התאמה זוגית מזל אריה

23 יולי - 22 אוגוסט
אהבה
פרנסה
קריירה
בריאות

שיתוף ברשתות החברתיות:

מזל אריה עם:

הערה חשובה: כדי לעמוד על מידת ההתאמה, יש לבחון את מפת הלידה האישית על פי תאריכי הלידה המדויקים.

טלה

יש כימיה טובה. שניהם חמים פתוחים, נדיבים, ספונטאניים, מתלהבים ואוהבים ליהנות מהחיים. המלחמות עלולות להיות על רקע השאלה: מי ישלוט במי? מי יאמר מה לעשות? ומי נותן את ההוראות? בכל זאת – קשר מצויין.

שור
שניהם חמים וחושניים, אוהבים את החיים הטובים, יצירתיים ובעלי חוש אסתטי. אבל יש הבדל משמעותי בגישתם לחיים. האריה מגדיל ראש ושאפתנית בעוד השור – ראש קטן ומסתפק בהשגת חיים נוחים ושלווים. האריה הרפתקני, בליין וספונטאני והשור אוהב שיגרה, מתוכנן וחושש מסיכונים. חוץ מזה שניהם עקשנים. קשר בעייתי.

תאומים
שניהם אנשי חברה, אוהבים את החיים ומלאים שמחה והתלהבות. היא תוססת, רחבת לב ונדיבה, גם התאומים פתוח ולא עושה חשבון. בעיה יכולה להתעורר אם התאומים יפלרטט יותר מדי, וגאוותה תיפגע ואז היא תנסה להגביל את החופש שלו. למרות הכל – קשר שווה.

סרטן
הסרטן מופנם בעוד האריה מוחצן. גם הטמפרמנט שלהם שונה האריה תוסס ודינאמי והסרטן הרבה יותר כבד ורגיש. אמנם הסרטן יפרגן לאריה ויפנה לו את מרכז הבמה, אך בסתר לבו ישתוקק גם הוא לתשומת לב ואהבה. ואם זה לא מספיק – האריה נדיב ובזבזן, ואילו הסרטן חסכן מלידה. קשר בעייתי.

אריה

שניהם יצירתיים, חמים, דרמתיים ואוהבים את החיים הטובים. זה יכול להיות קשר מוצלח אם הם יתנו מקום של כבוד זה לזה – האריה יעריץ את המלך/ מלכה שלצידו, שיפרגן, יחמיא וייתן לו להרגיש כמו מלך. שניהם יהיו מרשימים וישחקו אותה בגדול. שווה לנסות.

בתולה

הגישה שלהם לחיים לגמרי שונה. הבתולה חרוץ, ביקורתי וצנוע ואילו האריה רגיש לביקורת, מעדיף להיות באור הזרקורים ולשלוט. הם יוכלו לעבוד ביחד כשהאריה יהיה הבוס, כמובן, אבל כזוג צפויים להם תסכולים כשהבתולה יבקר את האריה כל הזמן ולא ממש יפרגן ואילו האריה יבזבז את החסכונות של הבתולה בלי למצמץ. קשר בעייתי ומתסכל.

מאזניים

שניהם חיות חברתיות שאוהבות ליהנות מהחיים הטובים. הם ישמחו לצאת לבילויים, להשקיע ברומנטיקה כמו בסרטים ולהרשים את הסביבה בטעמם המעודן והיקר. למרות שהמאזניים יצטרך לוותר לעיתים קרובות על צרכיו למען שיתוף והרמוניה. קשר בהחלט מומלץ.

עקרב

שניהם שאפתניים ורוצים להשפיע על הנעשה, אך הגישה שלהם שונה. האריה יותר פתוח ומתלהב ואילו העקרב – דיסקרטי קיצוני ושומר את רגשותיו לעצמו. הבעיות עלולות להתעורר כשיהיו להם חילוקי דעות. שניהם עקשניים. הקרבות ביניהם יכולים להיות קשים והרסניים. הרבה כאבי לב.

קשת

שניהם אנרגטיים, תוססים, מתלהבים ודינמיים. הכימיה ביניהם יכולה להיות מעולה אם האריה לא יגביל את הקשת ואילו הוא הקשת יהיה רגיש לצרכי האריה, יחמיא לו, יגלה קצת יותר טקט וימנע מלפגוע בגאוותו. קשר בהחלט מומלץ.

גדי

לשניהם אינטרס דומה – להצליח בחיים ובגדול. שניהם שאפתניים ובעלי רצון להתקדם ולהצליח. אבל הטמפרמנט שלהם – שונה. האריה תוסס, בזבזן ומוחצן, בעוד הגדי כבד, מחושב ומופנם. ואם זה לא מספיק – האריה יעדיף לבלות בדרך לפסגה, בעוד הגדי יוותר על הנאות החיים ובחריצות רבה יעבוד עד השעות הקטנות. קשר בעייתי.

דלי

בעוד האריה חם, מתלהב, פתוח וזקוק לאהבה כאוויר לנשימה, הדלי זקוק לחופש ומרחב מחיה ועלול להירתע מקרבה יתרה. האריה, ה"מלך", ירצה לשלוט ביחסים, אבל לדלי חשוב שיהיה שוויון מוחלט. האריה רכושני והדלי בכלל לא. הם יוכלו להסתדר רק אם ישקיעו בקשר.

דגים

הדגים יהיה הגרופי של האריה וזה ינפח לו את האגו. אבל האריה זקוק למישהו חזק ומרשים כמוהו, ויתקשה למצוא זאת בדגים. שניהם יצירתיים אך האריה לא מספיק רגיש לצרכיו של הדגים ויכול לפגוע בו בלי להרגיש. וחוץ מזה האריה שאפתן והדגים לא ממש. הדגים יהיה זה שיסבול בקשר. לא מומלץ!

שיתוף ברשתות החברתיות:

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים