התאמה זוגית מזל דלי

20 ינואר - 18 פבואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל דלי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

שניכם פתוחים להתנסויות מדליקות. הטלה מעדיף להוביל והדלי נלהב לגלות עולמות חדשים… שניכם שוחרי חופש ונרתעים מרכושנות רגשית. בעיה יכולה להתעורר כשהדלי יצנן את הטלה היצרי, המתלהב והחם. ובכל זאת – קשר מרגש ומספק.

שור

השור רכושני, ואילו הדלי זקוק לספייס. השור מעשי ואילו הדלי – אידיאליסט. השור חם וזקוק למגע, ואילו הדלי קריר ובורח מקרבה. השור דבק בשגרה ורוצה לנהוג לפי המקובל, ואילו הדלי סולד ממוסכמות וזקוקה כל הזמן לשינויים. השור איטי, הדלי – מהיר. השור שמרן והדלי "מתקן עולם". הגישה לחיים שונה לגמרי. קשר מאוד מתסכל!

תאומים

שניכם רציונאליים, מהירים וזקוקים לשפע של חופש. שניכם שונאים שיגרה וזקוקים לחיים מרגשים ומלאי הרפתקאות. אתם תקשורתיים, חברותיים וסקרניים. לשניכם יש קושי מסוים להגיע לעומק רגשי, והשתפכויות זה לא הסגנון שלכם. ביחד תשמחו להחליף דעות ורעיונות, ואת הרגשות תשמחו להשאיר בצד… תראו כמה אתם מתאימים!

סרטן

הסרטן תלותי ורכושני, ואילו הדלי זקוק לחופש ולמרחב מחייה. הסרטן שמרן, רגיש ונוטה למצבי רוח, בעוד הדלי הגיוני ושכלתן. הסרטן אוהב מסורת ומתרפק על העבר, בעוד הדלי חדשני עם הפנים לעתיד. הסרטן מעדיף את המוכר והידוע ואילו הדלי מחפש חידושים ושינויים. הסרטן זקוק לקשר רגשי עמוק, בעוד שהדלי נוטה לברוח מקשרים אינטימיים קרובים מדי. הרבה כאבי לב. קשר ממש בעייתי.

אריה

שניהם ספונטניים והרפתקניים. אבל בעוד האריה חם מתלהב, פתוח וזקוק לאהבה כאוויר לנשימה, הדלי זקוק לחופש ומרחב מחיה ועלולה להירתע מקרבה יתרה. האריה ה"מלך" נוטה לשוביניזם וירצה שליטה ביחסים, בעוד הדלי מחשיב את השוויון ביחסים. האריה תובעני ונוטה לרכושנות והדלי בכלל לא. עם זאת – השקעה ורצון טוב עשויים לגשר על הפערים.

בתולה

אתם מסתכלים על החיים דרך משקפיים מאוד שונים. הבתולה רציני, מעשי ועם רגליים על הקרקע ואילו הדלי פלרטטן, זקוק לשינויים ועם הראש בעננים. הבתולה קצת כבד, שמרן ורוצה לחיות חיי שיגרה אפרוריים ואילו הדלי קלילה, זקוק לגיוון וריגושים, ליברלית ומתקשה להתחייב. הבתולה מסודר ואילו הדלי – בלגניסטית. תסכול מתמשך.

מאזניים

למאזניים המון קסם אישי והוא רומנטי ומפונק. ואילו הדלי מאופקת ומרגישה נבוכה מגינונים רומנטיים והפגנת אהבה. לו יותר חשוב הקנקן, ואילו לדלי חשוב יותר מה יש בו. עם זאת, שניכם חברותיים ומשתפי פעולה. אתם אנשי תקשורת מלאי רעיונות יצירתיים, ובאמצעות שיחות נפש – תגשרו על הפערים. קשר בהחלט מומלץ.

עקרב

הדלי מקורי, עצמאי, מתקשה לקבל תכתיבים וזקוק לספייס ולחופש. ואילו העקרב תובעני וקנאי. הצורך של העקרב להכתיב לדלי את מהלכיו ולהיות מעורב מדי בחייו עלול לעורר את מרדנות הדלי ולהוות מקור לחיכוכים. הדלי שכלתן ומרוחק, ואילו העקרב רגשן, יצרי וחונק. ואם זה לא מספיק – שניכם עקשנים ועלולים ללכת ראש בראש. פחות מדי יציבות ויותר מדי בלגן – מתסכל.

קשת

לשניכם גישה דומה לחיים. גם הקשת וגם הדלי שונאי שיגרה ואוהבי הרפתקאות. שניכם מקוריים, עצמאיים ומתקשים לקבל תכתיבים כבר מגיל צעיר. שניכם אוהבי חופש, מוכנים לאפשר מרחב מחיה לבן זוגכם, ולא נוטים לחנוק אחד את השני. שניכם סקרניים, פתוחים ואוהבי שיחה. תוכלו לתקשר על אותו גל בכל תחום. ואכן, דו- שיח פתוח לצד גישה של חברות ושוויון הינם המפתח להצלחת הקשר. קשר מצוין.

גדי

תיתכן משיכה אבל השוני בראיית העולם עלול להרוס את הקשר. הדלי הרפתקן, פתוח, ברדקיסת וחי את הרגע, ואילו הגדי רציני, מאופק וחושב על העתיד. הגדי חרוץ, הישגי, זקוק למסגרות שיספקו לו ביטחון ונוטה לסנוביות ואילו את הדלי קשה לביית וקשה לצפות את התנהגותו. ואם זה לא מספיק – הדלי אידיאליסט, גישתו שיויונית והוא רחוק מחומרנות. קשה לגשר על הפערים!

דלי

שניכם מקוריים, עצמאיים ומפתיעים. לשניכם יש קושי להסתגל למסגרות ואתם זקוקים לחופש כאוויר לנשימה. שניכם, סקרניים, פתוחים, סובלניים הרפתקניים, ליברליים ופניכם לעבר הלא נודע. נקודות התורפה עלולה להיות עקשנות וחשש מקרבה. באמצעות שיחות תוכלו לגשר על פערים. ואם גם תגשימו בזוגיות שלכם את המוטו המקובל על שניכם – "חייה ותן לחיות "- תהיו שילוב מנצח. שווה.

דגים

הגישה שלכם בהחלט שונה. הדלי פועל מהראש והדגים – מהבטן. הדגים מאוד יצירתי אבל גם רגיש ופגיע. הדגים אמנם מאוד רומנטי ומסור אבל זה יכול להיות קצת מעיק עבור הדלי. הפגנת רגשות ודמעות זה ממש לא הדלי והגישה הזו יכולה להיראות לו מנוכרת וחסרת רגישות. אם מזל דלי רוצה קשר טוב עם מזל דגים, עליו לגלות רגישות לדרכו הפתלתלה. קשר בעייתי ולא מומלץ.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים