכם שונה וגם המטרות. הוא פלרטטן ולא כל כך חושני ומעוניין לגוון את חיי המין כמה שיותר, בעוד את חושנית אבל אוהבת דווקא את התנוחה המוכרת והידועה. עלול לתסכל.

גבר סרטן: שניכם מעוניינים בקשר מיני המשלב אהבה ונאמנות, וזקוקים לביטחון של מין בטוח ומוכר. אתם לא מחפשים סטוצים מהצד, ומשקיעים  במין איכותי. שווה!

גבר אריה: שניכם חושניים וחמים. הוא ירשים אותך בביצועיו ובנדיבותו, ואת תאהבי את המתנות שיעתיר עליך ואת הסקס הלוהט. רק אל תספקי לו סיבות לקנא ותחמיאי לו על ביצועיו.

גבר בתולה: שניכם מעוניינים במערכת יחסים יציבה ובטוחה. אתם גם קצת שמרניים ואוהבים סקס שיגרתי ומוכר. הוא יקפיד על  הבצוע המושלם ויספק לך חוויה מענגת.

גבר מאזניים שניכם דווקא אוהבים את הסגנון הקונבנציונלי והמקובל. אבל בעוד את רכושנית ותובענית ומחפשת קשר מיני יציב וקבוע , הוא זקוק לספייס, מחפש ריגושים ונוטה לפלרטטנות.

גבר עקרב: משיכה גורלית. את עלולה להיתפש בקורים שהוא טווה לך, שם מצפה לכם ריקוד מיני חושני… הרכושנות והתובענות של שניכם ובעיקר שלו עלולים לחבל בהנאה. בעייתי ליחסים ארוכי טווח.

גבר קשת: שניכם עשויים מחומרים שונים לגמרי: בעוד הוא הרפתקן, חסר סבלנות ואימפולסיבי, את שמרנית,  איטית וזקוקה לאקט מיני מתמשך. מתסכל.

גבר גדי: סגנונכם המיני שמרני משהו. את תעריצי את התייחסותו הרצינית לקשר המיני שלכם, והוא יאהב את ההשקעה והסבלנות שתשקעי בלענג אותו. מין בהחלט מספק.

גבר דלי: תשוקתו העמוקה של הדלי היא לעוף לחופשי ולהתנסות בריגושים, ושלך דווקא – לתקוע יתד. את חושנית ורכושנית, והוא חושש מקרבה ואינטימיות. בעייתי.

גבר דגים: את מלאת תשוקה, והוא יצירתי וזורם ויעשיר את חיי המין שלכם בפנטזיות. הוא יתאים את סגנונו המיני  לשלך, והחגיגות בין הסדינים יהפכו לחוויה מענגת.

 

אישה תאומים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: שחקי אותה חמקמקה וקשה להשגה והוא יראה בכיבוש אתגר. רצוי שיתחיל לפלרטט איתך לפני שהוא מגיע לעניין עצמו. תני לו להוביל ותראי שמשעמם לא יהיה לכם.

גבר שור: את נדלקת ממשחקי מילים  והוא נעול על אקשן. את מחפשת גיוון והוא דווקא מחפש שיגרה. את צריכה חופש והוא תובעני וקנאי. בעייתי.

גבר תאומים: המין משמש אצל שניכם אמצעי ליצירת קשר ולא מטרה בפני עצמה. שניכם פתוחים ומחפשים ריגושים גם בסקס. SMSים לוהטים עושים לכם את זה  יותר מהסקס עצמו.

גבר סרטן: האורגזמה המינית שלך משולבת בגירוי אינטלקטואלי ובאורגזמה מנטלית, ושלו – באורגזמה רגשית. את פתוחה וצריכה המון חופש והוא רגיש ורוצה אותך צמוד.

גבר אריה: הוא חם, מלא תשוקה ומוכן לעשות אהבה בכל רגע. רק אל תצנני אותו בפטפוטים אינסופיים. אם תחמיאי לו תוך כדי,  הוא יהיה שלך לנצח.

גבר בתולה: הוא שמרני אוהב שגרה וחסר מעוף, ואת מחפשת ריגושים ומעדיפה לעשות את זה בספונטאניות ובתנוחות שונות ומגוונות. רק דיבורים יגשרו על הפער.

גבר מאזניים: הסקס הוא סוג של תקשורת עבור שניכם. אתם יצירתיים ופלרטטניים ונהנים לחדש ולהתחדש.  המפגש בין הסדינים יהיה מענג.

גבר עקרב: התאבון המיני שלכם שונה. הוא מאוד יצרי ורוצה כמה שיותר סקס. את פלרטטנית, אבל מעדיפה לדבר יותר מאשר לעשות. הוא ירגיש מרומה ואת תברחי ממנו כמה שיותר מהר.

גבר קשת: עבור שניכם הסקס זו הרפתקה. אמנם הוא קצת יותר חם ויצרי אבל שניכם פתוחים, סקרנים וספונטאניים. לא משעמם.

גבר גדי: את סקרנית ואוהבת ריגושים, והוא כל הזמן בשליטה, חושש מדחייה. כשהוא יהיה להוט למגע קרוב, את תפתרי תשבצים. זה לא זה.

גבר דלי: שניכם סקרניים, פתוחים והסקס אצלכם לא במקום הראשון. יש מצב לקשר פתוח ומיוחד. הנאה הדדית מובטחת.

גבר דגים: לשניכם כושר הסתגלות מופלא, אבל אתם מאוד שונים. הוא רומנטיקן, רגיש ומאוהב באהבה, בעוד את מאוהבת בחופש ומרגישה קצת מחנק. מתסכל לשניכם.


אישה סרטן עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: הוא רוצה סקס כל הזמן, ואת – בהתאם למצברוח. את מחפשת אינטימיות וקרבה והוא משחק אותה מאצ'ו ומתמקד בסקס. את מתמקדת בו אבל מה איתך?

גבר שור: הוא מאהב סבלני וחושני, אינו חושש מקרבה ונהנה מיחסך האימהי והמפנק. הוא גברי ומלא און, ואת נשית ומקבלת. יש מצב לסקס מספק.

גבר תאומים: הוא סקרן ופלרטטן, ואת תובענית ועמוקה וזקוקה לנאמנות מוחלטת. הוא מרגיש מאויים בחברתך ואת מתקשה להיפתח אליו עד הסוף כי את מתקשה לבטוח בו.

גבר סרטן: האורגזמה המינית  משולבת  אצל שניכם באורגזמה רגשית. למצב הרוח ולקרבה הרגשית, קשר הדוק עם מה שקורה בין הסדינים.

גבר אריה: הוא רוצה מין – תמיד, ואת על פי מצב הרוח. הוא מחפש דרמות ואת – אהבה. הוא חושב על הביצועים שלו ואת עליו.

גבר בתולה: למרות שחדר המיטות אינו מגרש המשחקים שלכם, תעניקו זה לזו הנאה מינית הדדית במסירות ובאכפתיות.

גבר מאזניים: הוא מחפש רומנטיקה ואוירה ואת  הכי רוצה – בעל שיעשה לך משפחה. הוא זקוק למרחב ואת זקוקה לקרבה.

גבר עקרב: הוא – יצרי ותאוותן רוצה סקס כל הזמן, עלול לחוש מתוסכל ממצבי הרוח המשתנים שלך. שניכם רגישים ומחפשים קרבה ואינטימיות. כשאתם סוף סוף במיטה – החגיגה מובטחת.

גבר קשת: הוא, ספונטני ומחפש הרפתקאות, ואת אוהבת את המוכר והידוע. את רגשנית מדי בשבילו. והוא הרפתקן מדי בשבילך.

גבר גדי: את רוצה לעשות אהבה ע"פ המצברוח, ואילו הוא – בזמנים קבועים. צפויים עימותים הקשורים בתזמון. חוץ מזה, הסקס – ככה ככה.

גבר דלי: את רגשנית ורוצה להשיג קרבה וחום באמצעות המין, הוא חושש מקרבה ואינטימיות,  ורגשנות ממש לא עושה לו את זה…*

גבר דגים: הוא מאהב רגיש וארוטי וייענה לצרכיך ברצון. את שמחה להחזיר לו אהבה ולהתכרבל בחיקו . המין – חגיגה!

אישה אריה עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

 

גבר טלה: הסקס לוהט, סוער ודרמטי. שניכם חמים ויצריים. הוא ייתן לך להרגיש מלכה גם במיטה, אם את תסגדי לגבריותו. מומלץ לסגור חלונות בזמן הסקס.

גבר שור: הוא חושני ומשקיען ואת יצרית ואוהבת להתפנק. הסקס יהיה מספק, אבל את מחפשת דרמות והוא מעדיף את השגרה הנעימה.

גבר תאומים: יהיה מעניין במיטה, במיוחד כשהוא יפסיק לדבר ויתחיל לפעול. משעמם לא יהיה שם…הפלרטטנות שלו עלולה לייצר סצינות קנאה שישפיעו גם על הסקס.

גבר סרטן: הוא נוטה למצבי רוח שאת מתקשה להבין. הוא בהחלט משקיען ומפנק, אבל הוא לא מספיק גברי וסוער לטעמך.

גבר אריה: שניכם חושניים ואוהבים סקס. לו, חשוב להרשים אותך בביצועיו המיניים ואת תשמחי ל"השתעשע" ולגרום לו הנאה. דרמות לא יחסרו בין הסדינים.

גבר בתולה: את רוצה אותו חם ויצירתי, והוא במקום חום ורגש ילמד מה עושה לך את זה. הצד הטכני ינצח…אבל איפה הסערות, והעוצמה הגברית?

גבר מאזניים: שניכם רומנטיים, ומאוהבים באהבה. הוא יעשה הכל כדי לרצות אותך ולגרום לך להרגיש מלכה במיטה. הוא קצת יותר קליל ואת חמה ותובענית.

גבר עקרב: את זקוקה לגבר שבשבילו "השמים הם הגבול" גם בין הסדינים, והוא כמאהב חם וחושני יתאים להגדרה. אינטנסיביות מובטחת. השאלה – מי יכתיב את הקצב ומי יהיה הדומיננטי.

גבר קשת: שניכם חמים ומתלהבים. גישתכם למין פתוחה וישירה ומאפשרת לכם להשתעשע בהנאה. רק כדאי שתדעי, שהוא צריך את החופש שלו גם כשהוא מעריץ אותך.

גבר גדי: את רוצה גבר מצליח, והוא עובד קשה כדי להגשים חלומותיך. המין לא במקום הראשון, הסיפוק בא מההצלחה והקידום. את מחפשת חום ודרמות והוא, יתרכז בלתפקד…

גבר דלי: התאבון המיני שלו לא משהו, והוא קצת פוחד מאינטימיות, אבל הוא מאהב סקרן ופתוח. למרות שהסקס לא יהיה עניין יומיומי,  הוא יהיה מרגש.

גבר דגים: את זקוקה למאהב  אשר יחוש את רגישויותיך וישעשע אותך במיטה, אבל את רוצה אותו חזק וגברי וזה לא כל כך הקטע שלו. הוא ייתן את כל כולו ולא תמיד יקבל בחזרה.

 

אישה בתולה עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: אתם לא על אותו גל. האנרגיה המינית וגם הגישה שלכם לסקס שונים לגמרי. הביקורתיות שלך עלולה לסרס אותו. כששניכם מגיעים למיטה, הוא יתרכז בעצמו, ואת – בתקרה הזקוקה לסיוד…מתסכל למדי.

גבר שור: לשניכם טמפרמנט דומה ושניכם גם אוהבים את מה שמוכר ועושה לכם את זה. את קצת יותר עצורה וביישנית, אבל אין ספק שתיפתחי לנוכח אהבתו וחיזורו העיקש של מר שור. סקס מהנה.

גבר תאומים: התאומים פלרטטן וחסר סבלנות, ואילו את צריכה גבר נינוח עם סבלנות רבה שיידע לענג אותך ורק אותך. את תבקרי ותנדנדי לו ובסוף תבריחי אותו. אמנם דיבורים תוך כדי יהיו חלק מהחוויה המינית, אבל זה לא זה.

גבר סרטן: שניכם אוהבי שיגרה ובית. הוא יאהב אותך ויפנק אותך ברגישות ובמסירות, ואת בביישנות תחזירי לו אהבה ע"י מתן שירותים שיענגו אותו (בהקפדה על הטכניקה המתאימה).

גבר אריה: הוא מאהב חם ותובעני מתלהב ומלא און אבל מרוכז בעצמו. למרות צניעותך וביישנותך, את תעשי הכל כדי לרצותו, אבל מה איתך? חוץ מזה, הביקורתיות שלך עלולה לסרס אותו.

גבר בתולה: סקס אמנם לא יהיה הבסיס עליו מושתתת מערכת היחסים שלכם, אבל אם תימנעו מביקורת שעלולה  להעכיר את הקשר, אתם עשויים לענג זה את זו במומחיות ובכיף.

גבר מאזניים:  אתם מחפשים בקשר הרומנטי מיני משהו אחר. הוא מחפש רומנטיקה קסומה, ריגושים ויצירתיות.  ואת נבוכה מגילויי אהבה ומעדיפה את התנוחות המוכרות שעבדו בשבילך בעבר.

גבר עקרב: הוא חושני ורוצה סקס הרבה ובאופן קבוע. את קצת ביישנית וחסודה לטעמו. אמנם תעני לרצונותיו ואפילו תצליחי ליהנות, אבל תמצאי שדרישותיו במיטה מוגזמות. נדרשת אהבה כדי לגשר על הפער.

גבר קשת: אתם באים מפלנטה אחרת בכל מה שנוגע לסקס. את צנועה, ביישנית ואוהבת שגרה וניקיון, הוא הרפתקן, פתוח, ספונטאני ובלגניסט. כדי להגיע לסיפוק נדרשת השקעה רבה.

גבר גדי: שניכם סולידיים למדי ובעלי תחושת חובה. את  נענית ליוזמת הגדי, וכשאתם מתפנים סוף סוף ומגיעים למיטה, תעשו הכל כדי לענג זה את זו כראוי. הסקס לא סוער אבל נעים ומספק.

גבר דלי: האנרגיות המיניות שלכם אינן מתואמות. את ביישנית וחוששת מהתנסויות מיניות יוצאות דופן, הוא סולד משגרה ומוותר בקלות על מין.זה לא זה!

גבר דגים: לדגים יש כמיהה להתמזגות מוחלטת עם אהובתו, אבל את  עניינית, ביקורתית ועלולה להוציא לו את הרוח מהמפרשים. שניכם אמנם תשקיעו אנרגיה כדי לענג זה את זו וגם תצליחו במשימה, אבל הוא יהיה דביק מדי בשבילך.

אישה מאזניים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: את עדינה ומנומסת, ומשחקת את הקשה להשגה. הוא אוהב אתגרים רומנטיים אבל מחוספס ותובעני מדי לטעמך. את מחפשת אוירה ורומנטיקה והוא בעיקר סקס.

גבר שור: שניכם רומנטיים וזקוקים לאווירה קסומה ומפתה בעת מעשה האהבה. אבל הוא רכושני מדי לטעמך וגם יצרי חושני, ואת צריכה את הספייס שלך והרבה פחות סקס.

גבר תאומים: שניכם פלרטטניים ומתבלים את הקשר המיני בשיחות אינטימיות לתוך הלילה. הסקס הוא רק אמצעי בדרך לקשר הרומנטי שלכם. יש כימיה טובה.

גבר סרטן: הוא חם ורגיש, ויעשה הכל כדי לספק אותך. את הרבה יותר קלילה וזורמת ועלולה להרגיש מחנק מתובענותו הרגשית.

גבר אריה: שניכם רומנטיים ומאוהבים באהבה. הוא זקוק למחמאות על ביצועיו ואת תבחרי בתנוחה שהכי מחמיאה לך בזמן הסקס. שניכם תעשו הכל כדי לעמוד בציפיות.

גבר בתולה : את נשמה רומנטית, מחפשת פרטנר שילבה את אש האהבה, הוא מציאותי וארצי ומתקשה לספק את האווירה הקסומה וללחוש לך מילות אהבה.

גבר מאזניים: שניכם זקוקים לרומנטיקה כאוויר לנשימה. המון נרות ריחניים ומוזיקה חרישית יעשו את העבודה, ובין הסדינים תיווצר אוירה קסומה שתגביר את הנאתכם המשותפת.

גבר עקרב: את רומנטיקנית וכמהה לזוגיות הרבה יותר מאשר לסקס. הוא עז יצרים, חושני ותובעני. נדרשת אהבה רבה כדי לגשר על הפער.

גבר קשת: את מחפשת אוירה ונוחיות והוא יעדיף לכבוש אותך בחיק הטבע לאור הכוכבים. את זקוקה להתפתחות וגיוון בזוגיות, והוא ההרפתקן יספק לך אותם בשפע. אין רגע דל.

גבר גדי: את רוצה אהבה וסקס שנמשך ונמשך… הוא קצת נבוך מגילויים רומנטיים ומתייחס לסקס בצורה עניינית מתוך תחושת חובה. הביצועים יהיו בסדר אבל מה עם הרומנטיקה?

גבר דלי: המין זהו סוג של תקשורת עבור שניכם. אתם מאהבים סקרניים ופתוחים ומחפשים חברות גם בין הסדינים. יש מצב למפגש מיני מענג.

גבר דגים: שניכם אמנם רומנטיים, אבל גישתכם מאוד שונה. הוא עושה הכל כדי לספק אותך, אבל הרגשנות שלו לא עושה לך את זה.

 

אישה עקרב עם:

הערה חשובה:  כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי לידה מדויקים.

גבר טלה: את מחפשת מין איכותי ובעיקר שיהיה הרבה. הוא ישמח לספק את הסחורה (קצת מהר מדי לטעמך), אבל התובענות הרגשית שלך עלולה להבריח אותו.

גבר שור: את נמשכת לכוח ולסקס, והשור במובן זה, אכן גבר כלבבך. המין יהיה סוער ומספק, אבל מחוץ לחדר המיטות אתם הולכים ראש בראש.

גבר תאומים: התאבון המיני ממש שונה. את אוהבת סקס, והוא אוהב בעיקר – לדבר. בין הסדינים הוא אמנם אוהב לגוון ואיתו לא יהיה לך משעמם, אבל רוב הזמן תישארי רעבה.

גבר סרטן: הדחף המיני אצל שניכם, מלווה במעורבות רגשית רבה. שניכם גם ממש מתואמים, וזה הופך את הסקס לחוויה מענגת.

גבר אריהתככים, סצינות קנאה  וסודות אפלים ישמשו תבלינים יקרי ערך במערכת הזוגית. המיטה – הופכת לזירת קרב. זה עלול להיות מתסכל.

גבר בתולה:  את יצרית חמה ורגישה, הוא ענייני וביקורתי ומתקשה לספק אותך רגשית. במיטה – הטכניקה תגבר על החושניות והרגש…

גבר מאזניים: הזוגיות דרושה לו כאוויר לנשימה, אבל הוא צריך ספייס ונוטה לפלרטטנות. הוא מחפש בעיקר אוירה, ואת תובענית וקנאית ועלולה להבריחו.

גבר עקרב: המיטה היא מגרש המשחקים של העקרבים והסקס יהיה סוער ומספק גם העוצמה הרגשית תעשיר את החוויה. אבל ייתכנו מאבקי כוח על שליטה ומניפולציות רגשיות שיפגמו בהנאה.

גבר קשת: שניכם אוהבים סקס, אבל הקצב שלכם שונה. הוא ממהר וקצת חסר סבלנות. הוא ידליק אתך וימהר ליעד הבא. את גם קנאית ורכושנית, והוא הרפתקן וצריך חופש.

גבר גדי: את עזת יצרים ומעריצה את שאפתנותו של הגדי. שניכם פריקים של שליטה. אם תמצאו זמן לסקס, הטכניקה תנצח.

גבר דלי: את צריכה הרבה סקס מלווה באינטימיות שבמגע הקרוב, הוא ממש מבוהל מקרבה ומעדיף קשר של ידידות. יש מצב לתסכול מתמשך.

גבר דגים: שניכם רגישים וארוטיים, חשים באינטואיציה זה את זו. את תובילו אותו למיטתך למפגש שיהיה עבורכם חוויה מינית ורגשית מענגת.

 

אישה קשת עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: לשניכם תיאבון מיני בריא ואתם חסרי מעצורים. אתם מחפשים הרפתקאות וריגושים ללא מחויבות עמוקה ואין לכם בעייה להגיד בלי בושה מה עושה לכם את זה.

גבר שור: את תרגישי כבולה ומוגבלת בחברת השור הרכושני. את יותר משוחררת וליברלית ורוצה סקס ספונטני והרפתקני.למרות חושניותו הוא דבק בתנוחה השגרתית  והכל איתו די צפוי.

גבר תאומים: יש פה משיכה חזקה. שניכם ספונטאניים, פתוחים וזורמים. אתם אוהבים לגוון, ולא תשתעממו גם בין הסדינים. אבל הסקס יהיה הרפתקני ולא מחייב.

גבר סרטן: הוא אמנם רגיש לצרכיך ומרגיש אותך. אבל גם כובל אותך מגונן עליך. את, הרפתקנית וחופשייה ולא תמיד קשובה אליו. מתסכל למדי.

גבר אריה: שניכם ספונטאניים, ישירים וחסרי מעצורים. הסקס הוא הרפתקה בשבילכם, ואתם פתוחים להתנסויות מגוונות. הנאה מובטחת. רק אל תפגעי באגו שלו ותחמיאי לו תמיד על ביצועיו.

גבר בתולה: את הרפתקנית וספונטאנית, הוא מחפש שיגרה,מתוכנן ונימשך לסולידית ולצנועה. הסערות שאת מחפשת במיטה יהיו עם מישהו אחר.

גבר מאזניים: משיכה מינית ורצון לחוות חוויות מרגשות הופכים את הקשר למהנה ומספק. את אמנם מעדיפה לראות כוכבים בחיק הטבע, והוא בין סדיני הסאטן, אבל כשזה קורה, זה בהחלט נעים.

גבר עקרב: הוא סקסי וייצרי, ואת סקרנית וחמה. הוא עלול להיות תובעני ואת עלולה להילחץ ממנו. למרות שבין הסדינים יהיה מעניין וסוער, מחוץ לחדר המיטות יתחילו הבעיות.

גבר קשת: לשניכם תיאבון מיני בריא ואתם מחפשים בסקס הרפתקה וריגושים. אתם יכולים לספק זה לזו המון התרגשות וכיף. שניכם יצירתיים והמין יספק חוויה חדשנית ומרגשת.

גבר גדי: הוא מאופק ושמרני ואוהב את זה בדרך שלו ובלי גיוון ויצירתיות, ואילו את ספונטנית ופתוחה וכמהה להרפתקה כל פעם מחדש. כשתגיעו לסקס, הוא ייזכר בעבודה שלא סיים וזה גם עלול לשעמם.

גבר דלי: שניכם פתוחים וסקרנים ומוכנים לחקור את עולם הסקס כל פעם מחדש. למרות ההנאה המשותפת כל פעם שזה קורה, את רוצה את זה הרבה יותר ממנו ומתוסכלת כשהוא נרדם.

גבר דגים: הוא רגיש לצרכייך ומוכן ללכת איתך להרפתקת חייך בין הסדינים ובכל מקום אחר שתבחרי, אבל הוא רגשן מדי לטעמך. הוא קצת כמו חתלתול במיטה ואת מחפשת נמר.

  

אישה גדי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: הוא מעדיף סקס חפוז – ומתי שבא לו, את נכנסת לעניינים לאט ומעדיפה זמנים קבועים מראש. יש מצב שתחושת החובה כלפיו – תנצח ואת תרגישי מתוסכלת.

גבר שור: התייחסותכם לסקס דומה. שניכם מתחממים לאט ויש לכם תחושת אחריות אחד כלפי השני. חוץ מזה – השגרה הידועה והמוכרת מתאימה לקצב החיים שלכם.

גבר תאומים: הקצב שלכם שונה גם בסקס. הוא פלרטטן ומחפש יחסים קלילים, ואת זקוקה ליחסים מחייבים כדי להיפתח מינית. הוא מחפש חידושים ולך טוב בשגרה. מתסכל.

גבר סרטן: הוא רגיש ורומנטי וישמח לענג אותך בזמנים המועטים שאת לא עסוקה וטרודה בענייניך. את מצדך, נוטה למלא את חובתך כפרטנרית למיטה ומשתדלת ליהנות…

גבר אריה: מר אריה חם ותובעני, ואילו את קצת עצורה וביישנית. הוא צריך להיות סובלני כלפיך ומלא פרגון. לכשיפלו המחסומים, את עשויה להפתיע אותו.

גבר בתולה: האנרגיות המיניות שלכם דווקא מתואמות. יצריכם מתעוררים לאט ובטוח. הסקס אמנם יהיה מענג ומספק, אבל חשיבותו משנית לעבודה ולקריירה.

גבר מאזניים: את עניינית ומעשית ומתקשה לזרום בקלילות, בעוד הוא מחפש רומנטיקה וריגושים. נדרשת אהבה רבה כדי לגשר על הפער…

גבר עקרב: שניכם שאפתנים ובעלי יכולת שליטה מדהימה, אבל הוא הרבה יותר תובעני ומיני ממך. את דווקא תשתפי פעולה, באיפוק האופייני לך ועפ"י תאום מראש, ואפילו תשתדלי  ליהנות.

גבר קשת: את מאופקת ועצורה, ואילו הוא הרפתקן וספונטני. כשתמלאי חובתך ותיכנסי  סוף סוף למיטתו, המין יהיה פושר ומתסכל.

גבר גדי: שניכם עסוקים במטלות היומיום וברצון להצליח ולהתקדם. כשאתם נכנסים לחדר המיטות זה בדרך כלל רק כדי לישון. למרות זאת הסקס יהיה מספק.

גבר דלי: את שמרנית וביישנית. הוא דווקא יצירתי ורוצה להתנסות בכמה שיותר חוויות מגניבות גם בסקס כמובן… אורגיה היא אופציה מגניבה בשבילו ומגעילה בשבילך. צפי לתסכול.

גבר דגים: הוא רומנטיקן חסר תקנה ורגיש. אין לו בעיה להתאים את הקצב שלו לשלך אם רק תאפשרי לו. רק שימי לב שהקרירות שלך לא תבריח אותו. דווקא אחלה סקס.

 

אישה דלי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: את פתוחה להתנסויות מגוונות, הוא נלהב לגלות עולמות חדשים… שניכם נרתעים מרכושנות רגשית. אמנם לא משעמם. אבל כשהוא רוצה סקס – את רוצה לפטפט.

גבר שור: האנרגיות שלכם מתפזרות לכיוונים שונים. את זקוקה לחבר וידיד, ונהנית מקשר אפלטוני, ואילו הוא –  מאהב חושני ותובעני.

גבר תאומים: שניכם תאבי גיוון וסקרנים. למרות שקשרים אפלטוניים מעוררים אתכם לעתים, יותר מאשר המימוש הפיסי – ההנאה בחדר המיטות מובטחת.

גבר סרטן: אצלך, האנרגיה המינית מועטה, ואם כבר מין אז מיוחד. הוא רוצה קרבה רגשית ומין מוכר וידוע. אם תפגשו במיטה זה יהיה בעיקר כדי לישון.

גבר אריה: תאבונו המיני רב משלך. את אמנם סקרנית ופתוחה אבל לא מעונינת בקרבה יתרה. המפגשים המיניים המועטים יהיו מדליקים. יש למה לצפות.

גבר בתולה: את יכולה לוותר על סקס. ואם "להשתעשע", אז בספונטניות על השטיח. הוא יאהב את המיטה המוכרת, ואם יתפתה לרדת לשטיח, יפריעו לו השערות של הכלב.

גבר מאזניים: שניכם מחפשים גיוון והתפתחות בקשר. שיחות  אל תוך הלילה באווירה רומנטית, יחזקו אהבתכם ויגבירו את  הנאתכם. שווה ביותר.

גבר עקרב: את מתקשה לעכל את האינטנסיביות המינית והרגשית שלו. הוא תובעני ויתקשה לאפשר לך חופש וספייס. לא יילך.

גבר קשת: שניכם הרפתקנים, זקוקים לחופש ומחפשים חברות וידידות. המין – ספונטני וחוויתי. אין סוף להמצאות. מומלץ.

גבר גדי: הוא יעדיף לעשות סקס לפי לוח זמנים קבוע ויהיה די צפוי גם בביצועים. לוח הזמנים שלך – לעולם בלתי צפוי ואת מחפשת הפתעות גם בסקס עצמו. פגישות נדירות ומתסכלות בחדר המיטות.

גבר דלי: ידידות מצוינת וסקס מרגש. סיסמתכם: "חייה ותן לחיות". שניכם פתוחים, סקרנים ואוהבים להפתיע. הסקס אמנם יידחה כי לא דחוף לכם לרוץ למיטה, אבל בסוף  זה יהיה שווה ביותר.

גבר דגים: הוא רגיש וחושק בקרבה ואינטימיות שקצת מלחיצים אותך. את מעדיפה להיות יותר מרוחקת ונראית קצת קרה בשבילו.

 

אישה דגים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

גבר טלה: את רגישה וארוטית, תיכנסי למיטתו כדי להשיג אהבה, אבל הוא יברח אחרי הכיבוש. צפי לחוסר רגישות לצרכייך ממר טלה המרוכז בעצמו.  מתסכל במיוחד בשבילך.

גבר שור: הוא יספק לך כתף איתנה וגם יספק את הסחורה במיטה כמאהב חם וחושני, אבל גם רכושני. את רומנטית, ארוטית ורגישה, אבל גם חמקמקה ונתונה למצבי רוח משתנים – הסקס יהיה מספק.

גבר תאומים: את רגישה ונסחפת כל כולך, ואילו הוא שכלתני וקליל. הרגשנות שלך מעייפת אותו ומאיימת על החופש שלו. שניכם סקרנים ופתוחים והסקס לא משעמם בכלל.

גבר סרטן: שניכם אכפתיים ומשקיענים ומתייחסים לסקס ברגישות וללא אנוכיות. אין ספק שלאורגזמה המינית תתלווה אורגזמה מנטלית ורגשית.

גבר אריה: הוא חם וסוער וזקוק להערצה. את, אוהבת רגישה אכפתית ודווקא מוכנה להשתעשע על פי דרכו. חשוב לו להרשים בביצועיו אבל הוא עלול להשאיר אותך לא מסופקת.

גבר בתולה: את רומנטית ורגישה ומחפשת גבר שיאהב אותך ברגישות וילחש לך מילות אהבה תוך כדי. הוא ביקורתי וענייני ולא ממש מבין מה את רוצה, אבל ישקיע בצד הטכני וזה יעשה בשבילך את העבודה.

גבר מאזניים: הוא צריך ספייס, ואת רוצה אותו הכי צמוד שאפשר, מה שעלול להכביד עליו ולהרחיק אותו. שניכם טיפוסים רומנטיים ותשקיעו באווירה, אבל הסקס עלול להיות מאכזב.

גבר עקרב: שניכם רגישים ולא חוששים מאינטימיות וקרבה. חוץ מזה – הוא יצרי, מיני וחזק ואת ארוטית, רומנטית וזורמת. סקס מדהים.

גבר קשת: הוא פתוח והרפתקן וגם את מוכנה לזרום עם סקס הרפתקני, אלא שאת רגישה מדי בשבילו, ומה שנראה לו כהרפתקה, בשבילך זאת אהבה. גם הקצב שונה וכשהוא יתלהב את עלולה לתפוס מצב רוח דיכאוני.

גבר גדי: הוא ייזום וינחה ואת תזרמי אתו, תרגישי אותו, ותתאימי עצמך ללוח הזמנים לו. אמנם יש מצב לסקס מספק, אבל את מחפשת רגש והוא ישקיע בטכניקה.

גבר דלי: את מסתורית חולמנית ומלאת פנטזיות אבל בעיקר מאוד רגישה ורגשנית. והוא – יצירתי ומוכן להתנסות כמעט בכל דבר, אבל אצלו השכל מדבר. הוא מרוחק וקרבתך קצת מאיימת עליו. מעניין אבל לא כל כך מספק.

גבר דגים: המין משמש לשניכם חוויה רומנטית ואינטימית. אתם ארוטיים ואכפתיים ועושים הכל כדי לרגש את הפרטנר שלכם. יש בסקס ערך מוסף שמשדרג אותו לחוויה עילאית. רק נסו להיות מתואמים עם מצבי הרוח שלכם.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים