התאמה זוגית מזל תאומים

21 מאי - 20 יוני
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל תאומים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

הקצב שלהם דומה ויש להם השפעה חיובית זה על זו. שניהם מהירים ומחפשים חוויות מרגשות. התאומים יהנה מהאנרגיה והמרץ של הטלה וממהירות תגובותיו, והטלה ייהנה מקלילותו וגמישותו של התאומים. שווה ביותר.

שור
השור זקוק לשגרה בעוד התאומים זקוק לגיוון ושינויים. השור יסודי ויש לו המון סבלנות, והתאומים משתעמם בקלות ולוקה לעתים בשטחיות. השור איטי בעוד התאומים זריז ככספית. יהיה להם קשה לגשר על השוני. לא מומלץ.

תאומים
שניהם פלרטטנים, זקוקים לתקשורת, לגיוון ושינויים. שניהם חברותיים מאד וישתתפו בהנאה רבה במסיבות ואירועים. שניהם יודעים להעניק חופש אחד לשני, וייהנו מגישה פתוחה ונטולת עכבות. וחוץ מזה הם יפטפטו זה עם זו על כל נושא שבעולם. כדאי.

סרטן
התאומים ירצה הרבה חופש, אבל לסרטן יהיה קשה לקבל זאת. התאומים פועל מהראש ואילו הסרטן פועל מהבטן. התאומים אובייקטיבי, הסרטן סובייקטיבי. התאומים נוטה לפזרנות, והסרטן לא יראה זאת בעין יפה, כי הוא רכושני וחסכן. קשר בעייתי.

אריה
שניהם אנשי חברה, אוהבים את החיים ומלאי שמחה והתלהבות. האריה רחב לב ונדיב, וגם התאומים לא עושה חשבון. הבעיה יכולה להתעורר כשהתאומים יפלרטט יותר מדי, וגאוותו של האריה תיפגע, או כשהאריה ינסה להגביל את החופש של התאומים. קשר כייפי.

בתולה

שניהם זקוקים לגירוי מנטלי ולהערכה של כישוריהם האינטלקטואליים. אבל בעוד הבתולה ביקורתי, מעשי, דייקן ומתייחס לפרטים הקטנים ביותר, התאומים עלול לאבד את הסבלנות לנוכח הקפדתו על כל פרט ובגלל הנודניקיות שלו. הבתולה רוצה לראות תוצאות והתאומים נהנה להתפלסף. הבתולה לא יפסיק לבקר את התאומים, וזה ישגע את שניהם. בעייתי למדי.

מאזניים
שניהם סקרניים, פלרטטניים ואנשי שיחה מעניינים. הם נוטים לאובייקטיביות ופועלים בהיגיון. למרות שהזוגיות חשובה יותר למאזניים והוא זקוק לקשר שיש בו חיזור מתמשך, התאומים ישתף פעולה כל עוד הוא אינו משעמם או כובל אותו. קשר מומלץ.

עקרב
בעוד התאומים אוהת גיוון ושינויים, העקרב זקוק ליציבות. התאומים עלול להיות שטחי וחסר התמדה, בעוד העקרב יסודי, מעמיק ודבק במטרה. התאומים שכלתני, פלרטטני וזקוק לחופש, בעוד העקרב רגשי ורכושני. העקרב מאוד מיני ואצל התאומים יש הרבה פחות תאבון מיני. העקרב יתקשה להעניק לתאומים את החופש ועלול להפגין חשדנות וקנאה. לא מתאים.

קשת
שניהם הרפתקניים, אוהבי חופש, תנועה ומרחבים. שניהם סקרנים ואוהבי שינויים. לשניהם צורך לרכוש ידע. הם פתוחים, אנרגטיים, אופטימיים ונותנים מרחב מחיה אחד לשני. קשר שיכול בהחלט להצליח.

גדי
התאומים קליל וזורם והוא כבד ומתוכנן. התאומים בעל הרעיונות והוא הביצועיסט. אבל בעוד הגדי זקוק מאד לביטחון כלכלי, אצל התאומים השיקול הכלכלי אינו משחק תפקיד חשוב מדי והוא גם די בזבזן. בנוסף, הגדי מסוגל להקריב הנאות מיידיות לטובת מטרות ארוכות טווח, והתאומים חסר סבלנות ורוצה תוצאות מיידיות. קשר בעייתי ומתסכל.

דלי
שניהם הגיוניים, מהירים וזקוקים להמון חופש. הם תקשורתיים, חברותיים ומחפשים גירויים אינטלקטואליים. שניהם מתקשים להגיע לעומק רגשי, והשתפכויות מפריעות להם. ביחד ישמחו להחליף דעות ורעיונות, את הרגשות ישמחו להשאיר בצד… קשר טוב מאוד.

דגים
בעוד התאומים שכלתני ונוטה לנתח מצבים רגשיים בהגיון, הדגים הרגשן יחווה רגשות במלוא העוצמה. התאומים מפלרטט, ודווקא הדגים הזה זקוק למלוא ההתייחסות ולמעורבות רגשית מוחלטת. זה ממש יכביד על התאומים והוא עלול להרגיש מחנק. הדגים יתקשה להתמודד עם החופש שהתאומים יקח לעצמו, וגם אם לא יראה זאת, הוא יסבול עמוק בתוך לבו. לא מומלץ.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים