התאמה זוגית מזל גדי

22 דצמבר - 19 ינואר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל גדי עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

שניכם שאפתנים ומגדילי ראש, אבל הקצב והסגנון ממש שונים. הגדי אוהב לתכנן ומוכן להתאפק ואילו הטלה ספונטני, קצר רוח ומחפש סיפוקים מידיים. הגדי ביישן וסגור ואילו הטלה מתלהב, מוחצן ופתוח. לא קל!

שור

שניכם מעשיים, רציניים ומחפשים קשר יציב ורגוע. אבל בעוד הגדי שאפתן ומוכן להסתפק במועט בדרך לפסגה, השור נהנתן, אוהב את החיים הטובים, נוטה להקטין ראש. אם הגדי ייפתח אל השור ויפגין קצת יותר חום ואהבה – יש מצב לקשר ממושך ומספק.

תאומים

אתם מסתכלים על החיים דרך משקפיים מאוד שונים. הגדי רציני, מעשי ועם רגליים על הקרקע ואילו התאומים פלרטטן, זקוק לשינויים ועם הראש בעננים. הגדי קצת כבד ורוצה להתקדם בכל מחיר ואילו התאומים קליל, זקוק לגיוון ומתקשה להתחייב. קשר מתסכל!

סרטן

שניכם סולידיים ונוטים לשמרנות. לשניכם צורך בביטחון חומרי ורצון לחיות חיי משפחה יציבים ושקטים, אך הסגנון שלכם שונה. הסרטן נוטה לרגשנות ולרומנטיקה ועלול להיות תובעני וקנאי, ואילו הגדי מעשית ומתקשה להביע רגשות. השקעה ורצון טוב עשויים לגשר על הפערים.

אריה

חשוב לכם להצליח בחיים ולהגיע לפסגה, אך המניעים שונים וגם הסגנון. הגדי זקוק לביטחון שההצלחה מספקת ומוכן להסתפק במועט בדרך הקשה לפסגה, ואילו האריה זקוק להכרה והערצת הסביבה הנובעת מהמעמד, והוא אינו מוכן לחיות בצניעות עד בוא ההצלחה. הרבה כאבי לב.

בתולה

שניכם רציניים, חרוצים ומאופקים. אתם רוצים לעשות הכול פרפקט ולא מחפפים. הבתולה שאפתן ורוצה להתקדם והוא יהיה לגדי לעזר לאורך כל הדרך. כמו הגדי, הבתולה מעדיף את העולם המעשי והחומרי על פני עולם הרוח והפנטזיה. לא בטוח שהגדי יאהב את הביקורתיות שלו – אבל אתם ממש מתאימים!

מאזניים

למאזניים המון קסם אישי והוא רומנטי ומפונק. ואילו הגדי רציני, מאופק ומרגיש נבוכה מגינונים רומנטיים והפגנת אהבה. למאזניים יותר חשוב הקנקן, ואילו לגדי חשוב יותר מה יש בו. חוסר ההחלטיות של המאזניים והדגש שלו על הופעתו החיצונית יהיו מקור לחיכוכים בלתי פוסקים. תסכול מתמשך.

עקרב

לשניכם צורך להגיע למשהו בחיים. שניכם תכליתיים ומוכנים להתאפק כשלנגד עיניכם השגת מטרה חשובה. אבל, אם הגדי רוצה שהקשר יצליח הוא צריכה להיות יותר פתוח לקבל את הרגישות והיצריות של העקרב, שזקוק להמון חום ואהבה גם אם משדר אחרת. יש עתיד לקשר.

קשת

תיתכן משיכה אבל השוני בראיית העולם עלול להרוס את הקשר. הקשת הרפתקן, פתוח, ברדקיסט וחי את הרגע, ואילו הגדי רציני, מאופק וחושב על העתיד. קשה לביית את הקשת וקשה לצפות את התנהגותו לאורך זמן. פחות מדי יציבות ויותר מדי בלגן – מתסכל.

גדי

שניכם הישגיים, חרוצים ורציניים. פלירטים ויחסים קלילים – לא מתאימים לכם. אתם זקוקים למסגרת ומשיגים ביטחון מהאחריות המשותפת. אם תוכלו לקבל שהעבודה היא סם החיים שלכם, ותסכימו להקריב את חיי הרגש לטובת שותף אחראי ורציני שיספק מסגרת בטוחה – לכו על זה!

דלי

שניכם מסתכלים על החיים לגמרי אחרת וגם הצרכים שלכם שונים. הדלי מקורי, עצמאי ומפתיע, מתקשה להסתגל למסגרות וזקוק לחופש כאוויר לנשימה, ואילו הגדי מעדיף את הדרך המוכרת וצריך מסגרת שמספקת ביטחון. הדלי – עם הפנים לעבר הלא נודע ואילו הגדי – עם הרגליים על הקרקע היציבה. קשה לגשר על הפערים!

דגים

להצחת הקשר, הגדי צריך לגלות רגישות לדרכו הפתלתלה של הדגים. הוא מאוד יצירתי אבל גם רגיש ופגיע. הוא אינו שאפתן אך הוא מאוד רומנטי ומסור. הגדי צריך לספק את היציבות והמסגרת. הדגים יתן לגדי להיות הדומיננטי ויהיה לו לעזר. למרות השוני המהותי אתם עשויים להפרות זה את זה. אבל בהחלט נדרשת השקעה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים