התאמה זוגית מזל סרטן

21 יוני - 22 יולי
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל סרטן עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

הסרטן אימהי ואוהב לטפל, ואילו הטלה העצמאי, לא יסבול את ה"אימא" החדשה שצצה לו. מצבי רוחו של הסרטן ורגישויותיו ישגעו את הטלה הגלוי, הפתוח, האופטימי והדברן. והוא עלול לפגוע בסרטן שלא במתכוון. ואם זה לא מספיק – הטלה אוהב להתפרע בחוץ בעוד הסרטן אוהב להישאר בבית. קשר בעייתי.

שור
השור חזק ויציב "כסלע" ויכול לשמש כתף איתנה לסרטן הנוטה למצבי רוח משתנים. שניהם אוהבים את מנעמי המטבח והבית, שניהם חמים ומשפחתיים וזקוקים לכל מה שמוכר ובטוח. יש פוטנציאל לקשר טוב.

תאומים
התאומים פועל מתוך הגיון ואילו אצל הסרטן הרגיש – הרגש הוא זה שמדבר. התאומים אובייקטיבי, הסרטן סובייקטיבי. התאומים ירצה הרבה חופש, אבל הסרטן יתקשה לקבל זאת וירצה אותו קרוב אליו. התאומים נוטה לפזרנות, והסרטן לא יראה זאת בעין יפה, כי הוא רכושני וחסכן. קשר בעייתי.

סרטן
הסרטנים רגישים, אינטואיטיביים, זקוקים לביטחון של שייכות למשפחה ולמעורבות רגשית רבה. ואכן – כל אחד מהם יהיה רגיש לצורכי השני, וייתן ביטוי לצורך שלו להגן ולטפל. קושי עלול להתעורר כאשר שניהם נעלבים ומסתגרים בקליפתם. קשר מספק

אריה
הסרטן מופנם בעוד האריה מוחצן. גם הטמפרמנט שלהם שונה. האריה זקוק למחיאות כפיים ומחמאות, והסרטן יפרגן לו, אבל בסתר לבו תשתוקק גם הוא לתשומת לב ואהבה. ואם זה לא מספיק – האריה נדיב ובזבזן, ואילו הסרטן חסכן מלידה. קשר בעייתי.

בתולה
לסרטן נטייה למצבי רוח ורגשנות, בעוד הבתולה הגיוני ובורח מעיסוק ברגשות. אבל – הבתולה יעיל ודייקן והסרטן יוכל למצוא אצלו משענת בטוחה. הבתולה מעשי ומחושב, מתעניין באוכל בריא, והסרטן המשפחתי תשפר בשבילו את מתכוניה. שניהם אוהבי בית ושיגרה. קשר לא רע.

מאזניים
בעוד הסרטן חושש מדחייה וזקוק לפידבק לשם חיזוק הביטחון, הרי המאזניים אוהב לפלרטט. הסרטן לא יראה זאת בעין יפה וייעלב. למאזניים תגובות שכלתניות שאינן תואמות את תגובותיו הרגשיות של הסרטן. המאזניים מעוניין לטפח את הזוגיות, בעוד שהסרטן מעוניין לטפח קודם כל את המשפחה. לא משהו.

עקרב
שניהם רגשנים בעלי תגובות אמוציונאליות, למרות שלעיתים הם נוטים להדחיק את רגשותיהם. העקרב זקוק לכוח ולשליטה והסרטן תלותי וזקוק לכתף איתנה להישען עליה. שניהם חשדנים, לכן אין זה רצוי לעורר את קנאתם. הולך טוב.

קשת
הסרטן מחפש קשר צמוד ואילו הקשת זקוק לחופש כאוויר לנשימה. הקשת פתוח, כנה וישיר ואילו הסרטן עלול להתכנס בתוך עצמו, ולהיעלב מכנותו חסרת הטאקט של הקשת. הסרטן מעדיף לבלות בחיק המשפחה, ואילו הקשת ירצה תמיד לצאת מחוץ לבית. הסרטן נוסטלגי וחי את העבר, ואילו הקשת – פניו לעתיד. קשר מזמין צרות.

גדי
שניהם שמרנים, זהירים וזקוקים לביטחון כלכלי. אך בעוד הסרטן פועל בהשפעת עולמו הרגשי, הגדי פועל בצורה מחושבת, קרירה ומעשית. תחושת החובה המפעמת בגדי והאחריות המלווה אותו גורמים לו להיות איש משפחה מסור. שאפתנותו מובילה אותו להישגים והצלחה. קשר אפשרי עם הרבה רצון טוב.

דלי
הסרטן תלותי ואילו הדלי זקוק להרבה חופש. הסרטן שמרני, רגיש ונוטה למצבי רוח, בעוד הדלי הגיוני ושכלתני. הסרטן אוהב את המסורת, בעוד הדלי חדשני ומחפש חידושים ושינויים פתאומיים. הסרטן זקוק לקשר רגשי עמוק, בעוד הדלי נוטה לברוח מקשרים אינטימיים קרובים מדי. ממש בעייתי.

דגים
שניהם רגשניים, נוטים למצבי רוח ומוצאים סיפוק במתן עזרה. הם זקוקים לקשר רומנטי קרוב וחם. לעתים הדגים מתנתק מהבעיות המטרידות של הקיום היומיומי, והסרטן שלוקח על עצמו את הנטל – נוטה לדאגנות יתר. קשר מומלץ.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים