התאמה זוגית מזל עקרב

23 אוקטובר - 21 נובמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל עקרב עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

שניהם יצריים, אינטנסיביים ואוהבי אתגרים וסקס, אבל ההתנהלות שלהם שונה. הטלה מרוכז בעצמו, מוחצן ומתפרץ במהירות, ואילו העקרב רגיש ופגיע גם כשהוא מפגין איפוק ושליטה ברגשות. כשבפנים הוא מתפוצץ, הטלה לא מספיק רגיש כדי לקלוט זאת ועלול לפגוע בו. וחוץ מזה, העקרב קנאי, תובעני ומתקשה להכיר בעצמאות ובצורך בחופש של הטלה. קשר של אהבה – שנאה.

שור
שניהם חושניים, עקשנים, רכושנים, מאופקים ודי זהירים. אבל לשור יש בדרך כלל מזג נעים ונוח, ואילו לעקרב עוצמה רגשית גבוהה וסוערת. ובעוד הוא מעשי, מתייחס למוחשי בלבד ומעדיף להיות "ראש קטן", לעקרבית משיכה לעולם הנסתר, אתגרים מושכים אותה והיא מעדיפה "להגדיל ראש". קשר בעייתי.

תאומים
בעוד התאומים אוהב גיוון ושינויים, העקרב זקוק ליציבות וביטחון. התאומים עלול להיות שטחי וחסר רצון להתמיד, בעוד העקרב יסודי, מעמיק ודבק במטרה. התאומים שכלתני, פלרטטן וזקוק לחופש, בעוד העקרב רגשי, קנאי, תובעני ורכושני. העקרב יתקשה להעניק לתאומים מספיק ספייס ויעשה לו סצנות של קנאה על כל פזילה. לא מתאים.

סרטן
שניהם רגשנים בעלי תגובות אמוציונאליות, למרות שלעיתים הם נוטים להדחיק את רגשותיהם. העקרב זקוק לכוח ולשליטה והסרטן תלותי וזקוק לכתף איתנה להישען עליה. אבל – שניהם חשדנים, לכן עליהם להיזהר שלא לעורר קנאה. קשר בהחלט מומלץ.

אריה

שניהם שאפתניים ורוצים להשפיע על הנעשה, אך הגישה שלהם שונה. האריה יותר פתוח ומתלהב ואילו העקרב – דיסקרטי קיצונית, ושומר את רגשותיו לעצמו. הבעיות עלולות להתעורר כשיהיו להם חילוקי דעות כי שניהם עקשניים. הקרבות ביניהם יכולים להיות קשים והרסניים. בעייתי.

בתולה

לבתולה השכלתני הגיון בריא, בעוד העקרב פועל על-פי דחפים ורגשות. לבתולה תחושת חובה עמוקה והוא נוטה להתמכר לעבודה, והעקרב זקוק לשליטה ולאתגרים. שניהם יסודיים וחרוצים וביחד יוכלו להגיע להישגים מרשימים. נקודת התורפה בקשר – העקרבית סקסי ויצרי ואילו הבתולה ביישן וצנוע. ובכל זאת קשר אפשרי.

מאזניים

הם שונים בגישה לחיים ובסגנון. המאזניים עדין ושוחר שלום, נמנע ממלחמות ומעדיף שלווה והרמוניה, ואילו העקרבי סוערת ולוחמני, בעל עוצמה רגשית גבוהה וזקוק לאתגרים. העקרב נמשך לעוצמה ולכוח, אבל המאזניים נוטה לדרך הפשרה. חוץ מזה, המאזניים פלרטטן ואילו העקרב קנאי וחשדן. העקרב רוצה סקס, המאזניים – מסתפק באווירה רומנטית. קשר בעייתי.

עקרב

למרות שלא תמיד רואים עליהם והם גם לא משתפים את הסביבה, לעקרבים עוצמה רגשית גבוהה והם נוטים לקיצוניות, ולעתים מפגינים קנאה חסרת פשרות. רצוי שכל אחד מבני הזוג יעודד את השני לדבר בפתיחות על רגשותיו. עם זאת, על כל אחד להימנע מלחדור לפרטיות של השני. בעיה עלולה להתעורר בגלל עקשנותם, אך אהבה ותמיכה רגשית יעזרו לשניהם להשיג שיתוף פעולה. יש מצב לקשר.

קשת

גישתם לחיים ודרך ההתבטאות שלהם שונים לחלוטין. הקשת סקרן, פתוח, מתלהב, זקוק לחופש ומרחב תנועה. בעוד העקרב סגור, תובעני וזקוק לשליטה. הקשת ספונטני וגלוי בעוד העקרב זהיר ודיסקרטי. עליו להכיר בצורך של הקשת בחופש ולהשתדל שלא לנהל לו את החיים. ועל הקשת לכבד את פרטיותו ולא להביך אותו. קשר בעייתי.

גדי

הגדי שאפתן, מעשי ואוהב לקבל אחריות. גם העקרב שאפתן ואוהב אתגרים. הוא ימצא אצל הגדי המאופק כתף איתנה שמספקת לו ביטחון בעולם החומרי. הגדי נוטה להביט על העולם מנקודת מבט מעשית ועניינית. אמנם העקרב נוטה למיסטיקה, אבל גם זקוק לעוגן מציאותי. יש מצב לשיתוף פעולה פורה. קשר טוב, רק אם הגדי יגלה רגישות והבנה לאישיותו המורכבת של העקרב.

דלי

הדלי מקורי, עצמאי מגיל צעיר ומתקשה לקבל תכתיבים. הצורך של העקרב להכתיב לו את מהלכיו ולהיות מעורב מדי בחייו, עלול לעורר את מרדנותו ולהוות מקור לחיכוכים. שניהם עקשנים ועלולים ללכת ראש בראש. הדלי שכלתני, ואילו העקרב מחוברת לרגשות. הדלי זקוק לדו-שיח פתוח על בסיס של שוויון וחברות והוא רוצה לשלוט ביחסים. מתסכל ולא מומלץ.

דגים

שניהם רגישים ופועלים מהבטן והם גם מסתוריים וקשה לעמוד על טיבם. לזכותו של הדגים ייאמר, שהוא רגיש וקל לו להבין את צרכיו של העקרב ולהיות שם בשבילו. גם העקרב רגיש לצרכיו וגם חזק מספיק כדי לתרום לתחושת הביטחון של הדגים. רצוי שהעקרב לא ינצל את טוב לבו של הדגים או יתמרן אותו לנהוג בהתאם לרצונו. בעיה שעלולה ללוות את הקשר – העקרב אוהת כוח, והדגים עלול להראות לו חלש. ובכל זאת קשר לא רע.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים