התאמה זוגית מזל דגים

19 פבואר - 20 מרץ
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל דגים עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

הטלה נוטה לאגוצנטרית ומחפש סיפוקים מידיים. אמנם הדגים יהיה מוכן לוותר על שלו כדי לרצות אותו אבל הוא גם מאוד רגיש ופגיע והטלה המחוספס יתקשה להתעדן ולגלות רגישות לצרכיו. קשר מתסכל למדי.

שור

השור עקשן ורכושני, והדגים ממש לא. השור מתמיד, ואילו הדגים לא ממש. השור מעשי, והדגים מרחף, מיסטי, חולמני. למרות זאת, הדגים יוכל למצוא בשור המעשי והאחראי כתף איתנה להישען עליה. הדגים מצידו, תהיה לעזר רב. שווה לנסות.

תאומים

התאומים שכלתני והגיוני, ואילו הדגים רגשן ורגיש. התאומים פלרטטן, והדגים זקוקה למלוא ההתייחסות ולמעורבות רגשית מוחלטת. הדגים יתקשה להתמודד עם החופש שהתאומים ייקח לעצמו, וגם אם הוא לא יראה זאת כלפי חוץ, הוא יסבול עמוק בתוך הלב. מתסכל ולא מומלץ.

סרטן

שניהם רגשניים, רגישים, נוטים למצבי רוח ומוצאים סיפוק במתן עזרה. גם הסרטן וגם הדגים זקוקים לקשר רומנטי קרוב וחם. לעתים הדגים מתנתק מהבעיות המטרידות של הקיום היומיומי, והסרטן ייקח על עצמו את הנטל ויהיה לו למשענת. קשר מומלץ ומפרה.

אריה

אמנם הדגים יהיה גרופי של האריה וזה ינפח לאריה את האגו, אבל האריה זקוק למישהו חזק, שאפתן ומרשים כמוהו, והוא יתקשה למצוא זאת בדגים בדרך כלל. ואם זה לא מספיק – האריה לא רגיש לצרכי הדגים והוא יכול לפגוע בה בלי להרגיש. מה שמשותף לשניהם זו היצירתיות, אבל זה לא מספיק כדי לגשר על הפערים. הדגים יהיה זה שיסבול בקשר. לא מומלץ!

בתולה

הדגים רגיש, מתחשב, מושפע ופגיע ואילו הבתולה ביקורתי ונוטה להדגיש פגמים וחסרונות. הבתולה הגיוני ושכלתני ואילו הדגים רגשני ותגובותיה אמוציונליות. הבתולה מעשי וענייני, הדגים – חולמני ומרחף. הבתולה מסודר ומאורגן, הדגים- מבולבל ומבולגן. הבתולה חרוץ ויעיל, והדגים תלותי ומעדיף לסמוך על אחרים. קשר בעייתי של משיכה – דחייה.

מאזניים

אמנם שניהם רומנטיים ויצירתיים, אבל הסגנון שלהם לגמרי שונה. הדגים רגשן ופועל מהבטן ואילו המאזניים שכלתני ופועל מהראש. הדגים רגיש ותלותי בעוד המאזניים זקוק לספייס ולחופש. אמנם שניהם ותרניים וזקוקים לשלווה והרמוניה אבל הם יותר מדי שונים. קשר לא מוצלח במיוחד.

עקרב

הדגים רגיש, מתחשב ומזדהה בקלות עם סביבתה, רומנטי וזקוק לקירבה ואינטימיות. גם העקרב יכול להיות רומנטי רגיש וחם, וחוץ מזה – חזק ויציב ויכול לתרום לתחושת הביטחון של הדגים. על העקרב להימנע מלנצל את טוב הלב של הדגים או לתמרן אותו לנהוג בהתאם לרצונו. יש מצב לקשר מוצלח.

קשת

הדגיגה רגישה, פגיעה, מתחשבת ומזדהה בקלות עם כל הקורה סביבה אבל היא גם מניפולטיבית ולא תמיד שמה את הקלפים על השולחן. הקשת ישיר, כנה, ספונטאני וחסר רגישות ועלול לפגוע בה אפילו בלי להרגיש. הקשת שונא להיות כבול, בעוד הדגיגה זקוקה לקרבה מתמדת ומעורבות רגשית מוחלטת. קשר בעייתי ולא מומלץ.

גדי

הגדי המפוכח והמעשי צריך מאוד להשתדל, אם הוא רוצה להבין את הדגים הרגיש והמרחף. הדגים מאוד יצירתי אבל גם רגיש ופגיע. הדגים אמנם אינו שאפתן אבל מאוד רומנטי ומסור. הגדי הוא זה שצריך לספק את היציבות והמסגרת. הדגים, מצידו, יאפשר לגדי להיות הדומיננטי ויהיה לו לעזר. למרות השוני המהותי קשר מעניין אבל בהחלט נדרשת השקעה.

דלי

למרות שקיימת משיכה, הגישה שלהם לחיים לגמרי שונה. הדלי פועל מהראש ואילו הדגים – מהבטן. הדגים אמנם מאוד רומנט ומסור אבל קצת יותר מדי רגיש ופגיע, וזה יכול להיות קצת מעיק בשביל הדלי, שהפגנת רגשות ודמעות זה ממש לא הוא. ומצד שני, הגישה ה"קולית" של הדלי תיראה לדגים מנוכרת וחסרת רגישות. קשר בעייתי ולא מומלץ.

דגים

שניהם רגישים, רומנטיים ומרחפים. הם יהיו רגישים אחד כלפיי השני ויעשו הכל כדי לעזור ולתמוך זה בזו. בעיה עלולה להתעורר כשיהיה צורך להתקדם בחיים ולהתמודד עם המציאות שלא תמיד ורודה כל כך כמו שהיא נראית מתוך האקווריום. נראה שהיצירתיות שלהם והאינטואיציה המפותחת יעזרו להם בחיים. קשר מספק ומוצלח רק אם הם ינחתו על הקרקע מדי פעם.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים