התאמה זוגית מזל קשת

22 נובמר - 21 דצמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל קשת עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

גישתם לחיים דומה והם מלאי אנרגיה, אופטימיות ושמחת חיים. שניהם ישירים ופתוחים, והם מחפשים חוויות והרפתקאות. שניהם אוהבים פעילות אתגרית והם ילהיבו אחד את השני. הטלה קצת יותר מדי חרד לאגו שלו והקשת עלול לפגוע בו בהערה חסרת טקט ולגרום לו להגיב בתוקפנות. לא משעמם ובכל זאת בהחלט כדאי!

שור
השור רכושני וקנאי ואילו הקשת זקוק לחופש ולספייס. השור מעשי ומחושב, ואילו הקשת נדיב ולא עושה חשבון. השור בעל הרגלים קבועים ומתקשה להסתגל לשינויים, ואילו הקשת חסר מנוחה וזקוק לשינויים כמו אוויר לנשימה. ואם זה לא מספיק – השור איטי והקשת חסר סבלנות ומהיר. השור זהיר ולא לוקח סיכונים, ואילו הקשת הרפתקני ומעז. קשר בעייתי ולא מומלץ.

תאומים
שניהם אוהבי חופש, תנועה ומרחבים והם מתים על שינויים. שניהם סקרנים ויש להם צורך להרחיב אופקים ולרכוש ידע. ואם זה לא מספיק – הם פתוחים, אנרגטיים, אופטימיים ונותנים מרחב מחיה אחד לשני. קשר שיכול בהחלט להצליח.

סרטן
הסרטן מחפש קשר הדוק בעוד הקשת זקוק לחופש כאוויר לנשימה. הקשת גם פתוח, כן וישיר ואילו הסרטן עלול להתכנס בתוך עצמו, ולהיעלב מכנותו חסרת הטקט. הסרטן ירצה לבלות בחיק המשפחה ויעדיף פעילות בבית, ואילו הקשתית תרצה למלא מצברים מחוץ לבית. הסרטן נוסטלגי וחי את העבר, ואילו הקשת – פניו לעתיד. קשר מזמין צרות. לא מומלץ.

אריה

שניהם אנרגטיים, תוססים, מתלהבים ודינאמיים. הכימיה ביניהם יכולה להיות מעולה אם האריה לא יגביל את תנועתו של הקשת, והקשת יגלה קצת יותר טקט וימנע מלפגוע בגאוותו של האריה ולא ישכח להחמיא לו מדי פעם. בסך הכל – קשר בהחלט מומלץ.

בתולה

הקשת אופטימי ומלא התלהבות, אנרגיה ושמחת חיים, בעוד הבתולה דאגן ללא תקנה. הקשת זקוק לחופש, לריגושים, להרפתקאות וטיולים, בעוד הבתולה טרוד בחובות היומיום. הקשת ספונטני, נוטה להגזים, "בלגניסט" ומשולל גינוני נימוס, בעוד הבתולה מקפיד על סדר ומשמעת. הבתולה נוטה לפעול באיפוק, ואילו הקשת פתוח, גלוי וקשה לרסנו. קשר ממש בעייתי.

מאזניים

שניהם סקרנים, מלאי התלהבות וזקוקים לחופש, מרחב תנועה והתרגשות. אבל הקשתית ספונטאנית ומהירה לפעול בעוד המאזניים נוטה להססנות. היא "בלגניסטית" ללא גינוני נימוס, בעוד המאזניים נוטה להקפיד על אסתטיקה וכללי ההתנהגות והטקס. בכל זאת הם יאפשרו אחד לשני את מלוא החופש, וגם אם האחד יפלרטט קצת – לא יעשו מזה עניין. קשר מגניב.

עקרב

גישתם לחיים ודרך ההתבטאות שלהם שונים לחלוטין. הקשת סקרן, מתלהב, זקוק לחופש ומרחב תנועה. בעוד העקרב מצניע את רגשותיו, תובעני וזקוק לשליטה. הקשת ספונטני וגלוי, בעוד העקרב זהיר ודיסקרטי. על העקרב להכיר בצורך של הקשת בחופש ולהשתדל שלא לנהל לו את החיים. על הקשת, מאידך, לכבד את פרטיותו ולא להביך אותו. וגם אז – קשר בעייתי.

קשת

הקשתים סקרנים, מלאי התלהבות, זקוקים לחופש, למרחב תנועה וריגושים. ביחד יוציאו את האנרגיה הרבה שלהם בספורט, נסיעות וטיולים בחיק הטבע. שניהם ייהנו גם ממשחקי חשיבה ומשיחות בעלות אופי פילוסופי. גישה של חברות ושוויון מאפיינת אותם, רק הבעיה עלולה להתעורר כשבעת ויכוח או מריבה, יעופו צלחות באוויר. בכל זאת, קשר מומלץ.

גדי

הגדי שאפתן, מעשי ואוהב לשאת באחריות. גישתו לחיים רצינית ויש לו המון משמעת עצמית. גישתו של הקשת לחיים: "אכול ושתה, כי מחר נמות". ואם זה לא מספיק, הישירות וחוסר הטקט של הקשת עלולים לפגוע בגדי הביישן. השוני הניכר בגישתם לחיים עלול להוות מקור לחיכוכים. אבל מצד שני, האופטימיות ושמחת החיים של הקשת יכולים לעזור לגדי הכבד והפסימי להביט על החיים מזווית חיובית. קשר בעייתי למדי.

דלי

הדלי מקורי, עצמאי ומתקשה לקבל תכתיבים כבר מגיל צעיר. שניהם אוהבי חופש, מוכנים לאפשר מרחב מחיה לבן זוגם, ולא נוטים לחנוק אחד את השני. שניהם פתוחים, אוהבי שיחה ויוכלו לתקשר על אותו גל בכל תחום. ואכן – דו-שיח פתוח לצד גישה של חברות ושוויון הינם המפתח להצלחת הקשר. קשר מצוין.

דגים

הדגים רגיש, פגיע, מתחשב ומזדהה בקלות עם כל הקורה סביבו. ואילו הקשת ישיר, כן, ספונטני וחסר רגישות ועלול לפגוע בדגים כל הזמן אפילו בלי להרגיש. הקשת שונא להיות כבול, בעוד הוא זקוק למלוא ההתייחסות ולמעורבות רגשית מוחלטת. יהיה לדגים קשה להתמודד עם סגנון החיים ההרפתקני של הקשת, והוא בהחלט יסבול. קשר בעייתי ולא מומלץ.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים