התאמה זוגית מזל טלה

21 מרץ - 19 אפריל
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל טלה עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

יש משיכה בין השניים. אתגרים משותפים מוסיפים ריגושים לקשר. שניהם ספונטאניים ואוהבי חופש. הם גלויי לב, ישירים ופתוחים ונוטים "לשים את כל הקלפים על השולחן". ניצוצות יעופו באוויר…קשר מדליק.

שור

הקצב והגישה לחיים מאוד שונים . הטלה מהיר, ספונטאני וחסר סבלנות. ואילו השור איטי ויסודי ובעל כושר התמדה. הטלה עלול לאבד את הסבלנות בשל איטיותו של השור. ואם זה לא מספיק – השור אוהב שיגרה ואילו הטלה מחפש הרפתקאות וריגושים. קשר מתסכל.

תאומים

הקצב שלהם דומה ויש להם השפעה חיובית זה על זו. שניהם מהירים ומחפשים חוויות מרגשות. התאומים ייהנה מהאנרגיה והמרץ של הטלה וממהירות תגובותיו, והטלה ייהנה מקלילותו ומהראש הפתוח של התאומים. אחלה קשר.

סרטן

הסרטן משפחתי, דאגן ואוהב לטפל. הטלה העצמאי, לא יסבול את ה"אמא" החדשה שצצה בחייו. מצבי רוחו ורגישויותיו של הסרטן לא מתאימים לטלה הגלוי, הפתוח, האופטימי והדברן והוא עלול לפגוע בו לא בכוונה. הרבה כאבי לב.

אריה

יש ביניהם כימיה מעולה. שניהם חמים פתוחים, נדיבים, ספונטאניים, מתלהבים ואוהבים ליהנות מהחיים. מתחים יהיו על רקע השאלות: מי ישלוט במי? ומי נותן את ההוראות? אבל ההתפייסות תהיה מסעירה…שווה ביותר.

בתולה:

הטלה מתלהב, ספונטאני ולא עושה חשבון ואילו הבתולה מתחשבן, ביקורתי ושיפוטי. הבתולה עדין וחנון ואילו הטלה עלול להיות ישיר ובוטה. הבתולה ביישן ואילו הטלה – קופץ בראש. קשר בעייתי ומתסכל.

מאזניים:

המאזניים עדין, רומנטיקן ומעוניין לרצות את כולם. אבל בעוד הטלה חסר סבלנות וממהר לפעול, המאזניים נוטה להסס. למרבה המזל – חוסר ההחלטיות מצטייר אצל הטלה כאתגר ומעורר את הצורך שלו בכיבוש. לא קל אבל שווה לנסות.

עקרב: שניהם יצריים ואינטנסיביים, אבל הטלה יותר מרוכז בעצמו ועלול להתעלם מצרכי העקרב. ואילו העקרב קנאי, תובעני ומתקשה להכיר בעצמאותו ובצורך בחופש של הטלה. קשר של אהבה – שנאה.

קשת: שניהם ישירים ופתוחים, מחפשים חוויות והרפתקאות. שניהם אוהבים פעילות אתגרית והם ילהיבו ויעוררו זה את זו. בעיה יכולה להתעורר כשהטלה יפגע מהערה חסרת טקט של הקשת ועלול להגיב בתוקפנות. אבל מהר מאוד הטלה שוכחת וסולחת. לא משעמם!

גדי: שניהם שאפתניים ומגדילי ראש, אבל הקצב שלהם שונה. הטלה ספונטאני, אימפולסיבית ומחפש תוצאות מהירות ואילו הגדי זהיר ומחושב ויש לו סבלנות ואורך רוח. הטלה חם ומתלהב ואילו הגדי קריר ומאופק. מגביל ולפעמים הרסני.

דלי: שניהם פתוחים להתנסויות מדליקות. הטלה מעדיף להוביל והדלי נלהב לגלות עולמות חדשים… שניהם שוחרי חופש ונרתעים מרכושנות רגשית. אבל הטלה מתלהב וחם והדלי עלול לצנן אותו. בכל זאת קשר כייפי וחברי.

דגים: הטלה קצת אגוצנטרי ומחפש סיפוקים מידיים. למזלו, הדגים מוכן לוותר על שלו כדי לרצותו. אבל הדגים מאוד רגיש ופגיע והטלה מתקשה להתעדן ולגלות רגישות. בעייתי ולא יציב.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים