התאמה זוגית מזל מאזניים

23 ספטמבר - 22 אוק'
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל מאזניים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

שניהם יותר מדי שונים, בטמפרמנט, בגישה לחיים ובהתנהגות. הטלה אנרגטי, קולני החלטי, חסר סבלנות וחסר טאקט, ואילו המאזניים עדין, הססן מנומס, ופשרן. נדרשת השקעה רבה.

שור

שניהם נהנתנים ואוהבים את החיים הטובים אבל הסגנון שלהם שונה. השור מעשי, רכושני ואוהב שיגרה. ואילו המאזניים פלרטטן וזקוק לגיוון. הרבה כאבי לב…

תאומים

שניהם קלילים, אוהבי שיחה ופלרטטנים. הם ייהנו לצאת לבלות עד השעות הקטנות ולפטפט על כל נושא שבעולם. יש פוטנציאל לקשר מהנה.

סרטן

הסרטן קשור לביתו ובעיקר לאמו והוא שם את הדגש על המשפחתיות ואילו אצל המאזניים – הזוגיות במקום הראשון. הסרטן רגיש ונוטה למצבי רוח. ואילו המאזניים שכלתני וזקוק לחופש ביחסים. הקשר עלול להיות די מחניק…

אריה

שניהם נהנתנים ואוהבים לבלות ולחיות טוב. האריה ילהיב את המאזניים, והמאזניים יעשה הכל כדי לרצות אותו. הקשר יהיה מצוין אם המאזניים יאפשר לאריה "למלוך" ויהיה נאמן לו.

בתולה

הסגנון שלהם לגמרי שונה. הבתולה ביישן, חרוץ ואוהב שיגרה ואילו המאזניים נהנתן, די עצלן ואוהב לצאת ולבלות. הבתולה ביקורתי ומעשי ואילו המאזניים רומנטיקן ואידיאליסט. לא מומלץ.

מאזניים

שניהם נהנתנים וזקוקים לרומנטיקה ולחיי שיתוף. הם יעשו הכל כדי להקסים אחד את השני. הבעיה תהיה כשיצטרכו לקבל החלטות מהירות. האנרגיות הדומות והראש הפתוח בהחלט יעזרו להנאה מהקשר.

עקרב

בעוד העקרב מעריך עוצמה וכוח, המאזניים עדין ושוחר שלום. בעוד המאזניים הרומנטי יעדיף להסתכל לעקרב בעיניים, העקרב ירצה הרבה יותר…קשר בעייתי כי המאזניים יצטרך כל הזמן לוותר.

קשת

הקשת אופטימי, סקרן, מלא התלהבות, זקוק לחופש, תנועה וריגושים. הוא "בלגניסט" ומחוספס, בעוד המאזניים נוטה להקפיד על אסתטיקה ונימוסים. בכל זאת הם יאפשרו אחד לשני חופש, וגם אם האחד יפלרטט קצת – לא יעשו מזה עניין. קשר מגניב.

גדי

הגדי שאפתן, יוזם, מעשי וחרוץ, בעוד המאזניים נהנתן ולא אוהב "להתלכלך" בעבודה קשה מדי. המאזניים רומנטיקן ומאוהב באהבה והגדי מציאותי מדי ומתקשה להביע רגשות. קשר מתסכל.

דלי

אמנם הדלי אינו נוטה למעורבות רגשית עמוקה מדי, והמאזניים רומנטיקן בנשמתו, אבל שניהם חברותיים ומשתפי פעולה. הם אנשי תקשורת מלאי רעיונות יצירתיים, ובאמצעות שיחות נפש – יגשרו על הפערים. קשר בהחלט מומלץ.

דגים

אמנם שניהם רומנטיים ויצירתיים, אבל הסגנון שלהם לגמרי שונה. הדגים רגשן ופועל מהבטן ואילו המאזניים שכלתני ופועל מהראש. הדגים רגיש ותלותי בעוד המאזניים זקוק לחופש. קשר לא מוצלח במיוחד.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים