התאמה זוגית מזל שור

20 אפריל - 20 מאי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל שור עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה
הקצב והגישה לחיים מאוד שונים. הטלה מהיר וספונטאני בעוד השור איטי ויסודי. ואם זה לא מספיק, השור עקשן ודבק בשגרה בעוד הטלה חסר מנוחה ומעוניין בשינויים כל הזמן. הטלה עלול לאבד את סבלנותו והשור עלול להרגיש חוסר שקט נוכח הפעלתנות הבלתי פוסקת שלו. זה לא זה.

שור

גישתם לחיים מעשית. שניהם יסודיים, שמרנים וקפדנים. שניהם אוהבים את מנעמי החיים. לשניהם צורך בחשבון בנק שמן. עד כאן הם מסתדרים. הבעיה מתחילה בנטייתם לעקשנות. אם כל אחד מתעקש על דבר אחר, בסופו של דבר – יהיה כאסח. בכל זאת שווה לנסות.

תאומים
השור זקוק לשגרה בעוד התאומים זקוק לגיוון ושינויים. השור שלוו ויסודית ואילו התאומים חסר סבלנות, משתעמם בקלות ולוקה לעתים בשטחיות. השור איטי בעוד התאומים זריז ככספית. יהיה להם יותר מדי קשה לגשר על השוני. לא מומלץ.

סרטן
השור חזק ויציב "כסלע" ויכול לשמש כתף איתנה לסרטן הנוטה למצבי רוח משתנים. שניהם אוהבים את מנעמי המטבח והבית, שניהם חמים ומשפחתיים וזקוקים לכל מה שמוכר ובטוח. יש פוטנציאל לקשר טוב.

אריה
האריה דינאמי, אנרגטי ואוהב לפעול בגדול, בפזרנות ובאופן ראוותני בעוד השור צנוע וקצת יותר כבד. הם שניהם אמנם יצירתיים, יש להם חוש אסתטי מפותח והם אוהבים את החיים הטובים. אבל שניהם גם עקשנים, וזה עלול להכביד על ההרמוניה. בעייתי.

בתולה
השור יסודי וגם בן מזל בתולה פרפקציוניסט ומקפיד על ביצוע מושלם. שניהם חרוצים ובעלי תחושת חובה. שניהם זהירים, מעשיים, שמרנים ומאופקים. למרות ששניהם עסוקים בענייני מזון, השור מלקק את האצבעות מארוחת גורמה עתירת קלוריות בעוד הבתולה עלול להציק לו שיאכל מזון בריא ודיאטטי. למרות זאת – קשר מוצלח.

מאזניים
השור קנאי ונוטה לרכושנות רגשית בעוד המאזניים זקוק לספייס. ואם זה לא מספיק – בן מזל מאזניים פלרטטן בלתי נלאה שאוהב לצאת ולבלות בעוד השור יעדיף בית ושיגרה. אמנם לשניהם טעם טוב והם אוהבים מותרות ונוחיות, אבל השור יותר מעשי והמאזניים הרבה פחות. השור עקשן והמאזניים ותרן. אבל כמה אפשר?! נדרשים ויתורים רבים כדי שהקשר ישרוד.

עקרב
שניהם חושניים, עקשנים, רכושנים, מאופקים ודי זהירים. אבל לשור יש בדרך כלל מזג נעים ונוח, ואילו לעקרב עוצמה רגשית גבוהה וסוערת. ובעוד השור מעשי, מתייחס למוחשי בלבד ומעדיף להיות "ראש קטן", לעקרב משיכה לעולם הנסתר, אתגרים מושכים אותו והוא מעדיף "להגדיל ראש". קשר בעייתי של אהבה – שנאה.

קשת
השור רכושני והקשת זקוק לחופש שלו. השור מעשי ומחושב, והקשת נדיב ולא עושה חשבון. השור זקוק להרגלים קבועים והקשת חסר מנוחה וזקוק לשינויים. חוץ מזה, השור איטי והוא מהיר. ואם זה לא מספיק – השור זהיר ולא לוקח סיכונים, ואילו הוא הרפתקן ומסתכן. קשר קשה ומתסכל.

גדי
שניהם מחושבים, זהירים, חסכניים ומעשיים. אבל בעוד השור פוחדת משינויים, הגדי שאפתן ויוזם שינויים. שניהם יודעים לעבוד קשה, אבל בעוד הגדי מסתפק במועט, השור אוהב מותרות ופינוקים. הגדי יכול להיות קר וסנוב, השור – חמה ורגשנית. ובכל זאת – יש בהחלט סיכוי טוב להצלחה וסיפוק.

דלי
השור רכושני ורוצה אותו קרוב, ואילו הדלי זקוק לחופש. השור מעשי וארצי, ואילו הדלי אידיאליסט. השור חם וזקוק למגע, והדלי קריר ובורח מקרבה. השור שמרן, דבק בשגרה ורוצה לנהוג לפי המקובל, והדלי "מתקן עולם", שובר מוסכמות וזקוק כל הזמן לשינויים. חוץ מזה השור איטי והדלי מהיר. קשר מאוד בעייתי.

דגים
השור עקשן ורכושני, והדגים גמיש ומוכן להתחלק בכל. השור מתמיד ואילו הדגים אוהב שינויים. השור מעשי בעוד הדגים מרחף, מיסטי, חולם. עם זאת, הדגים יוכל למצוא אצל השור כתף איתנה להישען עליה והדגים יעתיר על השור אהבה, רוחניות ופנטזיות. השור אמנם יתקשה למצוא בדגים את הביטחון והיציבות, אבל האהבה והויתורים שהדגים יעשה למען השור יוכלו להוות פיצוי. יש מצב לקשר.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים