אסטרו-קואצ'ינג

מהו אסטרו-קואצ'ינג?

אסטרו-קואצ'ינג היא שיטה להעצמה אישית המשלבת אימון אישי עם ייעוץ אסטרולוגי, ומאפשרת מיקוד מדויק של יכולות האדם על פי המפה האסטרולוגית שלו, ויישומן האופטימאלי בנקודת הזמן העכשווית. בשונה מתהליך אימון רגיל בו האדם מגיע לתובנות ודרכי פעולה מתוך ניסיון חייו בלבד, בתהליך האסטרו-קואצ'ינג מתרחבת הפרספקטיבה באמצעות כלי עזר רב ערך – האסטרולוגיה.
במהלך האסטרו-קואצ'ינג אני נעזרת במפת הלידה של האדם וכך משיגה תמונה רחבה יותר והבנה מעמיקה יותר של יכולותיו ויכולה לכוון אותו לעבר יעדים שחשוב שיגשימם. כמו כן האסטרולוגיה מספקת תמונה טובה יותר של הדינאמיקה והתהליכים שהאדם נתון בהם באותו הרגע ובעתיד הקרוב.
האבחון האסטרולוגי מצביע על נקודות החוזק והיכולות לצד החולשות ונקודות התורפה של כל אדם. המידע המתקבל מהאבחון האסטרולוגי חושף את האדם לדפוסי ההתנהגות האוטומטיים שלו ולטעויות שהוא נוטה לחזור עליהן שוב ושוב. המפה האסטרולוגית חושפת דפוסי התנהגות, הרגלים ותכונות שמחזקות את האדם ומועילות לו, לצד אלו שעלולים להתגלות כבעייתיים וכמכשילים. בנוסף, המפה האסטרולוגית מלמדת אותנו רבות על ייעודו של האדם לצד נטיות בעייתיות שהוא נושא עם לידתו.
על האדם לשנות את ה"אוטומט" מחיים קודמים, את אותם ההרגלים עליהם הוא נוטה להישען, שהם בבחינת "אזורי הנוחות" שהוא מתקשה לצאת מהם בדרך להגשמת הייעוד שלו, ובכך מטפל האסטרו-קואצ'ינג.

לאלה המחפשים תשובות מוחלטות בשמיים כדאי לומר שהכוכבים לא אשמים, לא קובעים ולא גורמים לאירועים להתרחש. אני מאמינה שאנחנו אלה שקובעים כיצד חיינו ייראו, בבחינת "הכול צפוי והרשות נתונה". המפה האסטרולוגית מתארת את תוואי הדרך של האדם בכל נקודת זמן. אני כאסטרולוגית והאדם העובר את תהליך האסטרו-קואצ'ינג מודעים לכך ומשתמשים במידע כדי להתנהל באופן מיטבי תחת תנאי דרך אלו. בתהליך האסטרו-קואצינג אנחנו מגדירים חזון המתאים לייעוד של האדם, מציבים יעדים ובונים תוכנית פעולה אשר לוקחת בחשבון את יכולותיו וחולשותיו. השילוב של האסטרולוגיה עם תהליך האימון חוסך אנרגיה, זמן ומשאבים כלכליים.

בכל אחת מהתורות, אסטרולוגיה וקואוצ'ינג, טמון פוטנציאל אדיר לשיפור והעצמה. המפגש בין השניים יוכיח לכל אחד כי השמיים הם הגבול…

מהו אימון אישי או בשמו הפופולארי קואצ'ינג?

מושג האימון – קואצ'ינג, צמח מתוך עולם הספורט המקצועי. בעזרת אימון אישי, מצליח הקואצ'ר לעזור לספורטאים ולקבוצות להעפיל אל רום טבלת המנצחים.
מקור השם coaching במילה כרכרה באנגלית, ומשמעותו המושאלת, להביא אותך ממקום אחד לשני.
את ההצלחה מתחום הספורט "העתיקו" לחיים כשהמטרה היא בראש וראשונה – שיפור ביצועים והישגים.
הערך המוסף של אימון אישי הוא ביישומיות הגבוהה שלו. בתהליך האימון יש דרישה להשגת תוצאות.  תהליך האימון מקנה כלים לשינוי הרגלים שאינם מועילים וכן החלפתם בהרגלים חדשים המסייעים להעצמה.
אימון אישי אינו תהליך טיפולי, אלא תהליך של בחירת כיוון, והנעת האדם בדרך לשיפור מצבו.
בתהליך האימון המיקוד הוא בהווה ובעתיד, תוך שינוי תבניות חשיבה והרגלים שהוטבעו במהלך חיי האדם ואשר אינן מאפשרות לו להגשים את מטרותיו.

תעודת ההסמכה לאימון אישי של אביה בינימין:

מהי אסטרולוגיה?

האסטרולוגיה היא תחום ידע בן אלפי שנים, המבוסס על ההנחה כי קיימת התאמה בין מערך הכוכבים במערכת השמש ברגע לידתו של אדם ובמהלך חייו, לבין תכונות האופי שלו והמגמות בחייו.
האסטרולוגיה יכולה לסייע בתכנון מהלכים ובביצוע בחירות נכונות יותר עבור האדם, על פי קריטריונים רבים: צרכים, אופי, אנרגיות, גישה לחיים ועוד ועוד.
האסטרולוגיה מציעה דרכים לניהול מהלך החיים ומספקת מידע על תנאי הדרך. היא נוגעת כמעט לכל תחום, החל ממערכות
יחסים, דרך כסף וכלה בבריאות.

צור קשר

דרכים נוספות

שיתוף ברשתות החברתיות

© 2019 אביה בינימין – המרכז לאסטרולוגיה יישומית, כל הזכויות שמורות. אין להעתיק, לשכפל או להשתמש בטקסטים ובתכנים המופיעים באתר זה בכל דרך שהיא, לרבות בחלקים ופסקאות בודדות מהטקסטים המופיעים באתר, ללא הסכמת המרכז לאסטרולוגיה יישומית מראש ובכתב. כל העובר על איסור זה צפוי לתביעה משפטית בגין הפרה של זכויות יוצרים.
נבנה ע"י HOSTCENTER בניית אתרים | אחסון אתרים