התאמה זוגית מזל בתולה

23 אוגוסט - 22 ספטמבר
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל בתולה עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

הטלה מתלהב, ספונטאני ולא עושה חשבון ואילו הבתולה מתחשבן, ביקורתי ושיפוטי. הבתולה עדין ואילו הטלה ישיר ולפעמים בוטה. הבתולה ביישן ואילו הטלה – קופץ בראש. הבתולה נקי ומסודר ואילו הטלה בלגניסט בנשמה. קשר בעייתי.

שור
השור יסודי, וגם הבתולה מקפידה על ביצוע מושלם. שניהם אוהבים לעבוד ולמלא חובות. שניהם זהירים, מעשיים עם הרגליים על הקרקע, שמרנים ודי מאופקים. שניהם עסוקים בענייני מזון: השור בהפקת ארוחה מושלמת, והבתולה – בבחירת תזונה נכונה ובריאה. קשר מוצלח.

תאומים

שניהם זקוקים לגירוי מנטלי ולהערכה של כישוריהם האינטלקטואליים. אבל בעוד הבתולה ביקורתי, מעשי, דייקני מתייחס לפרטים הקטנים ביותר וזקוק לשגרה, הרי התאומים עלול להיות שטחי ולא ממוקד ומחפש שינויים וגיוון. הבתולה לא יפסיק לבקר אותו, וזה ישגע את שניהם. בעייתי.

סרטן
לסרטן נטייה למצבי רוח ורגשנות, בעוד הבתולה הגיוני ובורח מעיסוק ברגשות. אבל – הבתולה יעיל ודייקן והסרטן יוכל למצוא אצלו משענת בטוחה. הבתולה מעשי ומחושב, מתעניין בתזונה, והסרטן המשפחתי ישפר בשבילו את מתכוניו. שניהם אוהבי בית ושיגרה. מומלץ.

אריה

הגישה שלהם לגמרי שונה. הבתולה חרוץ, ביקורתי וצנוע ואילו האריה יעדיף להיות באור הזרקורים ולשלוט. הם יוכלו לעבוד ביחד כשהאריה יהיה הבוס, כמובן, אבל כזוג, צפויים להם תסכולים כשהבתולה יבקר את האריה ולא ממש יפרגן ואילו האריה יבזבז את החסכונות של הבתולה – מבלי לחשוב פעמיים. מתסכל.

בתולה

שניהם חרוצים ומשקיענים. הם חסכניים וקונים רק מה שצריך. שניהם פועלים בדרך הגיונית ומונעים על ידי הצורך בשלמות. הבעיה העיקרית שלהם זו הביקורתיות, בעיקר כאשר זו מופנית האחד כלפי השני. הם עלולים להפנות אצבע מאשימה לעתים קרובות מדי, מה שיכול לערער את היחסים. יש מצב.

מאזניים

הבתולה יעיל וחרוץ, ואילו המאזניים די עצלן ומתקשה לצאת מה"שאנטי" שלו. הבתולה ענייני ומתייחס לצד המעשי ואילו המאזניים רומנטיקן ומחפש הרמוניה ויופי. הבתולה חסכן ומסתפק במועט ואילו המאזנים נהנתן ובזבזן. קשר לא משהו, אך דיאלוג יכול להציל את המצב.

עקרב

לבתולה הגיון בריא, בעוד העקרב פועל על-פי דחפים ורגשות. לבתולה תחושת חובה עמוקה ונטייה להתמכר לעבודה, והעקרב זקוק לשליטה ולאתגרים. שניהם יסודיים וחרוצים וביחד יוכלו להגיע להישגים מרשימים. נקודת התורפה בקשר – העקרב חושני ואילו הבתולה ביישן וצנוע. ובכל זאת קשר אפשרי.

קשת
הקשת פתוח, אופטימי ומלא התלהבות, אנרגיה ושמחת חיים, בעוד הבתולה דאגן ללא תקנה. הקשת זקוק לחופש, לריגושים, להרפתקאות וטיולים, וקשה לרסנו בעוד הבתולה טרוד בחובות היומיום. הקשת ספונטני, גלוי לב, נוטה להגזים ובלגניסט בעוד הבתולה מאופק ומקפיד על סדר ומשמעת. קשר מאוד בעייתי.

גדי

הגדי שאפתן, יוזם ואוהב לקבל אחריות. כמו הבתולה, הוא נוטה לבצע בקפדנות כל משימה, אבל שופט עצמו בחומרה בגין טעויות שוליות. שניהם פרפקציוניסטים, חרוצים יעילים וחייבים לראות תוצאות מעשיות להשקעתם. הם חסכניים וקונים רק מה שבאמת נחוץ. קשר מצוין.

דלי

הדלי מקורי, עצמאי, מתקשה לקבל תכתיבים ומחפש ריגושים והפתעות. הבתולה דאגן, ביקורתי ואוהב שיגרה.היותו של הדלי בלתי צפוי וחדשני מתנגש לגמרי עם אופיו המתוכנן והשמרני של הבתולה. שניהם מתקשים לבטא רגשות ולא טיפוסים רומנטיים במיוחד. יש לציין ששניהם שכלתניים וזקוקים לאתגרים אינטלקטואלים. קשר מתסכל.

דגים

הדגים רגיש, מתחשב, מושפע ופגיע. הבתולה לעומתו ביקורתי ונוטה להדגיש פגמים וחסרונות. הבתולה הגיוני ושכלתני ואילו הדגים רגשן ותגובותיו אמוציונאליות. הבתולה מעשי וענייני, הדגים – חולמני. הבתולה מסודר ומאורגן, הדגים – מבולבל ומבולגן. הבתולה חרוץ ויעיל, הדגים תלותי ומעדיף לסמוך על אחרים. קשר בעייתי של משיכה – דחייה.

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים